زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان گرامی خواهشا کــــــــــــــمکـــــــــــــــــ کنید واصه برنامه ریزی کنکور۹۵

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
دوستان گرامی خواهشا کــــــــــــــمکـــــــــــــــــ کنید واصه برنامه ریزی کنکور۹۵
با عرض سلام و ادب و تبریک فراوان به همه ی عزیزانی که به هدفشون در کنکور ۹۴ رسیدند و بچه های که ب جنگ کنکور ۹۵ میروند
بنده تا یه ما پیش اصن به فکر ارشد نبودم Huh میخواستم سربازی برم ولی نظرم رو عوض کردن Dodgy خلاصه ما میخوایم از فردا واصه ارشد بخونم Smile
و از شما عزیزان خواهشمندم که بنده رو در امر برنامه ریزی راهنمایی کنید Angel
بنده دانشجوی ترم ۷ فناوری اطلاعات هستم و واسه این ترم ۲۰ واحد گرفتم البته چاره ای جز این نداشتم چون که ۴۰ واحد واسه این دو ترم مونده بود خلاصه برنامه ی این ترمم خیلی سنگینه از شنبه صبح تا ۴شنبه عصری
واستون بگم که من خوابگاه نیستم و اشتباهی که کردم با سه تا از دوستام خونه گرفتم که هیچ کدومشون به فکر ارشد نیستند
حالا هر چی می فکرم نمی دونم برنامه ام رو چطوری،چگونه،چجوری Big Grin بچینم که ب هدفم برسم
و اینکه بنده خاک بر سر اصن نمی دونم برنامه نویسی چی چی هست در این ۶ ترم گذشته فقط و فقط شب امتحانی می خوندم و هههه پاس می کردیم
با همه ی اینها انگیزه بسیار زیادی برای درس خوندن دارم و به هدفم آی تی یا تجارت تهران فکر میکنم
راستی من امسال همینجوری کنکور شرکت کردم بدون اینکه حتی یه صفحه هم واصه کنکور بخونم
درصدام از این قرار بودن Big Grin
زبان:۸
مشترک:۱۴
تخصصی:۲
مدیریت:۲۹
معماری هم صفر
از شما کممممممممممممممممممممممممممممک می طلبم
لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــطـ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
RE: دوستان گرامی خواهشا کــــــــــــــمکـــــــــــــــــ کنید واصه برنامه ریزی کنکور۹۵
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)arsin نوشته شده توسط:  با عرض سلام و ادب و تبریک فراوان به همه ی عزیزانی که به هدفشون در کنکور ۹۴ رسیدند و بچه های که ب جنگ کنکور ۹۵ میروند
بنده تا یه ما پیش اصن به فکر ارشد نبودم Huh میخواستم سربازی برم ولی نظرم رو عوض کردن Dodgy خلاصه ما میخوایم از فردا واصه ارشد بخونم Smile
و از شما عزیزان خواهشمندم که بنده رو در امر برنامه ریزی راهنمایی کنید Angel
بنده دانشجوی ترم ۷ فناوری اطلاعات هستم و واسه این ترم ۲۰ واحد گرفتم البته چاره ای جز این نداشتم چون که ۴۰ واحد واسه این دو ترم مونده بود خلاصه برنامه ی این ترمم خیلی سنگینه از شنبه صبح تا ۴شنبه عصری
واستون بگم که من خوابگاه نیستم و اشتباهی که کردم با سه تا از دوستام خونه گرفتم که هیچ کدومشون به فکر ارشد نیستند
حالا هر چی می فکرم نمی دونم برنامه ام رو چطوری،چگونه،چجوری Big Grin بچینم که ب هدفم برسم
و اینکه بنده خاک بر سر اصن نمی دونم برنامه نویسی چی چی هست در این ۶ ترم گذشته فقط و فقط شب امتحانی می خوندم و هههه پاس می کردیم
با همه ی اینها انگیزه بسیار زیادی برای درس خوندن دارم و به هدفم آی تی یا تجارت تهران فکر میکنم
راستی من امسال همینجوری کنکور شرکت کردم بدون اینکه حتی یه صفحه هم واصه کنکور بخونم
درصدام از این قرار بودن Big Grin
زبان:۸
مشترک:۱۴
تخصصی:۲
مدیریت:۲۹
معماری هم صفر
از شما کممممممممممممممممممممممممممممک می طلبم
لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــطـ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
به نظر من سعی کنیداین ۲۰ واحد رو کمترش کنید و مثلاً ۱۶ واحد بردارید و ۲۴ واحد برای ترم آخر و یا هم برای تابستونتون چند واحد نگه دارید. واحدهایی هم که برای ترم ۷ بر میدارید حداکثر درسایی که برای کنکور سؤال میاد رو بردارید(مثل شبکه ۲ و نرم ۲ و هوش و...) و باقی رو بزارید برای ترم های بعد. واسه درس خوندن هم با این اوضاع به نظرم اگه کتابخونه برید درس بخونید بهتره براتون و دیدن کسایی که مثل خودتون دارن درس می خونن به درس خوندن خودتون انگیزه می ده.
در کل اگه هدف مشخص و اراده داشته باشید مطمئن باشید که موفق خواهید شد.

