زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی بگم واقعا ؟؟!!

ارسال: #۱۲۱
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط ali77.)
RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  آره واقعا دیگه معلومه
جای بحثی نیس

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

نخیر
من ۳هفته قبل خبر موثق دارم سنجش از طرف وزرات علوم نامه نگاری کرده به دانشگاه ها و نظر همه دانشگاه های ارشدو خواسته راجع رفتن یا نرفتن شبکه وامنیت زیر شاخه مهندسی نرم افزار توی دانشگاه شیرازو ارومیه عینا فرمشم دوست من دیده بود. انشاله به یاری خدای مهربون که نمیره زیر شاخه نرم افزار
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  آره واقعا دیگه معلومه
جای بحثی نیس

نخیر
من ۳هفته قبل خبر موثق دارم سنجش از طرف وزرات علوم نامه نگاری کرده به دانشگاه ها و نظر همه دانشگاه های ارشدو خواسته راجع رفتن یا نرفتن شبکه وامنیت زیر شاخه مهندسی نرم افزار توی دانشگاه شیرازو ارومیه عینا فرمشم دوست من دیده بود. انشاله به یاری خدای مهربون که نمیره زیر شاخه نرم افزار
منم از این موضوع اطلاع دارم
و قطعا دانشگاه های تهران شریف و امیرکبیر میگن بره زیر گروه کامپیوتر بشه..
منم امیدوارم زیرگروه آی تی بمونه چون خیلی ب ضرر ما آی تی ها میشه اما خب الان ک همه ی اساتید هم دارن میگن قطعیه..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۳
۲۰ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
جای بحثی نیس

نخیر
خبرتون موثق نیست .
برای تغییر برنامه آموزشی رشته ها یا مواد امتحان ارشد برای هر رشته یه شورایی در وزارت علوم هست بنام شورایعالی برنامه ریزی اون رشته. اون شورا جلسه میذاره و اعضای اون شورا رای میدن. اینطوری نیست که از دانشگاهها نظرسنجی کنن. اونطور که شنیده ام اگه اساتید سایر دانشگاهها هم نظری در اینمورد داشته باشند بهمین شورا میفرستند و اونها در جلسه شون بررسی میکنن.
در مورد رشته ای تی پارسال این شورا تشکیل شده و این موضوع که شبکه و امنیت بره زیر مجموعه کامپیوتر بشه تصویب شده و امضاء کرده اند و بحثش تمام شده. فقط پارسال چون دیر اطلاع رسانی شد شورا پذیرفت که اجرای مصوبه عقب بیفته.
خیلی بعیده که همچین شورایی مصوبه خودشون را لغو کرده باشند.
بچه هایی که پارسال رفتند وزارت علوم و اعتراض کردند مصوبه شورایعالی را دیده اند. میتونید ازشون بپرسید. انگار عکسش را هم گرفته
بودند.
۱
۱
ارسال: #۱۲۴
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
جای بحثی نیس

نخیر
منم امیدوارم زیرگروه آی تی بمونه چون خیلی ب ضرر ما آی تی ها میشه اما خب الان ک همه ی اساتید هم دارن میگن قطعیه..

خیلی واضح هست که اساتید شریف تمایل دارن بره زیرمجموعه کامپیوتر، چون اونا خودشون با مدرک کامپیوتر ، شبکه درس میدن و خب این خیلی وجهه خوبی براشون نداره
حالا دیگه با خیال راحت میتونن درس بدن
(این رو خودم میدونم که دو تا از اساتید با مدرک دکترای کامپیوتر ، شبکه درس میدادن).
البته من که خودم رو سپردم دست سازمان سنجش، هر تصمیمی میخواد بگیره، بگیره ، فقط زودتر

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
جای بحثی نیس

نخیر

خیلی واضح هست که اساتید شریف تمایل دارن بره زیرمجموعه کامپیوتر، چون اونا خودشون با مدرک کامپیوتر ، شبکه درس میدن و خب این خیلی وجهه خوبی براشون نداره
(این رو خودم میدونم که دو تا از اساتید با مدرک دکترای کامپیوتر ، شبکه درس میدادن).
البته من که خودم رو سپردم دست سازمان سنجش، هر تصمیمی میخواد بگیره، بگیره ، فقط زودتر

ربطی به مدرک کامپیوتر نداره..استادهای شریف اکثرا اسم در کردن که خارج از کشور درس خواندن و در بیشتر کشورها شبکه جزء کامپیوتره و اصلا رشته ای به اسم ای تی ندارند و اینکه استادهای شریف بودند که به وزارت علوم نامه زدند که بچه های ای تی ریاضیشون ضعیفه و شبکه ریاضیات قوی میخواد وزارت علوم هم بعد از جلسه این موضوع رو تصویب کرد که شبکه و امنیت برن زیر مجموعه کامپیوتر و دقیقا هم این پروسه از سال ۹۲ اجرا شد که اول رشته ای تی حذف و رشته مهندسی کامپیوتر-فناوری اطلاعات با چارتی متفاوت از رشته ای تی اومد

