زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط kazhal@.)
نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
بسمه ای تعالی
وزیر محترم وزارت علوم
جناب آقای.....
با سلام و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما

به اطلاع می رساند در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ طی انتشار دفترچه آزمون در آبان ماه ۱۳۹۳ دو گرایش شبکه های کامپیوتری و رایانش امن از مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات(۱۲۷۶) حذف و به مجموعه مهندسی کامپیوتر(۱۲۷۷) اضافه شد و بعد از آن طی انتشار اطلاعیه ای مجددا به مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات بازگشت. اما تاکنون برای آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۵، اطلاعات دقیقی در دسترس داوطلبان این رشته نیست.
در راستای این موضوع، جمعی از داوطلبان بر آن شدیم تا درخواست خود را مبنی بر بازگرداندن گرایش های شبکه کامپیوتری و رایانش امن به مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات به دلایل زیر اعلام کنیم:
- از آنجایی که کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ مختص فارغ التحصیلان ورودی های سال ۱۳۹۱ و قبل از آن است، و با توجه به اینکه تغییر گرایش آی تی به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی های سال ۱۳۹۲ اعمال گردید، لذا امری طبیعی است که این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۶ و بعد از آن اعمال گردد.
- با اعمال این تغییرات در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵، دانشجویان علاوه بر ۱۲ درس اعلام شده(زبان ، آمار و احتمالات، محاسبات عددی، ساختمان های گسسته، ساختمان داده ها، نظریه زبان ها و ماشین ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری، پایگاه داده ها و طراحی الگوریتم) ملزم به خواندن ۲ درس جدید (ریاضیات مهندسی و انتقال داده) که جزئی از سرفصل دروس آن ها در مقطع کارشناسی نبوده و هیچ دیدگاهی نسبت به این دروس ندارند، هستند.
-
-
-
لذا خواهشمندیم این امر تا پایان تیر ماه بررسی و نتیجه ی آن در قالب اطلاعیه ای از طریق سازمان سنجش کشور منتشر گردد.
با تشکر

لطفا نظراتتونو بگین...دلایل هم باید بیشتر باشه بنظرم!

........
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
خوب الان اون ۱۲ درس که گفتی که اشتباهه که! ای تی که محاسبات ، آمار، مدار منطقی و نظریه نداره!!!
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  خوب الان اون ۱۲ درس که گفتی که اشتباهه که! ای تی که محاسبات ، آمار، مدار منطقی و نظریه نداره!!!
ولی اینارو تو لیسانس پاس کردین درست نمیگم ؟ اگه پاس کردین نسبت بهشون اعتراض نکنین

One day the hands of fate must be forced
۱
۱
ارسال: #۴۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  خوب الان اون ۱۲ درس که گفتی که اشتباهه که! ای تی که محاسبات ، آمار، مدار منطقی و نظریه نداره!!!
ولی اینارو تو لیسانس پاس کردین درست نمیگم ؟ اگه پاس کردین نسبت بهشون اعتراض نکنین

آماری که ما داشتیم ُ دوست من با آماری که نرم افزار ها میگذرونند زمین تا آسمون فرق داره. در ضمن اگه بگیم که ۲ درس فقط اضافه میشه اصلا توجه هم نمیکنند!!! دقیقا باید این اعمال تغییر بعد از ورودی های ۹۱ باشه همیییییییین .
۰
۱
ارسال: #۵۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط Niloofar_hk.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ق.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  خانم niloofar_hk
شما با ما مشکل داری یا با مسولین ؟
لطفا ادبیاتتونو درست کنید با این طرز صحبت کردن مشکلی حل نمیشه.

به نظرت چرا من باید با شما مشکل داشته باشم؟؟؟؟ به خود گرفتن کلا بین ایرانیها رایجه! نه عزیز من، من با شما مشکلی ندارم ولی وقتی از یک فاجعه عصبانی ام حوصله ریختن نمک از طرف برخی دوستان رو ندارم. مخاطب اولیه صحبتم هم همونی بود که فکر میکنه خیلی باحاله و به من متلک میگه و با اینکه رشته اشون IT هست انگار خیلی نگران نیستن. شاید پشتشون گرمه.. شاید پارتی دارن.. که زدن ۲۰ امنیت و ۲۰ شبکه در حالی که این گرایشها به کل دارن حذف میشن!Big GrinBig GrinBig Grin نمیدونم! ولی من پارتی و پشت گرمی ندارم. خودم هستم و خودم.
شاید منم اگه رشته ام کامپیوتر بود الان با دمم گردو میشکستم و میومدم تو این تاپیک سرک می‌کشیدم و منفی میدادم و با دوستام میشستم میخندیدم ولی رشته ام ITی. رشته ای که به گفته اولیا حضرتان دیگه وجود خارجی نداره! پس ببخشید اگه """یه کم""" عصبانی ام.

