زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط amirho3yn.)
دوستان لطفا در مورد معمارى کامپیوتر هم نظر بدید.
اینکه شبانه خواجه نصیر رو بالاتر بزنیم یا روزانه اصفهان؟
اصفهان در گرایش معمارى بهتره یا صنعتى اصفهان؟
در مورد خوارزمى هم لطفا بفرمایید که از اصفهان بهتره یا نه؟
ممنون از کمکتون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ
تا جایی که من می‌دونم و اطلاع دارم معماری صنعتی اصفهان از دانشگاه اصفهان قوی‌تر هست. (خیلی)
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
RE: انتخاب دانشگاه در معمارى کامپیوتر
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  تا جایی که من می‌دونم و اطلاع دارم معماری صنعتی اصفهان از دانشگاه اصفهان قوی‌تر هست. (خیلی)

خیلى ممنون بابت کمکتون
تو همین سایت بعضى جاها گفتند که الان اصفهان قویتر شده و دانشگاهشم بهتره اما خیلیا هم میگن صنعتى اصفهان مدرکش اعتبار بیشترى داره
واقعا انتخاب رو واسه ما سخت کرده!
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  تا جایی که من می‌دونم و اطلاع دارم معماری صنعتی اصفهان از دانشگاه اصفهان قوی‌تر هست. (خیلی)

خیلى ممنون بابت کمکتون
تو همین سایت بعضى جاها گفتند که الان اصفهان قویتر شده و دانشگاهشم بهتره اما خیلیا هم میگن صنعتى اصفهان مدرکش اعتبار بیشترى داره

نه نه! اشتباه نکنید! نرم‌افزار اصفهان بهتر از صنعتی اصفهانه. نه سخت‌افزارش. سخت‌افزار صنعتی به خاطر یکی بودن دانشکده با برق قویه. مگر اینکه تو این ۲-۳ سال اخیر اتفاق خاصی افتاده باشه که ضعیف شده باشه سخت‌افزارش!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirho3yn
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط amirho3yn.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  تا جایی که من می‌دونم و اطلاع دارم معماری صنعتی اصفهان از دانشگاه اصفهان قوی‌تر هست. (خیلی)

خیلى ممنون بابت کمکتون

نه نه! اشتباه نکنید! نرم‌افزار اصفهان بهتر از صنعتی اصفهانه. نه سخت‌افزارش. سخت‌افزار صنعتی به خاطر یکی بودن دانشکده با برق قویه. مگر اینکه تو این ۲-۳ سال اخیر اتفاق خاصی افتاده باشه که ضعیف شده باشه سخت‌افزارش!

آها، استاداى صنعتى بیشتر وارد فیلد شبکه هم شدند تا معمارى و البته این بدم نیست براى ما!
در کل از لحاظ جو دانشگاهى هم نظرتون رو صنعتى هستش؟
از لحاظ مکان دانشگاه و ...
سپاس

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز ، رتبه ت چند شده ؟
در رابطه با سوالت باید بگم من طبق تحقیقاتی که کردم و با یه دکترای معماری کامپیوتر هم صحبت کردم ، تو گرایش ما از لحاظ علمی این دانشگاه هایی که شما نام بردید به این شکل رتبه بندی میشه :
۱/صنعتی اصفهان
۲/اصفهان و خواجه نصیر ( شبانه )
۳/خوارزمی

سلام، خیلى ممنون بابت راهنمایى
من ١٩٩ معمارى شدم
٢سال پیش با این رتبه تهران(بهشتى)قبول شدن ولى امسال رو با توجه به همپوشانى نمیدونم قبول بشم یا نه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
جاش خوب نیست راستش. دور از شهره. خوابگاه‌هاش هم کنار خودشه. یه مدتی خیلی جوش بد و افتضاح شده بود. ولی بعد از عوض شدن رئیس دانشگاه دوباره مثل اینکه خوب شده...
بعد جوش خیلی علمی‌تر از اصفهانه. ولی دانشگاه اصفهان وسط شهره. به همه جا دسترسی داره و خیلی هم خوشگل‌تره محوطه‌‌ش :دی
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط amirho3yn.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  جاش خوب نیست راستش. دور از شهره. خوابگاه‌هاش هم کنار خودشه. یه مدتی خیلی جوش بد و افتضاح شده بود. ولی بعد از عوض شدن رئیس دانشگاه دوباره مثل اینکه خوب شده...
بعد جوش خیلی علمی‌تر از اصفهانه. ولی دانشگاه اصفهان وسط شهره. به همه جا دسترسی داره و خیلی هم خوشگل‌تره محوطه‌‌ش :دی

خیلی ممنون لطف کردید Big Grin
البته براى دکترا هم فکر کنم اسم صنعتى بیشتر اعتبار داره واسه دانشگاه هاى تهران
در مورد الویت خواجه نصیر و صنعتى اصفهان نظرى ندارید؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  جاش خوب نیست راستش. دور از شهره. خوابگاه‌هاش هم کنار خودشه. یه مدتی خیلی جوش بد و افتضاح شده بود. ولی بعد از عوض شدن رئیس دانشگاه دوباره مثل اینکه خوب شده...

