زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۳۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط Densike.)
RE: نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ق.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  دوست عزیز کجای نامه با این صراحت نوشته ما این ۶ تا درس رو نداشتیم؟؟؟ ما فقط نوشتیم با تغییر گرایش ۶ درس اضافه و این نیاز به برنامه ریزیه دقیق داره با این حال اگر پیشنهادی دارید در قالب فایل ورد ارسال کنید.

من متنی که آقای mojoit گذاشتن رو گفتم .. نوشتن ۶ درس جدید که جزو دروس کارشناسی نبودند

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ق.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بچه ها آی تی ها مدار منطقی نظریه نمیخونن ؟؟؟ اگر میخونن چرا نوشتید ۶ درس جدید ... به خاطر همین یه کلمه ها ممکنه اصلا بهتون توجه نکنن

فک کنم بچه ها از بیخ دور ریاضی و اینا رو خط قرمز کشیدن!!Big Grin
بچه ها من تا اونجایی که شمردم ۷ تا درس اضافه شده ها!! در عوض ۲ تا درس ( هوش و مدیریت‌) کم شده!! میشه چند تا ؟؟ لابد دانشجوی کارشناسی هم هستیم؟!!!Big Grin

(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  به نظر من بند ۲ رو اصلاح کنید. آخه یعنی چی؟!
ما این ۶ یا هرچی درس رو نداشتیم! کامپیوتر هم شبکه دو نداشتن و اختیاری بوده براشون! ما شبکه ۱ شبکه ۲ و معماری خوندیم. من که اصلا چون این رشته امنیت داشت اومدم وگرنه میرفتم همون کامپیوتر! من که با علاقه شبکه و معماری خوندم و با ۱۸ ۱۹ پاس کردم! بعد همه اینا کشک؟؟!؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ همه اینا دوغ؟؟؟؟؟؟؟ ۵۰ ساله تو این مملکت زندگی میکنیم هر روز یه نفر از خواب بیدار شه یه تصمیمی بگیره برامون؟! یه روز میخوان مهندسی برقو ببرن زیرمجموعه تربیت بدنی، یه روز فقط داوطلب بومی میگیرن.. بابا خسته شدیم! به قرآن حالم بده. دیگه نمیکشم! دیگه تحملشون سخته نمیتونم!! نباید نظر منی که با ۴تاگرایش این رشته لعنتی رو انتخاب کردم موقع کاهش گرایش ها بپرسن؟؟؟؟؟؟ یعنی یه نفر نیست نظر منو بخواد؟! لا اله الا الله

خیلی از دانشگاه های دولتی از طریق گرایش شبکه یا امنیت دانشجویان ارشد آی.تی رو قبول میکنن. یعنی مثلا دانشگاه شریف فقط گرایش شبکه قبول میکنه بعد تعیین میکنه که یکی بره تجارت الکترونیک، یکی دیگه بره MIS و... چون معتقدن که بچه های اون گرایشها در کل بهتر هستن و از پس MIS و تجارت الکترونیک هم برمیان!
این یعنی با این اوضاعی که پیش اومده فقط از طریق رشته مهندسی کامپیوتر میشه به گرایشهایی مثل MIS یا تجارت الکترونیک به خوبی دست پیدا کرد چون اغلب این دانشگاه ها به طور مستقیم دانشجوی MIS و تجارت نمیگیرن و از طریق شبکه و امنیت میگیرن!

و این یعنی فاجعه!!!!!!!! میفهمید؟؟؟؟؟ فاجعه!!!!!!!!!!!!!!! :OOOOOOOOOOO یعنی ظرفیت ۰ !!!!!

