زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشکده علوم و فنون

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
دانشکده علوم و فنون
دوستانی که اطلاع دارند لطفا توضیح بدن مدرک این دانشکده مثل دانشگاه تهران معتبره؟ بیشتر دربارش توضیح بدین ممنون

Stop talking. Start walking
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: دانشکده علوم و فنون
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من فقط یه چیز میدونم که دانشکدش جدا هست، یعنی دانشکده فنی نیست ! و کلاسا و این چیزا هم یه جای دیگه برگزار میشه ...

ممنون از راهنماییتون منم در همین حد میدونم فقط Undecided

۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند لطفا توضیح بدن مدرک این دانشکده مثل دانشگاه تهران معتبره؟ بیشتر دربارش توضیح بدین ممنون

خب قاعدتا توی مدرک مینویسه دانشگاه تهران نمینویسه علوم و فنون. چون توی خود دفترچه هم نوشته دانشگاه تهران. پس همون اعتبار دانشگاه تهران رو داره صد در صد.
فقط نمیدونم چرا پارسال با رتبه های بالای صد علوم و فنون آورده بودند؟؟ ولی مثلا علم و صنعت با رتبه ۵۰ و اینا؟؟؟
آخه دانشگاه تهران که بهتره....

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند لطفا توضیح بدن مدرک این دانشکده مثل دانشگاه تهران معتبره؟ بیشتر دربارش توضیح بدین ممنون

خب قاعدتا توی مدرک مینویسه دانشگاه تهران نمینویسه علوم و فنون. چون توی خود دفترچه هم نوشته دانشگاه تهران. پس همون اعتبار دانشگاه تهران رو داره صد در صد.
فقط نمیدونم چرا پارسال با رتبه های بالای صد علوم و فنون آورده بودند؟؟ ولی مثلا علم و صنعت با رتبه ۵۰ و اینا؟؟؟

علم و صنعت بهتر از علوم فنونه
تو مدرک اسم دانشکده رو میارند
خب علوم فنون هم دانشکده تازه تاسیسیه و اساتید خیلی مطرحی نداره
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند لطفا توضیح بدن مدرک این دانشکده مثل دانشگاه تهران معتبره؟ بیشتر دربارش توضیح بدین ممنون

ممنون از راهنماییتون

۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  

سلام دوستان من دانشکده علوم و فنون درس میخونم، بی انصافیه بگیم اساتید مطرحی نداره!
استادهای ما خوب هستند و از همون ترم اول بر اساس علاقتون و فیلد استادها میتونید یک استاد رو انتخاب کنید و کار پایان نامتون رو شروع کنید.
خیلی از بچه های گرایش های مختلف علوم و فنون رتبه زیر صد و رتبه های خیلی خوبی دارند.
به نظرم باید بر اساس گرایش تصمیم بگیرید. گرایش های دانشکده علوم و فنون جالب و جدید هستند.
موفق باشید
سوالی بود مطرح کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , haveking
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
دانشکده علوم و فنون
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند لطفا توضیح بدن مدرک این دانشکده مثل دانشگاه تهران معتبره؟ بیشتر دربارش توضیح بدین ممنون

این دانشکده یکی از دانشکده های دانشگاه تهران هستش و هیچ تفاوتی با بقیه ی دانشکده ها نداره. فعلا ۲ تا ساختمون داره که یکیش بغل پردیس ۲ فنی ه که بچه های آی تی اکثرا اونجا هستن. یک ساختمون دیگه هم هست که بخش اداری و رشته هایی مثل هوافضا و مهندسی پزشکی و... اونجا هستن. لیست رشته ها در این لینک هستش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ
سلام دوست عزیز
شما علم و صنعت رو از چه لحاظ با علوم و فنون مقایسه می کنید؟ علم و صنعت توی شبکه خوبه که شبکه رو علوم فنون اصلا ارائه نمیده. و گرایش هایی که علوم فنون ارائه میده علم و صنعت توش حرفی برای گفتن نداره.
علوم و فنون بیشتر از ۶ سال هست که تاسسیس شده. یکی از دانشکده های دانشگاه تهران هست از نظر موقعیتی دقیقا کنار دانشکده فنی هست. اساتید جوان و قابلی داره. تو حوزه آیتی سه تا گرایش داره و مهم تر از همه دانشجوهای خوبی داره.
اگه سوالی هست در خدمتم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ
دانشکده علوم و فنون
علوم و فنونی ها غیرتی شدند. جالب اینجاس همه هم مالتی مدیا هستن Big Grin
به دور از تعصب همه جا هم خوب داره هم بد داره. اما من کسی رو میشناسم که سال ۹۲ توی تکمیل ظرفیت از تجارت علم و صنعت تغییر رشته داد به سامانه های شبکه ای دانشگاه تهران و میگه اینجا بهتره.

