زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس ترم اول ارشد علوم کامپیوتر

ارسال:

parsaNA پرسیده:

سلام .

لطفا بچه های علوم کامپیوتری تو این تاپیک شرکت کنند . تو دانشگاه ما روز اول یه برگه دادند که برا اساس گرایش هایی که تو دانشکده وجود داره دروسی رو که باید در ترم اول بگذرونیم توی یه جدول زده بود . لیست درس‌ها این طوری بود:

گرایش نظریه محاسبه‌:
  • نظریه علوم کامپیوتر( دکتر زارع )
  • نظریه محاسبات پیشرفته( دکتر دیده ور )

گرایش سیستم های هوشمند‌:
  • هوش مصنوعی پیشرفته( دکتر شیری )

گرایش سیستم های کامپیوتری‌:
  • نظریه طراحی سیستم‌ها( دکتر مظفری )
  • طراحی نرم افزار پیشرفته( دکتر تشکری )

دروس آزاد برای کلیه رشته‌ها‌:
  • الگوریتمهای موازی( دکتر هاشمی )
  • هندسه محاسباتی( دکتر محدث خراسانی )
  • سیستم های تصمیم یار( دکتر قطعی )
یکی از دروس آزاد رو هم میشه انتخاب کرد( البته از دروس اصلی سایر گرایش‌ها هم میشه به عنوان اختیاری یک درس انتخاب کرد ). مدیر گروهمون( دکتر محدث )و بقیه اساتید اصرار دارند که ما همین ترم اول ۳ تا درس برداریم‌، ترم بعد هم ۳ تا که کل درسا تموم شه !!!!

تو گرایش من( سیستم های هوشمند )همون دو تا درس اصلی ۴ روز در هفته می شه !! همه درسها شامل پروژه‌، سمینار و تکالیف می شند // غالبا پروژه و سمینار هم بیشتر از یکی Smile
به شما چه درسایی دادند ؟ چند روز در هفته ؟

بچه‌ها واسه مقاله دادن چه فکرایی دارین ؟ Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

newwink پاسخ داده:

RE: دروس ترم اول ارشد علوم کامپیوتر

..........

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

نظریه علوم کامپیوتر اجباری

و ۴ تا درس هم بود که باید یکیش رو انتخاب میکردیم:

۱-کدگذاری پیشرفته (زیبا اسلامی)
۲-نظریه الگوریتمی گراف( طهماسبی)
۳-یادگیری ماشین (کتانفروش)
۴- محاسبات ؟

که من یادگیری ماشین رو برداشتم و ۱ شنبه،۳شنبه و ۴ شنبه کلاس دارم.

۰
ارسال:

mona23 پاسخ داده:

سلام.واسه من خودشون تعیین کردن،
۲ تا درس دادن
۱/نظریه علوم کامپیوتر
۲/محاسبات ماتریسی
روزای شنبه و یکشنبه و سه شنبه هم کلاس داریم

۰
ارسال:

parsaNA پاسخ داده:

یادگیری ماشین بهترین انتخابه از بین اون دروس . این درس اینجا ترم دو ارائه می شه که من حتما انتخابش می کنم. خوبه باز ۳ روز می رید دانشگاه . این درس نظریه علوم کامپیوتر خیلی درس قشنگیه . من که سر کلاس این درس لذت می برم . استادمون که خانم دکتر زارع هستند هر ۲ تا جلسه‌ی این هفته رو درس دادند !!! Smile

آفاق خانم یکی از هم دانشگاهی هاتون رو شناسایی کردم !! Smile بازم هستند فک کنم

ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  آفاق خانم یکی از هم دانشگاهی هاتون رو شناسایی کردم !! Smile بازم هستند فک کنم
آره میدونم Smile آقای ر.ی ؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

delta پاسخ داده:

من با دکتر شیری کارشناسی کلاس داشتم (دکترای هوش مصنوعی از کانادا)استاد خوبیه هر چی سر کلاسش سوال بپرسی و فعال‌تر نمره بهتری هم میگیری امتحانش هم سوالاتش خیلی زیاد بود طوری ک سوالات اخرا نمیرسیدی جواب بدی سر کلاسشم از همه دانشجویان سوال میپرسید تمرین میداد همه را میاورد پا تخته یه کم سر کلاسش استرس داشتیم
برای ما هم
نظریه علوم کامپیوتر-محاسبات علمی-محاسبات ماتریسی شنبه تا سه شنبه کلاس هست این هفته هم تشکیل شدن

ارسال:

narges_r پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  من با دکتر شیری کارشناسی کلاس داشتم (دکترای هوش مصنوعی از کانادا)استاد خوبیه هر چی سر کلاسش سوال بپرسی و فعال‌تر نمره بهتری هم میگیری امتحانش هم سوالاتش خیلی زیاد بود طوری ک سوالات اخرا نمیرسیدی جواب بدی سر کلاسشم از همه دانشجویان سوال میپرسید تمرین میداد همه را میاورد پا تخته یه کم سر کلاسش استرس داشتیم
دکتر شیری دانشگاه ماهم میامد
من با اینکه هوش مصنوعی نداشتم ولی سر کلاس ایشون میرفتم و کلی هم استفاده کردم
deltaجان میشه بپرسم شما کدوم دانشگاه درس خوندید؟

۰
ارسال:

parsaNA پاسخ داده:

delta جان‌، ممنون از اطلاعاتت در مورد دکتر شیری‌، تو این ۲ جلسه هم تقریبا دستم اومد که توقعشون از کلاس چیه .

