زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۰۳۶
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Black.Star نوشته شده توسط:  سلام
منم اول قصدم کتاب پوران بود چون به نظر میاد با توجه به حجمش خیلی کامل باشه ولی دیدم نمی‌رسم تمومش کنم و بعد مرورش کنم، چه خبره آخه ۶۶۰ صفحه کتاب کنکوره یا مرجع؟! واسه همین رفتم مدرسان رو گرفتم که یکی گفته بود اگه به عقب برمی‌گشتم همینو چند دور می‌خوندم. من فکر می‌کنم از اون درسایی هستش که خیلی عمق نداره و زود میشه جمعش کرد، بعضی از فصلا هم که مثل حوزه‌ها و زیربرنامه‌ها که دیگه داد میزنه از همه مهم‌تره و تعداد سوالاتش حداقل طبق آمار خیلی بالاست.

-------------------

ضمنا توی سرفصلای جدید وزارت علوم، مرجع این کتاب از Pratt به John Mitchell تغییر کرده ظاهرا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنوووون از راهنماییتون. دقیقا حجم پوران زیاده استرس گرفتم.. امیدوارم زود جمع بشه خوندن این درس. شما قسمتای حفظیش هم خوندین ؟ آیا خوندنشون تاثیری داره تو کنکور؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۳۷
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط davood_2016.)
(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها برای طراحی زبان ها ی برنامه نویسی از رو چی میخونید؟ من ترجمه قمی دارم. میگم تست نداره از این درس بذاره برای دانلود؟

کتاب پرات جامع و کامله ولی اشکالش اینه که مفصله و طبق صحبت دوستمون black star ظاهرا منبع کنکور دیگه نیست. قبلاً دیدم ممکنه از ۳۰۰ ۴۰۰ صفحه که می خونید ۲ تا سوال بیاد! ولی بخش مربوط به حوزه پویا و ایستا و همینطور ارسال با آدرس و نام و مقدار رو حتماً بخوانید. فکر کنم یک روزه هم بشه این بخشو خوندش کتاب مقسمی این بخشو خوب گفته بود. زیاد سخت نیست و دقت می خواد. احتمال سوال اومدنش زیاده. عجیبش همینه کنکورای سال ۹۲ به قبل اینطوری بود که از ۴-۵ صفحه مربوط به حوزه و ارسال ۲ سوال و از ۲۰۰-۳۰۰ صفحه ی بقیه ی کتاب پرات هم ۲ سوال و بعضی وقتها هم سخت!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۸
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  امیدوارم زود جمع بشه خوندن این درس. شما قسمتای حفظیش هم خوندین ؟ آیا خوندنشون تاثیری داره تو کنکور؟

کلا Base لازم برای این درس بیشتر تسلط روی همون مفاهیم و تعریف‌ها هستش، سوالاتش هم معمولا مخلوطی از کد - محاسبات و تعریفی - حفظیه که معمولا اون سوالات تعریفی خیلی آسونن، مثلا سال ۹۲ سوال اومده استفاده از = به جای == توی زبان C چه خطاییه؟ جوابش یک کلمه‌ست: منطقی یا تو همون سال سوال اومده کدوم زبان‌ها یه ویژگی خاصی دارن؟ جوابش مثلا ++C و Prolog که خب واسه جواب به این دو تا سوال آدم قبلش باید بدونه هر زبانی چه ویژگی‌هایی داره و اینارو حفظ باشه. فقط به نظرم سوالات سال پیش از همه سخت‌تر بود. ولی کلا خوبه!
۰
۰
ارسال: #۱۰۳۹
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Black.Star نوشته شده توسط:  کلا Base لازم برای این درس بیشتر تسلط روی همون مفاهیم و تعریف‌ها هستش، سوالاتش هم معمولا مخلوطی از کد - محاسبات و تعریفی - حفظیه که معمولا اون سوالات تعریفی خیلی آسونن، مثلا سال ۹۲ سوال اومده استفاده از = به جای == توی زبان C چه خطاییه؟ جوابش یک کلمه‌ست: منطقی یا تو همون سال سوال اومده کدوم زبان‌ها یه ویژگی خاصی دارن؟ جوابش مثلا ++C و Prolog که خب واسه جواب به این دو تا سوال آدم قبلش باید بدونه هر زبانی چه ویژگی‌هایی داره و اینارو حفظ باشه. فقط به نظرم سوالات سال پیش از همه سخت‌تر بود. ولی کلا خوبه!