من پنجشنبه میتونم بیام ولی اگه شنبه بهتر بود مرخصی میگیرم میام.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم خون خودتو کثیف نکن!Smile / فردا اگر خواستیم بریم تجمع و شما هم اگه تشریف بیارین ؛ با این توپ پری که دارین میگن اصلا میبریمتون زیر گروه تربیت بدنی! میخوای چیکار کنی؟!!!CoolExclamation
من پیشنهاد میدم ایشونو نبریم!Big Grin چون روز پنج شنبه ادارجات تعطیل هستن!Big Grin
و اما یه موضوع دیگه! من خیلی شنیدم از همتون تو این فروم که این وضعیت بخاطر استادای شریف هست! از طرفی به قول دوستمون دانشگاه شریف اصلا امنیت بر نمیداره که بخواد تو این موضوع دخالت کنه!!!!
مگه میشه؟!!!
محاسبات عددی .. آمار احتمال .. ریاضی مهندسی .. نظریه .. مدار منطقی .. انتقال داده
۶ تاست
۲ تای کم شده هم هوش و مهندسی نرم هست .. مدیریت ضریبش ۰ بود واسه شبکه

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax
ارسال: #۳۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط farhadhma.)
البته من منظورم شما نبودید Big Grin منظور کاربر niloofar_hkبود
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ
نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
Densike
والا من تا جایی که یادمه از بدو تولد خانوم بودمConfusedTongue

niloofar_hkExclamation
نوشتم که اصلاح خواهد شد!!! این که دیگه اینقدر عصبانیت نداره! فقط کافی بود به کامنت قبل از کامنت خودتون نگاهی مینداختید!

من نمیدونم چرا بچه ها اینقدر بد با قضیه برخورد میکنن! خب ما این نامه رو نوشتیم که همه بیان نظر بدن و اصلاحش کنیم و به بهترین متن برسیم...این که دیگه اینطوری بحث و جدل نداره!!!

+حالا خوبه یکی نمیاد بگه شما اصن ریاضی پاس نکردینBig Grin

........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , balghoor , sixsixsix
ارسال: #۳۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  Densike
والا من تا جایی که یادمه از بدو تولد خانوم بودمConfused

niloofar_hkExclamation
نوشتم که اصلاح خواهد شد!!! این که دیگه اینقدر عصبانیت نداره! فقط کافی بود به کامنت قبل از کامنت خودتون نگاهی مینداختید!

من نمیدونم چرا بچه ها اینقدر بد با قضیه برخورد میکنن! خب ما این نامه رو نوشتیم که همه بیان نظر بدن و اصلاحش کنیم و به بهترین متن برسیم...این که دیگه اینطوری بحث و جدل نداره!!!

واقعا معذرت میخوام بانو
و البته حق با شماست دوستان عصبانیت رو کنار بزارین و همگی کمک کنین نامه به بهترین شکل در بیاد

راستی اینم بگم که چرا میگم رو تک کلمه ها هم حساس باشید
یکی از جواب هایی که ما شنیدیم اونجا این بود که رایانش امن هیچ ارتباطی با امنیت نداره .. امنیت کلا حذف شده رایانش امن یه گرایش کاملا جدیده و گرایش مهندسی کامپیوتر هست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , kingmax , balghoor , sixsixsix
ارسال: #۳۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط balghoor.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  Densike

niloofar_hkExclamation

راستی اینم بگم که چرا میگم رو تک کلمه ها هم حساس باشید
یکی از جواب هایی که ما شنیدیم اونجا این بود که رایانش امن هیچ ارتباطی با امنیت نداره .. امنیت کلا حذف شده رایانش امن یه گرایش کاملا جدیده و گرایش مهندسی کامپیوتر هست

خیلی بی خود کردن که امنیت رو برداشتن واسه خودشون رشته اختراع کردن؟!!
تو کل دنیا امنیت یک گرایش خیلی خیلی با کلاس و حرفه ای هست! اون وقت اینا زدن ترکوندنش؟!!!!Angry
جناب کینگ مکس خواهشا امروز فردا نامه رو تکمیل کنید که به بچه ها بدیم برن امضا جمع کنن. وقت میگذره ها!!
این روز ها هم فصل امتحاناته به زور دانشجو میاد دانشگاه ها