ممنون از دوستانی که نامه رو اصلاح میکنن.
۰
۲
ارسال: #۵۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام بچه ها
نامه بد نبود فقط کمی لحنش باید انتقادی تر باشه اخه ما این ۶ تا درسو چطوری جمع کنیم باید بگیم این دروس جزو درس های ما نبوده و این کارو برای سال اینده باید انجام بدید نه ما ....
در ضمن متن نامه هم که عوض شد ۳ روز رو برای اعتراض تعیین کنیم که همگی برای اعتراض جمع بشیم تا جمعیت زیاد بشه .

برنامه الان وزترت علوم که به نظرم واقعا چرته باید عوض بشه
۰
۱
ارسال: #۵۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  خوب الان اون ۱۲ درس که گفتی که اشتباهه که! ای تی که محاسبات ، آمار، مدار منطقی و نظریه نداره!!!

دوست عزیز، سه درس رو پاس نکردیم، ریاضی مهندسی، انتقال داده و محاسبات عددی

البته میشه گفت ۳ درس رو اصلا نخوندیم و ۳ درس دیگر رو هم که جزء دروس کنکوری ما نبوده اضاف شده (یه همچین چیزی Big Grin من انشام خوب نیست، ببخشیـــــــــــــــــــد)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۵۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Rabbal نوشته شده توسط:  آماری که ما داشتیم ُ دوست من با آماری که نرم افزار ها میگذرونند زمین تا آسمون فرق داره. در ضمن اگه بگیم که ۲ درس فقط اضافه میشه اصلا توجه هم نمیکنند!!! دقیقا باید این اعمال تغییر بعد از ورودی های ۹۱ باشه همیییییییین .

آمارشون فرق داره واقعا؟! هر دم از این باغ بری می‌رسد!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
بچه ها دوستانه بهتون میگم خیلی دارین جو الکی می دین ... البته منظورم این نیست که تو نامه آب و تاب ندین و نرین وزارت تلاش نکنین .. همه اینکار هارو قطعا در اسرع وقت انجام بدین
ولی الان دیدم هی دارین میگین ما این ۶ درس رو چطور جمع کنیم و اینا ... کاری نداره همونطور که بچه ها مهندسی میخونن ... میگین اونا تو لیسانس پاس کردن ؟ خودایی خودتون چقدر از درسای لیسانس که پاس کردین الات یادتونه ... اکثرا پایه ها صفر هست
بالا هم توضیح دادم قبولی شبکه و امنیت به نظر من راحت تر هم میشه
میگین چطوری درس هایی که تو لیسانس نخوندیم رو بخونیم ... پس جای من بودین چکار می کردین کلا تغییر رشته نمی دادین دیگه

الان من اینارو نمیگم که نرین و از اینجور چیزها .. منظورم اینه که اگر خدایی نکرده نشد باور کنین راحت می تونین همشو بخونین و خیلی راحت قبول میشم

یکی از دوستان هم گفت اگر بنویسیم ۳ درس رو نداشتیم بهمون توجه نمی کنن و اینا ... باز میگم .. وقتی من وزارت رفتم بهم گفتن که رایانش امن یه گرایش جدید هست و ربطی به امنیت نداره و حق ندارین اعتراض کنین چرا رایانش امن تو مهندسی هست ... اینا در این حد میخوان بپیچونن ... بعد فکر کنین اینا یه سوتی دروغ بگیرن تو نامتون .. دیگه کارتون تمومه

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , balghoor
ارسال: #۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوست عزیز، سه درس رو پاس نکردیم، ریاضی مهندسی، انتقال داده و محاسبات عددی
البته میشه گفت ۳ درس رو اصلا نخوندیم و ۳ درس دیگر رو هم که جزء دروس کنکوری ما نبوده اضاف شده (یه همچین چیزی Big Grin من انشام خوب نیست، ببخشیـــــــــــــــــــد)
خواستم این نکته را عرض کنم که این دوستمون عرض کردTongue

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۵۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوست عزیز، سه درس رو پاس نکردیم، ریاضی مهندسی، انتقال داده و محاسبات عددی
خواستم این نکته را عرض کنم که این دوستمون عرض کرد
این دلیل که ۳ درس کنکوری نخوندیم اصلا قابل قبول نیست خب الان بخونین ولی وقت هست بیشتر روی اون مانور بدین که تغییرات باید از سال ۹۶ باشه

