زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب CLRS

ارسال: #۱۰۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ق.ظ
RE: CLRS
با سلام.
من کتاب clrs جلد۱ ترجمه قلزم رو گرفتم با توجه به سرفصلهایی که دوستان در پاسخ های قبل گفته بودند تمامی سرفصلها در این جلد وجود داره(تا فصل ۲۶(جریان ماکزیمم)) بااین وجود
اولا نظرتون درباره این ترجمه چیه؟ وثانیا آیا لازمه جلد دوم رو هم تهیه کنم؟
با تشکر.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ
CLRS
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ق.ظ)۰۲۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام.
من کتاب clrs جلد۱ ترجمه قلزم رو گرفتم با توجه به سرفصلهایی که دوستان در پاسخ های قبل گفته بودند تمامی سرفصلها در این جلد وجود داره(تا فصل ۲۶(جریان ماکزیمم)) بااین وجود
اولا نظرتون درباره این ترجمه چیه؟ وثانیا آیا لازمه جلد دوم رو هم تهیه کنم؟
با تشکر.
من انتشارات نص رو گرفتم می گفتن ترجمش روون تره البته قلزم همون یک حجلدش هم کلفت تره احتمالا کافی باشه بنظرم خوب باشه از همه بهترش زبان اصلیشه البته اگر وقت و حوصله و حس خوندنش باشه. من جلد جلد یک رو گرفتم وقتی خواستم جلد دوم رو هم بگیرم با خودم گفتم بشین همین یک جلدش رو بخون بعد میری جلد دو رو میخری به شما هخم همین پیشنهاد می کنم شما فعلا همین یک جلد رو بخون احتمالا تا اون موقع اگر قرار باشه جلد دومی بیاد حتما چاپ میشه!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۲۹۱
ارسال: #۱۰۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
می ترسم تا خود روز کنکور راجع به این کتاب و ترجمه اون صحبت کنید، بچه‌ها سریع دستبکار بشید
(۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  از روی یه جزوه کنکوری مطالب و نکته‌ها رو بخون بعد یه نگاه کلی به اون فصل تو CLRS بنداز اگه مطلبی بود که نخونده بودی و به نظرت می تونست سوال کنکور باشه اون مطالب رو هم بخون. تمرینا رو که حتما بخون ولی اگه متنو یه نگاهی بندازی بد نیست!

بچه‌ها بهترین جواب ممکنه هیمنه که لونا خانم گفته.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , shobair87 , **sara**
ارسال: #۱۰۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ب.ظ
CLRS
سلام.
من کتاب انتشارات خوارزمی رو دارم شنیدم یک سری از فصل هارو نداره.
از دوستان کسی هست که بدونه چه مباحثی رو کم داره؟
به نظرتون این مباحث رو از کدوم کتاب بخونم؟

「❤」 شکر خداے را که در پناه حسینم عالم از این خوب تر پناه ندارد . . .
ارسال: #۱۱۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ ب.ظ
حل تمرین CLRS
دوستان سلام
امیدوارم خوب باشید

این لینک رو دیدم که مربوط به حل المسائل کتاب CLRS بود و گفتم اینجا بذارم
البته ببخشید اگه یه مقدار قدیمه Huh
اما بالاخره بد نیستSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای دانلود روی solution.pdf و oldsolution.pdf کلیک کنید.

اگه بقیه دوستان هم لینک جدیدی دیدن بذارن تا هم استفاده کننShy

Heartبا تشکرHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Pegasus
ارسال: #۱۱۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: حل تمرین CLRS
دوست عزیز لطفاً ارسال تکراری نزارین حداقل چند جای سایت این مطلب رو گزاشتن یه نگاه به لینک زیر بکنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در اینجا یه حل تمرین قوی‌تر گزاشته شده

به هر حال از شما بابت ارسالتون ممنونم فقط کمی در ارسالهاتون دقت داشته باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , aminamini
ارسال: #۱۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ق.ظ
CLRS
بهتر نیست بجای سی ال آر اس فقط تمارین این کتاب + داده ساختار های قدسی رو بخونیم؟
اینطوری یک تیر و چند نشان زدیم
ارسال: #۱۱۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ
CLRS
سلام. کتاب انتشارات نص گرفتم، متاسفانه اشتباه های تایپی زیاد دارد. احتمالا اکثرا اشتباهات چاپی هستند! مثلا سر قضیه اصلی برای بدست آوردن پیچیدگی زمانی روابط بازگشتی کلا قضیه اصلی را بنا به مشکلات تایپی اشتباه بیان کرده است!

پیشنهاد‌: کتاب clrs حتما به همراه نسخه اصلی بخونین. فقط وقتی می بینین نمی فهمین چی گفته به نسخه اصلی مراجعه کنید تا مشکل شما رفع شود .

بهترین آرزوها
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۱۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
CLRS
در جواب سئوال commasoud:
ترجمه دهقان طرزه خوبه.چون خودم رفتم کتابفوشی و هر سه تا ترجمه جدید(ویرایش۳) رو مطالعه کردم.فرق چندانی نداشتند ولی من دهقان رو بیشتر پسندیدم.البته بعضی‌ها میگن اشکالاتی هم داره.کتاب ترجمه ای بی اشکال که توزمینه کامپیوتر تقریبا نیستSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۱۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
لطفاً دیگه راجع به ترجمه کتاب CLRS بحث نکیند( توی بخش های زیادی راجع بهش بحث شده . اصلاً فکر کنم تا فردای کنکور گیر این هستید کدومش رو بخرین Big Grin )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , bitbit
ارسال: #۱۱۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ
مسائل حل نشده سی ال ار اس
کسی نمیدونه واسه مسائل حل نشده سی ال چه کتاب یا سایت یا منبعی وجود داره؟

خداوندا ... مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه و راضی کن! تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد ...
ارسال: #۱۱۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ ب.ظ
CLRS روان نیست
کتاب CLRS رو گرفتم‌، ولی خیلی خوب متوجه نمی شم،و خیلی هم زیاده ،فکر می کنم وقت نمی شه که همشو بخونم ،لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۱۱۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
CLRS روان نیست
من تازه میخوام بخونم . از کدوم ترجمه میخونی؟
ارسال: #۱۱۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ ب.ظ
CLRS روان نیست
سلام
ترجمه حسین ابراهیم زاده قلزم
ارسال: #۱۲۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ ب.ظ
CLRS روان نیست
به نظر من خوندن ترجمه هاش خیلی سخت‌تر از خوندن زبان اصلیش هست!
منم فکر نمی کنم فرصت بشه کلش رو بخونید ...
اگه بتونید تمرین هاش رو حل کنید خوبه ...
و به نظرم کتاب الگوریتم هادی یوسفی یه خلاصه‌ی مفیدی از CLRS هست و بسیاری از تمرین های خوبش رو حل کرده ...
می تونید از روی یه کتاب کم حجم‌تر بخونید و هر جا فکر کردید متوجه نشدید، به CLRS مراجعه کنید ...

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , 2063 , Donna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۱۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۹۴۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۹۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۶۴ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  CLRS خوانی :) Mehrdadkl7 ۲۰ ۱۱,۱۰۸ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
Question نمونه حل تمرین های کتاب CLRS javad94 ۶ ۸,۹۳۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranombaran_00
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۲۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۵۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  فروش کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها(CLRS) ویراست ۳ جلد ۱و۲ reza777gh ۰ ۲,۴۷۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: reza777gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close