زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی

ارسال: #۳۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط Mahsash.)
من حرفم این بود و هست که این درست نیست که بدون اطلاع حرفی بزنیم! ما نمی‌دونیم اونا روی چی کار می‌کنن! این جبهه‌گیری درست نیست! و اینکه شما به کسانی که دارن اطلاع می‌دن که چی به چیه این رشته و اینا بد و بیراه می‌گید و بدون اینکه این افراد هیچ نقشی در تصمیم‌گیری داشته بوده باشن باهاشون با لحن بد حرف می‌زنید، نه تنها درست نیست بلکه شرم‌آوره!
اگر نه بنده تو آزمایشگاه دیتامانینیگ(داده کاوی) دانشگاه هستم و امروز داشتیم کلی بحث می‌کردیم با بچه‌های ارشد و دکترای آزمایشگاه در مورد این قضیه و اضافه شدن همچین چیزی و ... عصبانی بودیم همه.
حرف من چیز دیگری بود Smile
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s-nowrozi
ارسال: #۳۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  چه جهان اسلامی ! وقتی تعصب ام÷ال م÷ل شما داعش و گروهی با فرقه های دیگه م÷ل داعش پدر این به ظاهر جهان اسلام (اگر نفت نباشه همه شون باید غاز بچرونند) رو به لجن کشونده یه نفر م÷ل شما علم و دانش رو هم با تعصب مذهبی می بینه
اگر تونستم و فرش قرمز پهن کنن چرا نرمBig Grin حداقل از جیب یه ملت نمیام یه گرایش رو بیارم که خودشون هم اعتقادی بهش ندارند
الان به زور نیست چهار سال دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز بده میخوان علم را با تکنولوژی روز پیش ببرن؟!Huhالآن اگه اروپایی اینکارو کرده بودن شما ...
ببخشید دین رسمی این کشور چیست؟دین ها نه مذهب؟شاید شما به قرآن اعتقاد نداشته باشی،اما اکثریت قریب به اتفاق شیعه و سنی قرآن را قبول دارن
و دیگر اینکه هنوز ۴سال دیگه اتفاقی نیفتاده شما ...

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , bazardeh
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
هر چند از عنوان این گرایش برداشت های متعددی میشه داشت ولی باید توجه داشت که این بحث مربوط به داده کاوی و پردازش تصویر هستش و نوعی یه بحث کاملا تحقیقاتی است.علت برداشت های غلط رو متوجه نمیشم

...Let it Go
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
انگار خیلی تندروی کردم از تمام دوستان هم اگر ناراحت شدند معذرت می خوامBlush

هرگز نگو هرگز
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , rz.gh , kingmax , Happiness.72 , RASPINA
ارسال: #۳۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
اخه یکمیم مشکوکه! چرا یهو توی اصلاحیه؟ چرا ۶ نفر؟ اونم با مصاحبه؟
۱
۱
ارسال: #۳۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ
واقعامصاحبه داره اگه رد بشیم مصاحبشو بقیه انتخابامون در نظر گرفته میشه؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ب.ظ
سلام بر دوستان

فقط یک نگاه یا یک جست وجو
اگر یک جست و جو درباره
مدارس قرانی
انستیتوی قرانی
مراکز قرانی
مراکز تحقیقاتی قرانی
مرکز داده کاوی قرانی
به اضافه امریکا (یا هر جا) بزنی
درخواهی یافت که دعانویسی با قران کاوی خیلی فرق دارد.
اگه یک روز شنیدی که مرکزی در غرب که چند دهه با پیدایش داده کاوی رو قران کار می کنه به هیچ عنوان باور بکن یا نکن؟
طبق نقل ابن مسکان، امام باقر علیه السلام درباره ی آیه «یوم یأتی بعض ءایت ربک» فرمود: وقتی خورشید از مغرب بیاید، ایمان آوردن در آن روز فایده ای نخواهد داشت.