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , kingmax
ارسال: #۵۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بچه ها دوستانه بهتون میگم خیلی دارین جو الکی می دین ... البته منظورم این نیست که تو نامه آب و تاب ندین و نرین وزارت تلاش نکنین .. همه اینکار هارو قطعا در اسرع وقت انجام بدین
ولی الان دیدم هی دارین میگین ما این ۶ درس رو چطور جمع کنیم و اینا ... کاری نداره همونطور که بچه ها مهندسی میخونن ... میگین اونا تو لیسانس پاس کردن ؟ خودایی خودتون چقدر از درسای لیسانس که پاس کردین الات یادتونه ... اکثرا پایه ها صفر هست
میگین چطوری درس هایی که تو لیسانس نخوندیم رو بخونیم ... پس جای من بودین چکار می کردین کلا تغییر رشته نمی دادین دیگه

الان من اینارو نمیگم که نرین و از اینجور چیزها .. منظورم اینه که اگر خدایی نکرده نشد باور کنین راحت می تونین همشو بخونین و خیلی راحت قبول میشم

یکی از دوستان هم گفت اگر بنویسیم ۳ درس رو نداشتیم بهمون توجه نمی کنن و اینا ... باز میگم .. وقتی من وزارت رفتم بهم گفتن که رایانش امن یه گرایش جدید هست و ربطی به امنیت نداره و حق ندارین اعتراض کنین چرا رایانش امن تو مهندسی هست ... اینا در این حد میخوان بپیچونن ... بعد فکر کنین اینا یه سوتی دروغ بگیرن تو نامتون .. دیگه کارتون تمومه

دوست عزیز من به کی بگم درد دلمووووووووو Big Grin
یکسال برا کنکور آیتی خوندم، حالا اگه بخوام مجددا برا کامپیوتر بخونم قبول کن که زورم میاد
شاید خوندن ۳ تا درس جدید برای کسی که تازه استارت میزنه اسون باشه، ولی واسه من که یکسال با مشکلات عدیده ای که داشتم خوندم و حالا حداقل ۵۰% آمادگی دارم، مجددا بخوام دو تا از درسها رو حذف کنم و ۳ درس جدید که اصلا نخوندمش تا حالا + دو درس دیگه رو که واسه آیتی نخوندم (مدار + نظریه) تازه بخونم

واقعا سخته
البته خیلی از دوستان هم مثل من هستند
حالا ما باید تلاش خودمون رو بکینم ، چه پیروز شیم چه شکست بخوریم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۵۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بچه ها دوستانه بهتون میگم خیلی دارین جو الکی می دین ... البته منظورم این نیست که تو نامه آب و تاب ندین و نرین وزارت تلاش نکنین .. همه اینکار هارو قطعا در اسرع وقت انجام بدین

دوست عزیز من به کی بگم درد دلمووووووووو Big Grin
یکسال برا کنکور آیتی خوندم، حالا اگه بخوام مجددا برا کامپیوتر بخونم قبول کن که زورم میاد
شاید خوندن ۳ تا درس جدید برای کسی که تازه استارت میزنه اسون باشه، ولی واسه من که یکسال با مشکلات عدیده ای که داشتم خوندم و حالا حداقل ۵۰% آمادگی دارم، مجددا بخوام دو تا از درسها رو حذف کنم و ۳ درس جدید که اصلا نخوندمش تا حالا + دو درس دیگه رو که واسه آیتی نخوندم (مدار + نظریه) تازه بخونم

واقعا سخته
البته خیلی از دوستان هم مثل من هستند
حالا ما باید تلاش خودمون رو بکینم ، چه پیروز شیم چه شکست بخوریم
دوست عزیز گلم .. منم همینو گفتم که
میگم برین حداکثر تلاشتون رو بکنین .. فقط گفتم اگه یه وقت نشد استرس نگیرین ... واقعا اونقدر که فکر می کنین سخت نیست .. اگر نشد نا امید نشین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , kingmax
ارسال: #۵۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط farhadhma.)
خواهش می کنم من منظورم لحن اعتراضتون به نوشتن نامه بود یجوری بود که انگار ما آی تی رو بردیم زیر شاخه کامپیوتر. ما هم پشت گرمی نداریم اگه داشتیم الان اینجا نبودیم با عصبانیت که کاری حل نمیشه فقط انرژی منفیش به خودت بر میگرده و به بقیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Niloofar_hk
ارسال: #۶۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط kazhal@.)
من چون محاسبات پاس کردم(دروس اختیاری)، اونو جز اون ۱۲ درس قرار دادم...
ولی بقیه دروس درسته...

در مورد آمار هم من با بچه های نرم افزار سر یک کلاس بودم...
تو دانشگاه ما که فقط یک آمار ارائه میشد...حالا اگه بازم فک میکنید متفاوته خب بذاریدش جز دروس جدید...

........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۳۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close