زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی بگم واقعا ؟؟!!

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط سلطانی.)
چی بگم واقعا ؟؟!!
سلام دوستان
من چند وقت بود پیگیر این قضیه بودم .... سازمان سنجش جواب قطعی بهم نمیداد .... تا اینکه پریروز دوباره از سیستم پاسخگویی پرسیدم و جواب داد زیرگروه کامپیوتره
به وزارت علوم هم زنگ زدم : گفت ما به دانشگاهها ابلاغ کردیم، همین طور به سازمان سنجش و سازمان سنجش هم چند روز دیگه اعلام میکنه که شبکه و امنیت گرایشهای مهندسی کامپیوتر شدند !!!

دیگه با خیال راحت بچسبید به درس خوندن Big Grin

فایل‌(های) پیوست شده

۱۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , amnhck123 , iCanDoIt
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
پس کنکور ای تی شامل دو گرایش فناوری اطلاعات و تجارت هست دیگه؟
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
والا منطقا که باید همین طور باشه Big Grin
من فقط در مورد شبکه و امنیت پرسیدم!!
خودتون از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش و هم از وزارت علوم پیگیر بشید.
شماره مسئول وزارت علوم برای کامپیوتر و آیتی : ۸۲۲۳۳۸۹۸ هستش.
موفق باشید ;-)
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
سلام. در صورتی که زیرشاخه مهندسی بشه درسهای تخصصیش شامل چه درسهایی میشه؟
۱
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط amiriahmad.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)erfan_m_j نوشته شده توسط:  سلام. در صورتی که زیرشاخه مهندسی بشه درسهای تخصصیش شامل چه درسهایی میشه؟

فکر کنم همون هایی باشه که تو دفترچه پارسال (البته قبل از اینکه دوباره برشگردونند به حالت قبل) گفتند باشه...

این تصویر مربوط به دفترچه پارساله قبل از تغییره... البته آماده ی هرگونه غافل گیری از سوی سنجش باشید، هر چند امیدوارم دوباره مثل پارسال بچه ها رو غافل گیر نکنند
[تصویر:  381994_1fry_untitled.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amnhck123 , One Minute
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط erfan_m_j.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)erfan_m_j نوشته شده توسط:  سلام. در صورتی که زیرشاخه مهندسی بشه درسهای تخصصیش شامل چه درسهایی میشه؟

فکر کنم همون هایی باشه که تو دفترچه پارسال (البته قبل از اینکه دوباره برشگردونند به حالت قبل) گفتند باشه...

این تصویر مربوط به دفترچه پارساله قبل از تغییره... البته آماده ی هرگونه غافل گیری از سوی سنجش باشید، هر چند امیدوارم دوباره مثل پارسال بچه ها رو غافل گیر نکنند
مرسی، خیلی لطف کردی

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)erfan_m_j نوشته شده توسط:  سلام. در صورتی که زیرشاخه مهندسی بشه درسهای تخصصیش شامل چه درسهایی میشه؟

مرسی، خیلی لطف کردی
۱
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
انصافا رایانش امن خیلی باکلاسه، کاشکی زمان ما اینطور میشد
۴
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
حالا دیگه باید بشیشنم دروس اضافی ریاضی مهندسی ، آمار ، محاسبات عددی ، معماری ، نظریه و انتقال داده رو هم بخونیم
حداقل قبلش که جدا بود اسم آی تی یک کلاسی داشت حالا باید ۲ برابر زحمت بکشی بازم اسم کامپیوتر روش باشه
۳
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  حالا دیگه باید بشیشنم دروس اضافی ریاضی مهندسی ، آمار ، محاسبات عددی ، معماری ، نظریه و انتقال داده رو هم بخونیم
حداقل قبلش که جدا بود اسم آی تی یک کلاسی داشت حالا باید ۲ برابر زحمت بکشی بازم اسم کامپیوتر روش باشه

برا ما کامپیوتریا خصوصا سختیا بهتر شد گویا. چون ما انتقال داده جز چارتمونه Smile
۳
۳
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  انصافا رایانش امن خیلی باکلاسه، کاشکی زمان ما اینطور میشد
البته همه جای دنیا میگن Information Security.. انگلیسیش یعنی Secure Computing هم بد نیست، اما فارسیش ضایعست به نظر بنده! رایانش امن! مثل تمام اصطلاحات تخصصی فارسی شده که هیچوقت بکار برده نمیشه و جز خنده و مسخره کردن کاربرد دیگری نداره.
۴
۱
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
خبر خیلی خوبی بود.
خوش خبر باشی همیشه.
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سلطانی
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ
یعنی برای آزاد امسال هم موثره؟مثلا اگه امسال کسی شبکه قبول شه تو تکمیل میتونه شهرهایی که مهندسی کامپیوتر داره رو انتخاب کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ممکنه بچه های آی تی یه مقدار از این تغییرات ناراحت باشن، اما این تغییرات لازم بود و دیر یا زود باید انجام میشد.
فقط نمی دونم چرا هر تغییر مثبتی تو نظام آموزشی ما اتفاق میفته درست یه سال بعد من و هم دوه ای های منه!
۳
۱
ارسال: #۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)mk1992 نوشته شده توسط:  ممکنه بچه های آی تی یه مقدار از این تغییرات ناراحت باشن، اما این تغییرات لازم بود و دیر یا زود باید انجام میشد.
فقط نمی دونم چرا هر تغییر مثبتی تو نظام آموزشی ما اتفاق میفته درست یه سال بعد من و هم دوه ای های منه!
=======
زمین و زمان مخالفن ومنطق میارن به دلیل ضعیف بودن ریاضی و سلطه دو دانشگاه شریف و امیر کبیر مثل بقیه همه چیزهای شبانه این سرزمین اینم یه شبه عوض شد برخلاف تمام دنیا
ممنون میشم از جانب خودت صحبت کنین نه همه ایتی ها
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
واقعا تغییر مسخره ای بود!!!!
۳
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۲۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۴۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  یعنی واقعا کسی با این موضوع مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ sarerahi ۴ ۴,۳۷۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من web33 ۳ ۳,۸۶۱ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: web33
  شبکه و امنیت، واقعا اول شریف یا امیر کبیر؟ neda.h ۱۰ ۵,۹۹۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه) ali136750 ۲ ۲,۲۱۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ali136750
Sad سوالات آزاد ۹۱ و ۹۲ و۹۳؟ کسی نبود؟ یعنی واقعا کسی یا جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نازان ۲ ۲,۰۲۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: نازان
  ترجمه ی این جمله ها چی میشه؟یا بهتر بگم تیترها malayer ۰ ۲,۱۷۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: malayer
  واقعا وایبر و واتس اپ به راحتی کنترل می شوند؟ n a z a n i n ۱ ۲,۰۱۰ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟ babak sanaei ۱۳ ۸,۳۴۸ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marisa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close