زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۸۳۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ
الان آی تی ۹۴ رو زدم سوالاش خیلی راحته
فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه(البته من فقط چهار درسشو زدم چون چهارتاش با علوم مشترکه گسسته ساختمان طراحی و قسمتی از هوش)
هرسال اینقدر راحته یا فقط پارسال اینجوری بوده؟

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۳۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  الان آی تی ۹۴ رو زدم سوالاش خیلی راحته
فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه(البته من فقط چهار درسشو زدم چون چهارتاش با علوم مشترکه گسسته ساختمان طراحی و قسمتی از هوش)
نه پارسال خیلی راحت بوده تقریبا همه درساش اگر کسی فقط با مطلب آشنا میبود نصفش رو راحت میزد امیدوارم امسال هم اینجوری باشه
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۱۸۳۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  الان آی تی ۹۴ رو زدم سوالاش خیلی راحته
نه پارسال خیلی راحت بوده تقریبا همه درساش اگر کسی فقط با مطلب آشنا میبود نصفش رو راحت میزد امیدوارم امسال هم اینجوری باشه
کلا غیر قابل پیش بینی هست
الان مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو میزدم آمار و احتمال از ۴ تا سوال ۳ تاش از مبحث متغیر تصادفی بود
مگه میشه مگه داریم Tongue

البته اگه سوالها خیلی راحت باشه بر ضرر کسایی میشه که معدلشون پایینه
چون درصد هرفرد تقسیم بر بالاترین فرد میشه اینجوری ترازهای خیلی نزدیک به هم میشه و دوسه نمره معدل میتونه رتبه ۲۰۰ رو به ۱۰۰ برسونه

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۸۳۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سلام من نصیر را دارم پر از غلط
۰
۰
ارسال: #۱۸۳۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  الان آی تی ۹۴ رو زدم سوالاش خیلی راحته

این خیلی بده کنکور ساده باشه ... پارسال واقعا افتضاح بود ! هر چی کنکور سخت تر باشه نتیجه درس خوندنتون رو بیشتر میگیرید

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , RezaTaheri
ارسال: #۱۸۳۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط Iranian Wizard.)
سلام دوستان.طبق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
،"شروع فرآیند برگزاری آزمون صبحها از ساعت ۷:۳۰ (هفت وسی) و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۳۰ (دو و نیم بعدازظهر) می‌باشد. درب حوزه‌های امتحانی صبح ها راس ساعت ۷:۰۰ (هفت صبح) و بعد از ظهرها راس ساعت ۱۴:۰۰ (دو بعدازظهر) بسته خواهد شد. لذا پس از بسته شدن در سالنهای امتحانی از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی، ممانعت بعمل خواهد آمد."

من یه سوال داشتم،سال پیش تو نوبت صبح شروع آزمون ۸:۳۰ صبح بود.
ولی الآن نوشته که شروع فرآیند آزمون از ساعت ۷:۳۰ صبح هستش.این یعنی اینکه شروع آزمون امسال ساعت ۸ صبح هستش؟یعنی نیم ساعت زودتر از سال پیش؟؟یا سال قبل هم همینطور گفتند؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۳۷
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  من یه سوال داشتم،سال پیش تو نوبت صبح شروع آزمون ۸:۳۰ صبح بود.
ولی الآن نوشته که شروع فرآیند آزمون از ساعت ۷:۳۰ صبح هستش.این یعنی اینکه شروع آزمون امسال ساعت ۸ صبح هستش؟یعنی نیم ساعت زودتر از سال پیش؟؟یا سال قبل هم همینطور گفتند؟

نه پارسال شروع فرآیند آزمون اگه اشتباه نکنم ۸ بود و خود آزمون ۸:۳۰ برگزار میشد.

خیلی بد شد برا من. این نیم ساعته زودتر خیلی به ضرر منه و به مشکل نخورم خوبه. :|
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۱۸۳۸
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ
درود
کتاب مجموعه تست پوران نخرید که ارزش هزار تومن هم نداره چه برسه به سی چهل تومن ! همش غلطه

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۸۳۹
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
یه مشکلی ک دارم اینه که وقتی تست میزنم اگر به جواب نرسم یا. ب جواب شک دار برسم دیگه نمیتونم توی اون درس یا مبحث تست بزنم کسی هست این مشکل داشته باشه؟؟؟طبیبان پشت و کنکوری چی تجویز میکنید؟؟؟

