زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۴۰۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ
بعداز ظهر که نه! غروب میاد! :-)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۰۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط RMO.)
آقای بلک منو یاد یک عده از هم کیشاشون میندازن. یکسال و اندی پیش که برای عمل چشم با عده کثیری از خانمها و آقایون لباس مخصوص پوشیده پشت در اتاق عمل منتظر بودیم تا نوبتمون بشه.یه آقایی بودند که شباهت عجیبی به کاربر بلک داشتنBig Grin.آنچنان استرس و ترسی به همه وارد میکردن که نگو! یه خانم متاهل که تا مرز سکته پیش رفت. اما در نهایت با لبهای خندان وارد اتاق عمل شدیم و با خوشحالی و دوان دوان هم خارج!
امیدوارم اینجا هم آخرش ختم به خیر بشه.Heart

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط faza.)
چرا سنجش طی دو سال گذشته نتیجه کنکور ارشد رو یکشنبه اعلام کرده؟ یعنی امسالم یکشنبه ... ؟
ارسال: #۴۰۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  چرا سنجش طی دو سال گذشته نتیجه کنکور ارشد رو یکشنبه اعلام کرده؟ یعنی امسالم یکشنبه ... ؟

به روزش نیست که ،به تاریخه... پارسال ۲۱ام یکشنبه بود، امسال دوشنبه اس..... Cool

[تصویر:  11.png]
ارسال: #۴۱۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
مهناز بدبینانه گفتم
خوش بینانه گفتنی برعکس میشه
ارسال: #۴۱۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  امشب بارسا و رئال بازی دارن. کاربران علاقه مند به فوتبال برن بازی رو ببینن تا استرس ازشون دور بشه. الانم مسابقه بارسا است.
اینم یه پیشنهاد جدی برای دفع استرس.
کاربر بلک! استرس اون بیشتره. من که نمیبینم. ConfusedConfusedConfusedConfused
یعنی شما شک داری بارسا میبره؟؟؟؟
نیمار ۵۰ گله شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۴۱۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  چرا سنجش طی دو سال گذشته نتیجه کنکور ارشد رو یکشنبه اعلام کرده؟ یعنی امسالم یکشنبه ... ؟

به روزش نیست که ،به تاریخه... پارسال ۲۱ام یکشنبه بود، امسال دوشنبه اس..... Cool

من امروز برام جمعه بود دیروز شنبه !!!فردا نکنه نتایج بیاد آخه از نظر من فردا دوشنبه است.استرس نداشته باشید نظر سنجش مهم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , Sadi_gh , sara9009
ارسال: #۴۱۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
دوستان خود سنجش گفته سه شنبه تاریخ ۲۲ اردیبهشت !!! یکی دیگه از دوستان هم اطلاعیه رو گذاشت من موندم چرا سوزنتون رو ۲۱ ام گیر کرده:http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2041
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال: #۴۱۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  دوستان خود سنجش گفته سه شنبه تاریخ ۲۲ اردیبهشت !!! یکی دیگه از دوستان هم اطلاعیه رو گذاشت من موندم چرا سوزنتون رو ۲۱ ام گیر کرده:http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2041
میگن ۲۲ اما ۲۱ میاد نتایج

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۴۱۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  دوستان خود سنجش گفته سه شنبه تاریخ ۲۲ اردیبهشت !!! یکی دیگه از دوستان هم اطلاعیه رو گذاشت من موندم چرا سوزنتون رو ۲۱ ام گیر کرده:http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=2041

خب اینو که در جریان هستیم، ولی هرسال شب قبلش میاد، امسال سنجش گفته ۲۲ ام ، ۲۱ ام شب میاد....Blush از این لحاظ Tongue

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۴۱۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
دوستانی که کنکور دادند، هر سال معمولا چند سال حذف میشه؟! مخصوصا مشترک و تخصصی؟
و اینکه دوستمون گفتند درصدشون بهتر اومده، چند درصد حدودا بهتر اومده؟!
ارسال: #۴۱۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط faza.)
مثلا من پارسال درصد تخصصیم (هوش) رو حساب کرده بودم شده بود حدود منفی ۱۰
وقتی نتایج اومد، قبل از اینکه رتبمو ببینم، دیدم درصد هوشم شده مثبت ۲۰ !!!!
فکر نمیکنم تغییرات تو کل ادوار کنکور اینقدر به نفع کسی شده باشه!!!
(آخه تو ۱۶ سوال هوش، پارسال ۲ سوال ۲ گزینه ای شد و یک سوال هم جوابش عوض شد و هر ۳ تا هم به نفع من بود! یعنی ۳ تا غلطم درست شد!)
البته این دیگه اوجش بود!

امسال حداقل یه سوال تو ریاضی عوض میشه، یه سوالم تو مشترک، بقیش دیگه با خداست! (به نظرم مشترک امسال پتانسیل ۲ - ۳ تا تغییر رو داره، حالا یا حذف یا دوگزینه ای یا ...)
 سپاس‌گزاری شده توسط: karbar , nazan1 , atish69
ارسال: #۴۱۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  [تصویر:  352949_2b02_ralph_waldo_emerson_quote.jpg]

یکی بزنه تو گوشم بیشتر اروم میشم تا با این جمله ی (استرس نداشته باش) ، میبینمش علاوه بر کنکور یاد بدهکاریمامم میفتم:/
خواهشا دوستان دیگه از این جمله استفاده نکنن من چیزی تحت عنوان اعصاب ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hassan_alikarami , arefeh.hp
ارسال: #۴۱۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  مثلا من پارسال درصد تخصصیم (هوش) رو حساب کرده بودم شده بود حدود منفی ۱۰
وقتی نتایج اومد، قبل از اینکه رتبمو ببینم، دیدم درصد هوشم شده مثبت ۲۰ !!!!
فکر نمیکنم تغییرات تو کل ادوار کنکور اینقدر به نفع کسی شده باشه!!!
(آخه تو ۱۶ سوال هوش، پارسال ۲ سوال ۲ گزینه ای شد و یک سوال هم جوابش عوض شد و هر ۳ تا هم به نفع من بود! یعنی ۳ تا غلطم درست شد!)
البته این دیگه اوجش بود!

امسال حداقل یه سوال تو ریاضی عوض میشه، یه سوالم تو مشترک، بقیش دیگه با خداست! (به نظرم مشترک امسال پتانسیل ۲ - ۳ تا تغییر رو داره، حالا یا حذف یا دوگزینه ای یا ...)
عجب شانسی :دی خدایا ازین شانسا نصیب مام کن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , nazan1
ارسال: #۴۲۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
یکی بزنه تو گوشم بیشتر اروم میشم تا با این جمله ی (استرس نداشته باش) ، میبینمش علاوه بر کنکور یاد بدهکاریمامم میفتم:/
خواهشا دوستان دیگه از این جمله استفاده نکنن من چیزی تحت عنوان اعصاب ندارم
بابا شوخی بود! اصن واسه همین استرس رو اونجوری نوشتم! :-)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۸۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۵۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۱۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۶۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close