بچه‌ها ۳ تا درس تو ترم اول سنگین نمی شه ؟ !!

من خودم قصد دارم علاوه بر اون ۲ تا درس اجباری‌، یا طراحی نرم افزار رو بردارم یا سیستم های پشتیبان تصمیم رو. اما یکم مرددم‌! اگه فقط خود درس بود مشکلی نبود‌، اما این پروژه‌ها و سمینارهاش وقت گیره Sad

می ترسم معدله داغون شه !!

۰
ارسال: #۱۰

delta پاسخ داده:

parsana درس نظریه علوم کامپیوتر شما با چه مبحثی شروع شد؟منبعتون چیه؟شما هم اگه مایل باشید برا این درس ک مشترک هست رفع اشکال کنیم.
۳ تا درس ک چرا سنگین هست برای ما ک اجباریه خودشون دادن.
دکتر شیری هنوز مدیر گروه ریاضی هست؟ من برا دفاعیه یه پروژه امیرکبیر اومدم یادم هست انتهای دانشگاه دانشکده ریاضی بود یه سالن بود انتهای سالن دکتر شیری بودن.برای ما اول ک سر کلاس اومد اولین سوالی ک پرسید گفت کی ترک هستش خودشم هر کاری کردیم نگفت کجاییه اخرشم نفهمیدیم هیج جلسه ای هم نبود که از ترکها یه چیزی نگه بچه های ترک هم بودن اصلا بدشونم نمیومد این سوال پرسیدن سر کلاسش خیلی جدیه تا میتونی سوال بپرس بعضی وقتها هم اصلا نمیفهمیدی ک جدی حرف میزنه یا شوخی میکنه پروژه هم تا دلت بخواد میده

۰
ارسال: #۱۱

parsaNA پاسخ داده:

موافقم تبادل اطلاعات کنیم در مورد نظریه علوم کامپیوتر . منبع ما این کتابه مارتین دیویس هست:
Martin.Davis.-.Computability,.Complexity.and.Languages
اینم لینک دانلودش‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درس هم از فصل دوم شروع می شه از زبان فای که سه تا دستور بیشتر نداره و ما سعی می کنیم توابع ریاضی رو باهاش بنویسیم Smile

منبع شما چیه ؟

ارسال: #۱۲

ف.ش پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درس هم از فصل دوم شروع می شه از زبان فای که سه تا دستور بیشتر نداره و ما سعی می کنیم توابع ریاضی رو باهاش بنویسیم Smile

منبع شما چیه ؟
منبع ما هم همین کتابه Smile

۰
ارسال: #۱۳

ف.ش پاسخ داده:

من از یکشنبه کلاسهام شروع میشه و هر دو کلاسم هم روز یکشنبه هست اگر تشکیل شد منم منبعمون رو میگم.

۰
ارسال: #۱۴

delta پاسخ داده:

Theory of Formal Languages and Applications نوشته Simovici فکر میکنم منبع شما بهترباشه

۰
ارسال: #۱۵

grayman پاسخ داده:

به ما ۲ تا درس زوری دادند:

رمز نگاری دکتر اسلامی
هندسه محاسباتی دکتر طهماسبی

دو روز در هفته هم بیشتر نیست
هرچی بهشون گفتم بابا سه تا درس بدید بذارید زودتر تموم بشه گفتن نمیشه!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۱۶

Fardad-A پاسخ داده:

امیدوارم بقیه گرایشها هم از ابتکار جالب پارسانا و همکاری بقیه دوستان علوم کامپیوتر استفاده کنن و راجع به دروس ترم های ارشدشون صحبت کنن. گاهی سوال برای بچه های ارشد هست و نمیدونن کجابپرسند یا بحث کنند.

۰
ارسال: #۱۷

sprit پاسخ داده:

سلام
منم ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تهران قبول شدم
انتخاب رشته ما روز ثبت نام انجام شده بود ...درسای ما ۳ واحدین!!!۴ تا درس ۳ واحدی دادن:

نظریه علوم کامپیوتر
نظریه الگوریتم پیشرفته
نظریه ترکیبات
محاسبات کوانتومی ۱

کلاسای ما ۳‌ام شروع میشه..منم منابع رو بعدا اینجا میذارم
در مورد مقاله هم خیلی دوس دارم راهنمایی بشم

ارسال: #۱۸

delta پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)sprit نوشته شده توسط:  سلام
منم ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تهران قبول شدم

به شما هم تبریک میگم قبولیتونا شما تازه اومدید قبلا تبریک گفته نشده بودSmile دانشگاه تهران عالیه کلا با بقیه گرایشش فرق داره خیلی از این رشته تو دانشگاه تهران تعریف شنیدم مثل اینکه یکی از هیئت علمی های اونجا مربوط به علوم کامپیوتر ک خانم هم بودن فوت کردن در موردش ک تحقیق کردم خیلی عالی بوده خدا رحمتش کنه من ک اگه رتبم ۱ بود دانشگاه تهران میزدم
(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  دکتر شیری دانشگاه ماهم میامد
من با اینکه هوش مصنوعی نداشتم ولی سر کلاس ایشون میرفتم و کلی هم استفاده کردم
deltaجان میشه بپرسم شما کدوم دانشگاه درس خوندید؟
من دانشگاه ازاد بودم دکتر شیری هم یه دانشگاه ازاد میومد دیگه Tongueپنجشنبه هر هفته میومد اگه شما هم ازاد بودید پس همون دانشگاهه شاید همدیگه را بشناسیم

۰
ارسال: #۱۹

parsaNA پاسخ داده:

sprit عزیز‌، شما گرایش محاسبات کوانتومی رو انتخاب کردین که درس محاسبات کوانتومی ۱ رو بهتون دادند ؟

من خیلی واسم عجیبه که دانشگاه تهران‌، برای رشته علوم کامپیوتر هم گرایش هاش تو سرفصل مصوب نیست و هم خیلی از درس هاش . شنیدم که مجوز جداگانه ای برای این گرایش و گرایش بیوانفورماتیک اخذ کردند که سایر دانشگاه‌ها اون مجوز رو ندارند . جالب‌تر اینکه درس هاتون ۳ واحدی هستند بر خلاف سرفصل مصوب اعلام شده از وزارت علوم !!!

