زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال: #۱۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  فعلا که۱۰نفر اعلام آمادگی کردن
عجله ای هم در کار نیست فقط این تاپیک را زدم که کل بچه هایی که میخوان ثبت نام کنن عجله نکنن و هم با هم اینجا جمع بشیم تا هم تعداد نفرات بالا باشه و هم بتوانیم تخفیف خوبی بگیریم

کارت درست ، دمت گرم Smile

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
من نیز میباشم
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
منم هستم !
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
سلام. ما نیز می باشیم. Smile
چی کار باید کرد؟

آهان فهمیدم، فعلاََ فقط اعلام حضوره.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  سلام
همسر من دو ساله که با پارسه همکاری داره و ثبت نام گروهی انجام داده،احتمالا امسالم ایشون این کار رو میکنند.اگه تمایل داشتین میتونم بسپارم بهش که برا مانشتی ها رو هم انجام بده.

چاکر داداش ، فدایی داری با این حرکتت Big GrinBig Grin

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
منم هستم.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
منم احتمال ۹۰% هستم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط Niloofar_hk.)
سلام. منظور از آزمونهای پارسه سال ۹۵ همین ۸ مرحله آزمونیه که از مهر ۹۴ شروع میشه یا نه؟! چون من هم دنبال ثبت نام گروهی آزمونها هستم اما میخوام همین امسال بهمن ماه توی کنکور ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنم.Cool

یه مسئله دیگه هم هست اونم اینکه پارسه رسما گرایشهای امنیت اطلاعات و شبکه کامپیوتری رو برده زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر! باید بهشون بگیم که اینکارو نکنن!! من واقعا اشکم درومد چون به رشته امنیت اطلاعات و همینطور رشته MIS خیلی علاقه داشتم و اصلا واسه همین اومدم آی تی! اینهمه هم شبکه خوندم و معماری!! حالا هیچکدوم نباید باشن تو گرایشهای ما؟؟؟ پس دیگه چی میمونه ازش؟! باید ۵ تا درس بیشتر بخونم اگه بخوام برم امنیت؟؟؟ بهشون بگیم این کارو نکنن.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط abbas1368.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  سلام
همسر من دو ساله که با پارسه همکاری داره و ثبت نام گروهی انجام داده،احتمالا امسالم ایشون این کار رو میکنند.اگه تمایل داشتین میتونم بسپارم بهش که برا مانشتی ها رو هم انجام بده.

سلام ممنون میشم روال کار را بهمون بگید و میزان تخفیف را
من داشتم تایپیک ها را مرور میکردم سال پیش اگر اشتباه نکنم مدرسان ۵۰%تخفیف داده واسه مانشتی ها
و یک ایمیل مشخص کرده بودن هرکسی میخواست به اون شخص ایمیل میزد چه تهران چه شهرستانها
حالا در ارتباط با پارسه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  سلام. منظور از آزمونهای پارسه سال ۹۵ همین ۸ مرحله آزمونیه که از مهر ۹۴ شروع میشه یا نه؟! چون من هم دنبال ثبت نام گروهی آزمونها هستم اما میخوام همین امسال بهمن ماه توی کنکور ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنم.Cool

یه مسئله دیگه هم هست اونم اینکه پارسه رسما گرایشهای امنیت اطلاعات و شبکه کامپیوتری رو برده زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر! باید بهشون بگیم که اینکارو نکنن!! من واقعا اشکم درومد چون به رشته امنیت اطلاعات و همینطور رشته MIS خیلی علاقه داشتم و اصلا واسه همین اومدم آی تی! اینهمه هم شبکه خوندم و معماری!! حالا هیچکدوم نباید باشن تو گرایشهای ما؟؟؟ پس دیگه چی میمونه ازش؟! باید ۵ تا درس بیشتر بخونم اگه بخوام برم امنیت؟؟؟ بهشون بگیم این کارو نکنن.

سلام بله منظور ما همان آزمون های مهرماه به بعد هستش
اما درمورد در خواست شما کاری از دست بنده برنمیاد

دوستان میگم واسه کلاسها نمیشه چنین برنامه را داشت آخه اگر ۱۰%تخفیف هم بهمون بدن باز خوبه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
پس من هم هستم!

دانشجویان محترم در تاپیک زیر حضور به هم رسانید و در برابر این ظلم بایستید! دانشجویان آی.تی خوب میفهمن چی میگم:

نظر سنجی درمورد تاریخ حضور برای پیگیری دو گرایش شبکه و امنیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
سلام دوستان،اول از همه تشکر کنم از استارتر عزیز و همچنین اعلام همکاری دوستان.
عزیزان من یه سوالی برام پیش اومده،این طرح شما شهرستانی ها رو هم پوشش میده یا فقط تهرانی های عزیز؟
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ
سلام
منم هستم.

مرسی از اطلاعتون..
۱
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ، توسط abbas1368.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)brusa1994 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،اول از همه تشکر کنم از استارتر عزیز و همچنین اعلام همکاری دوستان.
عزیزان من یه سوالی برام پیش اومده،این طرح شما شهرستانی ها رو هم پوشش میده یا فقط تهرانی های عزیز؟

سلام اگر مثل سالهای قبل باشه بله شهرستانها را هم شامل میشه

(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)mahatasa نوشته شده توسط:  سلام

سلام ممنون میشم روال کار را بهمون بگید و میزان تخفیف را
من داشتم تایپیک ها را مرور میکردم سال پیش اگر اشتباه نکنم مدرسان ۵۰%تخفیف داده واسه مانشتی ها
و یک ایمیل مشخص کرده بودن هرکسی میخواست به اون شخص ایمیل میزد چه تهران چه شهرستانها
حالا در ارتباط با پارسه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

روال کار که والا الان خیلی زوده اصولا از نیمه شهریور شروع میکنن اما گفتم که پیگیری کنه،در مورد تخفیف هم پارسال %۳۰ بود حالا امسالو ایشالا وقتی صحبت کردن هم قیمت و هم پوستر و هم ایمیلو میزارم تو تاپیک

ممنون فقط تاجایی که امکان داره تخفیف بگیرید
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
بچه ها سلام ببخشید من یه سوال دارم شماره دکتر حقیقت رو کسی نداره به من بده؟ببخشید نمیدونستم کدوم تایپیک مینوشتم ببخشید.ممنون میشم کسی شمارهشو به من بگه
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ
دوستان یه سوال...
مگه آزمونا هر دو هفته یکبار نیست؟
پس چرا ازمونای اول و دوم پارسه سه هفته ای هستن؟ قبلا هم همینطوری بوده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

........
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close