زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴

ارسال: #۱۰۶
۱۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ
سلام
ممنون بابت جزوه ساختمان داده و الگوریتم
ساختمان گسسته رو فقط جلسه اول رو گذاشتید یا من پیداش نمی کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۰۷
۲۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴
با سلام.
دوستان اگر براتون امکان داره ویس استاد یوسفی (ساختمان داده و طراحی الگوریتم) رو هم قرار بدید.
اگر استاد راضی هستند و براتوون مقدوره،کمک خیلی بزرگیه برای یادگیری بهتر جزوه.
با تشکر
ارسال: #۱۰۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
جزوه ساختمان داده و الگوریتم .
سلام خسته نباشید
ببخشید هنوز زحمت جلسه چهاردم رو نتونستید بکشید و جزوه اش رو قرار بدید ؟
ارسال: #۱۰۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم
(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)saser نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید
ببخشید هنوز زحمت جلسه چهاردم رو نتونستید بکشید و جزوه اش رو قرار بدید ؟
سلام، ممنون، سلامت باشید.
نه متاسفانه، ولی خب یکی از دانشجوهای ترم پاییز قول داده جزوه ش رو بیاره واسم که مباحثی که توی جزوه ی من نیست رو عکس بگیرم، بذارم. انشاءالله هفته ی بعد سه شنبه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , maryam_92a , saser , Darknight , ghaed , Mahdye
ارسال: #۱۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۴۸ ق.ظ
جزوه ساختمان داده و الگوریتم
جزوه جلسه آخر هنوز نرسیده؟؟؟؟؟؟SadSad
ارسال: #۱۱۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
جزوه ی جلسه ی آخر
سلام.
جزوه ی جلسه ی ۱۴ام روز ۵ام اسفند قرار داده خواهد شد.
ضمناََ کلاس حل تست که قرار بود دو جلسه برگزار بشه برگزار نشد. :|

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_92a , ehsan34
ارسال: #۱۱۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یو�...
(۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
جزوه ی جلسه ی ۱۴ام روز ۵ام اسفند قرار داده خواهد شد.
ضمناََ کلاس حل تست که قرار بود دو جلسه برگزار بشه برگزار نشد. :|

سلام
بابت همه لطفتون ممنون

جزوه جلسه ۱۴ رو هم بذارید واقعا دیگه نهایت سپاس گذاری رو خدمتون دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ehsan34
ارسال: #۱۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام. @}:-

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
وویس: ببینید با توجه به این که تعداد زیادی اینا رو دانلود میکنن، درست هم نیست اگه کسی بتونه کلاس بیاد و نزدیک باشه و نیاد و از وویس استفاده کنه، از طرفی حس کردم شاید استاد توو رودرواسی اجازه دادند و شاید من بودم کلاََ جزوه رو هم حتی اجازه نمیدادم. به هر حال ممکنه سوء استفاده بشه. خلاصه دوستانی که وویس ها رو میخوان به من پیام خصوصی بدند، تا لینک دانلود رو فقط واسه خودشون بذارم، اگه هم میخواید به کسی لینک رو بدید اگه میشناسیدش بدید. خداییش دور از انصافه سوء استفاده از این جزوه ها و وویس ها، چون که دیدم متاسفانه که خرید و فروش میشه اینا! ...
pure1liveliness@gmail.com
از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....
جزوه ی جلسه ی چهاردهم هم آخر دی ماه انشاءالله قرار داده میشه.
۲ جلسه تست هست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه و اونا میمونه برای اون موقع.

اگه دوستی نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، اگه بهم پیام بده می تونم واسش پست کنم.

