زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۱۵۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

خب توی همین کارنامه که جلوی هر دانشگاه حداقل تراز را نوشته. مگه براتون مشخص نیست؟ اصفهان مثلا معماریش نوشته ۳۴۰۰ .پس یعنی کف ترازش ۳۴۰۰ هست
اینها مگه براتون معلوم نیست؟

شریف هم برو ببین چه خبره. تجربه میشه براتون. اعتماد بنفس برا چی نداشته باشید ؟ نهایتا نمیگیرنتون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال: #۱۵۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه زمان دقیق مصاحبه هر فرد چطور تعیین میشه؟ مثلا برای دانشگاه تهران سه روز رو اعلام کردند. حالا برای هر دانشجو معین میکنند که دقیقا چه روز و ساعتی از این سه روز بیاد یا نه ؟ اگر در مورد مصاحبه ی دانشگاه تهران اطلاعی دارید هم در میون بزارید ممنون میشم
ارسال: #۱۵۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

خب توی همین کارنامه که جلوی هر دانشگاه حداقل تراز را نوشته. مگه براتون مشخص نیست؟ اصفهان مثلا معماریش نوشته ۳۴۰۰ .پس یعنی کف ترازش ۳۴۰۰ هست
اینها مگه براتون معلوم نیست؟

شریف هم برو ببین چه خبره. تجربه میشه براتون. اعتماد بنفس برا چی نداشته باشید ؟ نهایتا نمیگیرنتون.

وای راست میگیدا. خخخ. ندیدم!!!!

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۵۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
نرم افزار اصفهان حدنصابش چند اعلام کرده ؟
شما ترازتون و رتبتون چند بوده که همه را اوردید؟
احتمالا اصفهان قبول میشید.برو با استادتون بحرف ببین ظرفیت داره؟ اگر هم نبود ازش توصیه نامه بگیر برای روز مصاحبه
ارسال: #۱۵۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ
من فقط تراز امیرکبیر و آوردم
ارسال: #۱۵۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط mahsa_mb.)
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نرم افزار اصفهان حدنصابش چند اعلام کرده ؟
احتمالا اصفهان قبول میشید.برو با استادتون بحرف ببین ظرفیت داره؟ اگر هم نبود ازش توصیه نامه بگیر برای روز مصاحبه
رتبه ۹۵/ اصفهان حد نصاب ۴۱۸۰

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نرم افزار اصفهان حدنصابش چند اعلام کرده ؟
رتبه ۹۵/ اصفهان حد نصاب ۴۱۸۰
ارسال: #۱۵۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط crevice.)
بچه ها من کاملا گیج شدم. صنعتی شیراز تا فردا (ییک روز پس از اعلام نتایج) مهلت ارسال مدارک داره. از سوی دیگه من واقعا نمیدونم باید الان تصویر توصیه نامه رو هم ارسال کنیم تا فردا یا نه؟!
تا فردا چجوری دو تا توصیه نامه جور کنیم اخه : |
ارسال: #۱۵۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ
همه دانشگاه ها که تداخل دارن!!

شیراز و اصفهان
خواجه نصیر و یزد
شریف و امیرکبیر!!!

انتخاب شهر بدی کردم. همش رو هم افتاده و اولویت هام سوخت Cool
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۵۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  همه دانشگاه ها که تداخل دارن!!

شیراز و اصفهان
خواجه نصیر و یزد
شریف و امیرکبیر!!!

انتخاب شهر بدی کردم. همش رو هم افتاده و اولویت هام سوخت Cool
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

پس حالا چکار میشه کرد ؟ باید یکی که مطمعن هستید به قبولیتون را برید
میتونید نرید و بگذارید سال دیگه.انشالله تداخل پیش نیادCoolTongue
ارسال: #۱۶۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پس حالا چکار میشه کرد ؟ باید یکی که مطمعن هستید به قبولیتون را برید
میتونید نرید و بگذارید سال دیگه.انشالله تداخل پیش نیادCoolTongue

