زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوات ارشد کامپیوتر

ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۶ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم خیلی سایت عالیه.
من یه سایت پیدا کردم که جزوات ارشد امسال نصیر و دانشگاه امیرکبیر رو به صورت اسکن شده به همراه صدا می فروشه ولی قیمتش خیلی بالاست (۳۰ تومان برای ۲ تا دی وی دی) دوستان به سایت زیر سر بزنید تا اگه کسی پایه هست با هم بخریم این طوری هزینه بین چند نفر تقسیم میشه و همه هم استفاده می کنیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , enigmapeerless
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۶ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
شاید بشه از صندوق مانشت تهیه اش کرد و باز منتشرش کرد!!( البته فعلاً صندوق خالیه!!)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۳۸ ق.ظ
RE: جزوات ارشد کامپیوتر
دوستان این بنده خدا توی سایتش گفته که راضی نیس که فعلا جزواتش توسط دیگری فروخته بشه البته
من فکر نمی کنم ۳۰ تومن برای اون همه جزوه وصدا زیاد باشه البته برادر یا فامیلم نیس که ازش دفاع می کنم اما چون گفته راضی نیس گفتم که بدونید اون مثل اینکه می خواسته هزینه کلاسایی که رفته روبا این کار یه جوری به خانوادش بر گر دونه حالا خود دانید . گفته هنوز هزینه هاش در نیومده !

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان این بنده خدا توی سایتش گفته که راضی نیس که فعلا جزواتش توسط دیگری فروخته بشه البته
من فکر نمی کنم ۳۰ تومن برای اون همه جزوه وصدا زیاد باشه البته برادر یا فامیلم نیس که ازش دفاع می کنم اما چون گفته راضی نیس گفتم که بدونید اون مثل اینکه می خواسته هزینه کلاسایی که رفته روبا این کار یه جوری به خانوادش بر گر دونه حالا خود دانید . گفته هنوز هزینه هاش در نیومده !

جالب شد عجب رویی داره این یارو!
۳ تا کتاب چاپ ۸۸ - ۸۹ رو اسکن کرده حالا مولف های اون کتاب‌ها پس باید چی بگن؟

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
مگه قراره هر کسی کلاس می ره هزینه هاشو برگردونه؟ جالبه! یعنی از همون اولی که کلاس می رفته به فکر برگشت هزینه کلاس هاش بوده؟ گویا ملت به خاطر اینکه ایشون کلاس رفتن دیگه باید محروم از جزوه و کلاس و غیره بشن!
فعلاً که نیازی به خرید جزوه‌ها و صداهای این آقا نداریم، با همت دوستان مانشتی می تونیم همه جزوات و اصوات رو جمع آوری کرده و واسه همیشه به این بازار سیاه و حتی کثیف پایان بدیم. از سادگی بچه های کنکوری و بخصوص شهرستانی چه سو استفاده‌ها که نمی شه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروشگاه کتاب های کانون فرهنگی آموزش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , shobair87
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مگه قراره هر کسی کلاس می ره هزینه هاشو برگردونه؟ جالبه! یعنی از همون اولی که کلاس می رفته به فکر برگشت هزینه کلاس هاش بوده؟ گویا ملت به خاطر اینکه ایشون کلاس رفتن دیگه باید محروم از جزوه و کلاس و غیره بشن!
فعلاً که نیازی به خرید جزوه‌ها و صداهای این آقا نداریم، با همت دوستان مانشتی می تونیم همه جزوات و اصوات رو جمع آوری کرده و واسه همیشه به این بازار سیاه و حتی کثیف پایان بدیم. از سادگی بچه های کنکوری و بخصوص شهرستانی چه سو استفاده‌ها که نمی شه.

راستش من که چشمم آب نمی خوره‌، شاید بشه یه سری صداها رو گیر آورد مثل اونی که تو وبلاگ
هست ولی برا شبکه و هوش و ... من که هر چی گشتم‌، نبود‌، البته بود ولی باید خرج می کردی. من قیمتهای این آقا رو دیدم و یکی از بچه‌ها هم اونو سفارش داده. اگه تونستم یه نگاهی بهش می اندارم و نظرمو می گم.

بازهم می گم بعید می دونم بشه صداها و جزواتی مثل اینا رو غیر از اونهایی که تو وب آپلود شده‌، رایگان گیر آورد

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
توی بسته مانشت صداهای مربوط به شبکه هست، همچنین یه سری منابع تکمیلی در مورد هوش.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط leilast.)
(۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  توی بسته مانشت صداهای مربوط به شبکه هست، همچنین یه سری منابع تکمیلی در مورد هوش.

