زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به کجاها دعوت شدید؟؟؟

ارسال: #۷۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  منم خوابگاه دانشگاه شیراز را دیدم. اتاقهای خیلی خیلی کوچک دو نفره بود. یه تخت دو طبقه و یک عدد میز تحریر و یک عدد صندلی و کلا نمیشد در اتاق مثلا رو زمین دراز کشید. واقعا جا نبود!
راستش خوابگاه شیراز را دیدم انقدر ترسیدم که میخواستم برگردم تهران٬ ولی دوستم نذاشت و راضیم کرد که بمونم و کلی از سطح علمی دانشگاه گفت که من موندم برای مصاحبه. البته انصافا محوطه خوابگاه سبز و قشنگ بود اما اتاقها واقعا فقط به درد این میخورد که اخر شب بری بخوابی و فردا صبح زود فرار کنی دانشگاه!
دانشگاه اصفهان خوابگاه خوبی داشت انصافا٬ حداقل در مقایسه با شیراز.
نکته جالب دیگر برخورد با ما به عنوان مهمان یک شب قبل از مصاحبه بود. دانشگاه اصفهان به هر ۴ نفر یه اتاق با کمد٬ تخت٬ ملافه های تمیز و ... داد. آنقدر خوب بود که من برای مصاحبه صنعتی اصفهانم همونجا موندم و نرفتم خوابگاه صنعتی شب قبل از مصاحبه. دانشگاه شیراز با هزار منت و پاس دادن به این مجتمع و اون مجتمع٬ یه جا تو اتاق تلویزیون روی زمین داد. کلا شبی بود شب قبل از مصاحبه شیراز! فکر کنم هیچ کدوم از بچه ها نخوابیدند.
خدا پدر و مادرت بیامرزه...
منم زنجانی هستم دیدی پرفسور ثبوتی چی ساخته علوم پایه.. جدا رحمت بر پدر مادرت.
تازه اونچیزی که شما دیدی خیلی بدترش مال پسراست. شما چون دختر هستین خوابگاه دخترا در حد ۲۰ درصد بهتر از پسرا هست.
حساب کنید روز اول ۹۰۰ کیلومتر زدم ۳ تاساک سنگین همراهم از کمر افتادم خیس عرق!
توقع داشتم یه اتاق با تخت و جایی که بهداشت حداقلی داشته باشه بگیرم استراحت کنم بعد برم حمام! نمی دونستم تا شب باید یخچال بشویم. بعد برم دنبال جرم گیر بعدش گرد گیری یه خرابه و بوی تعفن اتاق تحمل کنم... حالم بهم زدن از درس خوندن لعنت به باعث و بانیش... برق قطع میشه اینترنت کابلی! هم قطع میشه!
در باز کردم انگار تو یه خرابه وارد شدم ۲ مترخاک پر از موی گربه و فضولات حیوان از گربه و موش بگیر تا گرد و خاک شدید وکثیف
حس من میدونید چی بود اون لحظه؟؟؟ برگردم زنجان. بعد ۲-۳ سال پشت کنکوری فهمیدم ۱۶ شهریور ۹۳ چه غلطی کردم اومدم شیراز.
هیچی نه ملافه دادن نه اومدن پاک کردن هیچی... همچی کثیف گفتن همینی که هست می خوای بخواه نمی خوای به جهنم!
خوابگاه دانشگاه زنجان- علوم پایه زنجان- اصفهان- صنعتی اصفهان- تبریز- فردوسی مشهد- یزد.
یا من از نزدیک دیدم یا دوستام اونجا هستن. واقعا یه مشت ادم بی شخصیت اونجا دارند اداره می کنند...
هیچ بهداشتی نیست. اتاقی که ۱ نفره هست کردن ۳ نفره شبا موقع خوابیدن اصلا راحت نیستیم روزای دیگه هم باید ۱-۲ نفر از اتاق زنه بیرون وگرنه نمیشه ۳ تایی تحمل کرد.
