زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
RE: نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
دانشجو که نیستم ولی کارمندم نه بابا کلاهبرداری که نمیکنیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  دانشجو که نیستم ولی کارمندم نه بابا کلاهبرداری که نمیکنیم

من احساس میکنم شر بشه! بعدش باید جواب بدیم که آیا این نامه زیر نظر دانشگاه امیر کبیر بوده یا نه!!!
آیا امیر کبیر میخواد جلو وزارت علوم بایسته و کلی دنگ و فنگ دیگه!!! نظر شخصیمه ها!!
دوستان فایل وردی که من گذاشتم رو هم ببینید!
با تشکرTongue

فایل‌(های) پیوست شده
۱/docx
اندازه فایل: ۸/۲۸ KB

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۱۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط farhadhma.)
اووووه نه بابا زیاد جناییش نکن قضیرو در کل راجب این قضیه زیاد اصراری ندارم
ولی متن نامت خوبه فقط خط ششم باید می نوشتی آزمون سال ۹۵
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , flowerirani
ارسال: #۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  اووووه نه بابا زیاد جناییش نکن قضیرو در کل راجب این قضیه زیاد اصراری ندارم
ولی متن نامت خوبه فقط خط ششم باید می نوشتی آزمون سال ۹۵

جنایی نکردم که!Smile
نظرمو گفتم . اگر جمیعا به این نکته برسیم که امیر کبیر رو هم بیاریم وسط ؛ من حرفی ندارم.
بابت نامه هم چاکریم!!CoolTongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۲۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ
دوستان دو تا پیشنهاد یکی اصلا زمان مشخص نکنید سعی کنید مثل پارسال همونجا جواب را بگیرید و ملزم کنید توی سایت بذارید چون ممکنه برای اینکه شما را از سر خودشون باز کنن بگن باشه برید ولی بعدش دوباره کار خودشون را بکنند پس کلا بند دوم را حذف کنید.
و دیگه اینکه به نظرتون اگه جواب نگرفتیم نبریم مجلس؟BlushBig Grin

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , flowerirani , balghoor
ارسال: #۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
نظز سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری شبکه و امنیت
بنظر منم سربرگ دردسر میشه... اینو من تجربه شو داشتم و واقعا دردسر شد!!
بــآ مجلس موافقـــمBig Grin

........
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
دمتون گرم

اما متن نامه جای کار داره ، امضاء دوستان چطوری جمع میکنین

به نظر من بهتره یکی مسئول نامه باشه و هر کس عکس امضا شو بفرسته برای اون و اونم تو نامه ببره و بعد بقیه کارها

تشکر از زحماتتون ، فقط باید هر چه زودتر اقدام کنیم

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۲
۱
ارسال: #۲۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط kazhal@.)
ریاست محترم وزارت علوم
جناب آقای ........
با سلام و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
همان طور که مستحضر هستید در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۴ طی انتشار دفترچه آزمون در آبان ماه ۹۳ دو گرایش شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات از زیر گروه رشته فناوری اطلاعات(۱۲۷۶) حذف و به زیر گروه رشته مهندسی کامپیوتر(۱۲۷۷) اضافه شد و بعد از آن طی انتشار اطلاعیه ای مجددا به زیر گروه رشته فناوری اطلاعات بازگشت. اما تاکنون برای آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۵، اطلاعات دقیقی در دسترس داوطلبان این رشته نیست.
در راستای این موضوع، جمعی از داوطلبان بر آن شدیم تا طی نامه ای از شما درخواست کنیم تا رشته‌های نامبرده را طبق روال گذشته در زیر گروه رشته فناوری اطلاعات (۱۲۷۶ ) قرار دهید.
از آنجایی که کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ مختص فارغ التحصیلان ورودی های سال ۱۳۹۱ و قبل از آن است، و با توجه به اینکه تغییر گرایش آی تی به زیر مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی های سال ۱۳۹۲ اعمال گردید، لذا امری طبیعی است که این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۶ و بعد از آن اعمال گردد.
قابل ذکر است که با اعمال این تغییرات در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵، دانشجویان ملزم به خواندن ۶ درس جدید که جزئی از سرفصل دروس آن ها در مقطع کارشناسی نبوده است، هستند.

بنظر من این متن بهتر از دوتای قبلیه...