....................
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط osho.)
بزارید من یکم مسله رو روشن کنم.کلا علوم مختلف در یک دسته بندی بزرگ به چهار دسته الهیات،عرفان،فلسفه و علم تقسیم بندی می شوند.از این بگذر که این ها هر کدام با بقیه مشکل دارند.ولی شما باید هر کدام رو در حوزه خودش بررسی کنید.الهیات جایگاهش معلوم است تو مسجد و کلیسا و معبد بررسی می کنند. اگرچه عرفان و الهیات نطقه مشترک بیشتری باهم دارند همچنان که فلسفه و علم با هم دارند.ولی علم سر سازگاری با این ها ندارد.
علم جایگاهش مشخص است دانشگاه، دیگه نمی تونی این رو در مسجد بررسی کرد.
این بحث هم خیلی ساده است قران کاوی باید در مکان الهیاتی بررسی شود.
چرا ما ایران ها نمی تونیم جایگاه این ها رو مشخص کنیم تا زمانی هم جایگاه این ها تو جامعه مشخص نکنیم دوره قرون وسطی رو بیشتر کش می دهیم.الهیات بخش جدا نشدن هر انسان است و باید در مکان خودش بررسی شود.و دنیای فناوری اطلاعات می تواند در عصر فناوری مشکلات روز رو بگیرید به عنوان مسله به دانشجو کامپیوتر تحویل دهد.
۷
۱۵
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  بزارید من یکم مسله رو روشن کنم.کلا علوم مختلف در یک دسته بندی بزرگ به چهار دسته الهیات،عرفان،فلسفه و علم تقسیم بندی می شوند.از این بگذر که این ها هر کدام با بقیه مشکل دارند.ولی شما باید هر کدام رو در حوزه خودش بررسی کنید.الهیات جایگاهش معلوم است تو مسجد و کلیسا و معبد بررسی می کنند. اگرچه عرفان و الهیات نطقه مشترک بیشتری باهم دارند همچنان که فلسفه و علم با هم دارند.ولی علم سر سازگاری با این ها ندارد.
علم جایگاهش مشخص است دانشگاه، دیگه نمی تونی این رو در مسجد بررسی کرد.
این بحث هم خیلی ساده است قران کاوی باید در مکان الهیاتی بررسی شود.
چرا ما ایران ها نمی تونیم جایگاه این ها رو مشخص کنیم تا زمانی هم جایگاه این ها تو جامعه مشخص نکنیم دوره قرون وسطی رو بیشتر کش می دهیم.الهیات بخش جدا نشدن هر انسان است و باید در مکان خودش بررسی شود.و دنیای فناوری اطلاعات می تواند در عصر فناوری مشکلات روز رو بگیرید به عنوان مسله به دانشجو کامپیوتر تحویل دهد.

ای نورافکن! تا حالا کجا بودی؟!!
۸
۴
ارسال: #۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط amirrrrrrr.)
گرایش قران کاوی ظاهرا در اصلاحیه حذف شد Big Grin Big Grin Big Grin
خودشونم فهمیدن چه گلی زده بودن!
بین رشته و research interest فرقی است عظیم!
۱
۲
ارسال: #۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط amirrrrrrr.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  گرایش قران کاوی ظاهرا در اصلاحیه حذف شد Big Grin Big Grin Big Grin
هنوز تو اصلاحیه اول که هست.
شما چطور میگید حذف کردند؟
الان از سنجش دانلود کردم. یعنی هم اصلاحیات شماره ۱ حسابه هم این آخریه؟
برای گرایش هوش پردیس شهید بهشتی ۱۲ نفر میگیره
۰
۰
ارسال: #۴۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط amirrrrrrr.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  الان از سنجش دانلود کردم. یعنی اصلاحیات شماره ۱ حسابه هم این آخریه؟
مطمئن نیستم.
فکر کنم هر دو حسابه.
دوستان دیگه نظر بدن، هر دو حسابه دیگه؟

پس مریضن اگه لازم باشه دانشجوی بیچاره ۱۰۰ تا فایل اصلاحیه رو چک کنه

من الان تو سنجش جستجوی رشته محل کردم قران کاوی رو هم اورد
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط mk1992.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  الان از سنجش دانلود کردم. یعنی اصلاحیات شماره ۱ حسابه هم این آخریه؟
مطمئن نیستم.
فکر کنم هر دو حسابه.
دوستان دیگه نظر بدن، هر دو حسابه دیگه؟

بله، هر دو حسابه.
تو اطلاعیه نوشته:
«لذا متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و همچنین کدرشته محل‌های تحصیلی اطلاعیه مورخ ۹۴/۰۲/۲۸ و این اطلاعیه، نسبت به ثبت اولویت‌های انتخابی خود، حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام نمایند.»
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۴۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
ببخشید کجای دفترچه ی اصلاحیه ی شماره ۲ نوشته این رشته حذف شد؟فقط برای اطلاع میپرسم آخه من گشتم ندیدمش
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان، کسی اطلاع داره آزمون ورودی این گرایش کی برگزار میشه؟
اصلا این گرایش چطوریه داستانش؟ چون جز دانشگاه های شرایط خاص که نیست. پس اون ۱۲نفری که دعوت میشن، کی اسامیشون رو اعلام میکنن؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۸۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  رشته زبانشناسی رایانشی زبانشناس ۰ ۲,۵۸۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: زبانشناس
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۳,۹۸۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۲۶۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  درخواست جزوه‏ ی داده کاوی paieez ۰ ۱,۹۷۶ ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: paieez
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۷۷۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  داده کاوی امیرکبیر bersam ۲ ۲,۲۰۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bersam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close