در مورد مقاله نگران نباشید . سعی می کنیم اینجا با بچه‌ها هم فکری کنیم تا ببینیم چه کارهایی باید انجام بدیم .

۰
ارسال: #۲۰

sprit پاسخ داده:

ممنونم
نه من فعلا گرایش خاصی رو انتخاب نکردم. روز ثبت نام این درسا رو دیدم که واسه مون انتخاب شده بودن
فعلا منم در مورد گرایشا و خیلی چیزای دیگه سوال دارم..ولی باید تا شروع کلاسا منتظر بمونم. هر موقع جوابی پیدا کردم همینجا میذارم.

راستی شما این اطلاعاتو در مورد گرایشا و تعداد واحدا از کجا آوردین؟ لینکی هس که کمک کنه؟ من که هر چی سرچ کردم سر فصلا رو نتونستم پیدا کنم!!

۰
ارسال: #۲۱

parsaNA پاسخ داده:

من قبل از انتخاب رشته هر ۳ تا دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر رو از نزدیک و با دید باز بررسی کردم و الان تقریبا اطلاعات خوبی از گرایش های علوم کامپیوتر این ۳ دانشگاه و اساتیدش دارم . تو دانشگاه تهران‌، ۳ تا گرایش فعال هست‌: یکی محاسبات کوانتومی‌، یکی بیوانفورماتیک‌، و یکی هم الگوریتم‌ها که کلاساشون با بچه های مهندسی گرایش الگوریتم و محاسبات تقریبا یکی هستش.

سرفصل های ارشد علوم کامپیوتر اینجا هستش می تونید دانلود کنید‌، اما مال شما فرق داره Smile:

ارسال: #۲۲

ic_teta پاسخ داده:

سلام به همه

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من قبل از انتخاب رشته هر ۳ تا دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر رو از نزدیک و با دید باز بررسی کردم و الان تقریبا اطلاعات خوبی از گرایش های علوم کامپیوتر این ۳ دانشگاه و اساتیدش دارم.

پس با این حساب، شما اولین انتخابتون امیرکبیربود دیگه؟؟؟ یا شریف؟؟؟ میشه دلیل انتخاب هرکدوم رو توضیح بدید؟

منم درسام رو اونا واسم انتخاب کردمد و نقشی در انتخاب واحد نداشتمBig Grin بیشتر از ۲تا درس هم نذاشت بردارمConfused
۱/ نظریه علوم کامپیوتر امیر دانشگر
۲/ منطق در علوم کامپیوتر محمد اردشیربهرستاقی
اسم استاد راهنمای موقت ما هم، آقای نظام الدین مهدوی امیری هست.
تازه گفته که ترم بعد هم باید محاسبات ماتریسی رو برداریم.
کسی این افراد رو میشناسه.
کلاسا هم که علی الظاهر ۲۶ م شروع میشه، ولی چون خوابگاه رو ۴مهر میدن، مثل اینکه ناچارا باید همون اول کار بپیچونم، میترسم از همون اول اساتید باهام به خاطر این غیبت‌ها بد تا نکنند، کسی پیشنهادی نداره اون فاصله چند روز رو میتونم کجا سپری کنم؟؟؟ البته کلاسام فقط یکشنبه و سه شنبه ۱-۳ و ۳-۵ هست و میتونم غیر این ۳ روز رو خونه باشم.

فقط یه نکته جالب بگم اینه که واسه کسب تاییدیه از استاد راهنما، من و سه نفر دیگه از بچه های علوم کامپیوتردانشگاه مازندرانف با هم رفتیم دفتر استاد راهنما، تازه شنیدم یه نفرپنجمی هم هست که شبانه شریف قبول شده که هنوز توسط ما پیدا نشد!!!
دانشگاه کارشناسی شما چقدر قبولی داد؟؟؟

۰
ارسال: #۲۳

sprit پاسخ داده:

ممنون از راهنماییتون

۰
ارسال: #۲۴

inteligentium پاسخ داده:

این دکتر شیری که میگین همون دکتر شیری (سعید شیری قیداری)دانشکده مهندسی کامپیوتر هستش؟

ارسال: #۲۵

parsaNA پاسخ داده:

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  این دکتر شیری که میگین همون دکتر شیری (سعید شیری قیداری)دانشکده مهندسی کامپیوتر هستش؟

نه این دکتر شیری پسوندش یه چیز دیگه اس‌، اسم کاملش محمدابراهیم شیری احمدآبادی هست Smile فک کنم یه دکتر دهقان هم اونطرف داریم که فرق داره با مال ما Big Grin

ارسال: #۲۶

mohanna_m پاسخ داده:

[quote='inteligentium' pid='44603' dateline='1316170028']
این دکتر شیری که میگین همون دکتر شیری (سعید شیری قیداری)دانشکده مهندسی کامپیوتر هستش؟
[/quote
ایشون جناب آقای محمد ابراهیم شیری احمد آبادی هستن،(دکترای هوش مصنوعی از کانادا و ازاعضای هیات علمی دانشگاه امیر کبیر)
من همین ترم (پاییز۹۴) با ایشون درس پایگاه داده پیشرفته و هوش مصنوعی (سیستم خبره) دارم،
توصیه میکنم از کلاساشون نهایت استفاده رو ببرید.