من به شدت شکایت دارم از مدیریت اونجا ولی کجا باید شکایت کنم رنج نامه بنویسم.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب ببینید، شما که نبودید که بتونین درست قضاوت کنید. مصاحبه ها اینطوری بود که از ساعت ۹ شروع شد و هر کس مصاحبه اش تموم میشد بالافاصله نفر بعدی میرفت برای مصاحبه. خب خیلی طبیعی هست که اساتید بعد از مثلا ۴ ساعت خسته بشن و بفکر ناهار باشن. مسئله اینه که چون این خانم بلافاصله بعد از نفر قبلی رفته داخل کمی با بحث ناهار تداخل پیدا کرده و به نظرم نگران کننده نیست. خصوصا وقتی قراره اصل نمره دهی رو بعد از جلسه آزمون انجام بدن.
البته دانشگاه شیراز خیلی تند تند از افراد مصاحبه میگرفت (شاید هم چاره ای نداشت) اما خب یکم بیشتر به داوطلبین وقت میدادن بهتر بود و شخص احساس رضایت بیشتری میکرد وقتی میتونست بهتر از خودش دفاع کنه.
در کل بنظرم شما خیلی سختگیرانه و بدبینانه به قضیه مصاحبه و خوابگاه و... نگاه میکنید. شکی نیست که هر سیستمی نقص داره و میتونه بهتر بشه.
اقا مسعود ببین اینکه شیراز شهر خیلی زیبا و مردم گلی داره و خونگرم اصلا جای شکی نیست.
ولی بیان حقیقت واجب هست. اقا مسعود متاسفانه حقیقت میگم بهتون مدیریت خوابگاه هیچ اهمیتی نمیده به بچه ها.
اقا مسعود اساتید دانشگاه هم جز دکتر ثامنی و یکی دوتا دیگه نگاه خیلی بدی به دانشجو ها دارند.
باز صد رحمت به استاد پایان نامه خودت. ترم اول بخاطر دعوای بین خودشون ( دو استاد!!! دو هیئت عملی!!! باهم دعوا و لجبازی کردن!)
اومدن یاد گیری ماشین و شناسایی الگو باهم ارائه دادن تو اون فضای غیر قابل تحمل خوابگاه بایستی چوب دعوای این دوتا رو هم بخوری... چنان فشاری اوردن بهمون که نگو.
اقا مسعود والا انسانیت داشتن مهمه. ما حیوان نیستیم انگار ۳ تا گوسفند می کنن تو اتاق.
اندازه حیوان باهامون رفتار میشه تو خوابگاه چون نه تخت داریم نه کمد داریم نه بهداشت ما رسیدگی می کنن... هیچی نداریم...
اقا مسعود بله خب اینچیزا موقعی حس می کنی که مجبور باشی ۶ ماه تو اون خراب شده بمونی و درسم بخونی چطور میشه درس خوند برای کسی که رشتش هوش مصنوعی هست و ذهنش باید اروم باشه!!! نکه درگیر با هم اتاقی ها یا بهداشت اتاق لباس هاش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
والا توقع زیاد نیست تمام حرف من این هست اگه ظرفیت خوابگاه ندارین هر دانشگاهی هم می خواید باشید بی جا می کنید که دانشجو جذب می کنید. باقی مسائل بماند! خیلی اتفاقات از فضای کثیف خوابگاه دیدم از مصرف.....................
اقا مسعود شما اجازه بدید حقایق گفته بشه دیگری بدبخت نشه بیاد بزنه شیراز...
اره اگه رشتش ای تی یا نرم افزار بود من این حرف نمی زدم برای رشته هوش مصنوعیی یا مکانیک یا مواد یا ... خوابگاه متوسط به بالا می خواد نه ضعیف. رشته ادبیات باشه دانشگاه شیراز مشکلی نیست خوابگاه میمونه.