........
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani , kingmax , balghoor
ارسال: #۲۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
برای من هم روزش فرقی نمیکنه، در مورد متن نامه هم نظر خاصی ندارم چه این وری بشه چه اون وری Confusedفقط تکلیف مشخص بشه، ولی در مورد سربرگ امیر کبیر که یکی از دوستان گفت، نظر شخصی من اینه که کار حرفه ای نیست چون سر برگ موقعی باید استفاده بشه که نامه از طرف اونجا باشه... (Big Grinشبش خبرگذاری عکس دسته جمعیمون رو میذارن جاعلین سربرگ گرفتار قانون شدندBig Grin)

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , balghoor
ارسال: #۲۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
بچه ها آی تی ها مدار منطقی نظریه نمیخونن ؟؟؟ اگر میخونن چرا نوشتید ۶ درس جدید ... به خاطر همین یه کلمه ها ممکنه اصلا بهتون توجه نکنن

One day the hands of fate must be forced
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , kazhal@ , sixsixsix , balghoor
ارسال: #۲۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ق.ظ
تا حالا ۱۴ نفر اعلام توانایی برای حضور کردن دو نفر تو پست های همین تایپیک و ۱۲ نفر هم در نظر سنجی شرکت کرند

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۲۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط Niloofar_hk.)
به نظر من بند ۲ رو اصلاح کنید. آخه یعنی چی؟!
ما این ۶ یا هرچی درس رو نداشتیم! کامپیوتر هم شبکه دو نداشتن و اختیاری بوده براشون! ما شبکه ۱ شبکه ۲ و معماری خوندیم. من که اصلا چون این رشته امنیت داشت اومدم وگرنه میرفتم همون کامپیوتر! من که با علاقه شبکه و معماری خوندم و با ۱۸ ۱۹ پاس کردم! بعد همه اینا کشک؟؟!؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ همه اینا دوغ؟؟؟؟؟؟؟ ۵۰ ساله تو این مملکت زندگی میکنیم هر روز یه نفر از خواب بیدار شه یه تصمیمی بگیره برامون؟! یه روز میخوان مهندسی برقو ببرن زیرمجموعه تربیت بدنی، یه روز فقط داوطلب بومی میگیرن.. بابا خسته شدیم! به قرآن حالم بده. دیگه نمیکشم! دیگه تحملشون سخته نمیتونم!! نباید نظر منی که با ۴تاگرایش این رشته لعنتی رو انتخاب کردم موقع کاهش گرایش ها بپرسن؟؟؟؟؟؟ یعنی یه نفر نیست نظر منو بخواد؟! لا اله الا الله

خیلی از دانشگاه های دولتی از طریق گرایش شبکه یا امنیت دانشجویان ارشد آی.تی رو قبول میکنن. یعنی مثلا دانشگاه شریف فقط گرایش شبکه قبول میکنه بعد تعیین میکنه که یکی بره تجارت الکترونیک، یکی دیگه بره MIS و... چون معتقدن که بچه های اون گرایشها در کل بهتر هستن و از پس MIS و تجارت الکترونیک هم برمیان!
این یعنی با این اوضاعی که پیش اومده فقط از طریق رشته مهندسی کامپیوتر میشه به گرایشهایی مثل MIS یا تجارت الکترونیک به خوبی دست پیدا کرد چون اغلب این دانشگاه ها به طور مستقیم دانشجوی MIS و تجارت نمیگیرن و از طریق شبکه و امنیت میگیرن!

و این یعنی فاجعه!!!!!!!! میفهمید؟؟؟؟؟ فاجعه!!!!!!!!!!!!!!! :OOOOOOOOOOO یعنی ظرفیت ۰ !!!!!

من پنجشنبه میتونم بیام ولی اگه شنبه بهتر بود مرخصی میگیرم میام.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead
ارسال: #۲۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
خیلی سربسته بصورت سرباز سخن میگم
این کار اساتید دانشگاه شریف بود. دوتا از دوستانم شبکه و امنیت شریف میخونن. میگفتن مشکل از اونجا هست که اساتیدی که شبکه درس میدن عمدتا مدرک مهندسی کامپیوتر دارند و این فشار زیادی براشون داره که با مدرک کامپیوتر ، شبکه که زیر مجموعه آیتی هست رو درس میدن. (در واقع یه دانشجوی آیتی با مدرک فوق لیسانس، ادعای بیشنری از یه استاد با مدرک دکتری داره، چون اون فوق شبکه یا امنیت داره و اون یکی مثلا دکتری سیستم های رایانه ای)
حالا گفتن شبکه رو ببریم زیر مجموعه کامپیوتر تا خودمون راحت باشیم و بی دغدغه حوزه تخصص خودمون رو گسترش بدیم. تو این مملکت، تو هر حوزه ای، همه چیز به نفع گردن کلفتاست ما که ضعفیم خورده میشیم.