۰
ارسال: #۲۷

unification پاسخ داده:

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  ما همین ترم اول ۳ تا درس برداریم‌، ترم بعد هم ۳ تا که کل درسا تموم شه !!!!

سلام . ببخشیدمن زیاد اطلاع ندارم . یعنی تو ارشد همش ۶ تا درس باید خوند .. ؟ لااقل تو رشته شما. تو باقی رشته‌ها هم همینجوریه ؟

ارسال: #۲۸

parsaNA پاسخ داده:

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام . ببخشیدمن زیاد اطلاع ندارم . یعنی تو ارشد همش ۶ تا درس باید خوند .. ؟ لااقل تو رشته شما. تو باقی رشته‌ها هم همینجوریه ؟

سلام . بله همین طوره‌! کلا ۶ تا درس . ما چون درسهامون ۴ واحدی هستند میشه ۶ تا‌، اما بچه های مهندسی که ۳ واحدی هستند می شه ۸ تا درس. ۲ واحد سمینار و ۶ واحد هم پایان نامه که مجموعا ۳۲ واحد شما رو تشکیل می دند .

۰
ارسال: #۲۹

ف.ش پاسخ داده:

خوابگاه ما خیلی خوب نیست اینترنت وایرلس نداره توی اتاقها نت نداریم توی خوابگاه ناهار نمیدن و فاصله خوابگاه تا دانشگاه هم که خیلی دوره. Sad
بعضی اتاقها ۵ نفره است (از جمله اتاق ما).
فرش هم نداره فقط موکته.
Sad

ارسال: #۳۰

delta پاسخ داده:

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوابگاه ما خیلی خوب نیست اینترنت وایرلس نداره توی اتاقها نت نداریم توی خوابگاه ناهار نمیدن و فاصله خوابگاه تا دانشگاه هم که خیلی دوره. Sad
بعضی اتاقها ۵ نفره است (از جمله اتاق ما).
فرش هم نداره فقط موکته.
Sad

خوبه کهBig Grin خوابگاه دوره کارشناسی ما ۱۰ نفر بود غذا هم فقط ناهار میدادن ک من نمیگرفتم خودمون درست میکردیم الانم یه اشپز حرفه ای شدمTongue
انچه را ک ما دوست داریم بدست نمیاوریم پس بیایید انچه را که بدست میاوریم دوستش بداریمSmile

۰
ارسال: #۳۱

ic_teta پاسخ داده:

خب من دیروز زنگ زدم اموزش گفتند کلاسای ارشد از هفته دیگه یکشنبه شروع میشه (خب بازم خدا رو شکر)
پس تقریبا مشکل منم حل شد.
ممنون

۰
ارسال: #۳۲

انرژی مثبت پاسخ داده:

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  نسخه کاملشو اگه پیدا کردید‌، به ما هم بگید . Smile ما فعلا حدود ۵۰-۴۰ صفحه از این کتاب رو خوندیم و تا حالا دو تا تمرین هم به من افتاده Cool اگه مشکلی داشتید مطرح کنید‌، شاید بتونیم کمک کنیم .

این کتاب یا کتابهای دیگه رو می تونید از سایت gigapedia با ادرس
دانلود کنید کافیه عضو بشید(البته نه این که هر کتابی رو داشته باشه ولی یه کتابخونه انلاینه) دو نسخه از این کتاب هست یکی با فرمت pdf که تقریبا ۴۰۰ صفحه است و یه فایل دیگه با پسوند Djvu هم هست که حدودا ۶۰۰ صفحه است اگه به سایت مراجعه کنید فکر کنم بتونید خیلی راحت دانلودش کنید من نتونستم ضمیمشون کنم اگه از دوستان کسی می خواد بگه اگه gmail امکان ضمیمه این حجم رو داشته باشه واسش بفرستم.

۰
ارسال: #۳۳

mehran.n407 پاسخ داده:

منم ترم اول علوم کامپیوترم

منم بهشتی قبول شدم

بعد یه عالم دو دلی و سه دلی
این ور و اون ور رفتن یادگیری ماشین برداشتم
هنوزم بین گرایش سیستم هوشمند(که قرار ه بیوانفورماتیک کار کنیم) و کد(که کد گزاریه اطلاعات واسه امنیت) و هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن۹) ۳ دلمHuhExclamation
از طرفی هم همه از دکتر پرند تعریف میکنن مه محاسبه کار میکنن ایشون

نظریه علوم کامپیوترمون از ۲۶ تشکیل شد(۲ جلسه اش تشکیل شده تا الان)
اما یادیگیری ماشین این هفته اصلا تشکیل نشد
عموی دکتر کتان فروش به رحمت خدا رفته شاید بخاطر این بوده

ارسال: #۳۴

ف.ش پاسخ داده:

RE: منم ترم اول علوم کامپیوترم

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط:  هنوزم بین گرایش سیستم هوشمند(که قرار ه بیوانفورماتیک کار کنیم) و کد(که کد گزاریه اطلاعات واسه امنیت) و هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن۹) ۳ دلمHuhExclamation
از طرفی هم همه از دکتر پرند تعریف میکنن مه محاسبه کار میکنن ایشون
در مورد گرایش بیوانفورماتیک بهتره از بچه های دانشگاه تهران پرس و جو کنید.
من که فکر کنم به این گرایش علاقه داشته باشم بعد از سیستم های هوشمند البته.