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط arsin.)
RE: دوستان گرامی خواهشا کــــــــــــــمکــــــــــــــ کنید واصه برنامه ریزی کنکور۹۵
ممنونم از راهنماییتون دوست گرامی اما به این دلیل که بنده در دانشکده اقماری هستم و اینکه می توان گفت اولین و آخرین(ورودی های قبل ما عنوان رشتشون از آی تی به مهندسی کامپیوتر گرایش آی تی تغیر پیدا کرده و ۵۰درصد چارتشون با چارت ما نمیخوره) ورودی ان دانشکده هم هستیم نمی توانیم واحد کمتر برداری زیرا امکان آن هست که دیگر آن دروس ارائه نشوند بعد بنده تمام دروسی که برای کنکور میاد رو پاس کرده ام البته جز هوش که این ترم برداشته ام
آره خودمم همین فکر رو میکنم کتابخونه بهترین گزینه هست
سپاس از شما itplus
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سلام اصلا به این فکر نکنین که ارائه نمیشه یا میشه دانشگاه موظف به شما در ترم آخر تا ۲۴ واحد به شما بده حتی اگر ارائه نشه معرفی به استاد بهتون میدن برای من که کاملا صدق کرد از بچه های ترم بالاییتون بپرسین شاید تو دانشگاهتون متفاوت باشه
اینجور که گفتید تو محیط خوبی قرار نداری حتما عوضش کنید که رو درستون تاثیر زیادی داره به خصوص برنامه ریزیاتون
موفق باشید

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
با سلام خدمت دوست عزیزم

بذار بدون اینکه حرف منفی بزنیم واقع بین باشیم. با شرایطی که عنوان کردی و با وجود ۴۰ واحد درس و همخونه های غیردرسخون و شب امتحانی بودن خودت، احتمال رسیدن به هدفی مثل آی تی و تجارت تهران صفره. پس یا باید شرایط خودتُ عوض کنی (که به نظرم شدنی نیس) یا امسال از این هدف غیر واقع بینانه چشم بپوشی.

مانشت اسم یه کوهه، موسس محترم این وبسایت با نامگذاری این سایت، کنکورُ به کوه مانشت تشبیه کرده، اوایل همه خیلی مشتاقن که برن قله را فتح کنن، خیلی ها حرفشُ میزنن ولی رفته رفته تعداد افراد پرهیجان کم میشه. اگر الان هیجانت برا درس و مطالعه زیاده، من بهت میگم فقط یه هیجان حبابیه. وارد پروسه درس و کنکور که بشی و بین درسا و روزا گیر کنی هیجانت خیلی زود جاشُ به بی حوصلگی و بلاتکلیفی میده.