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
جای بحثی نیس

نخیر

ربطی به مدرک کامپیوتر نداره..استادهای شریف اکثرا اسم در کردن که خارج از کشور درس خواندن و در بیشتر کشورها شبکه جزء کامپیوتره و اصلا رشته ای به اسم ای تی ندارند و اینکه استادهای شریف بودند که به وزارت علوم نامه زدند که بچه های ای تی ریاضیشون ضعیفه و شبکه ریاضیات قوی میخواد وزارت علوم هم بعد از جلسه این موضوع رو تصویب کرد که شبکه و امنیت برن زیر مجموعه کامپیوتر و دقیقا هم این پروسه از سال ۹۲ اجرا شد که اول رشته ای تی حذف و رشته مهندسی کامپیوتر-فناوری اطلاعات با چارتی متفاوت از رشته ای تی اومد

ببینید چون این دلیل رو آوردن، من این نتیجه رو برداشت کردم که اینا دنبال منفعت خودشون هستن
واقعا این دلیل واسه اینه که بچه رو راضی کنی در حد چند ثانیه گریه اش رو متوقف کنی
در وهله ی اول کل ریاضیات آیتی و کامپیوتر فقط یه ریاضی مهندسی تفاوتشه، که البته برای شبکه فقط آمار و احتمال و گسسته لازمه
در وهله دوم واقعا خیلی بدیهی هست که برای گرایش شبکه بیشتر از اونکه ریاضی مهم باشه خود درس شبکه مهم هست Big Grin واقعا این درکش خیلی ساده هست. بخدا تو خیابون راه بیفتید و این جمله رو از هر کسی دوست داشتید بپرسید. و اگه واقعا ریاضی مهم تر از شبکه هست خب از رشته ریاضی واسه شبکه بگیره دیگه Big Grin
حداقل تو دانشگاه ما من ۶ واحد شبکه بیشتر گذروندم، (آیتی ۱ هم به ما سوکت پروگرمینگ و مباجث مرتبط با اون رو درس دادند)

در وهله سوم دوستمون alphax تو همین مانشت یه لینک دادن که برای دانشگاه CIA هست که کرس ها رو نشون داده و صراحتا نشون داده شده که شبکه زیرمجموعه آیتی هست (خواستید بگید لینکشو پیدا کنم بذارم) این هم از یکی از دانشگاه های خارج.

البته متاسفانه اگه قرار بود اتفاقی رخ بده باید از همون اول تصمیم درستی گرفته میشد نه حالا
در کل حالا من تصمیم گیرنده نیستم، فقط نظرم رو گفتم. هر چیزی که خدا واسه آدم خوب بخواد همون خوبه.
و جمله آخر اینکه تو این مملکت هرکسی واسه هر جمله ای که میگه فقط دنبال منفعت خودشه، من جمله خودم که این متن رو نوشتم و همینطور اساتید شریف و دیگر مسئولین Exclamation محترم Exclamation

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۱۲۷
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
به نظر من ریاضی و سایر مباحث فقط بازی اداری هست ! خیلی از بچه های کامپیوتر هستند که ریاضیات فوق العاده ای دارند ولیاز موضوع کامپیوتر خیلی سر در نمیارن ! ریاضیات به صرف گسترش فکر و تفکر هست ! وقتی کار در حد خیلی بالای قرار بگیره متخصص اون رو به کار میگیرن : یه ریاضی دان میارن براشون مسئله رو حل کنه ! بچه های آی تی و نرم هم به همون اندازه که متوجه جریان باشن که چی به چی هست ریاضی میخونن ! دیگه این همه جنجال آفرینی نداره ! چقدر دانشجو باید ضرر کنه تا آقایون انشا نویسی خودشون که باید در کلاس های ابتدایی تموم می کردند الان به پایان برسونن حالا میخوای از دانشگاه شریف یا شیراز یا تهران باشی !
سنجش اگه خیلی مرد بود می اومد یه نظر سنجی داخل سایتش قرار میداد ! تا معلوم !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis , sixsixsix
ارسال: #۱۲۸
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  نخیر

ببینید چون این دلیل رو آوردن، من این نتیجه رو برداشت کردم که اینا دنبال منفعت خودشون هستن
واقعا این دلیل واسه اینه که بچه رو راضی کنی در حد چند ثانیه گریه اش رو متوقف کنی
در وهله ی اول کل ریاضیات آیتی و کامپیوتر فقط یه ریاضی مهندسی تفاوتشه، که البته برای شبکه فقط آمار و احتمال و گسسته لازمه
در وهله دوم واقعا خیلی بدیهی هست که برای گرایش شبکه بیشتر از اونکه ریاضی مهم باشه خود درس شبکه مهم هست Big Grin واقعا این درکش خیلی ساده هست. بخدا تو خیابون راه بیفتید و این جمله رو از هر کسی دوست داشتید بپرسید. و اگه واقعا ریاضی مهم تر از شبکه هست خب از رشته ریاضی واسه شبکه بگیره دیگه Big Grin
حداقل تو دانشگاه ما من ۶ واحد شبکه بیشتر گذروندم، (آیتی ۱ هم به ما سوکت پروگرمینگ و مباجث مرتبط با اون رو درس دادند)

در وهله دوم دوستمون alphax تو همین مانشت یه لینک دادن که برای دانشگاه CIA هست که کرس ها رو نشون داده و صراحتا نشون داده شده که شبکه زیرمجموعه آیتی هست (خواستید بگید لینکشو پیدا کنم بذارم) این هم از یکی از دانشگاه های خارج.