اینم از منبع ما‌، با تشکر از بچه های علوم کامپیوتر شهیدبهشتی که زحمت اسکن و آپلود رو کشیدن.

ارسال: #۳۵

parsaNA پاسخ داده:

RE: منم ترم اول علوم کامپیوترم

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط:  هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن) ۳ دلمHuhExclamation

درس هندسه محاسباتی ادامه طراحی الگوریتم محسوب میشه و دید کاملا الگوریتمی به مسائل داره . فقط نوع مسائل اینجا هندسی است و به اشکال مختلف مربوط می شه . یکی از کاربردهای این درس مثلا تشخیص چهره است چون چهره هم یک شکل هندسی محسوب می شه . به هیچ وجه هم ریاضی قوی نمی خواد این درس‌، بیشتر تاکید رو الگوریتمه .

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اینم از منبع ما‌، با تشکر از بچه های علوم کامپیوتر شهیدبهشتی که زحمت اسکن و آپلود رو کشیدن.

یکی از بچه های کلاس ما با کارت Paypal ایبوک کامل کتاب رو با کیفیت بالا خریداری کردند و به بقیه هم دادند Smile .

۰
ارسال: #۳۶

grayman پاسخ داده:

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط:  و هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن۹) ۳ دلم
یه سرچ کوچولو بزنی تو گوگل هندسه محاسباتی تو ویکی پدیا رو پیدا م یکنی و می خونی. دکتر طهماسبی درس جلسه اولشو تو سیستم مجازی گذاشته.
اول فضای محدب رو می گه - که بر خلاف نظر پارسانا دید توپولوژیکی ریاضی میخواد بعد صفحه و بعد از اون کمترین فاصله بین نقاط صفحه هست. تو ویکی هم توضیحات کامله.
بعد تو همین جلسه شما باید مجموعه و زیر مجموعه و خواص دنباله بدونی
تهش اثبات یک قضیه ریاضیه - بازهم ریاضی - در همین حین الگوریتم خاصی رو توضیح داده و اون الگوریتم رو به صورت ریاضی اثبات کرده! خلاصه یک آشی با محتویات ریاضی( توپولوژی - اثباتی )و آنالیط الگوریتم هست این درس...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال: #۳۷

parsaNA پاسخ داده:

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط:  و هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن۹) ۳ دلم
یه سرچ کوچولو بزنی تو گوگل هندسه محاسباتی تو ویکی پدیا رو پیدا م یکنی و می خونی. دکتر طهماسبی درس جلسه اولشو تو سیستم مجازی گذاشته.
اول فضای محدب رو می گه - که بر خلاف نظر پارسانا دید توپولوژیکی ریاضی میخواد بعد صفحه و بعد از اون کمترین فاصله بین نقاط صفحه هست. تو ویکی هم توضیحات کامله.
بعد تو همین جلسه شما باید مجموعه و زیر مجموعه و خواص دنباله بدونی
تهش اثبات یک قضیه ریاضیه - بازهم ریاضی - در همین حین الگوریتم خاصی رو توضیح داده و اون الگوریتم رو به صورت ریاضی اثبات کرده! خلاصه یک آشی با محتویات ریاضی( توپولوژی - اثباتی )و آنالیط الگوریتم هست این درس...

grayman جان‌، من این درس رو نخوندم اون حرف‌ها رو از قول دکتر محدث که مدرس هندسه محاسباتی هستند گفتم . فک کنم حق با شما باشه چون دکتر محدث با توجه به سوال من که گفتم از ریاضی اش می ترسم‌، اون طوری جواب داد که ترسم بریزه Big Grin .

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ)sprit نوشته شده توسط:  امکان داره لینک دیگه ای رو معرفی کنید. یا اگه از دوستان کسی هست که لینک کاملی از این کتاب(۶۰۰ صفحه ایش) رو داره میشه لطفا اینجا بذاره..

من سعی می کنم هفته آینده ایبوک همین کتاب رو از دانشگاه آپلود کنم و لینکش رو قرار بدم . اما قول نمی دم. Smile

۰
ارسال: #۳۸

ف.ش پاسخ داده:

لینک خراب نیست ولی شاید فقط برای اعضای گروه هست !

۰
ارسال: #۳۹

sprit پاسخ داده:

کدوم گروه؟

۰
ارسال: #۴۰

ف.ش پاسخ داده:

گروه دانشجویان علوم کامپیوتر شهید بهشتی

۰
ارسال: #۴۱

parsaNA پاسخ داده:

همون طور که قول داده بودم( البته گفتم قول نمی دم Big Grin )‌، کتاب مرجع درس نظریه علوم کامپیوتر رو آپلود کردم تا بچه هایی که نیاز دارن ازش استفاده کنن‌، نسخه PDF این کتاب با این کیفیت هیچ جا گیر نمی یاد . دانلود نکنید از دستتون رفته Smile کتاب فوق العاده ایه .

عنوان کامل کتاب:
Computability ,Complexity & Languages (Martin D. Davis) - Second Edition

لینک دانلود‌:

ارسال: #۴۲

afshinbsb پاسخ داده:

آخرشم فایل منو آپلود کردی تو ۴ شیرد بلاااااااااااا‌! لذتشو ببرید. زنده باد همه علوم کامپیوتریاااااااا!!!