اساتید اکثرا جوان و پر انرژی هستند و با دانشجوها خیلی خوب رفتار می کنند و وقتی با استاد پروژه بر میداری خیلی برات وقت می ذاره.
یکی از دوستان هم گفتند که رتبه های بالای ۱۰۰ رفتند علوم و فنون. اما اینجا هم ۳۴ داریم هم ۵۰ داریم هم ۷۱ هم ۷۲/

امیدوارم تا وقتی چیزی رو با مدرک ندیدید به شنیده ها بسنده نکنید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: missi90 , ziba.O , haveking
ارسال: #۱۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط navid68888.)
دانشکده علوم و فنون
مطمین باش در مدرک درج میشه نام دانشکدش شاید دوستانی که اونجان تا حالا این سوال براشون پیش نیومده باشه ولی اگرکه پیشو بگیرند میبینند درج میشه و اینکه استاداش خوبن ولی تازه تاسیسه و اینکه از دوستانی که اونجا بودن رو در رو و رک پرسیدم اگر به عقب بر می گشت ایا انتخابشو عوض میکرد گفتن صد در صد به جای دیگری فکر می کردند بازم تاکید میکنم همشون نگفتن یه سری از دوستان هم راضی بودن.....اما واسه کاریابی در شرکت های خصوصی یکم دچار مشکل میشی چون اونطوری که دوستان میگفتن زیاد نمیشناسن....اصولا نام علم و صنعت مطرح تره بازم باید علایق خودتونو ببینید و بسنجید..... گرایش ها اختلافش از زمین تا اسمونه.....

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  مطمین باش در مدرک درج میشه نام دانشکدش شاید دوستانی که اونجان تا حالا این سوال براشون پیش نیومده باشه ولی اگرکه پیشو بگیرند میبینند درج میشه و اینکه استاداش خوبن ولی تازه تاسیسه و اینکه از دوستانی که اونجا بودن رو در رو و رک پرسیدم اگر به عقب بر می گشت ایا انتخابشو عوض میکرد گفتن صد در صد به جای دیگری فکر می کردند بازم تاکید میکنم همشون نگفتن یه سری از دوستان هم راضی بودن.....اما واسه کاریابی در شرکت های خصوصی یکم دچار مشکل میشی چون اونطوری که دوستان میگفتن زیاد نمیشناسن....اصولا نام علم و صنعت مطرح تره بازم باید علایق خودتونو ببینید و بسنجید..... گرایش ها اختلافش از زمین تا اسمونه.....

