زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به کجاها دعوت شدید؟؟؟

ارسال: #۶۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
دیروز برای رشته کامپیوتر نرم افزار دانشگاه اصفهان رفتم.
نظم و محیط انتظار و استراحت دانشجو ها خوب بود.
کل مصاحبه از ۶ تا ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمی کشید.
تیم مصاحبه از ۴ استاد اقا و ۱ استاد خانم تشکیل شده بود.
سئوالات متنوع بود و به غیر از اون خانم که فقط می خندید و هیچ کاری نمی کرد(منظورم بررسی مدارک و یا سئوال) باقی اساتید در تمام مدت مصاحبه یا مشغول سئوال پرسیدن بودن یا تک تک مدارک رو چک می کردن.
اما اصلا از برخوردشون مشخص نبود که پسندیدن یا نه…
شاید هم از قبل انتخاب کرده باشن.
نمی دونم…
من به چند تا سئوال جواب دادم اما چند تا از سئوالاتشون در ادبیات موضوعی که سئوال می کردن نبود. شاید قصد گمراه کردن داشتن….

هر کسی در قفس ذهنی خود زندانی است،
ذهن بی پنجره دود آلود است،
ذهن بی پنجره بی فرجام است ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
اگه ممکنه اسامی اساتید مصاحبه کننده دانشگاه اصفهان را بفرمائید.
ارسال: #۶۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ
RE: به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  اگه ممکنه اسامی اساتید مصاحبه کننده دانشگاه اصفهان را بفرمائید.
۵ نفر از اساتید لینک زیر بودن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۶۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
امروز مصاحبه دانشگاه شیراز بود. کسی رفته؟ چطور بوده؟ اساتید مصاحبه کننده گروه نرم افزار چه کسانی بودن؟
ارسال: #۶۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
سلام بچه ها
من صنعتی اصفهان٬ اصفهان و شیراز مصاحبه هوش مصنوعی رفتم.
صنعتی اصفهان کاملا دقیق سوال پرسیدند. رزومه ی من را زیر و رو کردند و راجع به پروژه های انجام داده شده٬ مقاله و حتی کتابهایی که برای بعضی درسهای ارشد گذراندیم پرسیدند. در مجموع مصاحبه خوبی بود (حتی اگه من انتخاب نهاییشون نباشم) چون احساس کردم فارغ از هر تعصبی به دنبال جذب دانشجوی قوی بودند. حداقل اینطور نشون میدادند! مخصوصا استادهایی که موضوعات مورد علاقه شان با تز من اشتراک داشت کاملا با حوصله سوال میپرسیدند و با دقتی عجیب به پاسخهام گوش میدادند.
اصفهان کاملا برعکس بود. تند تند سوال میپرسیدند و انتظار داشتند مثل برق جواب بدی. حوصله گوش دادن نداشتند و از خداشون بود بگی نمیدونم! لبخند میزدند و نوبت را میدادند به استاد بعدی برای سوال پرسیدن! اگه جواب میدادی هم با چشم و حتی یه بار زبانی بهم گفتند که باید مختصر جواب بدی. البته از لحاظ کاری موضوع تزم خیلی در ارتباط با زمینه ی کاری اونا نبود. توصیه ام به دوستان برای سالهای آینده اینه که اگه پردازش تصویر کار نکردی اصفهان را نزن٬ چون فقط یه انتخابت میسوزه.
شیراز یه چیزی بین صنعتی اصفهان و اصفهان بود. وقتی را که صنعتی اصفهان میگذاشت اونا نمیگذاشتند اما به بی حوصلگی اصفهان هم نبودند. چند تایی سوالهای پخته ای از تز و مقاله ام پرسیدند که خوشم اومد. البته آخرش متوجه شدم که اساتید شیراز بیشتر ترجیح میدند بعد از مصاحبه مدارک و رزومه را بررسی کنند نه مثل صنعتی حین مصاحبه. اونا هم مثل اصفهان فرصت کافی برای معرفی به داوطلبها نمیدادند.
در پایان از صمیم قلب امیدوارم شایسته ترینها دکتری پذیرفته شوند٬ حتی اگه من در بینشان نباشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: milad1367
ارسال: #۶۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
من پنج تا انتخاب اولم دعوت به مصاحبه شدم (مهندسی فناوری اطلاعات)

شریف
امیرکبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر
تهران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ق.ظ
RE: به کجاها دعوت شدید؟از تجربیات مصاحبه ها بگید......
........