خواهش میکنم بحث تاپیک با این گفته من منحرف نشه و تمرکزمون بشه روی نظرسنجی
دوستانی هم که از گفته من خوششون نیومد لطفا به یه منفی اکتفا کنند Big Grin Big Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱۲
۳
ارسال: #۲۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط balghoor.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بچه ها آی تی ها مدار منطقی نظریه نمیخونن ؟؟؟ اگر میخونن چرا نوشتید ۶ درس جدید ... به خاطر همین یه کلمه ها ممکنه اصلا بهتون توجه نکنن

فک کنم بچه ها از بیخ دور ریاضی و اینا رو خط قرمز کشیدن!!Big Grin
بچه ها من تا اونجایی که شمردم ۷ تا درس اضافه شده ها!! در عوض ۲ تا درس ( هوش و مدیریت‌) کم شده!! میشه چند تا ؟؟ لابد دانشجوی کارشناسی هم هستیم؟!!!Big Grin

(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  به نظر من بند ۲ رو اصلاح کنید. آخه یعنی چی؟!
ما این ۶ یا هرچی درس رو نداشتیم! کامپیوتر هم شبکه دو نداشتن و اختیاری بوده براشون! ما شبکه ۱ شبکه ۲ و معماری خوندیم. من که اصلا چون این رشته امنیت داشت اومدم وگرنه میرفتم همون کامپیوتر! من که با علاقه شبکه و معماری خوندم و با ۱۸ ۱۹ پاس کردم! بعد همه اینا کشک؟؟!؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ همه اینا دوغ؟؟؟؟؟؟؟ ۵۰ ساله تو این مملکت زندگی میکنیم هر روز یه نفر از خواب بیدار شه یه تصمیمی بگیره برامون؟! یه روز میخوان مهندسی برقو ببرن زیرمجموعه تربیت بدنی، یه روز فقط داوطلب بومی میگیرن.. بابا خسته شدیم! به قرآن حالم بده. دیگه نمیکشم! دیگه تحملشون سخته نمیتونم!! نباید نظر منی که با ۴تاگرایش این رشته لعنتی رو انتخاب کردم موقع کاهش گرایش ها بپرسن؟؟؟؟؟؟ یعنی یه نفر نیست نظر منو بخواد؟! لا اله الا الله

خیلی از دانشگاه های دولتی از طریق گرایش شبکه یا امنیت دانشجویان ارشد آی.تی رو قبول میکنن. یعنی مثلا دانشگاه شریف فقط گرایش شبکه قبول میکنه بعد تعیین میکنه که یکی بره تجارت الکترونیک، یکی دیگه بره MIS و... چون معتقدن که بچه های اون گرایشها در کل بهتر هستن و از پس MIS و تجارت الکترونیک هم برمیان!
این یعنی با این اوضاعی که پیش اومده فقط از طریق رشته مهندسی کامپیوتر میشه به گرایشهایی مثل MIS یا تجارت الکترونیک به خوبی دست پیدا کرد چون اغلب این دانشگاه ها به طور مستقیم دانشجوی MIS و تجارت نمیگیرن و از طریق شبکه و امنیت میگیرن!

و این یعنی فاجعه!!!!!!!! میفهمید؟؟؟؟؟ فاجعه!!!!!!!!!!!!!!! :OOOOOOOOOOO یعنی ظرفیت ۰ !!!!!

من پنجشنبه میتونم بیام ولی اگه شنبه بهتر بود مرخصی میگیرم میام.

دوست عزیز پیشنهاد میکنم خون خودتو کثیف نکن!Smile / فردا اگر خواستیم بریم تجمع و شما هم اگه تشریف بیارین ؛ با این توپ پری که دارین میگن اصلا میبریمتون زیر گروه تربیت بدنی! میخوای چیکار کنی؟!!!CoolExclamation
من پیشنهاد میدم ایشونو نبریم!Big Grin چون روز پنج شنبه ادارجات تعطیل هستن!TongueBig Grin
و اما یه موضوع دیگه! من خیلی شنیدم از همتون تو این فروم که این وضعیت بخاطر استادای شریف هست! از طرفی به قول دوستمون دانشگاه شریف اصلا امنیت بر نمیداره که بخواد تو این موضوع دخالت کنه!!!!
مگه میشه؟!!!

۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط farhadhma.)
دوست عزیز کجای نامه با این صراحت نوشته ما این ۶ تا درس رو نداشتیم؟؟؟ ما فقط نوشتیم با تغییر گرایش ۶ درس اضافه و این نیاز به برنامه ریزیه دقیق داره با این حال اگر پیشنهادی دارید در قالب فایل ورد ارسال کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۳۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close