بله در مدرک درج میشه مطمین باشید ما همگی پی اش رو گرفتیم!
در مورد کار در شرکت خصوصی یکم سخت باوره برام حرفی که زدید من خودم یک شرکت خصوصی خیلی خوب و مطرح کار میکردم که البته من چون دانشگاه تهران درس خونده بودم تونسته بودم بدون سابقه کاری وارد همچین شرکتی بشم ولی همکار بغل دستیه من دانشگاه آزاد خونده بود، اتفاقأ در مورد شرکت های خصوصی من فکر میکنم بیشتر به این نگاه میکنند که شما چقدر مهارت داری...
ولی حتی اگه به اسم دانشگاه هم نگاه کنند خب بین دانشگاه تهران و دانشگاه علم و صنعت که مشخصه کدوم بهتره.
در مورد گرایش‌ها حق با شماست خیلی متفاوته و قابل مقایسه نیست.
آهان در مورد کار این نکته هم بگم که رویکرد دانشکده علوم و فنون نوین به صورت کلی روی ارتباط بیشتر با صنعت هستش، و اکثر اساتید خیلی تاکید دارند که پروژه ها کاربردی باشه و به درد مملکتمون بخوره Shy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , elenaghasemi , haveking
ارسال: #۱۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط navid68888.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  مطمین باش در مدرک درج میشه نام دانشکدش شاید دوستانی که اونجان تا حالا این سوال براشون پیش نیومده باشه ولی اگرکه پیشو بگیرند میبینند درج میشه و اینکه استاداش خوبن ولی تازه تاسیسه و اینکه از دوستانی که اونجا بودن رو در رو و رک پرسیدم اگر به عقب بر می گشت ایا انتخابشو عوض میکرد گفتن صد در صد به جای دیگری فکر می کردند بازم تاکید میکنم همشون نگفتن یه سری از دوستان هم راضی بودن.....اما واسه کاریابی در شرکت های خصوصی یکم دچار مشکل میشی چون اونطوری که دوستان میگفتن زیاد نمیشناسن....اصولا نام علم و صنعت مطرح تره بازم باید علایق خودتونو ببینید و بسنجید..... گرایش ها اختلافش از زمین تا اسمونه.....

بله در مدرک درج میشه مطمین باشید ما همگی پی اش رو گرفتیم!
در مورد کار در شرکت خصوصی یکم سخت باوره برام حرفی که زدید من خودم یک شرکت خصوصی خیلی خوب و مطرح کار میکردم که البته من چون دانشگاه تهران درس خونده بودم تونسته بودم بدون سابقه کاری وارد همچین شرکتی بشم ولی همکار بغل دستیه من دانشگاه آزاد خونده بود، اتفاقأ در مورد شرکت های خصوصی من فکر میکنم بیشتر به این نگاه میکنند که شما چقدر مهارت داری...
ولی حتی اگه به اسم دانشگاه هم نگاه کنند خب بین دانشگاه تهران و دانشگاه علم و صنعت که مشخصه کدوم بهتره.
در مورد گرایش‌ها حق با شماست خیلی متفاوته و قابل مقایسه نیست.
آهان در مورد کار این نکته هم بگم که رویکرد دانشکده علوم و فنون نوین به صورت کلی روی ارتباط بیشتر با صنعت هستش، و اکثر اساتید خیلی تاکید دارند که پروژه ها کاربردی باشه و به درد مملکتمون بخوره Shy

دوست عزیز اون حرفارو من نگفتم که با من با کنایه صحبت کنید.... دوستانی از هم دانشگده ای های خودتون فرمودن....کاش یکم بی تعصب برخورد بشه با این موضوع....مثلا اگر یه سرچ کنید میبینید هوا فضای دانشکده ی علوم فنون تو کشور بهترینه....واسه همین کسیم واسش سوالی پیش نمیاد ...به نظرم باید بی تعصب برخورد بشه با موضوع.نه اون دوستانی که در مورد دانشکده بد گفتن دلیل عدم انتخاب منو خیلیاس نه این تعریفای شما و خیلی از دوستان دیگه دلیلی بر انتخاب این دانشکده برای خیلی از دوستانه.....به نظرم هر کسی به نسبت علایقش سبک سنگین میکنه .....
کسی نگفت دانشکده ی بدیه ولی من شخصا با اون افرادی که رودر رو صحبت کرردم بم گفتن نیای بهتره....البته من خودم به هیچ کدوم از گرایشاش هم علاقه ای ندارم واینکه مطمینا فرق زیادی بین مجتمع فنی پردیس دانشگاه تهران و دانشکده ی علوم فنون دانشگاه تهران وجود داره .... حداقلش از لحاظ رتبه ..... پس اونجوری باید بگیم چون پردیس فارابی قم هم زیرمجموعه از دانشگاه تهرانه عالیه.....که متاسفانه اینطور نیست .....(یک مثل قدیمی میگه هر گردی گردو نمیشه.... Smile )ولی در کل من اون حرفارو نزدم از هم دانشکده ای ها یا شایدم هم کلاسیاتون بودن...اما این حرفتونم قبول دارم شرکت ها ی خصوصی بیشتر به مهارت نگاه می کنند ....موفق باشید....Blush