البته متاسفانه اگه قرار بود اتفاقی رخ بده باید از همون اول تصمیم درستی گرفته میشد نه حالا
در کل حالا من تصمیم گیرنده نیستم، فقط نظرم رو گفتم. هر چیزی که خدا واسه آدم خوب بخواد همون خوبه.
و جمله آخر اینکه تو این مملکت هرکسی واسه هر جمله ای که میگه فقط دنبال منفعت خودشه، من جمله خودم که این متن رو نوشتم و همینطور اساتید شریف و دیگر مسئولین Exclamation محترم Exclamation

دقیقا همینظوره که شما میفرمایید ولی من فقط دلیل اینکه چرا اومدن شبکه او امنیت رو گذاشتن زیر مجوعه کامپیوتررو گفتم و اینکه گفتم تو اکثر کشورهای دنیا شبکه زیرمجوعه کامپیوتره این مساله بهونه اساتید شریف و امیرکبیره

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۲۹
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  حالا دیگه باید بشیشنم دروس اضافی ریاضی مهندسی ، آمار ، محاسبات عددی ، معماری ، نظریه و انتقال داده رو هم بخونیم
حداقل قبلش که جدا بود اسم آی تی یک کلاسی داشت حالا باید ۲ برابر زحمت بکشی بازم اسم کامپیوتر روش باشه

سلام به همه ی دوستان.
من که قید امنیت رو زدم!
میرم سراغ همون آی تی خودمون!!
تازه کلاسش هم خیلی خیلی بالاترهCoolBig Grin
والا ۱۰ تا درس اضافه بخونیم که چی؟!
امنیت رو از کلاس های بیرون دانشگاهی هم میشه پیگیری کرد.

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۳
ارسال: #۱۳۰
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط moohammad.pn.)
الان تغییرات دکترا آمد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

اگه این ۲ فایل pdf مقایسه کنی میشه فهمید حتی دکترا هم it به صورت کلی رفت زیر مجموعه کامپیوتر

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۴شبنم
ارسال: #۱۳۱
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
لطفا عنوان تاپیک رو تا زمان قطعی شدن موضوع عوض کنید. هر دفعه که اینجا پستی گذاشته میشه به اشتباه تصور میشه که خبر جدیدی اعلام شده. ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۳۲
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  لطفا عنوان تاپیک رو تا زمان قطعی شدن موضوع عوض کنید. هر دفعه که اینجا پستی گذاشته میشه به اشتباه تصور میشه که خبر جدیدی اعلام شده. ممنونم

فکر کنم قطعی شده چون سنجش تو ازمونهاش تغییرات رو اعمال کرده امروز سنجش تو یه اطلاعیه درباره دکترا ۹۵ تو لیست رشته ها زده بود که خود رشته ای تی رفته زیر مجموعه کامپیوتر و اینکه تو سایت وزارت علوم تو برنامه تحصیلات تکمیلی کامپیوتر تغییرات رو تصویب کرده بودند و نوشته بودند تا ۵ سال اجرا میشه بعد دوباره بازنگری میشه

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ
it رفته تو گروه مهندسی کامپیوتر
به نظر من که ۱۰۰ درصد رفته زیر شاخه کامپیوتر
۱
۲
ارسال: #۱۳۴
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
سلام
پس نتیجه الان این شد دیگه:
ای تی = تجارت الکترونیک + ای تی
کامپیوتر = معماری + نرم افزار + الگوریتم + هوش + رایانش امن + شبکه
درسته حرف من؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)scania نوشته شده توسط:  سلام
پس نتیجه الان این شد دیگه:
ای تی = تجارت الکترونیک + ای تی
کامپیوتر = معماری + نرم افزار + الگوریتم + هوش + رایانش امن + شبکه
درسته حرف من؟
درسته

۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۵۵ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  یعنی واقعا کسی با این موضوع مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ sarerahi ۴ ۴,۳۸۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من web33 ۳ ۳,۸۸۳ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: web33
  شبکه و امنیت، واقعا اول شریف یا امیر کبیر؟ neda.h ۱۰ ۶,۰۰۹ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه) ali136750 ۲ ۲,۲۱۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ali136750
Sad سوالات آزاد ۹۱ و ۹۲ و۹۳؟ کسی نبود؟ یعنی واقعا کسی یا جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نازان ۲ ۲,۰۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: نازان
  ترجمه ی این جمله ها چی میشه؟یا بهتر بگم تیترها malayer ۰ ۲,۱۸۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: malayer
  واقعا وایبر و واتس اپ به راحتی کنترل می شوند؟ n a z a n i n ۱ ۲,۰۱۸ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟ babak sanaei ۱۳ ۸,۳۶۷ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marisa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close