زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۵۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان کیا مثل منن
من نمیتونم طول روز به برنامه ای که دارم برسم
الان که دیگه وقت خیلی ارزشمندتر از قبل شده
وقتی رو یه درسی زوم میکنم تا شب وقتم میگیره روزایی شده حتی از صبح تا شب فقط تونستم یه مبحث تموم کنم
خیلی کند پیش میرم و از برنامه ای که دارم عقب میوفتم
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: فانوووس
ارسال: #۱۵۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
بچه ها من دیروز بود که اومدم اینجا
کلی ناراحت بودم
چند روز بود خودمو مجبور میکردم برم کتابخونه امروز واقعا نتیجه داد و با حوصله ۴ ساعت معماری فصل i/o و حافظه خوندم البته تست حافظه موند
واقعا ۵ دقیقه خوندن واسم عذاب شده بود
به امید موفقیت هممون
نرم افزار مدرسانم خوبه ولی خب همینجوری که همه میگن انگار هی تیکه تیکه جاهای مهمشو کپی کرده و بعضی جاها قابل فهم نیست و آدم اذیت میشه ولی خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , RASPINA
ارسال: #۱۵۱۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)MANO نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی هست کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان رو داشته باشه؟مولفش کیه؟ چطور کتابیه؟ میشه باهاش تمام تستای کنکورو زد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
من دارمش کتاب بدی نیست البته عالی هم نیست از دکتر حقیقت دانشگاه شهید بهشتی
خلاصه ای از پرسمن هست کتابش
البته بعضی جاهاش رو حس میکنم دکتر خودش هم نمی دونه چی نوشته Big Grin باید یه نگاهی به پرسمن هم داشت

در مجموع راضیم ازشShy

اون اسم رو فقط برای فروش زدن روش ... مهندس جهانی نوشتتش . رتبه ۱ چند سال پیش بوده الان تو مدرسان مشاوره تا پارسال تو مانشت هم مشاوره میداددهنوز پست هاش هست

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
ارسال: #۱۵۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
حسش نیست
شما حسش هست؟
۰
۱
ارسال: #۱۵۲۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)zeinab.T نوشته شده توسط:  حسش نیست
شما حسش هست؟

اصلا‌ حسش نیست Sad

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
دوستان پشت کنکوری عزیر سلام
من ۹۴/۴فارق تحصیل شدم و دانشگاه گفت ۱سال وقت دارم برای رفتن ب خدمت (سربازی)ولی چند روز پیش مدارکم تکمیل کردم بردم پلیس+۱۰(که خدایی نکرده اگر کنکور قبول نشدم لااقل زودتر برم سربازی ک زودتر خلاص شم) .ولی گفتن الان سیستمش بالانمیاد ۱ساعت دیگه برات ثبتش میکنم ک اون موقع معلوم میشه تاریخ دقیق اعزامت کی .فردا ش ک کلا نظرم درباره رفتن به خدمت عوض شدرفتم همون+۱۰اوناهم گفتن ثبت نهایی نشده خدارو شکر منم گفتم انصراف برام بزنید ک یکیشون گفت امکان داره چون مدارک تحویل دادی ۱سال معافیتت تحصیلیت حذف شده باشه و غیبت سربازی بخورم الان من مثل چی سر در گم وگیج شدم نمیدونم چیکارکنم.از یه طرف میگم نکنه مجبور بشم برم خدمت از یه طرف هم این درس و...
خواهشا پسرایی ک اطلاع دقیق دارن راهنمایی کنن.
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ب.ظ)MANO نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی هست کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان رو داشته باشه؟مولفش کیه؟ چطور کتابیه؟ میشه باهاش تمام تستای کنکورو زد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته بعضی جاهاش رو حس میکنم دکتر خودش هم نمی دونه چی نوشته Big Grin باید یه نگاهی به پرسمن هم داشت

در مجموع راضیم ازشShy

اون اسم رو فقط برای فروش زدن روش ... مهندس جهانی نوشتتش . رتبه ۱ چند سال پیش بوده الان تو مدرسان مشاوره تا پارسال تو مانشت هم مشاوره میداددهنوز پست هاش هست

واقعا؟؟؟؟؟

نمیدونستم
ولی با پرسمن منطبق هست
پارسه رو خیلی تعریف میکنن که متاسفانه من نتونستم گیر بیارم
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
کسایی که حسش هست نظری ندارن؟
که ما هم حسمون باشه؟؟؟
چرا اینقدر همه چیز خسته کننده شده؟؟؟؟ Sad
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016
ارسال: #۱۵۲۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  

در مجموع راضیم ازشShy

آره شما درست میگید، تالیف جهانی هست
ولی خب خدایی من ازش راضی هستم، البته من اینو پارسال خوندم و امسال واقعا درک میکنم و خیلی راحت تست میزنم

(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  دوستان پشت کنکوری عزیر سلام
من ۹۴/۴فارق تحصیل شدم و دانشگاه گفت ۱سال وقت دارم برای رفتن ب خدمت (سربازی)ولی چند روز پیش مدارکم تکمیل کردم بردم پلیس+۱۰(که خدایی نکرده اگر کنکور قبول نشدم لااقل زودتر برم سربازی ک زودتر خلاص شم) .ولی گفتن الان سیستمش بالانمیاد ۱ساعت دیگه برات ثبتش میکنم ک اون موقع معلوم میشه تاریخ دقیق اعزامت کی .فردا ش ک کلا نظرم درباره رفتن به خدمت عوض شدرفتم همون+۱۰اوناهم گفتن ثبت نهایی نشده خدارو شکر منم گفتم انصراف برام بزنید ک یکیشون گفت امکان داره چون مدارک تحویل دادی ۱سال معافیتت تحصیلیت حذف شده باشه و غیبت سربازی بخورم الان من مثل چی سر در گم وگیج شدم نمیدونم چیکارکنم.از یه طرف میگم نکنه مجبور بشم برم خدمت از یه طرف هم این درس و...
خواهشا پسرایی ک اطلاع دقیق دارن راهنمایی کنن.