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  من از امروز به طور جدی شروع کردم به مرور نهایی و حل کنکور های سال قبلBig Grin
میشه بپرسم جدی یعنی چجور و مرور چجور انجام میدین وقتی درسی بخونید که همش یادتون رفته حتی فرمول هاش؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۴۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود
کتاب مجموعه تست پوران نخرید که ارزش هزار تومن هم نداره چه برسه به سی چهل تومن ! همش غلطه

Sent from my iPad Air

چقدر تقابل آرا زیاده !!!! من با جمع بندی که از نظرات دوستان داشتم روز یکشنبه اینترنتی کتاب پوران رو خریدم.
اما هنوز دستم نرسیده متاسفانه Sad Sad کلا این موسسات و انتشارات فقط به فکر منافع خودشون هستن ...
مقصر خودمم دیر شروع کردم تست زدن کلی رو و دیر به مزخرف بودن کتاب پارسه پی بردم.
انتخاب بین نصیر و پوران هم انتخاب بین بد و بدتره فکر کنم یه جورایی. نصیر که اصلا خرید اینترنتی نداشت. یکی از دلایل اصلی انتخاب پوران همین خرید اینترنتیش بود که البته هنوز هم در انتظارم.

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  یه مشکلی ک دارم اینه که وقتی تست میزنم اگر به جواب نرسم یا. ب جواب شک دار برسم دیگه نمیتونم توی اون درس یا مبحث تست بزنم کسی هست این مشکل داشته باشه؟؟؟طبیبان پشت و کنکوری چی تجویز میکنید؟؟؟

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  من از امروز به طور جدی شروع کردم به مرور نهایی و حل کنکور های سال قبلBig Grin
میشه بپرسم جدی یعنی چجور و مرور چجور انجام میدین وقتی درسی بخونید که همش یادتون رفته حتی فرمول هاش؟؟؟؟؟؟

آقا من یه سر رسید دارم تو هر ماهش اومدم خلاصه و نکات و فرمول های یک درس رو نوشتم.
البته اومدم سیستم عامل رو خلاصه برداری کنم، ... احتمالا خودتون حدس میزنید چی شد !!! کار به سه ماه داشت میرسید!!!
دقیقا این مشکل من هم هست ... از تست زدن میترسم ... وقتی یک تست غلط میرنم یا بلد نیستم میگم پس خوب نخوندم دوباره میرم سراغ کتاب. دلیل این مشکل برای خود من اینه که تو زمستون تست مبحثی کم زدم. مثلا فصل زمانبندی سیستم عامل همه تست هاش رو زده بودم و الان دیگه زیاد باهاش مشکلی ندارم و فقط یه بار سریع مرور کردم. اما هر مبحثی که نتونستم کامل ازش تست بزنم الان داره خودشو نشون میده.
من الان منتظر اون کتاب کنکور مسخره هستم که دستم برسه و کنکورهای سال قبل رو بزنم. هر تستی که نتونستم بزنم برم اول برم سراغ خلاصه هام (در صورت وجود!!!) اگه باز هم نتونستم بزنم برم سراغ کتاب و بعد از حل کردن و یا در بدترین حالت دیدن حلش نکته ش رو به آخر خلاصه هام اضافه کنم ... این برنامه شخصیمه ...
نمیدونم چرا مثل سالای قبل بچه های تجربه هاشون و برنامه ها شون رو به اشتراک نمیذارن ...
تاپیک جمع بندی که جوون مرگ شد !!! ایده های همدیگه رو بدونیم خیلی کمک میکنه به هممون.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۱۸۴۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  من یه سوال داشتم،سال پیش تو نوبت صبح شروع آزمون ۸:۳۰ صبح بود.

نه پارسال شروع فرآیند آزمون اگه اشتباه نکنم ۸ بود و خود آزمون ۸:۳۰ برگزار میشد.

خیلی بد شد برا من. این نیم ساعته زودتر خیلی به ضرر منه و به مشکل نخورم خوبه. :|
ممنون از پاسختون.مثل اینکه کلا هر سال دوس دارن یه تغییراتی بدن،تا تازگی داشته باشهBig Grin
مثلا سال پیش ،یهو زمان مشترک ۱۰ دقیقه کم شده بود.
امسالم آزمونو نیم ساعت زودتر برگذار میکننDodgy
۰
۰
ارسال: #۱۸۴۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
امروز خیلی شمال هواش گرم بود..
من موندم شهر های جنوبی چه وضعی داشتن..
هووووووفففففففف

