زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده ی پارسه

ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ
ساختمان داده ی پارسه
سلام دوستان
آیا کتاب ساختمان داده ی پارسه همون جزوه ا ی هست که تو اینترنت موجوده ؟ یا جزوه ناقصه ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط viase.)
RE: ساختمان داده ی پارسه
یعنی کسی نیس داده ی پارسه رو داشته باشه ک یه مقایسه با این جزوه هه بکنه ؟Huh
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط elhamgh.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  یعنی کسی نیس داده ی پارسه رو داشته باشه ک یه مقایسه با این جزوه هه بکنه ؟Huh

جزوه ای که مورد نظرتونه رو اینجا بذارین تا مقایسه کنیمShy
من کتابش رو دارم که البته بیشتر شبیه جزوس و انتهای کتاب سوالای چن سال اخیر کنکور ای تی و کام رو داره و کتابمم چاپ هشتم بهار ۹۱

یه نگاهیم به این پست بندازین گویا قراره کتاب جدید ساختمان داده ی پارسه چاپ شه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)elhamgh نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  یعنی کسی نیس داده ی پارسه رو داشته باشه ک یه مقایسه با این جزوه هه بکنه ؟Huh

من کتابش رو دارم که البته بیشتر شبیه جزوس و انتهای کتاب سوالای چن سال اخیر کنکور ای تی و کام رو داره و کتابمم چاپ هشتم بهار ۹۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله دیدم اون پست و ، ولی خب معلوم نیست هنوز که برسه یا نه.

ممنون میشم اگه یه مقایسه ای بکنین
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ق.ظ
کتابی که من دارم درسنامش ۲۶۳ صفس البته از ۹ شرو میشه که تقریبا ۹۰ صفه ازین جزوه بیشتره
تقریبا مطالب شبیهن ولی پزوه حالت جمع و جورترو و خلاصه تری داره درحالی که کتاب کاملتره و وارد جزییات و فرمولا و روشای زیادتری میشه
تستاشم طبقه بندیه واسه هر سال و رشته جدا و پاسخنامه تشریحیم داره بازم سوالی داشتین بپرسین
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)elhamgh نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  یعنی کسی نیس داده ی پارسه رو داشته باشه ک یه مقایسه با این جزوه هه بکنه ؟Huh

خودشون گفتن اواخر شهریور یا نهایتا اوایل مهر می رسه، حالا ممکن هم هست بیشتر طول بکشه.
ظاهراََ به نظر می رسه خیلی مفصل تر از جزوه شون هست. جزوه شون رو یه سری مباحث رو میگفتن جزوه ش خام هست و توضیحات اضافه می دادن.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط viase.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ق.ظ)elhamgh نوشته شده توسط:  کتابی که من دارم درسنامش ۲۶۳ صفس البته از ۹ شرو میشه که تقریبا ۹۰ صفه ازین جزوه بیشتره
تقریبا مطالب شبیهن ولی پزوه حالت جمع و جورترو و خلاصه تری داره درحالی که کتاب کاملتره و وارد جزییات و فرمولا و روشای زیادتری میشه
تستاشم طبقه بندیه واسه هر سال و رشته جدا و پاسخنامه تشریحیم داره بازم سوالی داشتین بپرسین
حدس میزدم جزوه ناقص باشه .
من پوران دارم ، ولی پوران ترغیبم نمیکنه به خوندن. فک میکنم پارسه این فاکتورو داشته باشه .
ممنون از جوابت

(۰۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)elhamgh نوشته شده توسط:  

خودشون گفتن اواخر شهریور یا نهایتا اوایل مهر می رسه، حالا ممکن هم هست بیشتر طول بکشه.
ظاهراََ به نظر می رسه خیلی مفصل تر از جزوه شون هست. جزوه شون رو یه سری مباحث رو میگفتن جزوه ش خام هست و توضیحات اضافه می دادن.
دیره آخه شهریور و مهر ..
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ
دوستان کتاب داده پارسه طورانی و نرم افزار زنجانی چند فصل و صفحه هستند؟ برا برنامه ریزی لازم دارم. فوری هست.ممنون میشم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط javad94.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  دوستان کتاب داده پارسه طورانی و نرم افزار زنجانی چند فصل و صفحه هستند؟ برا برنامه ریزی لازم دارم. فوری هست.ممنون میشم

سلام, از کتاب نرم افزار زنجانی خبر ندارم که چند فصل هست ولی توو یکی از تاپیک هایی که دیدم اگه اشتباه نکنم ۳۵۰, ۳۶۰ صفحه است شایدم بیشتر دقیق یادم نمیاد ولی این حدودا یادم میاد. در رابطه کتاب ساختمان داده پارسه طورانی هم اون طوری که خود استاد طورانی گفتن قراره ماه آینده یعنی شهریورماه کتاب جدیدشون به بازار بیاد. از تعداد فصل و تعداد صفحات کتاب هم استاد طورانی چیزی تا حالا ندیدم که بگن. توو لینک زیر راجع به زمان انتشار کتابشون توضیح دادن:

توو لینک زیر هم یکی از فصل ها رو گذاشتن واسه نمونه میتونید دانلود کنید و خودتون ببینید:

موفق باشید.
ارسال: #۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  دوستان کتاب داده پارسه طورانی و نرم افزار زنجانی چند فصل و صفحه هستند؟ برا برنامه ریزی لازم دارم. فوری هست.ممنون میشم

سلام, از کتاب نرم افزار زنجانی خبر ندارم که چند فصل هست ولی توو یکی از تاپیک هایی که دیدم اگه اشتباه نکنم ۳۵۰, ۳۶۰ صفحه است شایدم بیشتر دقیق یادم نمیاد ولی این حدودا یادم میاد. در رابطه کتاب ساختمان داده پارسه طورانی هم اون طوری که خود استاد طورانی گفتن قراره ماه آینده یعنی شهریورماه کتاب جدیدشون به بازار بیاد. از تعداد فصل و تعداد صفحات کتاب هم استاد طورانی چیزی تا حالا ندیدم که بگن. توو لینک زیر راجع به زمان انتشار کتابشون توضیح دادن:

توو لینک زیر هم یکی از فصل ها رو گذاشتن واسه نمونه میتونید دانلود کنید و خودتون ببینید:

موفق باشید.
ممنون.امیدوارم شهریور دیگه آماده شه. منظور من چاپ قدیمی داده پارسه طورانی بود. ;-)

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۹ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۷۱ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۵۱ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۱۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۷۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۸۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۴۷ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
Question فرادرس برای ساختمان داده marvelous ۷ ۵,۷۷۸ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۲۰۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close