زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
Question نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟
سلام دوستان،
همونطور که در عنوان موضوع مشاهده می کنید، دانشگاه شیراز در ۲ رشته‌ی مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در دوره‌های مجازی دولتی پذیرش می کنه. دروس عملی و آزمایشگاه‌های این رشته در خود محل اصلی دانشگاه شیراز برگزار می شه. با توجه به مهلت یک روزه انتخاب رشته، خیلی ممنون می شم نظراتتون و یا تجربیاتتون رو به منم انتقال بدین.
با تشکر.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ
RE: نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟
به نظر شخصی من: کلاس های حضوری از غیر حضوری بهتره. یعنی در حالت عادی، حتی شبانه یکی از دانشگاه های دولتی کوچک از مجازی شیراز بهتره. چون خیلی جاها مدرک مجازی رو قبول نمیکنن و قطعا برای ادامه تحصیل هم میتونه مشکل ساز بشه.

البته اگر دنبال مدرک هستید و الان جایی شاغلید، مجازی گزینه خوبیه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط Iron Maiden.)
نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟
(۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  به نظر شخصی من: کلاس های حضوری از غیر حضوری بهتره. یعنی در حالت عادی، حتی شبانه یکی از دانشگاه های دولتی کوچک از مجازی شیراز بهتره. چون خیلی جاها مدرک مجازی رو قبول نمیکنن و قطعا برای ادامه تحصیل هم میتونه مشکل ساز بشه.

البته اگر دنبال مدرک هستید و الان جایی شاغلید، مجازی گزینه خوبیه.
خیلی ممنون.
نه شاغل نیستم. من در دانشگاه‌های دولتی (روزانه - شبانه) فسا، جهرم، کازرون، خلیج فارس بوشهر، بندرعباس - هرمزگان امکان قبولی دارم و خودم شیراز هستم. به نظر شما دانشگاه آزاد شیراز بهتر نیست تا دردسر خوابگاه و مشکل اینترنت و... ؟
دانشگاه پیام نور چطور؟ بعضی دوستان می گن چون امتحانات سراسری در کل کشور برگزار می شه، سطح خوبی داره. نظر شما چیه؟
در ضمن من قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم.
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟
(۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  خیلی ممنون.
نه شاغل نیستم. من در دانشگاه‌های دولتی (روزانه - شبانه) فسا، جهرم، کازرون، خلیج فارس بوشهر، بندرعباس - هرمزگان امکان قبولی دارم و خودم شیراز هستم. به نظر شما دانشگاه آزاد شیراز بهتر نیست تا دردسر خوابگاه و مشکل اینترنت و... ؟
دانشگاه پیام نور چطور؟ بعضی دوستان می گن چون امتحانات سراسری در کل کشور برگزار می شه، سطح خوبی داره. نظر شما چیه؟
در ضمن من قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم.

با این تفاسیر اصلا سراغ مجازی نرید. اینکه کدام دوره حضوری برید بستگی به خودتون داره اما من شخصا آزاد شیراز رو به پیام نورش ترجیح میدم. البته اگر شرایطش داشتم (یعنی مسئله خوابگاه و دوری از خونه رو اصلا لحاظ نکنم) احتمالا اینطوری خودم میزدم:

خلیج فارس بوشهر
فسا
جهرم
کازرون (شاید بالاتر از جهرم بزنم بخاطر مسافتش)
بندرعباس (بخاطر مسافت)
آزاد شیراز
پیام نور

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۹,۸۰۸ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close