زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خودم یا با همکاری استاد راهنمام ...

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط sa_ra.)
خودم یا با همکاری استاد راهنمام ...
سلام دوستان وقت بخیر
چند روزی هست که پایان ناممو تحویل دادم، متأسفانه وقت نشد ازش مقاله در بیارم!
حالا میخوام از پایان نامم مقاله استخراج کنم، بنظرتون خودم به تنهایی انجام بدم بهتره یا به استاد راهنمامم بگم کمکم کنه؟؟؟
+ آیا اگه تعداد نویسنده های مقاله زیاد باشه از ارزش مقاله هم کم میشه؟؟؟
ممنون میشم با نظراتتون منو در تصمیم گیری نهایی کمک کنیدSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط codin.)
RE: خودم یا با همکاری استاد راهنمام ...
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر
حالا میخوام از پایان نامم مقاله استخراج کنم، بنظرتون خودم به تنهایی انجام بدم بهتره یا به استاد راهنمامم بگم کمکم کنه؟؟؟
همکاری با استاد و بودن اسم استاد روی مقاله نه تنها یه اپسیلون از ارزش کار شما کم نمی کنه بلکه وجودش لازمه.مثلا بعدا اگر بخواین از استاد ریکامندیشن میگیرین اما اگر اسمتون تنها باشه خیلی مشکوک و سوال برانگیزه که استاد بهتون ریکام داد ولی اسمش روی مقالتون نیست!!

بعدا نوشت: من به کلمه پایان نامه دقت نکرده بودم مالکیت فکری پایان نامه متعلق به هم استاد و هم دانشجو هست و انتشار بدون اسم استاد غیر قانونیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sa_ra , Riemann
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط sa_ra.)
RE: خودم یا با همکاری استاد راهنمام ...
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر
همکاری با استاد و بودن اسم استاد روی مقاله نه تنها یه اپسیلون از ارزش کار شما کم نمی کنه بلکه وجودش لازمه.مثلا بعدا اگر بخواین از استاد ریکامندیشن میگیرین اما اگر اسمتون تنها باشه خیلی مشکوک و سوال برانگیزه که استاد بهتون ریکام داد ولی اسمش روی مقالتون نیست!!

بعدا نوشت: من به کلمه پایان نامه دقت نکرده بودم مالکیت فکری پایان نامه متعلق به هم استاد و هم دانشجو هست و انتشار بدون اسم استاد غیر قانونیه.
ممنون از پاسختون*
منظورتون از ریکامندیشن چیه!؟
من تو پایان نامم کار جدیدی ارائه ندادم، و همون طور که گفتم من دیگه فارغ التحصیل شدم، یعنی به تنهایی امکانش نیست؟؟؟
و اینکه موضوعی که با استاد راهنمام برداشتم بدلیل اینکه تو حوزه کاریش نبود کمک آنچنانی بهم نکرد و تا تونست من دور سر خودم چرخوند ولی با این حال در حد توانش کمک کرد و سر چرخوندنم رو به حساب این میذارم که تو این زمینه (استاد راهنمام) نابلد بود!!!
اینم بگم که استاد راهنمام ارشد هستش و دکتر نیستش، این رو از این باب گفتم که میگن اگه تو مقالت اسم دکتر بیاد ارزش مقاله بالاتر میره و اینکه راحت تر اکسپت میگیره.
+ با این تفاسیر بنظرتون خودم به تنهایی مقاله رو انجام بدم بهتر ه یا با همکاری استاد راهنمام؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  همکاری در یک وبگاه آموزش آنلاین net work ۰ ۱,۲۵۲ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: net work
  همکاری هنرآموزان کامپیوتر zorro ۵ ۵,۲۵۵ ۰۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  استاد راهنما k00k ۵ ۳,۷۹۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close