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  همون طور که قول داده بودم( البته گفتم قول نمی دم Big Grin )‌، کتاب مرجع درس نظریه علوم کامپیوتر رو آپلود کردم تا بچه هایی که نیاز دارن ازش استفاده کنن‌، نسخه PDF این کتاب با این کیفیت هیچ جا گیر نمی یاد . دانلود نکنید از دستتون رفته Smile کتاب فوق العاده ایه .

عنوان کامل کتاب:

لینک دانلود‌:

ارسال: #۴۳

emran6630 پاسخ داده:

این کتاب هم من با آدرسی که( انرژی مثبت) دادن تو سایت gigapedia پیداش کردم نسبت به حجمش(۳/۸مگ) کیفیتش خیلی بالاست

Computability.Complexity.and.Languages _second edition_ 628 pages
Author‌: Martin Davis,Ron Sigal , Elaine J. Weyuker

book in amazon

free download

djvu viewer

ارسال: #۴۴

maryam1022 پاسخ داده:

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  همون طور که قول داده بودم( البته گفتم قول نمی دم Big Grin )‌، کتاب مرجع درس نظریه علوم کامپیوتر رو آپلود کردم تا بچه هایی که نیاز دارن ازش استفاده کنن‌، نسخه PDF این کتاب با این کیفیت هیچ جا گیر نمی یاد . دانلود نکنید از دستتون رفته Smile کتاب فوق العاده ایه .

عنوان کامل کتاب:

لینک دانلود‌:

دوست عزیز جناب آقای پارسانا بنده احتیاج شدید به حل تمرینات این کتاب مارتین دیویس دارم چنانچه مقدور و موجود می باشد برای این حقیر ایمیل بفرمائید با تشکر ASPDragon666@yahoo.com

۰
ارسال: #۴۵

parsaNA پاسخ داده:

بچه‌ها به ما گفتن قانون عوض شده و ما باید استاد راهنما رو تا اخر مهر مشخص کنیم( عملا تا هفته بعد !! چون تا آخر مهر باید تصویب بشه )‌، ما هم موندیم عین دو حرفی تو گل Sad

به شما همچین اجباری نکردن ؟ بگین قانوناتون رو تا اگه این طوری نیست بریم پیگیری کنیم .

ارسال: #۴۶

انرژی مثبت پاسخ داده:

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بچه‌ها به ما گفتن قانون عوض شده و ما باید استاد راهنما رو تا اخر مهر مشخص کنیم( عملا تا هفته بعد !! چون تا آخر مهر باید تصویب بشه )‌، ما هم موندیم عین دو حرفی تو گل Sad

به شما همچین اجباری نکردن ؟ بگین قانوناتون رو تا اگه این طوری نیست بریم پیگیری کنیم .

این قانون در هر دانشگاه و هر دانشکده ای متفاوته امیر کبیر قانونش همین بوده

۰
ارسال: #۴۷

ف.ش پاسخ داده:

نه به ما گفتن تا آخر ترم مشخص کنید.

۰
ارسال: #۴۸

nazarzadeh پاسخ داده:

بچه‌ها کسی حل التمرین کتاب دیویس رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۴۹

martin_rose2010 پاسخ داده:

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ)nazarzadeh نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی حل التمرین کتاب دیویس رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salam man taze ozv shodam,nemidunam in ke gozashtid male key bude,ama manam lazemesh daram age ta hala peydash kardid mishe lotfan ye khabari be manam bedid?

۰
ارسال: #۵۰

oliya پاسخ داده:

سلام
به ما ترم اول نرم افزار ریاضی پیشرفته و محاسبات ماتریسی دادن
ترم دوم هم هوش مصنوعی پیشرفته و نظریه علوم کامپیوتر
به ما گفتن که باید ۳۲ واحد پاس کنید. می خواستم بدونم که آیا این تعداد واحد در همه دانشگاه‌ها یکسانه یا نه؟ چون تو دانشگاه ما شایعه شده که ورودی های جدید با ۲۸ واحد فارغ التحصیل می شن.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  موافقم تبادل اطلاعات کنیم در مورد نظریه علوم کامپیوتر . منبع ما این کتابه مارتین دیویس هست:
Martin.Davis.-.Computability,.Complexity.and.Languages
اینم لینک دانلودش‌:

منبع شما چیه ؟

ما این کتاب میخونیم Introduction to the theory of computation
نویسندش Michael Sipser

۰
۰
ارسال: #۵۲

bobo_6600 پاسخ داده:

سلام دوستان خسته نباشید.
من تازه با اینجا آشنا شدم ( که البته نمیدونم مانشت یعنی چی!!) این تاپیک رو تقریبا کامل خوندم. مرسی از دوستانی این تاپیک رو اداره میکنن. یه سوال داشتم
کسی نمونه سوال از درس نظریه علوم کامپیوتر واسه دکتری نداره؟ بجز سوالای آزمون دکتری سال ۹۱ !!
فکر هم نکنم کتاب تستی راجع به این وجود داشته باشه، درسته؟
یه خواهش دیگه هم داشتم. میشه دوستان جزوه ی درسیشون رو اسکن کنن و اینجا قرار بدن که بقیه هم استفاده کنن؟

یه مطلبی رو هم تازه فهمیدم!! فصل های ۹-۱۳ کتاب نظریه زبانها و ماشینها نوشته توماس سودکمپ، به ترجمه جلیلی، راجع به همین موضوعات درس نظریه علوم کامپیوتر هست. دوستانی که دنبال مطلب فارسی هستن میتونن از این کتاب کمک بگیرن. گرچه کامل نیست، اما واسه شروع کار میتونه مفید باشه.

