زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب

ارسال: #۱۰۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  سلام ،
برنامه امروز من :
۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰
ام وی سی
ام وی سی تموم نشد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , gogooli
ارسال: #۱۰۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  سلام ،
برنامه امروز من :
۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰
ام وی سی
ام وی سی تموم نشد؟
Big Grin
آقای Riemann پیگیر ام وی سی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۱۰۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
من چون دیروز نخوندم الان هنوز تو حل معمای کامنتاهستم از طرفی راحت ترین کار مرور ام وی سی هست Smile
۱۵:۱۵ تا ۱۶:۱۵
ام وی سی
۱۹ تا ۲۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۱۰۹
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۱۲:۴۰ تا ۱۳:۴۰
پروژه
۱۸:۴۵ تا ۱۹:۳۰
ام وی سی
۲۰:۴۵ تا ۲۱:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
.....................................................
متن خبر........... کدپاسخ........... کدنظر ........... کدخبر
...........ثبت نظرات
۱۱۰
۱۲۰
۱۳۰
۱۴۰
۱۵۰
.......................ثبت پاسخ نظرات مثلا تا یه پاسخ
۱۱۱
۱۲۱
۱۳۱
۱۴۱
.........................
فعلا دارم دیوونه می شم
خوب دو تا حلقه تو درتو می خواهیم که تو حلقه اول میاد همه نظرات را از جایی که کد خبرش فرستاده شده با خبر نظر یکی بود اطلاعات را میاره بعد
وقتی که تو حلقه اول نظر را اورده بیاد یه حلقه دیگه درون حلقه اول بزاریم که بیاد از جایی که کد نظر و خبر یکی هست با حلقه اول منهای اینکه کد پاسخ مخالف صفر باشه اطلاعات را بیاره باید ببینم جواب میده ایا ؟
............
خب الان یه درگیری دارم احساس می کنم افزونگی میشه تو این روش هنوز تست نسده

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ،
روزتون سرشار از ارامش و موفقیت
برنامه امروز من :
۱۱ تا ۱۲
ام وی سی
۱۴ تا ۱۵
ام وی سی
۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰
ام وی سی
خوب الان برای پاسخ یه دکمه پاسخ می زارم یه پارشال ویو جدا درست کنم و وقتی کلیک کنم اون بخش اضافه بشه اما هنوز نمیدونم چه طوری
تا انتهای امروز
پیاده سازی بخش نظرات و پاسخ مربوط به اون انجام شود

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام روزتون سرشار از ارامش و موفقیت
برنامه امروز من :
۱۱:۳۰ تا ۱۳
پروژه
۱۶:۳۰ تا ۱۸
پروژه
۲۰:۳۰ تا ۲۱:۴۵
پروژه
هی روزگار یه اکولاد تو صفحه نشون میده نمیدونم چرا از کیه درگیرم کرده
.................
خب خطای اکوولادم را متوجه شدم یکی اضافه گذاشته بودم
خیلی دقت می خواد باید با دقت کد نویسی کرد وگرنه کل وقتما همین اکولاد گرفت!
الانه که باز دوباره الکی اعتماد به نفس کاذب گرفتم پس از حل یه خطا......