این حرفاتون من رو یاد اون روزایی انداخت که تازه قبول شده بودید و ازم میپرسیدید که حمومش چطوریه و یه سری سوالا که کاملا مشخص بود تا بحال خوابگاه زندگی نکردید
در مورد اینکه رشته هوش نمیتونه توی این خوابگاه بمونه و رشته نرم افزار و ادبیات میتونن بمونن اصلا متوجه منظورتون نشدم!
در نهایت میخوام بگم
خوابگاه دانشگاه شیراز خخخخیییییییییلییییییییییی هم عالیه و من دو سال اونجا بودم و خیلی هم خوب بود و کیف داد Big GrinBig Grin
والا به ما که خوش گذشت شمام دارین سخت میگیرین
توی دفترچه هم میزنه که ظرفیت خوابگاه زیاد ندارن و اگه کسی نمیخواد خب نباید انتخابش کنه دیگه
بازم میگم
خوابگاه دانشگاه شیراز در بهترین موقعیت شیراز و بهترین خوابگاه می باشد Big Grin
اگه بحث کمد می کنین
خب ما دو نفری از کمد استفاده می کردیم و اصلا هم مشکلی نبود
ظرفیت اتاق هم سه نفره بود که بازم خوب بود
من خودم دو سال از اتاق بیرون نرفتم و تمام کارام رو توی اتاق انجام دادم
بازم تاکید می کنم من راضی بودم از خوابگاه دانشگاه شیرازززززززززززززززز Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , پروفسور
ارسال: #۷۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اقا مسعود ببین اینکه شیراز شهر خیلی زیبا و مردم گلی داره و خونگرم اصلا جای شکی نیست.
ولی بیان حقیقت واجب هست. اقا مسعود متاسفانه حقیقت میگم بهتون مدیریت خوابگاه هیچ اهمیتی نمیده به بچه ها.
اقا مسعود اساتید دانشگاه هم جز دکتر ثامنی و یکی دوتا دیگه نگاه خیلی بدی به دانشجو ها دارند.
باز صد رحمت به استاد پایان نامه خودت. ترم اول بخاطر دعوای بین خودشون ( دو استاد!!! دو هیئت عملی!!! باهم دعوا و لجبازی کردن!)
اومدن یاد گیری ماشین و شناسایی الگو باهم ارائه دادن تو اون فضای غیر قابل تحمل خوابگاه بایستی چوب دعوای این دوتا رو هم بخوری... چنان فشاری اوردن بهمون که نگو.
اقا مسعود والا انسانیت داشتن مهمه. ما حیوان نیستیم انگار ۳ تا گوسفند می کنن تو اتاق.
اندازه حیوان باهامون رفتار میشه تو خوابگاه چون نه تخت داریم نه کمد داریم نه بهداشت ما رسیدگی می کنن... هیچی نداریم...
اقا مسعود بله خب اینچیزا موقعی حس می کنی که مجبور باشی ۶ ماه تو اون خراب شده بمونی و درسم بخونی چطور میشه درس خوند برای کسی که رشتش هوش مصنوعی هست و ذهنش باید اروم باشه!!! نکه درگیر با هم اتاقی ها یا بهداشت اتاق لباس هاش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
خب راستش من خودم خوابگاهی نیستم و در ارسال های قبل بیشتر منظورم این بود که راجع به غذا حرف زدن اساتید خیلی هم عجیب نبود. اینکه از خوابگاه انتقاد هم کنید خیلی به جا هست...
من از مشکلات دانشکده و بخش خودمون خبر دارم. منتهی با این وجود باز هم نباید خیلی بچه هایی که میخوان امسال بیان شیراز رو از این دانشگاه دلسرد کنیم، چون تقریبا اکثر دانشگاه ها این مشکل یا مشکلات مشابه رو دارن.