A.A عزیز فکر کنم لینکهایی گذاشتی مشکل دارن، اگه میشه چکشون کن. نتونستم دانلود کنم.

اصلاح میکنم!! الان دیگه میدونم مانشت و هدفش چیه.
مرسی از تلاشتون

۰
ارسال: #۵۳

barfoyakh پاسخ داده:

جهت هنگ نمودن همتون من در اینجا اعلام میدارم که دانشگاه ما ۴۷-۸ واحد ارائه میدند(برا ارشد)
۹ پایان نامه
۲سمینار
۳۳ درس(۱۱ درس ۳واحدی)

ارسال: #۵۴

toeety پاسخ داده:

(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)barfoyakh نوشته شده توسط:  جهت هنگ نمودن همتون من در اینجا اعلام میدارم که دانشگاه ما ۴۷-۸ واحد ارائه میدند(برا ارشد)
۹ پایان نامه
۲سمینار
۳۳ درس(۱۱ درس ۳واحدی)

کدوم دانشگاه هستید؟

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  سلام ، منم علوم پایه زنجان قبول شدم (البته نکته جالب قضیه این بود که با رتبه ۵۷ امیرکبیر روزانه هم قبول شده بودم! اینو برا سال بعدیها گفتم)
اینجا هم درسها ۳ واحدیه و ۳ تا درس بهمون دادن:
هوش مصنوعی پیشرفته
نظریه محاسبات پیشرفته
مبانی علوم کامپیوتر ۱

فعلا منابع مشخص نیست ، چون کلاسهامون از ۱ مهر شروع میشه.
همگی موفق باشید.

پس چرا زنجان رو انتخاب کردین؟؟؟؟

۰
ارسال: #۵۵

ف.ش پاسخ داده:

اسلایدهای دکتر منیری رو اینجا آپلود کردم :

۰
ارسال: #۵۶

gaslakh پاسخ داده:

سلام
ما تو ترم ۱ چندتا درس بهمون ارائه شد که باس ۲ تاشا برداریم

رمزنگاری (دکتر زیبا اسلامی)
نظریه علوم کامپیوتر (دکتر هادی فراهانی) *
نرم افزار ریاضی پیشرفته (دکتر کوروش پرند) *
الگوریتم های موازی (دکتر محمود فضلعلی)
پایگاه داده پیشرفته (دکتر کامیار ایزدی)
هندسه محاسباتی (دکتر مریم طهماسبی آبدر)
نظریه گراف (دکتر مهدی بهزاد)

منبا دانشجو ها ترم بالا و مدیرگروه مشاوره کردم و تصمیم گرفتم این دو درسا بردارم نظرتون چیه؟
استاداشومی شناسین ؟ چطورین؟

۰
ارسال: #۵۷

snima پاسخ داده:

سلام Smile

برای درس نرم افزار ریاضی پیشرفته جزوه ، کتاب یا هرچی که ازش تو این درس استفاده می شه سراغ دارید؟

۰
ارسال: #۵۸

snima پاسخ داده:

برای محاسبات ماتریس ،جبر خطی هست .

۰
ارسال: #۵۹

behnam.iranfar پاسخ داده:

لینک های دانلود خراب است اصلاح شود
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۶۰

golbarg68 پاسخ داده:

سلام
لینک حل تمرین خراب هست!
من لازم دارم،کسی نداره؟Sad

۰
ارسال: #۶۱

student-cs پاسخ داده:

حل تمرین مارتین دیویس رو کسی نداره؟ یا جزوه ترجمه کتاب؟

۰
ارسال: #۶۲

nhd پاسخ داده:

(۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ)student-cs نوشته شده توسط:  حل تمرین مارتین دیویس رو کسی نداره؟ یا جزوه ترجمه کتاب؟

۰
ارسال: #۶۳

ehfo0 پاسخ داده:

من تربیت مدرس تهران قبول شدم محاسبات علمی درس های ترم اول هم این ها هست.
نظریه علوم کامپیوتر
نرم افزار پیشرفته ریاضی
محاسبات ماتریسی
مباحثی در نظریه محاسبه
راستی به نظر شما اگر شبانه امیر کبیر می زدم بهتر نبود؟ تو کارنامه قبول شدم .می شه تغییر رشته داد؟

۰
ارسال: #۶۴

fatemeh69 پاسخ داده:

شریف دوتا گرایش نظریه محاسبات و محاسبات علمی داره
که درسای ترم اولش نظریه علوم کامپیوتر و منطق است

۰
ارسال: #۶۵

mf_79 پاسخ داده:

سلام ، منم علوم پایه زنجان قبول شدم (البته نکته جالب قضیه این بود که با رتبه ۵۷ امیرکبیر روزانه هم قبول شده بودم! اینو برا سال بعدیها گفتم)
اینجا هم درسها ۳ واحدیه و ۳ تا درس بهمون دادن:
هوش مصنوعی پیشرفته
نظریه محاسبات پیشرفته
مبانی علوم کامپیوتر ۱

فعلا منابع مشخص نیست ، چون کلاسهامون از ۱ مهر شروع میشه.
همگی موفق باشید.