ارسال: #۶۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  شیراز خیلی خوب نبود
اصلا به رزومه ام نگاه نکردن
چون.موقع ناهار بود،حوصله ی سوال پرسیدن هم نداشتن
فقط یکی از استادها ازم یه سوال پرسید
و بقیه داشتن راحع به اینکه ناهار جوجه کباب بخورن یا کوبیده صحبت میکردن
در کل حالم خیلی گرفته شد
سلام خانم مهندس
متاسفانه خیلی ناراحت شدم از شنیدن این حرفا.
شیراز باعث تاسف هست اساتیدش. تنها استاد شیراز دکتر ثامنی هستند سواد و اخلاق.
تازه کاش فقط همین ها بودن که نوشتید!
واقعا باعث تاسف هست دانشگاه شیراز از هرجهت خراب شده از خوابگاه بگیر تا دانشکده فنی...
Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright , mmm.shz
ارسال: #۶۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  و بقیه داشتن راحع به اینکه ناهار جوجه کباب بخورن یا کوبیده صحبت میکردن

درد بی درمون بخورنSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz , YaSs_2010
ارسال: #۷۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  [
سلام خانم مهندس
واقعا باعث تاسف هست دانشگاه شیراز از هرجهت خراب شده از خوابگاه بگیر تا دانشکده فنی...
Sad

خب توی گروه هوش اساتید خوب دیگه ای هم هستن! اما من بحثی روی اساتید هوش ندارم و البته دکتر ثامنی که فوق العاده ان
اما دو چیزی که چون خودم تجربه داشتم
اول اینکه شیراز دانشکده فنی نداره!!! رشته های مهندسی هر کدوم برای خود دانشکده جدا دارن!
دوم اینکه خوابگاه شیراز یکی از بهترین خوابگاه های کشور هستش
نمیدونم توقع شما از خوابگاه چیه دقیقا ولی خوابگاه شیراز دارای موقعیت عالی و امکانات نسبتا خوبی است
ارسال: #۷۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)bright نوشته شده توسط:  شیراز خیلی خوب نبود
اصلا به رزومه ام نگاه نکردن
چون.موقع ناهار بود،حوصله ی سوال پرسیدن هم نداشتن
فقط یکی از استادها ازم یه سوال پرسید
و بقیه داشتن راحع به اینکه ناهار جوجه کباب بخورن یا کوبیده صحبت میکردن
در کل حالم خیلی گرفته شد

روال کار دانشگاه شیراز اینه که بعد از اتمام مصاحبه ها، مدارک رو کامل بررسی میکنن و نمره اون قسمت ها رو میدن. در جلسه مصاحبه هم فقط نمره مصاحبه میدن. در کل اگر ISI داشته باشید شانس تون برای قبولی خوبه والا برای روزانه کارتون خیلی سخته...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۷۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  [
سلام خانم مهندس
Sad

