زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۱۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میدونه با ۶۴ هوش علوم تحقیقات احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چقدره؟ Sad((
هوش علوم تحقیقات ۲۸تا گرفته شما ۸۳/۷% قبولی Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط saba59.)
::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
بچه‌ها یه سوال

علوم تحقیقات همه شهرها استاداش خوبن؟ یعنی کیفیت اساتیدش مثل تهرانه؟ کسی از بچه‌ها چیزی می دونه؟؟ اگه قبول شدین واحدهای شهرستان می رین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه‌ها این اخبار تکمیل ظرفیت سال ۸۸ هست ولی یه نگاهی بندازین بد نیست.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
بچه‌ها من که با تمام احوال زیاد هم از اینکه قبول نشدم ناراحت نیستم، ۱۶۷ علوم تحقیقات شدم (آخرین قبولی ۱۰۴)
بهتر میبینم برم سربازی، اول تکلیفش روشن بشه.
بعد اگه خواستم همراه با کار درس هم میخونم، که تو ارشد معقولش اینه که اول کار بعد درس

تازه اگه خواستم میتونم دانشگاه خارج از کشورم برم.
با اینکه ۷۵ روز تقریبا وقت گذاشم ولی بازم خدا رو شاکرم، چیزی از دست ندادم
از نظر من شماها هم دیگه ناراحت نباشید و به فکر آینده باشید چون دیگه کاری از دست ما بر نمیاد ما زحمت خودمون رو به وقتش کشیدیم
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام من رتبم ۲۰۶ نرم افزار آزاد مشهد شده به نظرتون تکمیل ظرفیت امیدی هست؟ تورو خدا یکی جواب بده. ممنون میشم

ترازم ۵۶۸۸ شده
اینم درصدهام:

زبان تخصصی انگلیسی: ۳۷/۸
ریاضیات:۰
عمومی: ۲۹/۳
دروس تخصصی نرم افزار: ۲۰
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میدونه با ۶۴ هوش علوم تحقیقات احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چقدره؟ Sad((
هوش علوم تحقیقات ۲۸تا گرفته شما ۸۳/۷% قبولی Big Grin
یعنی میشه تا مهر ماه زنده بمونم برم علوم تحقیقات تهران Sad(((
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  سلام من رتبم ۲۰۶ نرم افزار آزاد مشهد شده به نظرتون تکمیل ظرفیت امیدی هست؟ تورو خدا یکی جواب بده. ممنون میشم
امیدت به خدا باشه ولی متاسفانه به قبولی زیاد امیدی نیست
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ
میگم اینا تازه میخوان اواسط مهر تکمیل ظرفیت اعلام کنن کلاساشون از کی شروع میشه؟
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  میگم اینا تازه میخوان اواسط مهر تکمیل ظرفیت اعلام کنن کلاساشون از کی شروع میشه؟

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ
سلام من با رتبه ۱۳۱ و تراز ۶۸۰۵ در نرم افزار تهران شمال مردود شدم آخرین نفر رتبه قبولی ۸۲ بود. به نظر شما من شروع کنم دوباره بخونم یا به قبولی تو تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  سلام من با رتبه ۱۳۱ و تراز ۶۸۰۵ در نرم افزار تهران شمال مردود شدم آخرین نفر رتبه قبولی ۸۲ بود. به نظر شما من شروع کنم دوباره بخونم یا به قبولی تو تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
داداش شما فرصت رو از دست نده شروع کن خوندن رو اگه قبول شدی انشاالله که فبها. اگر هم نشدی چیزی خوب زمان رو از دست ندادی.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooneh
ارسال: #۲۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ
بچه‌ها من ۲۵۹ تهران شمال شدم‌، میتونم امیدی به تکمیل ظرفیت داشته باشم؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ
ساره نرم افزاری دیگه؟ تو تکمیل ظرفیت مهر نمیدونم ولی توی بهمن احتمالش هست حتما
پارسال که دوست من با رتبه‌ی بد‌تر از شما علوم تحقیقات همدان قبول شد تکمیل ظرفیت بهمن
۱
۰
ارسال: #۲۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط hamed_jon.)
دوستان این سوال رو در قسمت سوالات متداول روابط عمومی دانشگاه آزاد پیدا کردم:

۲- جهت شرکت در تکمیل ظرفیت از چه طریق باید اقدام نمائیم ؟
نیاز به اقدامی از طرف داوطلب جهت شرکت در تکمیل ظرفیت نمی باشد و در صورت اعلام تکمیل ظرفیت نتایج از طریق سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اطلاع رسانی خواهد شد .

لینک:

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  سلام من رتبم ۲۰۶ نرم افزار آزاد مشهد شده به نظرتون تکمیل ظرفیت امیدی هست؟ تورو خدا یکی جواب بده. ممنون میشم

ترازم ۵۶۸۸ شده
اینم درصدهام:

زبان تخصصی انگلیسی: ۳۷/۸
ریاضیات:۰
عمومی: ۲۹/۳
دروس تخصصی نرم افزار: ۲۰

دوست عزیز با این وضعیت پذیرش تمامی واحدهای علوم تحقیقات نمیشه گفت امسال تا چه رتبه هایی قبول میشن و شما امیدت به خدا باشه،منتظر نتایج تکمیل باش ولی اگه میخوای امسالم بخونی وقتو از دست نده...Tongue
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  بچه‌ها من ۲۵۹ تهران شمال شدم‌، میتونم امیدی به تکمیل ظرفیت داشته باشم؟

میشه تراز و درصداتون رو هم بزارین؟ Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , Fahrenheit
ارسال: #۲۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  سلام من با رتبه ۱۳۱ و تراز ۶۸۰۵ در نرم افزار تهران شمال مردود شدم آخرین نفر رتبه قبولی ۸۲ بود. به نظر شما من شروع کنم دوباره بخونم یا به قبولی تو تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
داداش شما فرصت رو از دست نده شروع کن خوندن رو اگه قبول شدی انشاالله که فبها. اگر هم نشدی چیزی خوب زمان رو از دست ندادی.
آقا مرتضی‌، پونه خانم خواهر هستند Big GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fahrenheit , jeraldin
ارسال: #۳۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
تکمیل ظرفیت چجوری انجام میشه؟من شنیدم باید نام ۳دانشگاه را ذکر کنیم؟ و اگر درسته کدوم دانشگاه شانس قبولیش بیشتره؟(دانشگاه انتخابی من تهران شمال هست)
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۸۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۷۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close