زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده پوران ،مدرسان،پارسه یا...؟!

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
ساختمان داده پوران ،مدرسان،پارسه یا...؟!
سلام.برای ساختمان داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنید...؟
مدرسان ،پوران،پارسه،مقسمی یا ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ
RE: ساختمان داده پوران ،مدرسان،پارسه یا...؟!
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ)arasteh_azadeh نوشته شده توسط:  سلام.برای ساختمان داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنید...؟
============
از مدرسان فقط نرم افزار،پایگاه داده ، گسسته و طراحی الگوریتمش تا حدودی خوبه + زبان هاش.
باقی کتاباشو خدایی نخرید.من دارم همشونو.یا خیلی تخیلی حرف میزنه.یا باید خیلی پایه ای روی کتاباش کار کرد.
یعنی مثلا قبل از خوندن معماری کامپیوترش مدار منطقی خودشو بخونی.
برای ساختمان داده هم باید بگم که مقسمی تستاشو خوب گفته.اما عمق مطلب توی درس نامه گیرت نمیاد و حتی ناکاملم هست و باید کلی وقت صرف این کنی که از روی سوال ها بفهمی چه خبره(که این روش به نظرم در صورتی جواب نهایی میده که بیشمار تست حل کنی،میشه گفت در نگاه به تست های تازه خلاقیت رو که از فهمیدن مفهوم به دست میاد از آدم سلب میکنه).
پارسه رو دیدم.واقعا مطالبش رو میخ کوب میکنه توی ذهنت.البته ساده سازی بیش از حدش کمی جای بحث داره.اما از بس سطح بالا درس داده که کنکورم بهش نمیرسه(البته همین سطح بالاش عالیه)
نظرات همه از نگاه شخصی و البته با مطالعه ی کتاب ها بودند و این نباید ملاک انتخاب برای همه باشه.
مانا باشید
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ)arasteh_azadeh نوشته شده توسط:  سلام.برای ساختمان داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنید...؟
============
از مدرسان فقط نرم افزار،پایگاه داده ، گسسته و طراحی الگوریتمش تا حدودی خوبه + زبان هاش.
باقی کتاباشو خدایی نخرید.من دارم همشونو.یا خیلی تخیلی حرف میزنه.یا باید خیلی پایه ای روی کتاباش کار کرد.
برای ساختمان داده هم باید بگم که مقسمی تستاشو خوب گفته.اما عمق مطلب توی درس نامه گیرت نمیاد و حتی ناکاملم هست و باید کلی وقت صرف این کنی که از روی سوال ها بفهمی چه خبره(که این روش به نظرم در صورتی جواب نهایی میده که بیشمار تست حل کنی،میشه گفت در نگاه به تست های تازه خلاقیت رو که از فهمیدن مفهوم به دست میاد از آدم سلب میکنه).
پارسه رو دیدم.واقعا مطالبش رو میخ کوب میکنه توی ذهنت.البته ساده سازی بیش از حدش کمی جای بحث داره.اما از بس سطح بالا درس داده که کنکورم بهش نمیرسه(البته همین سطح بالاش عالیه)
نظرات همه از نگاه شخصی و البته با مطالعه ی کتاب ها بودند و این نباید ملاک انتخاب برای همه باشه.
مانا باشید

این نظرات شخصی نشون از تجربه است و منم خیلی دوست دارم از تجارب دوستان که اینجا هستن استفاده کنم.
اینجوری که من فهمیدم یعنی پیشنهاد شما پارسه است.درسته...؟
ممنونم
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط Farzamm.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)arasteh_azadeh نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  [quote='arasteh_azadeh' pid='383369' dateline='1441971733']
سلام.برای ساختمان داده چه کتابی رو پیشنهاد میکنید...؟
============
مانا باشید

این نظرات شخصی نشون از تجربه است و منم خیلی دوست دارم از تجارب دوستان که اینجا هستن استفاده کنم.
اینجوری که من فهمیدم یعنی پیشنهاد شما پارسه است.درسته...؟
ممنونم
====
روی الگوریتم مدرسان بحث نکنید واقعا.حیفه خدایی.
مهم اینه که مفهوم مطلب جا بیفته.مفهوم مطلب که درک بشه به تبعش باید بشه روی تستا فکر کرد.
به نظرم ارزش اینکه آدم جرات داشته باشه روی یک تست تازه فکر کنه بسی بهتر از اینه که آدم با پاسخ اون تست به خاطر تحلیل های قوی به آرامش برسه!!(این نظر منه)کتاب طراحی الگوریتم مدرسان گاهی اینقدر دقیق پیش میره که آدم کلافه میشه،اما باز هم میگم اصل موضوع رو به آدم میفهمونه.البته من کتاب پوران رو در این رابطه نشنیدم.اما بنا بر نظر خودم کتاب مدرسان رو حاضر نیستم با هیچ کتابی عوض کنم.برای بحث پاسخ های تست ها حتی اگر در حق تستی در پاسخ گویی اجحاف شده باشه به راحتی میشه در کتاب های ساده تر هم راهکار هایی بدست آورد.مهم اصل موضوعه که مدرسان در طراحی الگوریتم سنگ تموم گذاشته. Smile

برای ساختمان داده هم من فقط با چهار فصل اولش که از همه آسون تره با مدرسان مشکل دارم.
از درخت به بعدش واقعا کارش درسته،توی نوشتن متن ها اشتباه کرده ولی از بس مثال داره توش که آدم راحت میفهمه قضیه چیه و خواسته چی بگه.(تستشم که حل کنید همه چیز درست میشه*البته کلا این درس تست زیاد میطلبه هر چی گیرتون اومد بزنید*)
پارسه هم یه فصل جدیدش زدن توی مانشت جناب تورانی.واقعا کامل توضیح دادن.من که بیاد میخرمش.هر کتابی مفهوم رو توضیح بده خوبه به نظرم.مفهومم برای من به شخصه جز با مثال هایی که مطلب رو به صورت جزئی بررسی میکنن به دست نمیاد.
بیان کلیات برای کسی خوبه که دانشگاهش خوب بوده باشه که متاسفانه من از این نظر امتیازی ندارم.پس نظرات من بنا بر پیش فرض های خودمه دوستان.Smile
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ
سلام. البته این فقط نظر شخصی منه:
ساختمان پارسه (قراره تا ماه بعد چاپ بشه) + طراحی پوران (فقط چاپ ۹۴) کافی اند.
طراحی مدرسان خیلی توضیح میده . اگه حوصله ات سر نره خوبه. ولی پوران خیلی عالیه (چاپ ۹۴ تغییراتی داشته)
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)reza.ilka نوشته شده توسط:  سلام. البته این فقط نظر شخصی منه:
ساختمان پارسه (قراره تا ماه بعد چاپ بشه) + طراحی پوران (فقط چاپ ۹۴) کافی اند.
طراحی مدرسان خیلی توضیح میده . اگه حوصله ات سر نره خوبه. ولی پوران خیلی عالیه (چاپ ۹۴ تغییراتی داشته)
سلام من ساختمان پارسه طورانی رو دارم اما چاپ ۹۱// یعنی الان ک قراره چاپ جدیدش بیاد علاوه بر تست ها درسنامه هاشم عوض میشه؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
کلا عوض میشه . یک فصل کتاب اینجاست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  دیالوگ های زیبا و به یادماندنی HighVoltage ۶۶ ۴۳,۱۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: etesalatsepahan
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۳۳ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۴۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close