خیلی ممنون لطف کردید Big Grin
البته براى دکترا هم فکر کنم اسم صنعتى بیشتر اعتبار داره واسه دانشگاه هاى تهران
در مورد الویت خواجه نصیر و صنعتى اصفهان نظرى ندارید؟

بله دقیقا همینطوره. اعتبار اسم صنعتی اصفهان بالاتره برای دانشگاه‌های تهران.
درمورد خواجه نصیر ولی نظری ندارم.
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ ق.ظ
دوستان نظرى ندارن؟ خیلى کم زمان داریم لطفا راهنمایى کنید!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
به نظر من که صنعتی اصفهان چه از نظر اعتبار و چه کیفیت در رشته ی معماری به مراتب قوی تر از اصفهانه، شاید مقایسش درست نباشه ولی مثل این می نونه که شما دانشگاه شریف رو با تربیت مدرس(البته در رشته ی معماری کامپیوتر) مقایسه کنی!

Simplicity is the ultimate sophisticatiion - Leonardo Da Vinci
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ
من خودم کارشناسی خواجه نصیر بودم. حتی یک استاد سخت افزاری هم نداره و سخت افزارش کلا دست الکترونیکی هاست. اخیرا تازه یک استاد سخت افزاری اومده که اون هم با اینکه استاد خوبیه ولی خودش هنوز دانشجوی دکتراست.
بقیه دانشگاهها رو نمی دونم.

زندگی عقیده است و جهاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط amirho3yn.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط:  به نظر من که صنعتی اصفهان چه از نظر اعتبار و چه کیفیت در رشته ی معماری به مراتب قوی تر از اصفهانه، شاید مقایسش درست نباشه ولی مثل این می نونه که شما دانشگاه شریف رو با تربیت مدرس(البته در رشته ی معماری کامپیوتر) مقایسه کنی!

خیلى ممنون

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)captain نوشته شده توسط:  من خودم کارشناسی خواجه نصیر بودم. حتی یک استاد سخت افزاری هم نداره و سخت افزارش کلا دست الکترونیکی هاست. اخیرا تازه یک استاد سخت افزاری اومده که اون هم با اینکه استاد خوبیه ولی خودش هنوز دانشجوی دکتراست.
بقیه دانشگاهها رو نمی دونم.
بله منم لیست اساتید رو دیدم به همین دلیل تردید کردم واسه انتخاب خواجه، اما یه امتیازى که داره اینه که تهرانه!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ
همونطور که میبینید من ترم آخر کارشناسی سخت افزار دانشگاه اصفهانم. از لحاظ جو دانشگاهی اینجا به مراتب بهتر از صنعتیه ! استادای سخت افزاریه خوبی داره. به طور مثال دکتر موحدی نیا که استاد تمامه و واقعا از لحاظ سطح علمی جزو بهترینا تو معماریه و همینطور استادای دیگه ای مثل دکتر بهلولی داره که بسیار فعال و با نظم هستند. همه استادای معماری اینجا با سواد و خوبند به جز یه مورد استثنا که اونم دیگه فسیله :دی. ارشده اینجا هم دو گرایش معماری سیستم های کامپیوتری و معماری شبکه داشت تا پارسال . امسالو دقیقا نمیدونم ولی بازم باید به همین منوال باشه. به شخصه من اگه میخواستم انتخاب کنم قطعا بین صنعتی اصفهان و خواجه و اصفهان ، دانشگاه اصفهانو انتخاب میکردم ، شاید اسمش یخورده کمتر شناخته شده باشه ولی از وقتی که گروه کامپیوتر به دانشکده ی کامپیوتر ارتقاء پیدا کرده و بر خلاف دانشگاه صنعتی زیر سایه برق نیست خییلیی بهتر شده و سرعت پیشرفته بیشتری در پیش گرفته...
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  همونطور که میبینید من ترم آخر کارشناسی سخت افزار دانشگاه اصفهانم. از لحاظ جو دانشگاهی اینجا به مراتب بهتر از صنعتیه ! استادای سخت افزاریه خوبی داره. به طور مثال دکتر موحدی نیا که استاد تمامه و واقعا از لحاظ سطح علمی جزو بهترینا تو معماریه و همینطور استادای دیگه ای مثل دکتر بهلولی داره که بسیار فعال و با نظم هستند. همه استادای معماری اینجا با سواد و خوبند به جز یه مورد استثنا که اونم دیگه فسیله :دی. ارشده اینجا هم دو گرایش معماری سیستم های کامپیوتری و معماری شبکه داشت تا پارسال . امسالو دقیقا نمیدونم ولی بازم باید به همین منوال باشه. به شخصه من اگه میخواستم انتخاب کنم قطعا بین صنعتی اصفهان و خواجه و اصفهان ، دانشگاه اصفهانو انتخاب میکردم ، شاید اسمش یخورده کمتر شناخته شده باشه ولی از وقتی که گروه کامپیوتر به دانشکده ی کامپیوتر ارتقاء پیدا کرده و بر خلاف دانشگاه صنعتی زیر سایه برق نیست خییلیی بهتر شده و سرعت پیشرفته بیشتری در پیش گرفته...

خیلى ممنون بابت توضیحات کاملتون!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
دوستان لطفا نظر بدید
تا الان نصف میگن صنعتى و نصف دیگه اصفهان
واقعا سخته انتخاب!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر Mr.X ۵ ۵,۱۹۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kadarai64
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۸۲۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  ۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه speeedd ۶ ۴,۸۰۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: paradox
  ** حیاتی ** انتخاب کد رشته ی تحصیلی برای مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات؟؟؟؟ Mr. Rezaei ۰ ۲,۱۹۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۱۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close