زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه ی دانشجویان و فارغ التحصیل های کارشناسی ارشد

ارسال: #۱۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
تاپیک به دلیل محل ایجاد نامناسب (بخش اخبار کنکور) بسته میشه. دوستان لطفا مراعات کنید و در محل انتخاب تاپیک دقت کنید.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۱۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
RE: تجربه ی دانشجویان و فارغ التحصیل های کارشناسی ارشد
(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)asterah نوشته شده توسط:  سلام
امروز نتایج ارشد اومد و از مهر امسال خیلیامون از بخش کارشناسی و کنکور ارشد به بخش کارشناسی ارشد مانشت کوچ می کنیم.
میشه این دو سه سال ارشد رو معمولی خوب یا عالی گذروند.
فارغ التحصیل ها و اونایی که الان سال دوم ارشدن تجاربشون بذارن اختیار بقیه(اونایی که الان قبول شدن)
تجاربی مثل:
اگه الان اول راه(ترم اولی ارشد) بودین چیکارا می کردین؟
چیکارا نمیکردین؟
به چیا فک میکردین؟
چه اهدافی رو تو اولویت میزاشتین؟
چقد تفریح ؟ چقد درس؟ چقد مچ شدن با استاد؟
و...
سلام، من ترم سوم معماری امیرکبیر هستم، تو دانشگاهی مثل امیبرکبیر خیلی کارا مثل انتخاب استاد راهنما، موضوع سمینار و پایان نامه ، دفاع پروپوزال و غیره نظم خاصی وجود داره. مثلا از روز ورود ما به دانشکده اساتید به شدت اصرار میکردند که در جلسات هفتگی ازمایشگاهها و گروه های کاری اساتید شرکت کنیم. به همین ترتیب که جلو رفتیم زمینه هایی که بهش علاقه داشتیم را پیدا کردیم. تا هفته اول ابان هم استاد راهنما مشخص شد و ما از اواسط ابان تو آزمایشگاهها کار میکردیم. از همون ترم اول به صورت اجباری بهمون سمینار دادن . درس سمینار تو امیرکبیر یک سال پروسه اش طول میکشه. اینجوری که برای هر روردی ، ورودی های سال قبل براشون از زمینه کاری خودشون یه ریویوو از کارهای گذشته تو اون زمینه ارایه میدادن در نتیجه انتخاب موضوع خیلی راحت میشد. تا اسفند هم پروپوزال ها را دادیم و اردیبهشت هم دفاع کردیم. (فکر کنم تنها گروهی که تو امیرکبیر خود دانشجوها از پروپوزالشون دفاع میکنن معماری باشه) اساتید راهنمای گروه ما هم واقعا برا دانشجو وقت میذارن. همه ی اینارو برای این گفتم که اگه یه دانشکده نظم خاصی برای کاراش داشته باشه ادم با همون جلو میره و افسوس نمیخوره Smile انشالله همه موفق و موید باشند Smile
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , *afsoon* , One Minute , asterah , mostafa2012 , Mahsash , ali blhj , The BesT , حسین۹۴ , fa_shinobi , sa_na33 , haveking
ارسال: #۱۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط mostafa2012.)
سلام به همه...

امیدوارم دوره ارشد برای همه دوره ای سرشار از موفقیت های پی در پی باشه...

بچه ها به نظرم شما باید از اولش سمت زبان اگر نرفتید برید و اگرم که رفته باشید باید تقویتش کنید.
سعی کنید توی رشته ای که قبول شدید مقالات رو بررسی کنید و سعی کنید از همون ایام اولیه ، به سمت خواندن متون مقالات مرتبط با رشتتون (مخصوصا انگلیسیهاش) عادت کنید و این باعث میشه دایره لغات تخصصی تون زیاد بشه => راحت تر میتونید پیشرفت کنید چون انگلیسی خوندن براتون عادت میشه....

زیاد هم به خودتون سخت نگیرید....
ارشد هم یه دورانی هس که زود میگذره....
انشاءالله برای همه به خوبی و سرشار از موفقیت بگذره...
چشم به هم بزنید ... یه تاپیک میزنیم و میگیم کسایی که دکتری دارن بیزحمت تجربه هاشون رو بگن....

در نتیجه سعی کنید از ثانیه ثانیه هاتون برای رسیدن به اهدافتون استفاده کنید

و سعی کنید جوری برنامه ریزی کنین که هم به تفریح تون برسید هم دید و بازدید و هم تحقیق و پژوهش و ....