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
سلام دوست عزیز
از دیروز بحث های متنوعی در ارتباط با دانشکده علوم و فنون مطرح شد و شاید چون من و دوستانم سعی کردیم جواب خیلی از ابهامات را به عنوان دانشجوی این گرایش ها بدیم. اینطور جلوه کرد که داریم با تعصب در این مورد حرف می زنیم. من به عنوان حسن ختام تمام صحبت هایی که شد نتیجه تحقیق یه روانشناس بزرگ رو عرض می کنم. ایشون توی یه تحقیق وسیع به این نتیجه رسیدن که اگه توی یه مجموعه تمام تلاش ها برای رضایت تک تک افراد اون مجموعه انجام بشه باز هم ۵۰ درصد افراد با ۵۰ درصد از وضعیت موجود موافق نخواهند بود.
همانطور که دوستانم اشاره کردند علوم فنون برای آیتی خیلی جوون هست همانطور که چند سال پیش برای هوافضا جوون بود. مثل هر مجموعه جوون دیگه ای کمبودهایی داره که غیر قابل انکار هست. اما چیزی که به یه فضای علمی قوت و ارزش میده پتانسیل های اون مجموعه هست که من و دوستانم تاکییدمون روی این بخش بود. مجموعه ای که اکثر اساتید(نه همه) جوان و پرشور و پرکار و باسواد هستند و دانشجویان فعلی این مجموعه هم واقعا و انصافا پرکارن . به نظر ما اینها آینده روشن علوم و فنون آیتی رو می سازند. این تمام چیزی بود که ما سعی داشتیم به اطلاع دوستان برسونیم.
و انکار نمی کنم که هر مجموعه ای مخالفان خودشو داره. حتی دانشکده فنی...
حرف آخر اینکه فقط بخاطر آینده خودتون نه صحبت های ما و صحبت های دیگران سعی کنید برای تحقیق از جامعه آماری نسبتا خوبی اطلاعات بگیرید تا بتونید بین صحبت های موافق و مخالف حقیقتی که بهش نیاز دارید رو پیدا کنید.
برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت داریم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Narges_rainbow , navid68888 , missi90 , sara-it , 2471 , ziba.O , haveking , Happiness.72
ارسال: #۱۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
دانشکده علوم و فنون
سلام منم بحث های مختلف درباره تجارت یا سامانه های شبکه ای دنبال کردم...
بنده از علاقه مندان شدید تجارت هستم و تا همین چند وقت پیش درباره سامانه های شبکه ای چیزی نمیدونستم و سال پیش اول خواجه نصیر گذاشتم بعد علوم و فنون
اما
الان که تا حدود کمی با سامانه های شبکه ای اشنا شدم به نظرم امد رشته جذابیه .. سیلابس درس ها هم کامله و اول درس های پایه ای بعد تخصصی که در رشته ما اینطوری نیست..

حوزه کاری ما جزو حوزه های فعال تو دنیاس و کار های زیادی شده و همین طور هم ادامه داره.. تو ارشد کارهای گذشته به شدت به کمک میاد در انتخاب موضوع پایان نامه
ارشد تجارت هم رشته شناخته شده ایه و تعداد شرکت های فعال در این حوزه زیاده وو در مقابل رشته سامانه های شبکه ای که کسی نمیشناسه و خیلی کم تر جاهایی هستن که بخوان در این حوزه کار کنن..
به نظرم میاد برای کسی که به ادامه تحصیل در دکترا فک میکنه البته احتمالا خارج از ایران سامانه های شبکه رشته خوبیه و رشته تجارت هم در ایران و هم در خارج برای ادامه تحصیل جا زیاده..
استادهای رشته تجارت هم استادهای خیلی قوی نیستن و تازه کار هم توشون زیاده ...
در انتها شاید(با احتمال بالا) اگه برگردم به عقب و با توجه به اهدافی که میخواستم بهشون برسم و این شناختی از خواجه نصیر داشتم.. سامانه های شبکه ای رو انتخاب می کردم با همه ضعف ها و کاستی هایی که در حال حاضر در این دانشکده وجود داره..

