زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب

ارسال: #۹۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
سلام ، خب فعلا خداحافظ برنامه نویسی
من رفتم تا دو سه روز دیگه برگردم و جدی ادامه بدم البته بخشهای تحلیل پروژه ام را می تونم فکر کنم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۹۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام ، روزتون سرشار از امید و موفقیت
خب چن روز نبودم باید یه دور مطالب مهم را دوره کنم
برنامه امروز من :
۱۳ تا ۱۳:۴۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۱۲ تا ۱۳
ام وی سی
۱۴ تا ۱۴:۴۵
ام وی سی
۱۸:۴۰ تا ۱۹:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ
سلام
برنامه امروز من :
۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۹۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز:
۱۱:۴۰ تا ۱۲:۴۰
ام وی سی
۱۴:۳۰ تا ۱۵:۳۰
ام وی سی
۱۶:۴۵ تا ۱۷:۳۰
ام وی سی
۱۷:۴۵ تا ۱۸:۳۰
ام وی سی
۲۰:۱۵ تا ۲۰:۴۵
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام
برنامه امروز من :
۱۱ تا ۱۲
ام وی سی
۱۲:۳۰ تا ۱۳:۱۵
ام وی سی
۱۶:۳۰ تا ۱۷:۱۵
ام وی سی
۱۷:۴۵ تا ۱۸:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ
خوشبحالت ایکاش منم اعتماد بنفش شما را داشتم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۹۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ق.ظ
مگه یاد گرفتن اعتماد به نفس میخواد؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , gogooli
ارسال: #۹۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
برنامه امروز من :
۱۱ تا ۱۲:
ام وی سی
۱۸ تا ۱۹
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
MVC رو با چه زبونی کار میکنی؟؟ فقط مفاهیمشو می خونی یا با یه زبون خاصی چهاچوبشو پیاده می کنی؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ ب.ظ
RE: برنامه روزانه یادگیری برنامه نویسی وب
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)naserqw نوشته شده توسط:  MVC رو با چه زبونی کار میکنی؟؟ فقط مفاهیمشو می خونی یا با یه زبون خاصی چهاچوبشو پیاده می کنی؟؟
به شکل پروژه محور با asp کار می کنم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
سلام روزتون سرشار از ارامش و نشاط
برنامه امروز من :
۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
خوب من تا قبل عید که بیشتر مطالعه کردم اما الان دیگه درگیر عملی هستم
عید را که رفتم مسافرت کلا از دست دادم وقتما بعدشم خیلی جدی نبودم باید از صفر شروع کنم
خب الان صفحه اصلی سایتم را چی کار باید کنم
بوت استرپ را هم یادم رفتم
خوب یه row برای هدر سایتم یه رو برای نویگیشن بار می خوام یه بخش right دارم یه بخش وسط که برای محتوای سایت دارم و یه بخش left که برای تبلیغات و یه سری دیگه از اخبارم که یه تب با بوت استرپ می زارم و تو هر تب اخبار مربوطط به اون تب را کوئری می نویسم خوب یه فوتر هم برای پایین صفحه ام می خوام که این هم یه row هست
خب حالا با بوت استررپ باید بررای بخش راست و وسط و چپم باید چی کار کنم بیام یه row در نظر بگیرم یا یه کار دیگاگه انجام بدم خوب بوت استرپ هر سطر را ۱۲ ستون درر نظر می گیره بیام مثلا ۶ ستون به وسط بعد ۳ ستون به راست ۳ ستون به چب بدم اینم یه رراهه خوب من اگه بیام یه بک گررند به این ها بدم ممکنه با هم اندازشون از پایین یکسان نشه و ناجور بشه ظاهر سایتم ایا اصلا باید یه ارتفاع به این ۳ بخش بدم یا نه اگه ندم بعد اگه محتوایات سایتم کم باشه اونوقت ظاهر سایتم ناجور میشه اگه ارتفاع هم بدم بعد محتویات سایتم زیاد تر از ارتفاع باشه چی میشه خوب اینها یه طرف
خوب تو صفحه اصلیم تو بخش وسط اخبار اصلیم را میزارم خب وقتی روش کلیک کنم به وسیله یه ایدی که بهش بدم میره یه صفحه دیگه که اون صفحه خبر هست که با کوئری که یه کد می گیره و خبر را میاره برامون میاره خوب الان این صفحه هم ایا بایددد همون بخش راست و چپ و هدر و منو را داشته باشه و فقط بخش وسطش فرق می کنه
من بایدد یه لایوت درست کنم که هدر و نویگیشن بار و ایا راست و چپ هم توش باش دررست کنم
خوب از یه طرف تو این صفحه که خبر ررا اورده باید کامنتهای اون خبر را هم تو همون بخش وسطط تو دایو بعدی بیارم که ما الان مثلا فقط خبر اصلی که نداریم خاص و یادداشت ها هم دارریم خوب پس کامنت ها را از جایی که خبرر اصلی هست و کدش هم با اون خبر یکی هست بایدد بگیریم بعد حالا همون نظرت هم خودشون ممکنه براشوون نظری وجود داشته باشه که این هم خودش یه کوئری دیگه هست که این هم مربوط به نمایش اون خبر هست حالا تو همین نظراتی که نشون می ده یه دکمه پاسخ هم بزاریم بررای نظرات که وقتی کلیک کرردیم یه فرم بیاره نظر را پاسخ بدیم خوب انتهای همه این ها هم یه دایوه دیگه برای ارسال نظر باید بزاریم
پس ۳ تا دایو میشه یکی نمایش خبر دومی نظرر که توش یه دایو پاسخ نظرنمایش داده شده هست و یه دایو انتها برای ارسال نظرهست
الان از یه طرف اگه من تو صفحه اصلی بیام روی یه خبری که اصلی نیست کلیک کنم اونوقت توصفحه خبر باید یه کوئری دیگه هم بنویسم که بیاد کامنت های مربوط به اون خبر را بیارره یعنی دیگه کامنتهای خبرر اصلی نباید باشه اینجا باید یه شررطی بزارم که اگه خبر اصلی بود یا نبود چی کار کنه