از دوستان تقاضا دارم بحث خوابگاه و چیزهایی غیر از مصاحبه را دیگه اصلا اینجا مطرح نکنید چرا که از هدف این تاپیک یک خورده دور هست. با تشکر.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۷۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
کسی میدونی مصاحبه ی دانشگاه اصفهان هوش مصنوعی
از دانشگاه های شریف و امیر کبیر تهران کسی هم اومده بود یا نه؟
و اگر اومده بودن رتبشون جطور بود؟

bright
ارسال: #۷۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  کسی میدونی مصاحبه ی دانشگاه اصفهان هوش مصنوعی
از دانشگاه های شریف و امیر کبیر تهران کسی هم اومده بود یا نه؟
و اگر اومده بودن رتبشون جطور بود؟

من روز مصاحبه دو نفر رو از امیرکبیر دیدم. یکیشون متن کاوی کار کرده بود و دیگری پردازش تصویر. رتبه هاشون دقیقا یادم نیست. فک کنم یکی حدود ۲۰ بود و دیگری حدود ۳۰.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright
ارسال: #۸۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط masoomehj.)
چرا از معماری کسی اینجا نیست؟Sad((((
امروز مصاحبه تهران بود.
دکتر یزدانی-مدرسی-صفری یه اتاق بودن و محمدی و کارگهی و صالحی یه اتاق دیگه!
سوال علمی هیچییییییییییییییییییی
زمان مصاحبه در حد ۵دقیقه!
کلا دور همی بود Smile))
ارسال: #۸۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان من یک سوال در مورد سیستم قبولی دانشگاه ها در سازمان سنجش دارم.
اگه سازمان سنجش برای یک دانشگاهی مثلا ۴ نفر ظرفیت اعلام کرده باشه ولی طبق ظرفیت اساتید، دانشگاه ۲ نفر رو بتونه قبول کنه سازمان سنجش ۴ نفررو مجبورا میفرسته به عنوان قبولی در اون کد رشته یا نه؟ یا هر طور که دانشگاه و اساتید بخوان عمل میکنه. خیلی خیلی ممنون
ارسال: #۸۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یک سوال در مورد سیستم قبولی دانشگاه ها در سازمان سنجش دارم.
اگه سازمان سنجش برای یک دانشگاهی مثلا ۴ نفر ظرفیت اعلام کرده باشه ولی طبق ظرفیت اساتید، دانشگاه ۲ نفر رو بتونه قبول کنه سازمان سنجش ۴ نفررو مجبورا میفرسته به عنوان قبولی در اون کد رشته یا نه؟ یا هر طور که دانشگاه و اساتید بخوان عمل میکنه. خیلی خیلی ممنون

همچین چیزی مگه ممکنه؟؟؟خب سنجش از خود دانشگاه میپرسه چندتا میخواین بگیرین همون رو اعلام میکنه
ارسال: #۸۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ب.ظ)masoomehj نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یک سوال در مورد سیستم قبولی دانشگاه ها در سازمان سنجش دارم.

همچین چیزی مگه ممکنه؟؟؟خب سنجش از خود دانشگاه میپرسه چندتا میخواین بگیرین همون رو اعلام میکنه

یعنی ممکنه مثلا دانشگاهی ۴ تا اعلام ظرفیت کرده تو دفترچه، آخر سر ۲ نفر بگیره؟
ارسال: #۸۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ب.ظ)masoomehj نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یک سوال در مورد سیستم قبولی دانشگاه ها در سازمان سنجش دارم.

آره اگه نمره هارو خیلییییییییییی پایین بدن ممکنه.ولی من شنیدم بعضی دانشگاها فقط مثلا تهران میتونن اگه دانشجوی خوب نبود نگیرن، بعضی جاها اگه انتخاب نکنن سنجش خودش میفرسته مثلا علم و صنعت.نمونه هردوتارو دیدم. احتمال میدم یه حداقلی رو باید بدن که سنجش واسشون بفرسته والا اصلا نمی گیرن
ارسال: #۸۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoomehj نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  

آره اگه نمره هارو خیلییییییییییی پایین بدن ممکنه.ولی من شنیدم بعضی دانشگاها فقط مثلا تهران میتونن اگه دانشجوی خوب نبود نگیرن، بعضی جاها اگه انتخاب نکنن سنجش خودش میفرسته مثلا علم و صنعت.نمونه هردوتارو دیدم. احتمال میدم یه حداقلی رو باید بدن که سنجش واسشون بفرسته والا اصلا نمی گیرن

خیلی خیلی ممنونم Smile
از اساتید دانشگاهمون شنیدم که انگار خودشون حد نصاب قبولی رو اعلام کردن و به من ۰/۵ نمره کمتر از اون حد دادن و فقط به یکی از بچه ها ۰/۱ بالاتر از حد نصاب قبولی نمره دادن. با این حساب انگار فقط اون یک نفر قبوله... ولی ظرفیت تو دفترچه ۳ نفر اعلام شده... Sad
ارسال: #۸۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ)masoomehj نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  