در انتها یک نکته به نظرم جالب اینکه من در زمینه جمع سپاری در حال تحقیق هستم و موضوع سمینار و پایان نامه من در این موضوع تعریف شده... یکی از دورس اختیار رشته سامانه های شبکه ای درس جمع سپاری و میتونه به عنوان زمینه پایان نامه در رشته سامانه های شبکه ای باشه... استاد بنده هم زمینه کاریش داده کاوی و اصلا درباره این موضوع نمیدنست و کم کم داریم میریم جلو و هنوز هم کار خاص در این حوزه در ایران انجام نشده و در حد ۳ یا ۴ پایان نامه بوده .. در همه جا کم و کاستی وجود داره اما مهم به نظر من اینکه بفهمیم کم و کاستی هایی که وجود داره باعث عذاب و ناراحتی و عدم رضایت درونی شخص من میشه یا نه..
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , delnian , ziba.O , haveking , Happiness.72
ارسال: #۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ب.ظ)delnian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
از دیروز بحث های متنوعی در ارتباط با دانشکده علوم و فنون مطرح شد و شاید چون من و دوستانم سعی کردیم جواب خیلی از ابهامات را به عنوان دانشجوی این گرایش ها بدیم. اینطور جلوه کرد که داریم با تعصب در این مورد حرف می زنیم. من به عنوان حسن ختام تمام صحبت هایی که شد نتیجه تحقیق یه روانشناس بزرگ رو عرض می کنم. ایشون توی یه تحقیق وسیع به این نتیجه رسیدن که اگه توی یه مجموعه تمام تلاش ها برای رضایت تک تک افراد اون مجموعه انجام بشه باز هم ۵۰ درصد افراد با ۵۰ درصد از وضعیت موجود موافق نخواهند بود.
همانطور که دوستانم اشاره کردند علوم فنون برای آیتی خیلی جوون هست همانطور که چند سال پیش برای هوافضا جوون بود. مثل هر مجموعه جوون دیگه ای کمبودهایی داره که غیر قابل انکار هست. اما چیزی که به یه فضای علمی قوت و ارزش میده پتانسیل های اون مجموعه هست که من و دوستانم تاکییدمون روی این بخش بود. مجموعه ای که اکثر اساتید(نه همه) جوان و پرشور و پرکار و باسواد هستند و دانشجویان فعلی این مجموعه هم واقعا و انصافا پرکارن . به نظر ما اینها آینده روشن علوم و فنون آیتی رو می سازند. این تمام چیزی بود که ما سعی داشتیم به اطلاع دوستان برسونیم.
و انکار نمی کنم که هر مجموعه ای مخالفان خودشو داره. حتی دانشکده فنی...
حرف آخر اینکه فقط بخاطر آینده خودتون نه صحبت های ما و صحبت های دیگران سعی کنید برای تحقیق از جامعه آماری نسبتا خوبی اطلاعات بگیرید تا بتونید بین صحبت های موافق و مخالف حقیقتی که بهش نیاز دارید رو پیدا کنید.
برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت داریم.

بله بله این طرز برخورد با مسیله فکر کنم مورد پسند همه قرار میگیره واقعا ممنون از راهنماییتون دوست گرام......

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران saeid sharifzade ۱ ۲,۰۳۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  دانشکده وزارت اطلاعات husen ۲ ۵,۳۸۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: erfan30
Wink معرفی دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران Studious ۶ ۳۳,۹۷۴ ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مرتضی۱۹۹۴
  دانلود ویدئو دروس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شریف به صورت رایگان H-Arshad ۳ ۳,۷۴۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  دانشگاه تهران،دانشکده ی علوم و فنون نوین کجاست؟؟؟ afa90 ۱۲ ۲۰,۸۰۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Superior technology
  دانشکده علوم فنون و نوین lotuss ۰ ۱,۳۲۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  علوم و فنونی ها ehsan_1010ed ۳ ۲,۵۴۵ ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: unicornux
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۴۳۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
Question نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟ Iron Maiden ۳ ۴,۰۰۱ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دانشکده نوین فناوری همون دانشگاه تهرانه؟ lotuss ۲ ۱,۸۲۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close