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
در نظر بگیرید که کار UI/UX یه کار تخصصیه و برای این کار باید چیزایی رو بدونید که الان نمیدونید.
از ابزار های مربوط به طراحی UI میتونید استفاده کنید. برای مثال این رو ببینید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حداقل میتونید کارتون رو wireframe کنید.
برای طراحی layout با css این رو ببینید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید کارتون رو ورژن بندی کنید مثلا با git. همچنین این رو هم ببینید:

میتونید برای کارتون تست بنویسید. خود تست بحث مفصلیه و علاوه بر مطالعه تجربه هم لازمه. میتونید برای این پروژه unit test بنویسید. تو مبحث تست خیلی راحت میتونید کار رو اشتباه انجام بدید. بهتره اولش مطالعه کنید که اصلا تو تست میخوایم به کجا برسیم و تست خوب و بد چیه.
میتونید یه هم تیمی پیدا کنید و کارتون رو با متودولوژی اسکرام انجام بدید. حتی تک نفری هم میشه با اسکرام برید جلو اما بعضی از قسمتاش رو نمیشه فردی پیاده کرد.
میتونید یه مشتری پیدا کنید و کار رو براش مجانی انجام بدید.
میتونید کار رو به صورت وب سرویس انجام بدید. در این صورت دیگه قسمت UI میشه یه فاز جدا (یاحتی یه پروژه جدا) و میتونید پروژه رو بدون UI طراحی کنید و ببرید جلو. در صورتی که خواستید به صورت وب سرویس کار کنید در نظر بگیرید که وب سرویس ها ابزار های مخصوص دارنو مثلا از swagger میتونید برای مستند سازی API استفاده کنید. تست مخصوص وب سرویس هم متفاوته. بعدا میتونید برای وب سرویستون یه UI با angular و یه UI با اندروید بنویسید.
بهتره کارتون رو مستند کنید.
در نهایت چیزایی مثل git, test, مستند سازی شما رو از یه برنامه نویس مبتدی متفاوت می کنن. اینها نیاز به زمان دارن تا باهاشون کار کنید و یاد بگیرید (البته آموزش اولیه هم لازمه). بهنره از همین پروژه ها از این ابزار ها استفاده کنید تا باهاشون راحت بشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Riemann , diligent , crevice , sara9009 , big cloud
ارسال: #۱۰۵
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ
سلام ،
برنامه امروز من :
۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰
ام وی سی

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۵۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۶۷ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close