زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟

ارسال: #۳۱
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟
این مطلب را بخونید براتون آموزنده است:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01 , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۳۲
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ق.ظ، توسط morteza.)
هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟
انسان باید سعی کنه توی این زندگی که خیلی خیلی خیلی مدتش کوتاه هست (تازه مدت مفید جوانی رو فقط در نظر بگیریم که دیگه واقعا چشم بر هم زدنی هستش) تا جایی که میتونه و ناراحتی برای بقیه انسان ها ایجاد نمیکنه لذت ببره. قطعا هر انسانی از انجام دادن کارهایی که بهشون علاقه داره لذت میبره دیگه پس نتیجه اینکه سعی کنید کارهایی کنید که بهشون علاقه دارید تا از عمر کوتاه لذت ببرید مثلا یکی ممکنه همینطوری خالی خالی! (بدون کسب درآمد) درس خوندن و مثلا به مرزهای دانش رسیدن براش لذت بخش باشه! یکی دیگه هم پولدار شدن براش لذت بخش باشه! خلاصه اینکه ببینید به چی علاقه دارید ممکنه صرفا ارشد خوندن براتون لذت بخش باشه یا اینکه فکر کنید با خوندن ارشد میتونید در آینده یک سری کارهای لذت بخش انجام بدید! اشتباه اینه که بخاطر حرف دیگران و یا جو جامعه و اینها برید کاری انجام بدید که دوست ندارید و عذاب بکشید. شرمنده توصیه هام زیاد بار مادی داشتنSmile موفق باشین.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , saharomidi , ts2927 , Parisa-SH
ارسال: #۳۳
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط matt2007.)
هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟
دلیل اصلی من برای ارشد خوندن این استدلال بود که :
طول دوره ارشد فقط دو ساله تعداد درسا و حجمش هم طوری نیست که مثل کارشناسی بخوای زندگیت رو تعطیل کنی به خاطر دانشگاه رفتن. فقط پایان نامش درگیری داره. از طرفی الان جوون هستم در واقع حتی سنم کمتر از مقطع درسی هست که الان توش قرار دارم چون توی ابتدایی یه چند سالی رو جلو افتادم. و در واقع این دو سال به هیچ جای زندگیم بر نمیخوره. صرفا یه مقدار درامدم میاد پایین که مشکلی باهاش ندارم.
از اون طرف هیچ کس از آیندش خبر نداره شاید ده سال دیگه به هر دلیلی زندگی من به این مدرک ارشد بستگی داشته باشه و این مدرک بخواد زیر و روش کنه. نمیخوام اون موقع حسرت بخورم که چرا وقتی فرصت و امکانش رو داشتم ازش استفاده نکردم و نرفتم دنبال ارشد.
شاید الان خیلی از درس خوندن راضی نباشم ولی تمام تلاشم رو میکنم که به بهترین شکل انجامش بدم تا سرمایه ای برای آیندم باشه حتی شده آینده دور

البته آدما با هم فرق میکنن. آدم باید ببینه چی به دست میاره چی از دست میده. من چیز زیادی از دست نمی دادم پس ترجیح دادم این مسیر رو برای دو سال دیگه هم ادامه بدم. من دوستی داشتم که برای ارشد شبکه شریف بدون کنکور قبول شد اما ولش کرد و رفت نشست تو خونه و دنبال علایقش رفت. نمیشه نسخه کلی داد

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ts2927 , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  دلیل اصلی من برای ارشد خوندن این استدلال بود که :
طول دوره ارشد فقط دو ساله تعداد درسا و حجمش هم طوری نیست که مثل کارشناسی بخوای زندگیت رو تعطیل کنی به خاطر دانشگاه رفتن. فقط پایان نامش درگیری داره. از طرفی الان جوون هستم در واقع حتی سنم کمتر از مقطع درسی هست که الان توش قرار دارم چون توی ابتدایی یه چند سالی رو جلو افتادم. و در واقع این دو سال به هیچ جای زندگیم بر نمیخوره. صرفا یه مقدار درامدم میاد پایین که مشکلی باهاش ندارم.
از اون طرف هیچ کس از آیندش خبر نداره شاید ده سال دیگه به هر دلیلی زندگی من به این مدرک ارشد بستگی داشته باشه و این مدرک بخواد زیر و روش کنه. نمیخوام اون موقع حسرت بخورم که چرا وقتی فرصت و امکانش رو داشتم ازش استفاده نکردم و نرفتم دنبال ارشد.
شاید الان خیلی از درس خوندن راضی نباشم ولی تمام تلاشم رو میکنم که به بهترین شکل انجامش بدم تا سرمایه ای برای آیندم باشه حتی شده آینده دور
موافقم
کاملا درست می گویید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
هدف از ارشد دادن چیه؟؟؟
هدف از ارشد خوندن ویا هر چیز دیگه ای در زندگی رسیدن به ارضا شدن درونی و روحی است ! حالا بستگی داره که شما ببینید این دستاورد ارشد چقدر شما رو از خودتون و از کارهاتون راضی میکنه ! شما اگه آدمی باشید که حرف دیگران برای شما در خصوص سطح سوادتون هیچ اهمیتی نداشته باشه میتونید اصلا دیپلم رو هم نداشته باشید ! شاید شما از اون دست آدمهای باشید که دکتری هم براتون کافی نباشه و بخواهید ادامه بدید و در دالان های علم پیش برید !
شاید شما کارمند باشید و مدرک رو برای ارتقا شغلی بخواهید و یا نه یک مغازه دار باشید و پولتون هم از پارو بالا بره و نیاز به هیچ مدرکی هم نداشته باشید و لی پیش خودتون دوست داشته باشید که محیط آمادمیک و استرس امتحان و... رو هم تجربه کنید و براتون مثل یه کورس ماشین سواری باشه !

هدف از ارشد خوندن پاسخ به نیازهای خودمون هست : پس باید دید که این پاسخ گویی در عوض از دست دادن چه چیزهای به دست میاد و ارزش نهایی رو خواهد داشت و یا خیر ؟؟؟
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , ts2927

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۰۵ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۷۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۰۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۶۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مزایای مهندسی کامپیوتر نسبت به برق چیه؟ Iron Maiden ۱۵ ۱۶,۲۵۷ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohii12
  هدف های بی نظیر سئو fafaferdos ۰ ۱,۷۱۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۷,۹۶۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۱۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  معرفی اپلیکشن برای خواندن و گوش دادن کتاب روی موبایل و تبلت H-Arshad ۰ ۱۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  کمک برای حل درختی که نمیدونم اسمش چیه ramin13 ۰ ۱,۷۲۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ramin13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close