تالار گفتمان مانشت
خودم یا با همکاری استاد راهنمام ... - نسخه‌ی قابل چاپ

خودم یا با همکاری استاد راهنمام ... - sa_ra - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ

سلام دوستان وقت بخیر
چند روزی هست که پایان ناممو تحویل دادم، متأسفانه وقت نشد ازش مقاله در بیارم!
حالا میخوام از پایان نامم مقاله استخراج کنم، بنظرتون خودم به تنهایی انجام بدم بهتره یا به استاد راهنمامم بگم کمکم کنه؟؟؟
+ آیا اگه تعداد نویسنده های مقاله زیاد باشه از ارزش مقاله هم کم میشه؟؟؟
ممنون میشم با نظراتتون منو در تصمیم گیری نهایی کمک کنیدSmile

RE: خودم یا با همکاری استاد راهنمام ... - codin - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر
حالا میخوام از پایان نامم مقاله استخراج کنم، بنظرتون خودم به تنهایی انجام بدم بهتره یا به استاد راهنمامم بگم کمکم کنه؟؟؟
همکاری با استاد و بودن اسم استاد روی مقاله نه تنها یه اپسیلون از ارزش کار شما کم نمی کنه بلکه وجودش لازمه.مثلا بعدا اگر بخواین از استاد ریکامندیشن میگیرین اما اگر اسمتون تنها باشه خیلی مشکوک و سوال برانگیزه که استاد بهتون ریکام داد ولی اسمش روی مقالتون نیست!!

بعدا نوشت: من به کلمه پایان نامه دقت نکرده بودم مالکیت فکری پایان نامه متعلق به هم استاد و هم دانشجو هست و انتشار بدون اسم استاد غیر قانونیه.

RE: خودم یا با همکاری استاد راهنمام ... - sa_ra - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر
همکاری با استاد و بودن اسم استاد روی مقاله نه تنها یه اپسیلون از ارزش کار شما کم نمی کنه بلکه وجودش لازمه.مثلا بعدا اگر بخواین از استاد ریکامندیشن میگیرین اما اگر اسمتون تنها باشه خیلی مشکوک و سوال برانگیزه که استاد بهتون ریکام داد ولی اسمش روی مقالتون نیست!!

بعدا نوشت: من به کلمه پایان نامه دقت نکرده بودم مالکیت فکری پایان نامه متعلق به هم استاد و هم دانشجو هست و انتشار بدون اسم استاد غیر قانونیه.
ممنون از پاسختون*
منظورتون از ریکامندیشن چیه!؟
من تو پایان نامم کار جدیدی ارائه ندادم، و همون طور که گفتم من دیگه فارغ التحصیل شدم، یعنی به تنهایی امکانش نیست؟؟؟
و اینکه موضوعی که با استاد راهنمام برداشتم بدلیل اینکه تو حوزه کاریش نبود کمک آنچنانی بهم نکرد و تا تونست من دور سر خودم چرخوند ولی با این حال در حد توانش کمک کرد و سر چرخوندنم رو به حساب این میذارم که تو این زمینه (استاد راهنمام) نابلد بود!!!
اینم بگم که استاد راهنمام ارشد هستش و دکتر نیستش، این رو از این باب گفتم که میگن اگه تو مقالت اسم دکتر بیاد ارزش مقاله بالاتر میره و اینکه راحت تر اکسپت میگیره.
+ با این تفاسیر بنظرتون خودم به تنهایی مقاله رو انجام بدم بهتر ه یا با همکاری استاد راهنمام؟؟؟