خیلی خیلی ممنونم Smile
از اساتید دانشگاهمون شنیدم که انگار خودشون حد نصاب قبولی رو اعلام کردن و به من ۰/۵ نمره کمتر از اون حد دادن و فقط به یکی از بچه ها ۰/۱ بالاتر از حد نصاب قبولی نمره دادن. با این حساب انگار فقط اون یک نفر قبوله... ولی ظرفیت تو دفترچه ۳ نفر اعلام شده... Sad

کدوم دانشگاه؟ خیلی رو حرف استادا حساب نکنین خیلی وقتا قول میدن که میگیرن وقتی نمی گیرن هوارمدل بهونه بی ربط میارن!
ارسال: #۸۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط mmm.shz.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)peyman429 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  من هم با ۶۲ فقط شیراز روزانه دعوت شدم که نخواهم رفت!
فقط روزانه زده بودم، شاید سرنوشت ما هم چیز دیگه ای باشه... Smile
دوست عزیز شما که قصد نداشتید برید چرا زدید؟؟
شاید اگر کسانی که قصد شرکت در مصاحبه نداشتند انتخاب نمیکردند، شانس شرکت در مصاحبه به دیگران هم داده میشد. اقدام شما به سود کسانی می شود که رتبه بهتر دارند و نسبت به آن هایی که رتبه بعد از شما بوده اند و معرفی نشده اند رزومه ضعیف تری دارند.
من با رتبه ۷۸ معرفی نشدم.

دوست عزیز شما هم که دعوت نشدین چیزی از دست ندادین، چون نرم افزار شیراز واقعا یعنی وقت تلف کردن.....
من خودم بچه شیرازم، ولی شیراز رو نزدم، چون واقعا داغونه نرم افزارش.....

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mehrankh نوشته شده توسط:  من دیروز مصاحبه دانشگاه کاشان رفتم.
تیم مصاحبه فقط دو استاد بود(که یکی هم معاونت آموزشی دانشکده بود)
تقریبا ۳۰-۳۵ دقیقه طول کشید.البته شاید چون نفر اول بودم زیاد طول کشید.
دوستان دیگه ای هم اونجا بودن که رتبه هاشون خیلی خیلی بهتر از این بود که کاشان رو آورده باشن. رتبه ۲۳ --- رتبه ۳۲/ رتبه ۴۰
تقریبا از همه چیز-شامل-پایان نامه، مقالات، کتاب، درس های کارشناسی و ارشد، ترجمه، تبدیل، تز پیشنهادی و خلاصه هر چی که به ذهنشون رسید سئوال پرسیدن....

ان شاء الله هر چی خیر باشه پیش بیاد....
ببخشید ولی امیدوارم کاشون قبول نشید، چون مطمئنم بعدش شدیدا پشیمون میشید....!!
ارسال: #۸۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
نمره حد نصاب دانشگاه ها چقدره؟

bright
ارسال: #۸۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
دانشگاه تربیت مدرس برای IT تاریخ رو ۱۶و۲۳ خرداد زده! اگه کسی از دوستان اطلاعی درباره تاریخ دقیق مصاحبه داره لطفا اطلاع رسانی کنه، چون چهارشنبه و پنجشنبه هم تعطیله و نمیشه با دانشگاه تماس گرفت.
ارسال: #۹۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
درود بر شما
روز شنبه ۱۶ خرداد برای دعوت شدگان شبانه است
روز ۲۳ خرداد که شنبه بعد می شود برای دعوت شدگان روزانه
دیروز که پیام دادند به شماره پشتیبان زنگ زدم این طوری گفت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۲۹ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۷۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۳۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۸,۶۸۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
  شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ shahmorteza ۲۱ ۱۳,۲۳۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دعوت به همکاری aflak ۰ ۱,۹۳۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی ۹۶ alilash ۵ ۳,۴۱۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۳۳ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  دعوت به همکاری برنامه نویس دات نت a.kam ۱ ۲,۷۱۹ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: a.kam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close