منم سال پیش توی شرایط تو بودم، پر از انرژی و ایده، ولی وقت پروژه های کلاسیُ و امتحانات میانی و پایانی شد دیگه فکر کنکور به کل از سرم پرید.

پس یا باید امسالُ بیخیال شی و دانشگاهتُ با موفقیت به سرانجام برسونی
یا هدفتُ عوض کنی
یا شرایطتُ
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , ماه و خورشید , RASPINA , احسان مومنی
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط q88lp.)
RE: دوستان گرامی خواهشا کــــــــــــــمکـــــــــــــــــ کنید واصه برنامه ریزی کنکور۹۵
همین که اراده کردی واسه ارشد بخونی یعنی تواناییشو داری. خیلی از چارت و دروس آتی اطلاعی ندارم ولی می دونم راحت می تونی پاس کنی. من خودم ۲۴ واحدم داشتم و دانشجوی درسخونی هم نبودم و همش پاس شد. در مورد برنامه ریزی هم شما رو ارجاع می دم به مصاحبه های رتبه های برتر(اگه به قبولی تهران فکر میکنی) . خیلی از رتبه های برتر دانشگاه کارشناسیشون دانشگاه خوبی نبودن و اصطلاحاً شب امتحانی بودن. تو همین مصاحبه ها می گفتن تعداد ساعتی که واسه درس خوندن وقت میذاری مهم نیس مهم کیفیت درس خوندنه. شما الان که هنوز ترمای آخری راحت تر از منی که ۹۱ مدرکمو گرفتم میتونی کنکور بدی. یک نکته مثبت: کنکور ۹۴ اردیبهشته پس وقت زیادی داری. سعی کن زبانو بالا بزنی. میشه. هر چند زبان آیتی سخت تر از مهندسیه. حتی اگه دانشگاه دلخواهت قبول نشی تجربه خیلی خوبی از کنکور بدست میاری.
موفق باشی Smile
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خوب جواب دوست قبلی باعث شد که بخوام یه پی نوشتی به مطلب قبلیم اضافه کنم. ایشون تاکید کردن که زبانُ بالا بزنی و گفتن که تجربه خوبی هم برات خواهد شد.

منم با این نظر موافق هستم.
اولا حتی اگه توی کنکور امسال موفق نباشی، تجربه امسال در سال بعدی خیلی کمکت خواهد کرد. البته صرف شرکت کردن باعث افزایش تجربه نمیشه، این تلاش شما در راه درس و کنکور هست که تجربتُ بالا میبره.

ثانیا هم پیشنهاد میکنم چنتا درسُ انتخاب کن و خوبِ خوب بخون. البته برای کسب تجربه و بالا بردن ترازت میگم وگرنه بازم معتقدم شرایطت بهت اجازه نخواهد داد که همه درسا را فول بخونی.
درسایی مثل زبان، پایگاه داده، مهندسی نرم افزار و مدیریت از نظر من بهترین گزینه ها هستن که امسال می تونی فولِ فول بخونی و برای سال بعد کارت بسیار راحت خواهد بود و برای آوردن رتبه عالی از دیگران خیلی جلو خواهی بود.

اگر سوالی درمورد برنامه ریزی داشتی هم در خدمتت هستم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  اولا حتی اگه توی کنکور امسال موفق نباشی، تجربه امسال در سال بعدی خیلی کمکت خواهد کرد. البته صرف شرکت کردن باعث افزایش تجربه نمیشه، این تلاش شما در راه درس و کنکور هست که تجربتُ بالا میبره.