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ، روزتون سرشار از ارامش و موفقیت
برنامه امروز من:
۹:۱۵ تا ۱۰
پروژه
۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰
پروژه
هی ،بعد از اینکه نظر ثبت میشه خطا میده ثبت میشه اما بعدش صفحه را لود نمیکنه...
HTTP Error 404.15 - Not Found
The request filtering module is configured to deny a request where the query string is too long.
کی یعنی این خطا رفع میشه این خطا یعنی مربوط به iis میشه ؟ جالب اینجاست موقع ثبت این اتفاق میفته یعنی بعد از اینکه صفحه را می بندم و دوباره اجرا می کنم همه کامنتا را میاره اما موقع ثبت نمیتونه رفرش کنه اما برای پاسخ که پارشال ویو گذاشتم مشکلی پیش نمیاد و درست رفرش میشه
مشکلم حل شد اشتباهی return redirect to action گذاشته بودم در حالی که تو همون ویو بودم
هی داد مشکل رسپنسیو بودن هنوز حل نشده....
فعلا که با بزرگ کوچیک کردن همه چی به هم میریزه
خب یه کم بهتر شد البته یه قسمتش
......................
۱۷:۱۵ تا ۱۸
پروژه
خب بخش کد نویسی نظرات خبرم فکر کنم درست شد ولی یه کم کداش پیچیده شد باید ببینم میشه بهترشه ایا
هنوز قالبم مشکل داره و طرراحیش کامل نشده که هنوز فعلا ماله قسمت صفحه اخبار باشه اینطوریه کی می خوام پس تکمیلش کنم کی باید درستش کنم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام، روزتون سرشار از ارامش و موفقیت
برنامه امروز من :
۱۰:۴۰ تا ۱۲
پروژه
خوب وضعیت قالبم کمی بهترشد ولی بازم بخش های پایین مونده باید به فکر لایوت اصلی سایتم باشم الان صفحه اخبارم لایوت نداره پس باید لایوتمو درست کنم که خودش یه هدرر یه نویگیشن یه بخش راست و یه بخش چپ داره که بخش راستم باید دسته بندی هامو بیارم و بخش چپم فعلا تبلیغات تو بخش راست باید چی کار کنم چه دسته هایی را بیارم.....

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ، روزتون سرشار از شادی و موفقیت
برنامه امروز من :
۱۰ تا ۱۱
پروژه
خوب باید چه کار می کردم به کل یادم رفته باید دسته بندی ها را درست می کردم بعدش لایوت در واقع کار دیروز بعد از ظهرم که نبودم
چقدر ریزه کاری داره این طراحی قالب
خب الان بخش وسط که اخبار و نظرات میاد ریسپانسیوه منهای یه قسمت کوچیکیش اما وقتی لایوتم را بزارم ریساپنسیوش چه طور باید باشه نمیدونم باید دقیقا چه طور باشه فکر می کنم بعضی قسمتهاشو باید hidden هم کنم
۱۴:۴۵ تا ۱۵:۴۵
پروژه
۱۷:۱۵ تا ۱۸
پروژه
چه کار کنم الان این لایوتم را الان شروع کردم اما خوب کلی کار داره خب برای بخش راستم مثلا خبرهای ویژه و پربازدیدترین ها و یه دسته بندی می زارم که توی دسته بندیم همه دسته ها و زیر دسته هامو میارم و برای اخبار هم یه کوئری می نویسم برای هر بخش چن خبر باشه
۲۰:۴۵ تا ۲۱:۲۰
تمرین
می خواستم یه custom error درست کنم برای اعداد صحیح راحته اما اعشاریش فرق می کنه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ، روزتون سرشار از موفقیت
برنامه امروز من
۱۰:۴۰ تا ۱۱:۳۰
ام وی سی
۱۲:۴۰ تا ۱۳:۳۰
پروژه
۱۴:۳۰ تا ۱۵:۱۵
بوت استرپ
۲۱ تا ۲۲
پروژه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ
شما واسه ام وی سی چی کار کردین؟

اخه منم دارم ام وی سی کار میکنم و حس کردم که کتاب wrox کتاب خوبیه و دارم از روی اون کار میکنم. w3schools بنظرم اصلا مطلبای ام وی سی ش جالب نبود.
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
(۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شما واسه ام وی سی چی کار کردین؟