۰
ارسال: #۶۶

ghadirasghari پاسخ داده:

من خودم که تو دانشگاه آزاد واحد ساری درس میخونم ، ترم اول نظریه علوم کامپیوتر و پایگاه داده پیشرفته رو به همراه روش تحقیق پاس کردم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۶۷

shabnam_m پاسخ داده:

سلام بچه ها من باید استاد درس نداده سمینار بدم
فصل ۴ کتاب دیویس
کسی میدونه چرا مثلا واس ه یه دستور (۰,(۱,۱)) = (۰,۵) = ۱۰
شده؟ میدونم که ۰و۱و۱ از دستور چه جوری بدست اومده ولی اینکه ۰و۵ از کجا اومده و چرا ۱۰ شده نمیدونم!
Aurora، در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا محل درخواست سوال های درسی نیست. لطفا دقت کنید
برای درخواست سوال اگر مربوط به ارشد هست در این قسمت با عنوان گویا سوالو مطرح کنید

۰
ارسال: #۶۸

Rezarahaee پاسخ داده:

سلام
درس منطق برای علوم کامپیوتر که توی شریف ترم اول ارائه میشه توی سرفصل وزارت علوم هستش؟
من راستش چون از رشته ریاضی میام و منطق رو پاس نکردم میخوام بدونم سرفصلاش چیه و نیاز به اشنایی قبلی داره؟ اما تو سرفصل ارشد پیداش نکردم. نباید همون منطق کارشناسی باشه چون بعضیها پاس کردنش.
کتابش ظاهرا کتاب منطق ریاضی دکتر اردشیره از اولش شروع میشه؟ یا باید تابستون یه نگاه بش بندازم؟ درمورد نظریه علوم کامپیوتر چطور؟ پیش نیاز داره؟به توصیه‌ی یکی از دوستان شروع کردم درس نظریه زبانها و ماشینها رو بخونم.

۰
ارسال: #۶۹

samy.vivo پاسخ داده:

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  نسخه کاملشو اگه پیدا کردید‌، به ما هم بگید . Smile ما فعلا حدود ۵۰-۴۰ صفحه از این کتاب رو خوندیم و تا حالا دو تا تمرین هم به من افتاده Cool اگه مشکلی داشتید مطرح کنید‌، شاید بتونیم کمک کنیم .

این کتاب یا کتابهای دیگه رو می تونید از سایت gigapedia با ادرس
دانلود کنید کافیه عضو بشید(البته نه این که هر کتابی رو داشته باشه ولی یه کتابخونه انلاینه) دو نسخه از این کتاب هست یکی با فرمت pdf که تقریبا ۴۰۰ صفحه است و یه فایل دیگه با پسوند Djvu هم هست که حدودا ۶۰۰ صفحه است اگه به سایت مراجعه کنید فکر کنم بتونید خیلی راحت دانلودش کنید من نتونستم ضمیمشون کنم اگه از دوستان کسی می خواد بگه اگه gmail امکان ضمیمه این حجم رو داشته باشه واسش بفرستم.
سلام
معذرت میخام امکانش هست این کتاب رو برای من میل کنید
Samyhusy@gmail.com

Sent from my C6802 using Tapatalk

۰
ارسال: #۷۰

baharkhanoom پاسخ داده:

سلام دوستان
کسی اثباتی برای مسائل np -complete (بازی zen puzzle garden) داره؟ که راحت باشه؟

ارسال: #۷۱

newwink پاسخ داده:

سلام
دوستان این کتاب مارتین دیویس رو نمیشه گیر آورد از هیچ جا؟؟؟
انقلاب رفتم ولی وقت نداشتم زیاد بگردم...

ارسال: #۷۲

arefeh.hp پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  سلام

چرا از پی دی افش استفاده نمی کنید؟

ارسال: #۷۳

newwink پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  سلام

آخه کتاب فیزیکی آسونتره خوندنش، کلا تو کار الکترونیکی نیستم..

ارسال: #۷۴

zarisa پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  

کتاب زبان اصلی رو دانلود کن، پرینت بگیر و بخون. دانشجوی ارشد که دیگه نباید دنبال کتاب ترجمه شده باشهDodgyAngry

ارسال: #۷۵

newwink پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  

کتاب زبان اصلی رو دانلود کن، پرینت بگیر و بخون. دانشجوی ارشد که دیگه نباید دنبال کتاب ترجمه شده باشهDodgyAngry

heeeeeeeeeeeeeeeee
بخدا دنبال فیزیکی زبون اصلیم، اصلا منظورم ترجمه نبود.
تازه زبونشم خیلی روونه اصن گیر نداره توش. همین الان هم دارم پی دی افشو میخونم..

ارسال: #۷۶

Rezarahaee پاسخ داده:

توی انقلاب نبش جمالزاده جنوبی یه پاساژ هست، طبقه همکفش مخصوص چاپه فایل پی دی افتو بدی برات کتابو با کیفیت بالا چاپ میکنن. من ازشون گرفتم خیلی راضیم. طبقه بالاشم انجام میدن دو سه روزه تحویل میدن. اسم مغازه طبقه پایین یادم نیس اما بالایی اسمش ارس بود. میتونی از ۱۱۸ شمارشو بگیری.

ارسال: #۷۷

newwink پاسخ داده:

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ق.ظ)Rezarahaee نوشته شده توسط:  توی انقلاب نبش جمالزاده جنوبی یه پاساژ هست، طبقه همکفش مخصوص چاپه فایل پی دی افتو بدی برات کتابو با کیفیت بالا چاپ میکنن. من ازشون گرفتم خیلی راضیم. طبقه بالاشم انجام میدن دو سه روزه تحویل میدن. اسم مغازه طبقه پایین یادم نیس اما بالایی اسمش ارس بود. میتونی از ۱۱۸ شمارشو بگیری.

خیلی ممنونم
همین کار رو کردم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close