ثانیا هم پیشنهاد میکنم چنتا درسُ انتخاب کن و خوبِ خوب بخون. البته برای کسب تجربه و بالا بردن ترازت میگم وگرنه بازم معتقدم شرایطت بهت اجازه نخواهد داد که همه درسا را فول بخونی.
درسایی مثل زبان، پایگاه داده، مهندسی نرم افزار و مدیریت از نظر من بهترین گزینه ها هستن که امسال می تونی فولِ فول بخونی و برای سال بعد کارت بسیار راحت خواهد بود و برای آوردن رتبه عالی از دیگران خیلی جلو خواهی بود.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط arsin.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام اصلا به این فکر نکنین که ارائه نمیشه یا میشه دانشگاه موظف به شما در ترم آخر تا ۲۴ واحد به شما بده حتی اگر ارائه نشه معرفی به استاد بهتون میدن برای من که کاملا صدق کرد از بچه های ترم بالاییتون بپرسین شاید تو دانشگاهتون متفاوت باشه
اینجور که گفتید تو محیط خوبی قرار نداری حتما عوضش کنید که رو درستون تاثیر زیادی داره به خصوص برنامه ریزیاتون
موفق باشید

سلام دوست گرامی ممنونم از راهنمایتون بنده هم با حرفهای شما کاملا موافقم و اینکه احتمال زیاد داره در حذف و اضافه این کار رو بکنم و شاید هم به دنبال یه خونه ی جدا باشم
من قرار بود دو روز پیش قرار بود شروع کنم ولی افسو ک زیر تیغ جراحی رفتم و تازه امروز مرخص شده ام

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوست عزیزم

بذار بدون اینکه حرف منفی بزنیم واقع بین باشیم. با شرایطی که عنوان کردی و با وجود ۴۰ واحد درس و همخونه های غیردرسخون و شب امتحانی بودن خودت، احتمال رسیدن به هدفی مثل آی تی و تجارت تهران صفره. پس یا باید شرایط خودتُ عوض کنی (که به نظرم شدنی نیس) یا امسال از این هدف غیر واقع بینانه چشم بپوشی.

مانشت اسم یه کوهه، موسس محترم این وبسایت با نامگذاری این سایت، کنکورُ به کوه مانشت تشبیه کرده، اوایل همه خیلی مشتاقن که برن قله را فتح کنن، خیلی ها حرفشُ میزنن ولی رفته رفته تعداد افراد پرهیجان کم میشه. اگر الان هیجانت برا درس و مطالعه زیاده، من بهت میگم فقط یه هیجان حبابیه. وارد پروسه درس و کنکور که بشی و بین درسا و روزا گیر کنی هیجانت خیلی زود جاشُ به بی حوصلگی و بلاتکلیفی میده.

منم سال پیش توی شرایط تو بودم، پر از انرژی و ایده، ولی وقت پروژه های کلاسیُ و امتحانات میانی و پایانی شد دیگه فکر کنکور به کل از سرم پرید.

پس یا باید امسالُ بیخیال شی و دانشگاهتُ با موفقیت به سرانجام برسونی
یا هدفتُ عوض کنی
یا شرایطتُ

دوست گرامی مرسی از اینکه واقع بینانه صحبت کردید من هم واقعا از همین می ترسم که بعد از یه مدت خسته شم و نتونم ادامه بدم اما با این فکر ک امسال پنج نفر از فامیل های نزدیکم(پسر عمو و خاله و دایی اینام) که همیشه با هم بودیم تهران قبول شدند واسه همین انگیزه ام بیشتر و بیشتر شد برای رسیدن به اونها و عقب نمونم ازشون خدا کنه که هیچ وقت از هدفم منصرف نشم و احتمالا شرایطم رو واسه رسیدن به هدفم تغییر دهم ایشالا به هدفم برسم