اخه منم دارم ام وی سی کار میکنم و حس کردم که کتاب wrox کتاب خوبیه و دارم از روی اون کار میکنم. w3schools بنظرم اصلا مطلبای ام وی سی ش جالب نبود.
من از فیلم های دانشجویار استفاده کردم و خوب بود می تونید برای خودتون از همون اول پروژه هم تعریف کنید بعد هر مبحثش که مشکل دارید تو اینترنت سرچ کنید پروژه محور پیش برید مفاهیم model,controller,view را یاد بگیرید بعد تو مادلتون یه پوشه دامین ایجاد کنید بعد توش اتصال به دیتابیس از طریق ef و ایجاد مادل ای افتون که توش جداول دیتا بیس و ارتباطهاشون هست
مفاهیم partial view که برای اینکه مثلا کدهاتون تو یه صفحه زیاد نشه هست که ایجادش هم مثل ویو هست یه سری مطالب کلی هست که جدا جدا سرچ کنید دستون میاد
یه پوشه Model:پوشه های زیر را داره
Domain: راست کلیک روش و ایجاد دیتابیس از طریق ef تقریبا مثل دیتا ست هست ایجادش راست کلیک بعد نیو ایتم بعد بخش چپ دیتا نوعش را ado.net entity data model
را انتخاب بعد همینطور بعدی و... را میزنی پس دیتا بیست ایجاد میشه
repository:کوئری های دیتابیسمون را می نویسیم اول یه نمونه از دیتا بیس تعریف می کنیم بعد توابع مربوطمون را می نویسیم مثلا تابع نمایش اخبار تابع بیشتررین بازدید تابع لایک تابع دیس لایک .... که تو این توابع هم دستورات sql را می نویسیم...... حالا این توابع بعدا فراخوانی میشه مثلا تو کنترل ها و....
MetaData: این برای این هست که ما وقتی تو دامین دیتا بیسمون را ایجاد کردیم وقتی جدول را ایجاد کردیم و وقتی تو اجرا یه می خواهیم جدول را اطلاعاتش را نشون بده می خواهیم عناوین فارسی باشه پس میاییم یه کلاس هم نام با نام جدولمون تو مادل که تو دامین هاست درست می کنیم نوعش هم پارشال می زاریم یعنی همون هست و صفت مربوططه را اضافه می کنیم
[DisplayName("عنوان")]
public string Title { get; set; }
.....................................................
پوشه controller
اکشن هامونو ایجاد می کنیم
مثلا یه کنترلر home ایجاد می کنیم بعد توش چندتا اکشن ایجاد می کنم بعد مثلا یه اکشن نیوز ایجاد می کنم توش میام یه نمونه از کلاس repository مربوطه ایجاد می کنم و تابعش را فراخونی می کنم .....بررای هر اکشن هم ویو درست می کنم می تونیم روی اکشن راست کلیک و ویوش را ایجاد کنیم که همون چیزی هست که تو اجرا می بینیم
..............
اینها یه کلیاتی از ام وی سی بود برای یادگیری بیشتر می تونید هر قسمت که مشکل دارید تو اینترنت سرچ کنید بیشتر یاد بگیرید موفق باشید

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۱۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ، روزتون سرشار از ارامش و موفقیت
برنامه امروز من :
۸:۴۵ تا ۹:۳۰
بوت استرپ
۱۰ تا ۱۱
بوت استرپ
خب تفاوت nav , nav nav-navbar,nav nav تو بوت استرپ چیه ؟nav-inverse چیه؟
۱۲:۱۰ تا ۱۳:۱۰
بوت استرپ
ای بابا می خوام وقتی li hover میشه تو دراپ دون رنگ بکگرندم تغییر کنه تغییر نمی کنه و همون رنگ پیش فرض بوت استرپ را در نظر می گیره ...
یعنی در واقع می خواستم li hover a تغییر کنه که چون li ام ۱۰۰ درصد نبود پس a هم رنگش صد درصد ردیف را تغییر نمی داد اومد اول li ام را صد درصد کردم بعد a hover را تغییر دادم
خوب خدا را شکر درست شد
۱۶:۴۵ تا ۱۷:۴۵
بوت استرپ
۱۹:۱۵ تا ۲۰
بوت استرپ

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
سلام
برنامه امروز من
۱۵:۱۵ تا ۱۶
پروژه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۶۳ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۶۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close