بسیار ممنونم از توضیحات خوبتون.
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۰
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
سلام
بچه ها کسی میدونه کنکور های سالای قبل و از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۱
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط nobody90.)
سلام دوستان
درسا چطوره؟؟
اونایی که ازمون ازمایشی شرکت میکنید رتبه هاتون رو چطور دیدید؟؟
من که با نظریه به مشکل خوردم . کتاب لینز رو دارم و خیلی ساده همه چی رو توضیح میده همش احساس میکنم چیزی بلد نیستم .
فکر میکنم باید کتاب تست بگیرم تا سطح سوالا رو بسنجم.

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان بجز هوش راهیان ارشد، کدوم منبع رو پیشنهاد میدید ؟ بدرد کنکور بخوره، این راسل خیلی حجیمه فکر نمی کنم هم به کار بیاد، کتاب کنکوری خوب چیه ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سلام.
کتاب راهیان رو که خوندی، بعدش ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون رو نگاه کن فوق العاده است. توی یوتوب هست میتونی دانلود کنی.
راسل رو هم بیخیالش شو.

موفق باشی.

کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد رو من دارم. فصل های مهمش رو دو سری خوندم.
این کتاب درسنامه خیلی خوبی داره ولی به نظرم برای تست اصلا خوب نیست!!!!
تعداد تست ها خیلی کم هست
در کنارش به نظرم نیازه یه کتاب دیگه حتما حتما خونده بشه.
خودم که دنبال یه کتاب خوب دیگه هستم.

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ی بانک سوال خوب واسه نظریه میخوام
یا یه مجموعه سوال از نظریه
کسی میتونه کمکی کنه؟؟؟

منم دنبال یه کتاب تست خوب برای درس نظریه زبان و ماشین هستم.
ظاهرا پوران و کتاب پارسه خوبن.
کلا کتاب های پوران درسنامه خلاصه و نکته وار دارن ولی تست های زیاد و خوبی رو جمع کرده.البته این نظر من هستش.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۲
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ
سلام بچه ها
امیدورام که خسته نشده باشینDodgy
من خیلی اشکال دارم مخصوصا از آزمونای مدرسانHuh
کسی هست کمکم کنهSad
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۳
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
درسا چطوره؟؟
اونایی که ازمون ازمایشی شرکت میکنید رتبه هاتون رو چطور دیدید؟؟
من که با نظریه به مشکل خوردم . کتاب لینز رو دارم و خیلی ساده همه چی رو توضیح میده همش احساس میکنم چیزی بلد نیستم .
فکر میکنم باید کتاب تست بگیرم تا سطح سوالا رو بسنجم.

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان بجز هوش راهیان ارشد، کدوم منبع رو پیشنهاد میدید ؟ بدرد کنکور بخوره، این راسل خیلی حجیمه فکر نمی کنم هم به کار بیاد، کتاب کنکوری خوب چیه ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
سلام.
کتاب راهیان رو که خوندی، بعدش ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون رو نگاه کن فوق العاده است. توی یوتوب هست میتونی دانلود کنی.
راسل رو هم بیخیالش شو.

موفق باشی.

کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد رو من دارم. فصل های مهمش رو دو سری خوندم.
این کتاب درسنامه خیلی خوبی داره ولی به نظرم برای تست اصلا خوب نیست!!!!
تعداد تست ها خیلی کم هست
در کنارش به نظرم نیازه یه کتاب دیگه حتما حتما خونده بشه.
خودم که دنبال یه کتاب خوب دیگه هستم.

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ی بانک سوال خوب واسه نظریه میخوام
یا یه مجموعه سوال از نظریه
کسی میتونه کمکی کنه؟؟؟

منم دنبال یه کتاب تست خوب برای درس نظریه زبان و ماشین هستم.
ظاهرا پوران و کتاب پارسه خوبن.
کلا کتاب های پوران درسنامه خلاصه و نکته وار دارن ولی تست های زیاد و خوبی رو جمع کرده.البته این نظر من هستش.