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  همین که اراده کردی واسه ارشد بخونی یعنی تواناییشو داری. خیلی از چارت و دروس آتی اطلاعی ندارم ولی می دونم راحت می تونی پاس کنی. من خودم ۲۴ واحدم داشتم و دانشجوی درسخونی هم نبودم و همش پاس شد. در مورد برنامه ریزی هم شما رو ارجاع می دم به مصاحبه های رتبه های برتر(اگه به قبولی تهران فکر میکنی) . خیلی از رتبه های برتر دانشگاه کارشناسیشون دانشگاه خوبی نبودن و اصطلاحاً شب امتحانی بودن. تو همین مصاحبه ها می گفتن تعداد ساعتی که واسه درس خوندن وقت میذاری مهم نیس مهم کیفیت درس خوندنه. شما الان که هنوز ترمای آخری راحت تر از منی که ۹۱ مدرکمو گرفتم میتونی کنکور بدی. یک نکته مثبت: کنکور ۹۴ اردیبهشته پس وقت زیادی داری. سعی کن زبانو بالا بزنی. میشه. هر چند زبان آیتی سخت تر از مهندسیه. حتی اگه دانشگاه دلخواهت قبول نشی تجربه خیلی خوبی از کنکور بدست میاری.
موفق باشی Smile

تشکر می کنم از شما و دلخوشیتون به من، بله من واقعاهدفم رو مشخص کرده ام و دست ننیافتنی نمی بینمش و امید دارم که به هدفم برسم زبانم زیاد خوب نیست ولی مدیریت رو سعی می کنم بالای ۸۰ درصد بزنم و با توجه به اینکه کنکور ۹۴ شرکت کرده بودم و اینکه کنکور ۹۵هم به اردیبهشت افتاده و یه تجربه ی کوچولو دارم و هم یه مقدار وقت بیشتری نسبت به سال های دیگه داریم

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  خوب جواب دوست قبلی باعث شد که بخوام یه پی نوشتی به مطلب قبلیم اضافه کنم. ایشون تاکید کردن که زبانُ بالا بزنی و گفتن که تجربه خوبی هم برات خواهد شد.

منم با این نظر موافق هستم.
اولا حتی اگه توی کنکور امسال موفق نباشی، تجربه امسال در سال بعدی خیلی کمکت خواهد کرد. البته صرف شرکت کردن باعث افزایش تجربه نمیشه، این تلاش شما در راه درس و کنکور هست که تجربتُ بالا میبره.

تشکر می کنم از شما که انقدر پیگیر این قضیه هستید با حرفتون موافقم اگه هم قبول نشدیم عوضش یه مقدار هم تجربه کسب کرده ایم هم اینکه یه قدم از بقیه برای کنکور سال بعد جلوتر هستیم
دقیقا من هم همین درسها رو انتخاب کرده ام که خوب خوب بخونم اگه خدایی نکرده ام قبول نشدیم چیزی ازمون کم نشده واسه سال دیگه خونده ایم

سپاس از همه ی شما عزیزان
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
قربانت عزیز
ایشالله عوارض جراحی هم به زودی از بین بره و سلامت باشی
درس خوندنت صد در صد قدم مثبتیه. قصد دادن ناامیدی نبود عزیر دل.
مطمئن هستم نتیجه تلاش و پشتکار شما عالی خواهد بود.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  قربانت عزیز
ایشالله عوارض جراحی هم به زودی از بین بره و سلامت باشی
درس خوندنت صد در صد قدم مثبتیه. قصد دادن ناامیدی نبود عزیر دل.
مطمئن هستم نتیجه تلاش و پشتکار شما عالی خواهد بود.

فدات شم داش بهزاد خیلی ممنون
نه اشتباه نکنید برعکس من خیلی هم خوشال شدم که نظرتون رو گفتین و اینکه عزمم رو بیشتر کردین و بنده رو آگاه کردین از این قضیه که هدفت رو هیچگاه دور نبینی چه امسال باشه چه سال دیگه امسال نشد سال دیگه عوضش راحت تری
ایشالا که کنکور ۹۵ نتیجه معقولی می گیریم ایشالا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۹۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۸۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۹۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۷۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۶۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۷۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close