زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمپین اهدای کتاب مانشتی ها

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط doost4.)
Rainbow کمپین اهدای کتاب مانشتی ها
سلام. اول از همه جا داره که یه خسته نباشید حسابی بگم به بچه های ۹۴ و ماقبل که امسال زحمت کشیدن و رتبشون خوب شده. پیشاپیش قبولیتون تو دانشگاه رو تبریک میگم Rolleyes
هدف از ایجاد این تاپیک این بود که کتابهایی رو که دیگه بهشون نیاز نداریم رو تقدیم به کسانی بکنیم که توانایی لازم برای تهیه منابع درسی ندارن بکنیم، شاید قدم کوچیکی باشه در راستای تحقق عدالت برای کسایی که لیاقت و استعدادش رو دارن اما به خاطر شرایط مالی از رسیدن به دانشگاه باز میمونن.
اولین نفر هم خودم شروع میکنم Smile کتابهای زیر موجود هست هر کس که نیاز داره به من پیام خصوصی بفرسته. من شیراز هستم اما نهایتا میتونم کتابا رو پست کنم.

به روز رسانی : تعدادی از کتابها اهدا شدند که از لیست حذف شدند. لطفا برای سایر کتابها پیام بدید.
[b]کتابهای پارسه :

مدار های الکتریکی
زبان لغت و متن
ریاضی مهندسی

کتابهای پوران

مدار های الکتریکی ویژه مهندسی کامپیوتر
مدار های الکتریکی ۲

دوستان عزیزی هم که قصد دارن کتابهاشون رو اهدا کنن توی همین تاپیک کتابا و مکانشو رو اعلام کنن Heart[/b]
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhr.ash , emahii , kingmax , setarehfb
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
سلام.
منم یه سری کتاب دارم که میخوام اگه بشه امانت برم و اگرم نشد اهداشوون کنم. البته لیست کتابام رو بعدا اضافه میکنم.
سنندج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: doost4 , mhr.ash , emahii , kingmax
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  سلام. اول از همه جا داره که یه خسته نباشید حسابی بگم به بچه های ۹۴ و ماقبل که امسال زحمت کشیدن و رتبشون خوب شده. پیشاپیش قبولیتون تو دانشگاه رو تبریک میگم Rolleyes
هدف از ایجاد این تاپیک این بود که کتابهایی رو که دیگه بهشون نیاز نداریم رو تقدیم به کسانی بکنیم که توانایی لازم برای تهیه منابع درسی ندارن بکنیم، شاید قدم کوچیکی باشه در راستای تحقق عدالت برای کسایی که لیاقت و استعدادش رو دارن اما به خاطر شرایط مالی از رسیدن به دانشگاه باز میمونن.
اولین نفر هم خودم شروع میکنم Smile کتابهای زیر موجود هست هر کس که نیاز داره به من پیام خصوصی بفرسته. من شیراز هستم اما نهایتا میتونم کتابا رو پست کنم.

کتابهای پارسه :

ساختمان داده
ساختمان گسسته
نظریه زبان و ماشین
مدار های الکتریکی
زبان لغت و متن
ریاضی مهندسی
محاسبات عددی
آمار و احتمالات
انتقال داده

کتابهای پوران

مدار های الکتریکی ویژه مهندسی کامپیوتر
مدار های الکتریکی ۲

دوستان عزیزی هم که قصد دارن کتابهاشون رو اهدا کنن توی همین تاپیک کتابا و مکانشو رو اعلام کنن Heart
سلام
پیغام خصوصی دادم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: doost4
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
لیست کتابها:

مدار الکتریکی، مدار منطقی، گسسته، هوش مصنوعی، سیستم عامل، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، معماری کامپیوتر، نظریه زبانها و آنالیز عددی : از پوران پژوهش.

سیستم عامل، آمار و احتمال و زبان تخصصی پارسه.

راهنمای سیستم عامل شوام.

هوش مصنوعی: راهیان ارشد.

ریاضیات مهندسی: محمود کریمی هر دو جلد. انتشارات نصیر.

