زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط web33.)
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من
دوستان من معدل ترم ۶ ام رو تا الان ویرایش نکردم ... طبق این عکس باید تیک این قسمت رو بردارم و معدل ترم ۷ رو وارد کنم ؟??? یا جلوتر هم برا ویرایش معدل گزینه ای داره ؟؟؟

اخه ابان ماه که ثبت نام ما بود من همون معدل پایین رو داشتم ... ولی ترم ۷ معدلم تغییر کرد ؟

[تصویر:  361168_mnj.JPG]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ
RE: دوستان مطلع شدیدا به کمک نیاز دارم - در مورد معدل
یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اا
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
RE: دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)web33 نوشته شده توسط:  یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اا
سلام
شما نباید اون تیک رو بزنید و بجاش باید معدل جدیدتون رو وارد کنید!
در ادامه باید کدرشته ها رو وارد کنید و جایی واسه تغییر معدل دیگه نداره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , web33
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ)JAFARI71 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)web33 نوشته شده توسط:  یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
سلام
شما نباید اون تیک رو بزنید و بجاش باید معدل جدیدتون رو وارد کنید!
در ادامه باید کدرشته ها رو وارد کنید و جایی واسه تغییر معدل دیگه نداره!

دستت دردنکنه .. ایشالله به هرچی میخای برسی ..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۷۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۶۱۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۵۷۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۳۷ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۱۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۳۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  مولفه DC کمک کنین خواهشا Sanazzz ۴ ۳,۶۰۳ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close