بهترین ها رو براتون آرزومندم....
موفق و موید باشید/.

[تصویر:  20100127104735210_6b3v67s.gif]

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ
خدایا ببخش آن گناهانى را که مانع قبول دعاهایم میشود (فرازی از دعای کمیل)
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , The BesT , asterah , haveking
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
سلام دوستان

من قبلا در یه پست جداگانه تحت عنوان " نکات تکمیلی بعد از قبولی دانشگاه " راهنمایی های خوبی به دوستان کردم ولی متاسفانه کاربر محترم با نام " Bache Mosbat " تاپیک منو به دلیلی مسخره حذف کردن. علت اصلیش هم خودم میدونم چیه. به هر حال مهم نیست ولی به صورت خلاصه باز اینجا تکرار میکنم.

دوستان انتخاب واحد ترم اولتون خیلی مهمه. دو تا علت داره :
۱- شما باید در پایان ترم یک، استاد راهنماتون مشخص بشه. در حقیقت یکی از اساتید ، شما رو براساس کارکردی که در ترم یک داشتین انتخاب میکنه. عموماً در دانشگاه ها یکسری اساتید تاپ هستند و همه دوس دارن با اون استاد بیفتن. در صورتی استادی شما رو انتخاب میکنه که درسشو داشته باشین و از شما شناخت داشته باشه. پس هنگام انتخاب واحد درس هایی رو بگیرین که دوس دارین استادش، شما رو انتخاب کنه. این خیلی مهمه، حواستون جمع باشه.

۲- در اکثر دانشگاه ها درس ها یک ترم در میون ارائه میشه. یعنی به طور مثال فقط ترم های فرد پایگاه ارائه میشه واگه این ترم برندارین باید یکسال صبر کنین. این موضوع از این جهت مهمه که بعضی دروس برای پایان نامتون خیلی حساس و مهمه. در همین ترم دروسی که میدونین در راستای کار آیندتون یا علاقتونه بردارین که اگه برندارین یکسال باید صبر کنین!!!

در مورد عزیزانی که نرم افزار دانشگاه تهران قبول شده اند ، ترم اولو دکتر کارگهی با چند تا سوال مسخره براتون انتخاب واحد میکنه. این انتخاب واحد بزرگترین خیانت در حق شماست. خودتون با اصرار انتخاب واحدتون رو درست کنین. دکتر کارگهی قبول نکرد برین دفتر دکتر ستاره دان و قضیه رو بازگو کنین. مراقب باشین بلایی که سر ورودی ۹۳ نرم افزار اومد سر شماها نیاد. من وظیفه داشتم تا توضیحات لازم رو بدم.

امیدوارم مفید واقع شده باشد.
Bache Mosbat، در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز. قبلا هم خدمتتون عرض کردم. هنگام اعلام نتایج و انتخاب رشته، حجم تاپیک های در جای نامناسب بسیار زیاد میشه. الان محل درج این تاپیک رو نگاه کنید. قسمت اخبار ارشد هست که اشتباه هست . مدیران هم مثل شما دانشجو هستند یا درگیر مشغله های کاری . انتظار نداشته باشید که دائم در هرحال اصلاح محل تاپیک به دلیل بی دقتی چند ثانیه ای شما در محل ایجادش باشن. الان هم علیرغم توضیح هم در پیام خصوصی هم در تاپیکتون که در محل اشتباه ایجاد کرده بودین اصرار دارین که به بی نظمی خودتون ادامه بدین. شما با بی اخلاقی من رو متهم کردین که به خاطر اینکه اسمی از استاد راهنمایی من بردین من تاپیکتون رو بستم. اولا که من اصلا متن پست شما رو نخونده بودم و بعد تاپیک رو رد تایید کردم. دوما من خیلی ربطشو به بردن اسم دکتر کارگهی و بستن تاپیک ندیدم. اینکه سوالات دکتر کارگهی از نظر شما مسخره بوده در هنگام انتخاب واحد دلیل بر بستن این تاپیک نبوده مسلما. در هر حال اگر به برهم زدن نظم انجمن ادامه بدین محروم میشین.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali blhj , arman1993 , sa_na33 , haveking
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ
ممنون در مورد انتخاب واحد ترم اول الگوریتم اطلاعی ندارید؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ
موضوع منتقل شد.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۵ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۳۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۳۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close