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۳۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط kingmax.)
خوب دوستانی که نامه تایپ کرده اند یا میخواهند تایپ کنند تا فردا ظهر ساعت دو یا بعبارتی ۲۴ خرداد ساعت ۱۴:۰۰ نامه اشون را در قالب فایل پی دی اف برای من ارسال کنند(لطفا لینکش را توی یادداشت برام بذارید) تا برای نامه هم همه ی نامه ها در در یک پست بذارم و باز نظر سنجی کنیم هر کدوم بیشتر رای آورد همون را پرینت میگیریم امضا جمع میکنیم
با تشکر از همکاری دوستان

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۴
۰
ارسال: #۳۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
دیگه نظر سنجی واسه نامرو بیخیال همون نامه کار بر mojoit یا balghor فکر کنم خوب باشه اونجوری خیلی طول می کشه تا همه بخوان نظر بدن فردا نامه نهاییو مینویسیم میدیم برای امضا ها حالا بازم بچه ها نظر بدن.
۱
۰
ارسال: #۳۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ
با سلام.
خیلی تصمیم عالی گرفتین من خودم از ارومیه خواهم اومد. فقط نامه یکم باید کوبنده باشد به نظرم خیلی نرم سخن گفته شده. چرا تا آخر تیر مشخص کنند؟؟!! در اسرع وقت این کار را انچام دهند!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۳۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دوستانی که اینجا هستند خواهش میکنم به پست ها مثبت بندند تا همچنان تو صفحه اول مانشت بمونیم و نفرات بیشتری از این موضوع مطلع بشند
با تشکر

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
ارسال: #۴۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
منم میگم همین جا تکلیف نامه رو روشن کنیم...
لطفا همه نظراتشونو بگن...

+تا اینجا فقط قرار شد اون ۶ درس اصلاح شه. . .

........
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط Aurora.)
ببخشید ولی بنده نه وقت مزاح با شما رو دارم و نه تو این یه مورد اعصاب مزاح!

روز رو نهایی کنید زودتر و خبرم کنید. توی نامه هم فقط می‌نویسید که گرایش‌های امنیت و شبکه، در کنکور ۹۵، زیرمجموعه آی.تی هستن و با یک فرجه، از کنکور ۹۷ یا ۹۸ به زیرمجموعه کامپیوتر انتقال پیدا میکنن.. همونجور که خود رشته آی.تی از سال ۹۲ حذف و به زیرمجموعه کامپیوتر انتقال پیدا کرد و حتما اولیا حضرتان مستحضر هستند که کارشناسی به طور معمول ۴ ساله است!! و منطق یک تغییر تدریجی رو حکم میکنه نه خلق الساعه!
من با ۴ تا گرایش این رشته رو انتخاب کردم و با ۴ تا گرایش هم ازش میرم بیرون! هرچیزی غیر از این بشه یعنی:

لعنت به هرچی بی مسئولیت تنبل پست تو این مملکته!
Aurora، در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ویرایش شد. لطفا رعایت کنید.