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰
ارسال: #۱۸۴۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
الان مهندسی کامپیوتر ۹۳ رو میزدم آمار و احتمال از ۴ تا سوال ۳ تاش از مبحث متغیر تصادفی بود

چون درصد هرفرد تقسیم بر بالاترین فرد میشه اینجوری ترازهای خیلی نزدیک به هم میشه و دوسه نمره معدل میتونه رتبه ۲۰۰ رو به ۱۰۰ برسونه
اگه اسون بودن سوالا ملاک این نیس که کنکور اسونه یعنی تو درسو خوندی بلدی پس نمیشه گفت اسونه.
تست زدن الان رو با موقع کنکور یکی نبین الان حتی حدسم بزنی انتخاب میکنی.ولی موقع کنکور نه.
معدل تاثیر داره نه اینکه بگی رتبه ۱۰۰ رو ببره روی ۲۰۰/یکی از دوستام با معدل زیر ۱۳ تهران قبول شد.رتبه اش هم کاملا منطقی بود.
امکان داره چندتا بالا پایین کنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , RezaTaheri
ارسال: #۱۸۴۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ق.ظ
دوستان آیتی لطفا یه کمکی به من بکنین،
اینکه زمان سر جلسه کنکورو چجوری بین دروس تقسیم کنم، بهتره؟ هم وقت کم نیارم و هم اینکه وسطش خسته نشم!
۰
۰
ارسال: #۱۸۴۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
ن
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  

اگه اسون بودن سوالا ملاک این نیس که کنکور اسونه یعنی تو درسو خوندی بلدی پس نمیشه گفت اسونه.
تست زدن الان رو با موقع کنکور یکی نبین الان حتی حدسم بزنی انتخاب میکنی.ولی موقع کنکور نه.
معدل تاثیر داره نه اینکه بگی رتبه ۱۰۰ رو ببره روی ۲۰۰/یکی از دوستام با معدل زیر ۱۳ تهران قبول شد.رتبه اش هم کاملا منطقی بود.
امکان داره چندتا بالا پایین کنه.
تاثیر معدل که ثابته
هر یک نمره ۱۰۰ تا به تراز اضافه میکنه
اون سه نمره که گفتم شاید فرافکنی بود ولی یه مثال میزنم
فرض کن نفر اول میانگین ۸۰ زده نفر صد میانگین ۵۰ و نفر دویست میانگین ۴۵ زده
نفر صد تراز قسمت آزمونش میشه ۵۰ تقسیم بر ۸۰ ضربدر ۸۰۰۰ که میشه ۵۰۰۰ و نفر دویست میشه ۴۵۰۰ حالا باید معدل اضافه بشه نفر صد معدل ۱۲ داره ۱۲۰۰ تا اضافه میشه و ۶۲۰۰ میشه
نفر دویست معدل ۱۷ داره و ۱۷۰۰ تا اضافه میشه اونم ۶۲۰۰ میشه و با هم در یک رتبه قرار میگیرن
پس راحت بودن به این معنی که همه درصد بالا بزنن خوب نیست
حالا من همین شرایط بالا رو با رتبه صد که میانگین ۴۰ زده و رتبه دویست میانگین ۳۰ زده تراز قسمت آزمونشون به ترتیب ۴۰۰۰ و ۳۰۰۰ هست و اگه معدل هم اضافه شه مثل دفعه قبل نمیشه که مساوی بشن حتی اگه معدل پنج نمره اختلاف هم داشته باشه
فقط ۵۰۰ تاشو جبران میکنه
و منظور من این قسمت ماجرا بود که ظاهرا معدل ۲۰ درصد تاثیر داره ولی با توجه به فاصله درصد های خام تاثیر متفاوتی داره
نمونش همین آی تی ۹۴ که خیلی ها بالای پنجاه و شصت زده بودن
و من گفتم رتبه ۲۰۰ رو میاره ۱۰۰ و شاید رتبه ۱۰۰ رو بیاره ۱۰۱ ولی شما اشاره کردید من گفتم رتبه ۱۰۰ رو میاره ۲۰۰ که من اینو نگفتم و این حالت غیر ممکنه اتفاق بیافته

خلاصه اش اینکه رتبه ۱۰۰ و ۲۰۰ اخلاف درصد های خامشون ۵% یا ۱۰% یا ۱۵% باشه حالت های خاصی رخ میده که ما توش نقشی نداریم و این سنجش و وضعیت استاندارد بودن سوالات نقش داره

شکسپیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۸۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۳۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close