زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۱۶۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ
ببین حالا خیلی هم فرقی نمی کنه که رفته باشه زیر گروه کامپیوتر یا نره در هر صورت برای کسی که بخواد بخونه فرقی نمی کنه در ضمن هر کدوم از این گرایش ها رو بخونید یکیه فقط اسماش بزرگه بین رشته ی آیتی و مثلا امنیت چه فرقی هست اگه حرفمو قبول ندارید خوب از کسایی که هم ارشد آی تی و هم ارشد امنیت خوندن و تموم کردن بپرسید ببینید چه تفاوتی دارن !!!!........
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط saharitst.)
من واقعا گیج شدم..وقتی زنگ زدم وزارت علوم طرف با شک و تردید به من گفت شبکه و امنیت زیرمجوعه کامیپوتره ولی هم ماهان هم مدرسان هم سنجش ازموناشونو بر اساس ای تی چیدن و ماهان در جواب سوالهایی که گفتن شبکه و امنیت زیر مجموعه کامیوتره یا ای تی گفته ای تی و باید منابع ای تی رو بخوانین..نمیدونم دیگه واقعا گیج شدم
۲
۱
ارسال: #۱۶۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین حالا خیلی هم فرقی نمی کنه که رفته باشه زیر گروه کامپیوتر یا نره در هر صورت برای کسی که بخواد بخونه فرقی نمی کنه در ضمن هر کدوم از این گرایش ها رو بخونید یکیه فقط اسماش بزرگه بین رشته ی آیتی و مثلا امنیت چه فرقی هست اگه حرفمو قبول ندارید خوب از کسایی که هم ارشد آی تی و هم ارشد امنیت خوندن و تموم کردن بپرسید ببینید چه تفاوتی دارن !!!!........

خب واحداشون در دانشگاه کاملا متفاوته ولی میتونن بعد از فارغ تحصیلی خودشون امنیت کار کنند.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

===============
یچه های ایتی دکتر خلیلی فر لینکهای زیر رو برای کتابهاشون گذاشتن و.اسه کسی که هزینه نکنه کتاب نداره بخره
خصوصا شبکه من خواهش کردم بقیه اش رو ه مبذاره خواهش میکنم شما هم درخواست بدین بقیه اش رو ه مفصل به فصل بذاره
کسی که که دوست نداره جان مادرش دانلود نکنه
نیکی و. پرسش؟
من امروز از طریق دوستم که رفته کلاسش باخبر شدم
بهشونم زنگ زدم خواهش کردم شبکه چون کتاب درستی توی بازار نیست ادامه بده
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , marjan sadat , Goli.Raad , فاطمه ارشد ای تی
ارسال: #۱۷۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
بچه ها خبری نیس؟
اطلاعیه ی رسمی چیزی
تکلیفمون هنوز بلاتکلیفه گویا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
سلام دوستان چی شد آخرش؟ به چه نتیجه ای رسیدین؟Confused
در جهت اعتراض من و دوستام هم هستیم چون این موضوع شدیدا به ضررمونه هرچی تو کارشناسی خوندیم بی فایده میشه و باید بریم چندتا کتاب دیگه از گرایش نرم افزار بخونیم Sad
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
بلاتکلیف نیستیم تموم شد
هم سنجش هم مدرسان هم پارسه و ماهان و نصیر تو ازموناشون تغییراتو اعمال کردند وقتی سنجش تغییراتو اعمال کرده پس یعنی شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوترن دیگه

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۷۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close