من پارسال کنکور دست و پا شکسته شرکت کردم شدم ۳۷۳، الان در حال خدمتم و البته در حال مطالعه برای کنکور،
توی قسمتی که خدمت میکنم امور مربوط به خود سربازان و وظیفه ها هست و تقریبا خب میدونم چی به چیه، ببینید شما اگه الان دفترچه پست کنید با توجه به ازدحامی که برای رفتن به خدمت هست، زودتر از ۹۵/۰۶/۰۱ نمیفتید، یعنی این حداقلش هست
حالا شما باید با مسئول پلیس + ۱۰ هماهنگ کنید که آیا اعزامیان شهریور ۹۵ پر شده یا نه، وقتی پر شد درخواست بدید تا تاریخ اعزامتون بیفته ۹۵/۰۸/۰۱ تا اگه بسلامتی کنکور قبول شدید نخواید شهریور تا مهر رو برید خدمت.
من اعزامی ۹۳/۰۸/۰۱ هستم و دقیقا همین کار رو کردم
توجه داشته باشید که غیبت مشمولی (اضافه سنواتی) نخورید که دیگه نمیتونید دانشگاه برید و باید حتما قبل از رفتن به دانشگاه خدمتو تموم کنید
سوال دیگه ای بود دقیقتر بپرس

البته این نکته رو هم بگم رفتن به خدمت واقعا فکر آدم رو آزاد میکنه، الان با اینکه در حال خدمتم ولی چون میدونم اول مرداد ۹۵ ترخیص میشم خیلی خوشحالم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , good arman
ارسال: #۱۵۲۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
در مورد نرسیدن به برنامه که خب فکر کنم برای عده ی زیادی اینطور باشه. برنامه ریزی واقعا کار آسونی نیست. ممکنه یه مبحث خیلی طول بکشه و وقفه بندازه. ممکنه یه اشکال بر بخوریم و نذاره کار تموم بشه. من بیشتر مواقع اون قسمت رو می ذارم یه فرصت دیگه که روی درسای دیگه اثر نکنه. همه ی اینایی که موندن رو بعداً که یه مقدار جلو رفتم دوباره می خونم.

بی انگیزگی و حس کم درس خوندن برای من که ۴ هفته است شروع کردم پیش میاد دیگه برای کسایی که مدت بیشتری می خون خب احتمالش بیشتره. فکر می کنم کاربر black.star نکات خیلی خوبی رو گفتن. من دیشب این مشکل رو داشتم ولی امروز برنامه ام رو تغییر دادم خیلی بهتر شده (درس رو نه ولی نوع درس خوندن رو تغییر دادم). مطالعه فعال (یادداشت برداری یا لایتنر یا ...) هم کمک می کنه آدم چرتش نزنه.
۱
۰
ارسال: #۱۵۲۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ
من چ کار کنم
هفته ای یکی دو روز کاری پیش میاد که من نمی تونم بخونم
جمعه ۴ هفته پیش رفتیم بیرون
سه هفته پیش باز رفتیم بیرون اینا خوب بود تغییر روحیه دادم
ولی بعدش ۲۲و۲۳ بهمن تعطیل بود نشد بخونم
چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه این هفته هم که نخوندم و مامانم خونه نبود من موندم خونه
اعصابم خورده
جمعه ها را از دست میدم
حدوا هفتاد روز وقت دارم با کلی درس نصفه و نیمه
بااین وضع ریاضی ام و زبانم
[شکلک گریه]

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
سلام
من یه سوال خیلی کوچیک دارم که دیگه همینجا میپرسم.
واسه نخ تو سیستم عامل وضعیت هایی که داریم چیا هستن؟ حالت suspend واسش هست یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۲۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  سلام
واسه نخ تو سیستم عامل وضعیت هایی که داریم چیا هستن؟ حالت suspend واسش هست یا نه؟

سلام

حالات برای نخ مثل فرایند است به جز تعلیق؛ چون تعلیق برای فرایند است و برای نخ معنی ندارد.

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۱۵۲۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
من یک ماه هست شروع کردم شاید دیر باشه در نظر خیلیا اما امیدم خیلی بالاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016 , RASPINA
ارسال: #۱۵۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Nesyan نوشته شده توسط:  سلام
سلام
حالات برای نخ مثل فرایند است به جز تعلیق؛ چون تعلیق برای فرایند است و برای نخ معنی ندارد.
عذر میخوام ولی تو کتاب پارسه که مال من چاپ ۹۱ هست البته، تو صفحه ۱۰۵ مربوط به پیاده سازی نخ، این جمله هست: " به شمارنده برنامه نیاز داریم چون نخ ها هم مانند فرایندها میتوانند معلق شده و دوباره آغاز شوند و ..."
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۱۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۵۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close