زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد تجارت دروس عملی نداره؟

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط admin.)
سلام
من چارت دروس ارشد تجارت دانشگاه ازاد رو گرفتم همه دروسش نظری هستن و من درس عملی ندیدم
خواستم بدونم واقعیت داره؟
یعنی اصلا درس عملی نداره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ
کسی اطلاعی داره؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: ارشد تجارت دروس عملی نداره؟
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  سلام
من چارت دروس ارشد تجارت دانشگاه ازاد رو گرفتم همه دروسش نظری هستن و من درس عملی ندیدم
منظورتون از عملی چیه؟! آزمایشگاه؟! هیچ گرایشی تو ارشد نداره آزمایشگاه! اگر منظورتون چیز دیگه‌ای هست توضیح بدید.
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  سلام
منظورتون از عملی چیه؟! آزمایشگاه؟! هیچ گرایشی تو ارشد نداره آزمایشگاه! اگر منظورتون چیز دیگه‌ای هست توضیح بدید.

منظورم دروس کارگاهی مثل برنامه نویسی، طراحی وب و دروسی از این قبیل بود.
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  سلام

منظورم دروس کارگاهی مثل برنامه نویسی، طراحی وب و دروسی از این قبیل بود.

خب همونطور که گفتم هیچ گرایشی تو ارشد اینطور درسا رو نداره.
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
یعنی همه دروس بصورت تئوری تدریس میشه؟
شما مطمئنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  یعنی همه دروس بصورت تئوری تدریس میشه؟
شما مطمئنید؟

خیر! هر درسی کلی تمرین و پروژه‌ی عملی داره!
۰
۰
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
کلیه دروس ارشد و دکتری ۳ یا ۴ واحد تئوری هستند و هیچ کلاس عملی وجود نداره. اما هر درس شامل تعداد تعدادی پروژه و تمرین تئوری و عملی هست که بطور کامل بر عهده دانشجو هست و دانشجو باید تمام دانش مورد نیاز برای این پیاده سازی ها رو شخصا کسب کنه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , fo-eng , سعید زارع , Aurora
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
کسی هست الان رشته تجارت باشه دروسشو تشریح کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط fo-eng.)
دوست محترم ببینید همان طور که بقیه کاربران فرمودند در ارشد چیزی به نام عملی به اون صورت وجود ندارد. استاد می یاد و یکسری مفاهیم اصلی رو می گه و بعدا وابسته بهش پروژه میده یا به اصطلاح خودمون تمرین. شما دیگه باید وابسته به نت و سرچ های هوشمند و البته سواد خودتون بتونی جواب بگیری که همه اینها میشه پیش زمینه پایان نامه تون.

خب راه حلی که وجود داره این هست شما بری در سایت azmoon.org (الان دارن ارشد ثبت نام می کنند) و ببینید رشته تجارت رو چه شهرهایی دارند بعد توی گوگل سرچ بزنید دانشگاه آزاد همان شهر و بصورت دانشجوی مهمان وارد بشید و درس های ارائه شدشون رو ببینید.
مثلا شهرهایی که تجارت دارند اینها هستند:
مثلا دانشگاه سپیدان:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بصورت مهمان وارد بشید و ارشد تجارت رو انتخاب کنید و درسهایی که دارند رو ببینید. (البته گویا این دانشگاه اولین سالی هست که این رشته رو آورده و درس چندانی نداره) شما بیایید دانشگاه های مرکز استان رو سرچ کنید و درس هاش رو ببینید و در نت سرچ کنید تا بیاد دستتون.
هر دانشگاهی وابسته به گروه خودش یکسری درس رو ارائه میده.
مثلا درسی به نام : هوش تجاری هست که همون داده کاوی در رشته تجارت هستش! میگم هر درسی ارائه میشه ممکنه با نرم افزاری ها هم یکی باشه ولی در زمینه کاری خودتون روش بحث میشه!

کد رشته نام رشته نام استان کد محل دانشگاهی نام محل دانشگاهی جنسیت
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی آذربایجان شرقی ۳۹۹ واحد آذرشهر زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی آذربایجان غربی ۱۰۳ واحد ارومیه زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی اصفهان ۱۱۶ واحد کاشان زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی اصفهان ۲۱۹ واحد شهرمجلسی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی اصفهان ۲۸۹ واحد نطنز زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۱۰۱ واحد تهران مرکزی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۱۲۳ واحد علوم و تحقیقات زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۱۳۹ واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۱۴۱ واحد تهران جنوب زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۱۵۷ واحد تهران شمال زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۵۰۳ واحد الکترونیکی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی تهران ۵۶۰ واحد ملارد زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی خراسان جنوبی ۱۳۱ واحد بیرجند زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی فارس ۱۶۳ واحد شیراز زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی فارس ۲۵۱ واحد سپیدان زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی فارس ۳۸۷ واحد صفاشهر زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی قزوین ۲۱۴ واحد قزوین زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی گیلان ۲۰۲ واحد لاهیجان زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی مرکزی ۲۴۷ واحد تفرش زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی مرکزی ۲۶۲ واحد خمین زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی یزد ۱۷۹ واحد میبد زن و مرد

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarashahi
ارسال: #۱۱
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
بله من سرچ کردم و چارت دروس رو هم دارم
اما همونطور که گفتم همه دروس نظری هست و معلوم نمیشه استاد تا چه حد عملی با دانشجوها کار کنه
اصلا به نظر میاد کاربرای این سایت وقتی وارد ارشد میشن دیگه به این سایت سر نمیزنن.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
اون چیزی که دنبالش هستید بعید می دونم تو دانشگاهی تدریس بشه.
طراحی سایت و برنامه نویسی نداریم در ارشد.
پروژه ها هم مربوط به درس هستند مثلا پروژه های داده کاوی که کد نویسی میشن یا تو متلب یا نرم افزارهای دیگه انجام میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  بله من سرچ کردم و چارت دروس رو هم دارم
اما همونطور که گفتم همه دروس نظری هست و معلوم نمیشه استاد تا چه حد عملی با دانشجوها کار کنه
اصلا به نظر میاد کاربرای این سایت وقتی وارد ارشد میشن دیگه به این سایت سر نمیزنن.

والا ما به عنوان دانشجوهای ارشد جوابتون رو دادیم! نمی‌دونم دیگه دنبال چی هستید!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۹۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۰۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۰۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم ۵ تا از دروس mona64 ۳ ۳,۵۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close