۱
۵
ارسال: #۴۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
دوستان این نامه ای که گذاشتین اشکالات زیادی داره:
- بسمه ای تعالی>>بسمه تعالی
- رییس محترم وزارت نداریم!وزیر محترم یا یکی ازمعاونین وزیر که مربوط به این موضوع هست.البته بهتره که برای شخص وزیر باشه چون این یک نامه اداری نیست بلکه یک اجتماع اعتراضیه.
- وزیر لزوما از این جریانات ریز وزارت خونش مطلع نیست پس اون" احتراما مستحضرید" رو به نظر من باید حذف کرد و به جاش مثلا نوشت به اطلاع میرساند.
"جمعی از داوطلبان بر آن شدیم طی نامه ای از شما درخواست کنیم تا رشته‌های نامبرده را طبق روال گذشته در زیر گروه رشته فناوری اطلاعات (۱۲۷۶ ) قرار دهید" این کمی درست نیست.چون وزیر قرار نیست شخصا کاری انجام بده فقط باید دستور پیگیری بده.به نظرم باید اینگونه میشد:"جمعی از داوطلبان بر آن شدیم که درخواست خود را مبنی بر بازگرداندن گرایش فلان به رشته فلان به دلایل زیر اعلام داریم:"
و دلایل منطقی خودتون رو مطرح کنید از جمله اینکه
- دروس مرتبط با این گرایش در رشته آی تی تدریس میشه نه در رشته کامپیوتر
- با توجه با اینکه دروس مد نظر جدید در برنامه درسی رشته آی تی وجود نداره برای داوطلبان مشکله که دروسی که هیچ دیدگاهی نسبت بهش ندارن رو برای کنکور مطالعه کنن.
و حالا سایر دلایل منطقی و غیر احساسی!
----------------------------------------------------
یه چیزایی هم درباره سربرگ امیر کبیر و این حرفا خوندم که باید بگم این کار عملا غیر قانونی و قابل پیگیریه.
-----------------------------------------------------------------------
امیدوارم موفق باشید و از حق قانونی خودتون نگذرید
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , kazhal@ , kingmax , balghoor , farhadhma , armin.sheikh , reza_r
ارسال: #۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ق.ظ
خانم niloofar_hk
شما با ما مشکل داری یا با مسولین ؟
لطفا ادبیاتتونو درست کنید با این طرز صحبت کردن مشکلی حل نمیشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kazhal@
ارسال: #۴۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوستان لطفا رعایت کنید.
حتما همین طوری هم میخواید برید سنجش صحبت کنید که راه ندن برید داخل؟
کاملا موافقم ... اینطوری به جایی نمی رسین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax
ارسال: #۴۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  دوستان این نامه ای که گذاشتین اشکالات زیادی داره:
- بسمه ای تعالی>>بسمه تعالی
- رییس محترم وزارت نداریم!وزیر محترم یا یکی ازمعاونین وزیر که مربوط به این موضوع هست.البته بهتره که برای شخص وزیر باشه چون این یک نامه اداری نیست بلکه یک اجتماع اعتراضیه.
- وزیر لزوما از این جریانات ریز وزارت خونش مطلع نیست پس اون" احتراما مستحضرید" رو به نظر من باید حذف کرد و به جاش مثلا نوشت به اطلاع میرساند.
"جمعی از داوطلبان بر آن شدیم طی نامه ای از شما درخواست کنیم تا رشته‌های نامبرده را طبق روال گذشته در زیر گروه رشته فناوری اطلاعات (۱۲۷۶ ) قرار دهید" این کمی درست نیست.چون وزیر قرار نیست شخصا کاری انجام بده فقط باید دستور پیگیری بده.به نظرم باید اینگونه میشد:"جمعی از داوطلبان بر آن شدیم که درخواست خود را مبنی بر بازگرداندن گرایش فلان به رشته فلان به دلایل زیر اعلام داریم:"
و دلایل منطقی خودتون رو مطرح کنید از جمله اینکه
- دروس مرتبط با این گرایش در رشته آی تی تدریس میشه نه در رشته کامپیوتر
- با توجه با اینکه دروس مد نظر جدید در برنامه درسی رشته آی تی وجود نداره برای داوطلبان مشکله که دروسی که هیچ دیدگاهی نسبت بهش ندارن رو برای کنکور مطالعه کنن.
و حالا سایر دلایل منطقی و غیر احساسی!
----------------------------------------------------
یه چیزایی هم درباره سربرگ امیر کبیر و این حرفا خوندم که باید بگم این کار عملا غیر قانونی و قابل پیگیریه.
-----------------------------------------------------------------------
امیدوارم موفق باشید و از حق قانونی خودتون نگذرید

جناب لطف میکنید شما زحمت نامه نگاریش رو بکشید؟!!
تمام نکاتتون کاملا درست و به جا بود..
بنده به همراه کاربر mojoit یک نامه نوشتیم تو همین تاپیک. اگر زحمت نیست این ۲ نامه را ویرایش کنید و نامه ی نهایی را با کسب اجازه از بزرگان تاپیک ؛ ارسال کنید.
خواهشا روی بنده رو زمین نزنید. باتشکرHeart

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۳۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close