وویس جلسه دوم را دانلود کردم ولی توسط هیچ playerای قابل خواندن نیست. همچنین انتهای وویس جلسه اول هم به هیچ عنوان واضح نیست؟ من امکان حضور در کلاس را ندارم اگر امکان دارد وویس ها را برایم ارسال کنید.
با تشکر
ارسال: #۱۱۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)ف-ر نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام. @}:-

از استاد اجازه گرفتم و لطف کردند اجازه دادند که توی مانشت قرار داده بشه این جزوه و وویس.
لینک جلسات:

جلسه ی اول :

جلسه ی اول: واسه گسسته مثال صفحه ی ۵ و سوال صفحه ی ۶ توسط استاد هنوز حل نشده و منم نصفه نیمه چرت و پرت نوشتمBig Grin

جلسه ی چهارم و پنجم: به نظرم یه جا تقریب استرلینگ رو اشتباه نوشتم. گرچه جزوه ای که نوشتم خالی از اشتباه نیست کلا.
وویس: ببینید با توجه به این که تعداد زیادی اینا رو دانلود میکنن، درست هم نیست اگه کسی بتونه کلاس بیاد و نزدیک باشه و نیاد و از وویس استفاده کنه، از طرفی حس کردم شاید استاد توو رودرواسی اجازه دادند و شاید من بودم کلاََ جزوه رو هم حتی اجازه نمیدادم. به هر حال ممکنه سوء استفاده بشه. خلاصه دوستانی که وویس ها رو میخوان به من پیام خصوصی بدند، تا لینک دانلود رو فقط واسه خودشون بذارم، اگه هم میخواید به کسی لینک رو بدید اگه میشناسیدش بدید. خداییش دور از انصافه سوء استفاده از این جزوه ها و وویس ها، چون که دیدم متاسفانه که خرید و فروش میشه اینا! ...
pure1liveliness@gmail.com
از جلسه ی هفتم به بعد وویس مال کلاس شنبه هست و جزوه مال کلاس پنجشنبه و جزوه بی اشکال نیست قطعاََ.
وویس و جزوه تا جلسه ی دوازدهم به صورت کامل قرار داده شده، فقط صفحه ی آخر جلسه ی هشتم به صورت عکس و جدا هست.

جزوه ها بدون اشکال نوشته نشده، ولی خب وقت نیست اشکالاتی که دیدم رو بذارم، شاید هم این کار رو کردم. به هر حال ۱۰۰ درصد اطمینان نکنید.
تا جلسه ی سیزدهم به طور کامل قرار داده شد، یه جاهاییش بدخطه البته....
جزوه ی جلسه ی چهاردهم هم آخر دی ماه انشاءالله قرار داده میشه.
۲ جلسه تست هست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه و اونا میمونه برای اون موقع.

اگه دوستی نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، اگه بهم پیام بده می تونم واسش پست کنم.

وویس جلسه دوم را دانلود کردم ولی توسط هیچ playerای قابل خواندن نیست. همچنین انتهای وویس جلسه اول هم به هیچ عنوان واضح نیست؟ من امکان حضور در کلاس را ندارم اگر امکان دارد وویس ها را برایم ارسال کنید.
با تشکر
با سلام
در شهر ما هم کلاس کنکور برگزار نمیشه .لطفا اگه مقدوره ویس و جزوه ساختمان داده دارید به من هم بدید.
ارسال: #۱۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ
بشدت سپاسگزارم
ارسال: #۱۱۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ق.ظ، توسط شیما جان.)
سلام ببخشید من همه ویسها رو پیدا نمیکنم؟ConfusedConfusedConfused

الان ویسهای جلسه دوم ببعد کجاست؟من چجوری لینکشو میتونم پیدا کنم؟HuhHuhممنونم
گفتید نمیشه بهم پیام خصوصی بدید؟چرا؟
ارسال: #۱۱۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ق.ظ)شیما جان نوشته شده توسط:  سلام ببخشید من همه ویسها رو پیدا نمیکنم؟ConfusedConfusedConfused

الان ویسهای جلسه دوم ببعد کجاست؟من چجوری لینکشو میتونم پیدا کنم؟HuhHuhممنونم
گفتید نمیشه بهم پیام خصوصی بدید؟چرا؟
سلام.
توی تاپیک اول هست که لینک وویس ها.
ارور میداد و نمیشد بهتون پیام خصوصی داد. الان هم نمیشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۱۱۸
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ
سلام
خیلی ممنون از ویس هایی که گذاشتید .من ترتیب این ها رو متوجه نمیشم که کدوم به کدوم هستش میشه یه توضیحی بدید
بازم ممنون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۷۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close