من پوران رو دارم کتاب مناس و خوبیه
من که ازش رتضی ام
ولی همش تست های کنکوره
من منظورم ایم بود که تست های تالیفی باشه
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۴
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
سلام دوستان خوبم، امیدوارم همتون موفق باشین
برای نظریه چه کتاب تستی خوبه؟ من لینز رو میخونم و تمریناش رو حل می کنم با ویس دکتر کارگهی
راستی یه سوال دیگه هم دارم
به نظرتون چقد می شه رو رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد؟ من رتبه هام تو پارسه خوب میشه (زیر ۱۵) ولی احساس می کنم تو کنکور اینجوری نمیارم، یا سوالا آسونه یا رقبا کم می خونن.Undecided کلا نگرانم
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۵
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبم، امیدوارم همتون موفق باشین
برای نظریه چه کتاب تستی خوبه؟ من لینز رو میخونم و تمریناش رو حل می کنم با ویس دکتر کارگهی
راستی یه سوال دیگه هم دارم
به نظرتون چقد می شه رو رتبه های آزمون آزمایشی حساب کرد؟ من رتبه هام تو پارسه خوب میشه (زیر ۱۵) ولی احساس می کنم تو کنکور اینجوری نمیارم، یا سوالا آسونه یا رقبا کم می خونن.Undecided کلا نگرانم

مهم روند هست ... ببین خیلی ها میگن هیچ ربطی به هم نداره ولی برای شخص من اینطور نبود .. من همه آزمون های مدرسان رو ۱ تا ۱۰ بودم ( معمولا ۴ و ۵ ) آخرم ۱۰ شدم کنکور خودم رو ... ولی خب مهم اینه روند رو حفظ کنی .. ۲ ۳ تا کنکور اول هیچیو نشون نمیدن .. ولی اگر روندت رو حفظ کنی خیلی خوبه

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deep-romance
ارسال: #۱۰۴۶
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  سلام عزیزان با ارزوی موفقیت برای همه
ی سوالی داشتم درصد هرکدوم از درس های ارشد نرم افزار تو کنکور چجوری محاسبه میشه؟
مثلا زبان ۳۰ تا سوال میاد هر سوالش میشه ۳ درصد؟؟؟ یادرسهای مشترک از هر چند سوال چند تاشو درس جواب بدی درصد مشترک بالای پنجاه میشه؟ تخصصی چطور؟
اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه خیلی ضروریه دونستنش برام

سلام - برای کامپیوتر
زبان ۳۰ سوال هر پاسخ درست ۳/۳۳ درصد
ریاضی ۱۶ سوال هر پاسخ درست ۶/۲۵ درصد
مشترک ۲۷ سوال هر پاسخ درست ۳/۷ درصد
تخصصی ۱۶ سوال هر پاسخ درست ۶/۲۵ درصد

ممونم خیلی لطف کردین موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۷
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
بچه ها آزاد به نظرتون امروز تمدید میشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۸
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سلام دوستان عزیزم . من از اول آبان شروع کردم مطابق سر فصل های پارسه پیش میرفتم مدتیه مشکلی برام پیش اومده یه جورایی از درس فاصله گرفتم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۱۰۴۹
۰۹ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید
برای مدیریت من دارم کتاب رابینز رو می خونم اما هیچ تستی این کتاب نداره پیشنهادی برای کتاب تست دارید ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۵۰
۱۰ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط hosein 94.)
(۰۹ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم . من از اول آبان شروع کردم مطابق سر فصل های پارسه پیش میرفتم مدتیه مشکلی برام پیش اومده یه جورایی از درس فاصله گرفتم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید هیچ انگیزه ای برای ادامه ندارم
من نمیدونم دلیل استرس و نگرانی بچه ها از چیه؟؟؟
نزدیک ۴ ماه وقت داریم تا کنکور
این یعنی اگه روند سال های قبل و مد نظر قرار بدیم و کنکور بهمن ماه فرض کنیم با این زمانی که ماداریم انگار از مهر ماه شروع کردین
که روتینش هم همین بود
بچه ها سال های قبل اکثرا از مهر به بعد شروع میکردن
شما غصه نخور
تلاش کن و یادتون باش نتیجه با خداست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۸۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close