مجموعه سوالات ارشد دانشگاه آزاد تا سال ۸۹/

بنده مایلم که کتابهام رو به صورت امانت به دوستان بدم و اگه به کمک خدا موفق شدند کتابها رو به دست کس دیگه ای برسونیم.
البته در آخر یه نکته رو بگم و اونم اینه که (سوء تفاهم پیش نیاد) اگه دوستان از شهرهای مجاور سنندج و توابع استان کردستان باشه بهتره، چون بهتر میتونم به دستشوون برسونم.
در خدمتتون هستم با پیام خصوصی.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: doost4 , mhr.ash , emahii , hmd1 , kingmax
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: کمپین اهدای کتاب مانشتی ها
من یه نذری کرده بودم که اگه تهران قبول شم کتابامو به کتابخونه اهدا میکنم در غیر اینصورت میفروشم. الان هم که خارج از انتظار نیست تهران رو بیارم و هنوز امکانش هست کتابا اهدا بشن (البته غیر از دو سه تا که لازم میشه) (هر چند اونموقع منظورم از تهران دانشگاه های خاص بود که نشد)
نتایج شهریور که اومد اگه اولین مورد برآورده شد لیست کتاب ها و مکان اهدا رو میگم که همشهری های عزیز بتونن استفاده کنن.

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhr.ash , emahii
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
البته شاید بهتر باشه از الان کتابها رو بدیم که خیلی دیر نشه.
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
RE: کمپین اهدای کتاب مانشتی ها
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  سلام.
منم یه سری کتاب دارم که میخوام اگه بشه امانت برم و اگرم نشد اهداشوون کنم. البته لیست کتابام رو بعدا اضافه میکنم.
سنندج

سلام دوست عزیز چه کتابهایی رو دارین من هم واسه استان سنندجم و یه سری کتابها رو ندارم
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ق.ظ
از دوستان بوشهری کسی نیست که بخواد کتاباش اهدا کنه؟ من مدار منطقی و معماری پوران رو میخواستم.
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
...
بقیه کتابها رو امانت دادم و فقط کتابهای زیر مونده.
گسسته،معماری کامپیوتر: از پوران پژوهش.

راهنمای سیستم عامل شوام.

ریاضیات مهندسی: محمود کریمی جلد اول. انتشارات نصیر.

مجموعه سوالات ارشد دانشگاه آزاد تا سال ۸۹/
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
من که خیلی نیاز دارم. ولی خیلی دوریم. چطور میتونم ازتون بگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Elham_tm.)
بچه ها اگر کسی پکیج پارسه برای مهندسی کامپیوتر رو داره ممنون میشم بهم اطلاع بده.گرایش هوش باشه ک خیلی بهتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setarehfb
ارسال: #۱۲
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
اگه ممکنه از پارسه کتابهای ساختمان، مبانی مدیریت، شبکه، مهندسی نرم، معماری، مدار لینک دانلود بذارید. واقعا ممنون میشم ازتون.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
سلام
من پکیج شبکه پارسه رو دارم به علاوه معماری پوران/ گسسته پوران/ ۶۰۰مسئله قدسی /و هوش راهیان ارشد/مبانی رابینز
نیت کرده بودم ب کسی ک نیاز داره و توان خرید نداره اهدا کنم
دوستانی ک توان خرید دارن نصف قیمت بهشون میدم چون با پولش میخام واسه کسی ک نیاز داره و رشتش یچیز دیگس چندتا کتاب بخرم
اگه خاستین بهم پیام بدین
راستی آزمونای پارسه هم میفرستم اگه کسی بخاد

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
منم یه سری کتاب دارم ولی فکر نکنم متاسفانه فرصت بشه به کسی بدم چون دو روز دیگه بیشتر شیراز نیستم. دوست داشتم به کسی بدم که واقعا تهیه کتاب واسش مشکله ولی احتمالا بدم کتابخونه. اگه تا پس فردا کسی پیدا شد پیام بده.
اکثرا کتابهام چاپ قدیمی هستن ۸۸ و۸۹ . اکثرا هم پوران. خوبش سیستم عامل حقیقت هست که واقعا دلمم نمیاد بدمش بره Big Grin
چندتا دفترچه پارسه هم هست بعلاوه کتاب تست ده سال مدرسان(دروس مشترک) مال سال ۹۱ هست فکر کنم.
گرایش منم نرم افزار هست

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۴۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۴۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۳۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  اهدای کتاب های ارشد yahyazahedi ۱۱ ۸,۸۵۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: susankhanoom
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۶۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اهدای کتاب های کنکور ۹۶ great.ocean ۵ ۵,۴۳۷ ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Drmag
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۲,۰۳۲ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close