معلومه چیکار میکنم. خودمو رو مثلا از ازمون اصفهان میکشم کنار تا جوون ترا بیان تو گود. بچه های متقاضی هوش اصفهان برید خوش باشید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۶۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ب.ظ
یعنی باید همه مدارکی که خواستنو بفرستن؟
فکر کدم فقط دوتا فرمه که بادی فرستاده شه
من معدلمم یادم نیست
توصیه نامه!!۱
شما رو شیراز مصمم هستین همچنان؟
جایه دیگه مجاز نشدین برین؟Big GrinBig Grin
من فقط همین صنعتی شیرازو مجاز شدم
و حس میکنم به تجربه اش می ارزه
نه؟
یه مصاحبه هست با هزینه ۷۰ و یه کرایه رفتو برگشت
تازه اردیبهشته هوا شیراز خوبه نه؟
Big Grin
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها من کاملا گیج شدم. صنعتی شیراز تا فردا (ییک روز پس از اعلام نتایج) مهلت ارسال مدارک داره. از سوی دیگه من واقعا نمیدونم باید الان تصویر توصیه نامه رو هم ارسال کنیم تا فردا یا نه؟!
تا فردا چجوری دو تا توصیه نامه جور کنیم اخه : |
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , poopi
ارسال: #۱۶۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  یعنی باید همه مدارکی که خواستنو بفرستن؟
فکر کدم فقط دوتا فرمه که بادی فرستاده شه
من معدلمم یادم نیست
توصیه نامه!!۱
شما رو شیراز مصمم هستین همچنان؟
جایه دیگه مجاز نشدین برین؟ Big Grin Big GrinBig Grin
من فقط همین صنعتی شیرازو مجاز شدم
و حس میکنم به تجربه اش می ارزه
نه؟
یه مصاحبه هست با هزینه ۷۰ و یه کرایه رفتو برگشت
تازه اردیبهشته هوا شیراز خوبه نه؟
Big GrinBig Grin
نه من سه تا بورس اعزام به خارجم مجاز شدم ولی آب و هوای خارج با جنس پوستم سازگار نیستBig GrinBig Grin ینی عملا فقط صنعتی شیراز رو میرم احتمالا

والا فکر میکنم حتی اگه قبولم نشین تجربه ش حداقل واسه سال بعد مفیده. من خودمم واسه تجربه ش دارم میرم : )
آره شیرازه و اردیبهشت دگ. فقط یکی نیست بمن بگه چرا من دارم واسه خودم رقیب درست میکنم Big GrinBig Grin

بچه ها هیشکی به صنعتی شیراز زنگ نزده سوال کنه در اون باره ؟ :\
ارسال: #۱۶۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.

اعتماد به نفس نمیخواد که Smile اتفاقا فکر کنید دارید میرید تفریح!!!
منظورم اینه که اگه قراره اعتماد به نفس نداشته باشید و بگید "من رو نمیگیرن، پس مصاحبه نرم"، بگید "اینا که من رو نمیگیرن پس برم خوش بگذرونم" Big Grin حداقلش اینه که تجربه ی خوبی میشه براتون، ضمن اینکه ریلکس تر هم خواهید بود و بهتر عمل میکنید.

الان متوجه شدم که شریف برای ارزیابی مدارک ۴۰ هزار تومن، و در صورت قبولی مدارک و دعوت به مصاحبه، ۴۵ هزار تومن هم برای مصاحبه میگیرن. حرفم رو پس میگیرم Blush

کجای سایت شریف نوشته اینا رو؟ من فقط دوتا اطلاعیه ی قدیمی واسه فروردین میبینم!!! بگین تورو خدا! از تاریخ ثبت نام نگذرهههه ConfusedConfusedConfused
ارسال: #۱۶۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
اگه امکانش هست دوستانی که برای شبکه و ای تی هم انتخاب رشته کرده بودند کارنامه شون رو بذارند
ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
بچه ها توی سایت صنعتی اصفهان که چیزی ننوشته؟؟؟!!! ممکنه اگه شماها فرم شماره ۱ اونجا رو دیدید بگید کجاست؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۸۱۹ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close