این بسته‌ها کجان الان؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
هنوز منتشر نشده، در حال ارزیابی و جمع آوری هست.

در صورت انتشار مطلع خواهید شد.

حجم فعلی این بسته حدود ۸ گیگ هست!! و دارم سعی می کنم یه جوری حجمش رو کم کنم. سعی می کنم که در هر درس منابع مفیدی قرار داده بشه. از دوستان هم تقاظا دارم توی صفحه مربوطه لینک های دانلود کتاب های اصلی (فارسی یا انگلیسی) رو قرار بدن تا کار من راحت‌تر بشه.
یه سری صداها هم تو راه هست، و به کمک بچه‌ها ان شا الله جمع آوری بشه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , faraaz_mb , chaka
ارسال: #۱۱
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۸ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
از داخل این سایت میتونید فلش کارتهای زبان به ویژه ۵۰۴ و IT&Computer رو دانلود کنید. اونها رو با نرم افزار ACCESS باز کنید( پسورد فایل رو من حدس زدم و درست هم بود پسورد leitner هست بعد روی lesson راست کلیک کنید و open رو بزنید و همچنین میتونید از مجموعه لغات پرینت بگیرید.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۹ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
چطوری میتونیم به صندوق کمک کنیم؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط admin.)
جزوات ارشد کامپیوتر
از اینجا

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط notelo.)
(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مگه قراره هر کسی کلاس می ره هزینه هاشو برگردونه؟ جالبه! یعنی از همون اولی که کلاس می رفته به فکر برگشت هزینه کلاس هاش بوده؟ گویا ملت به خاطر اینکه ایشون کلاس رفتن دیگه باید محروم از جزوه و کلاس و غیره بشن!

آقای محترم بازار سیاه کیلو چنده؟ چه ربطی داره که بنده کلاس رفتم و دیگران باید از داشتن این جزوات محروم باشن؟ اگر اینطوری بود که ۳۰ تومان نمیدادم مثل خیلی سایت های دیگه ۱۰۰ تومان ۲۰۰ تومان میگرفتم با اون جزوات داغونشون تا کسی نه بتونه استفاده کنه و اگرم خرید کلی سود به من برسه...
در مورد کتاب‌ها هم بگم که اسکن کتاب دکتر حقیقت با اجازه خود ایشون بوده و خودشون بودن که گفتن هر جقدر خواستین کپی کنین مشکلی نیست (دقیقا با این لفظ گفتن که تو دزدی من هم شریکم و دزدیهارو به کل پایه ام)
اینطوری هم که میگین سر کنکوری‌ها و شهرستانی‌ها رو کلا میزارن از خود کسانی که جزوات رو میخرن سوال بپرسین خیلی خیلی راضی هستن . کاش این پست رو تو بلاگ خودم زده بودین تا خود کسانی که جزوات رو ازم خریدن به خوبی جوابتون رو میدادن!!!

دوست دارم یه کامنت به همین صورت تو بلاگم بزارین تا جواب بچه شهرستانی هارو بخونی...

حالام میگم در صورتی که جزوات در سایت شما (خصوصا سایت شما!!!!) پخش بشه به مشکل بر میخوریم!!!
موفق باشید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sellena
ارسال: #۱۵
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
جزوات ارشد کامپیوتر
این notelo چه خط و نشونی کشیده .Smile چه کنیم دکتر ؟ Big Grin نمی دونم چرا هیشکی چشم دیدن پیشرفت مانشتو نداره . بابا یکم Open Source بیاندیشید‌! Undecided

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه انرژی مثبت ۳ ۲۲,۰۷۳ ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: AZ_ghanbari998
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۰۸۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۷,۸۶۱ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۰۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  جزوات مهندسی نرم افزار-ارشد adineh67 ۰ ۱,۶۰۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: adineh67
  [دانلود]دفترچه کنکور ارشد گروه کامپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر ۸۶ تا ۹۴ + کلید سنجش good-wishes ۱۲ ۱۶,۱۱۱ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: htmg
  اهدای جزوات خلاصه شده ارشد به یک دوست کرمانشاهی kaka22 ۲ ۲,۲۰۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kaka22
  معرفی کتاب یا جزوات برای آزمون ارشد IT hozour64 ۰ ۱,۵۸۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hozour64
  کتب و جزوات کنکور ارشد کامپیوتر TaN ۹ ۵,۱۱۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rezatara

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close