خب توی گروه هوش اساتید خوب دیگه ای هم هستن! اما من بحثی روی اساتید هوش ندارم و البته دکتر ثامنی که فوق العاده ان
اما دو چیزی که چون خودم تجربه داشتم
اول اینکه شیراز دانشکده فنی نداره!!! رشته های مهندسی هر کدوم برای خود دانشکده جدا دارن!
دوم اینکه خوابگاه شیراز یکی از بهترین خوابگاه های کشور هستش
نمیدونم توقع شما از خوابگاه چیه دقیقا ولی خوابگاه شیراز دارای موقعیت عالی و امکانات نسبتا خوبی است
یعنی چی؟؟؟ کافیه گوگل کنید ۷۰۰ نفر مسموم کردن چون تعداد بالا بود مجبور شدن بگن وگرنه....
خوابگاهش خوب بود بله خوب ساخته شده و برنامه ریزی خوبی داشته..
اینترنت وایرلس نداره و کابلی هست!
فلاکت و بدبختی از خوابگاه میباره... دزدی !!!! از لبتاب و کیف پول و اشیا قیمتی بگیر تا قابلمه و تابه! خیلی ها افسردن اونجا! یه اغذیه فروشی سالم اونجا نداره!
پزشک خوابگاهش برای طرح سلامت و از این حرفای دهن پر کن که هرکی بشنوه فکر می کنه چی هست. همه رو صف کردن گفتن برین پیشش پرونده و فلان!!! یک متر نداره اونجا جز قرص سرماخوردگی و چرک خوش کن هیچی نیست. شما اقای اهو وهشی خوابگاه ندیدی که این حرف میزنی! من مال چند دانشگاه دیدم. مال شیراز مدیریتش زیر صفر هست...
روز اول اتاق دادن گفتن برو بالا رفتم دیدم ۲ متر خاک رو موکت و پنجره ها گربه وسط اتاق کثیف کاری کرده بوی گندش همه جا برداشته!
پا شدم رفتم پیش مسوولش اصلا قبول نمی کرد موکت عوض کنن!!! ۴-۵ روز اتاق یکی دیگه خوابیدم تا بیان کثافت ها رو با منت بردارن!
اخرش پاشو برو اتاق پاک کن دستشویی و حموم پاک کن! پاشو برو یخچال بشوی! شیشه بشوی! کمد کثیف کثیف ۳۰ سال مونده رو گرد گیری کن!
اخرش یه تخت خواب نباشه! یه کتابخونه شبانه روزی نداره اونجا! قرائت خونه هم شده پاتوق یه عده ادم...
از همه مهم تر بهداشت در بدترین شرایط هست. بجای اینکه بیان بهداشت اتاق ها بررسی کنند از سر باز کردند!!!
کمد ها و کشوها همه از دم خراب و مال ۲۰ سال پیش هست!!!
موش و گربه و سوسک پرکرده فضای خوابگاه رو!!!
اتاق یک نفره کردن ۳ نفره!!!
خوابگاه شیراز در بهترین نقط شیراز و به بهترین روش (۳۰-۴۰ سال پیش زمان شاه) ساخته شد
والان بدترین روش مدیریت میشه. نمونش مسموم شدن دانشجوهاش که کافیه گوگل کنید.
شما بهتره واقعیت ببینی. ساختمان کامپیوترش بسیار قدیمی و کوچیک هست. اتاق اندازه کافی نیست. تو راهروها صندلی گذاشتن!
دستشویی ها همه خراب!
خوابگاه دانشگاه فردوسی و اصفهان وصنعتی اصفهان خوابگاه هستش نه مدیریت ضعیف مجموعه عالی ساخته شده ارم!

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  روال کار دانشگاه شیراز اینه که بعد از اتمام مصاحبه ها، مدارک رو کامل بررسی میکنن و نمره اون قسمت ها رو میدن. در جلسه مصاحبه هم فقط نمره مصاحبه میدن. در کل اگر ISI داشته باشید شانس تون برای قبولی خوبه والا برای روزانه کارتون خیلی سخته...

اون استادایی که سر جلسه مصاحبه یک خانم متشخص که ۹۰۰ کیلومتر زده با هزار آرزو اومده رسونده سر جلسه اون استادا بی جا کردن که صحبت از چلو کباب و جوجه کباب کردن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , mmm.shz
ارسال: #۷۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  روال کار دانشگاه شیراز اینه که بعد از اتمام مصاحبه ها، مدارک رو کامل بررسی میکنن و نمره اون قسمت ها رو میدن. در جلسه مصاحبه هم فقط نمره مصاحبه میدن. در کل اگر ISI داشته باشید شانس تون برای قبولی خوبه والا برای روزانه کارتون خیلی سخته...

اون استادایی که سر جلسه مصاحبه یک خانم متشخص که ۹۰۰ کیلومتر زده با هزار آرزو اومده رسونده سر جلسه اون استادا بی جا کردن که صحبت از چلو کباب و جوجه کباب کردن!
خب ببینید، شما که نبودید که بتونین درست قضاوت کنید. مصاحبه ها اینطوری بود که از ساعت ۹ شروع شد و هر کس مصاحبه اش تموم میشد بالافاصله نفر بعدی میرفت برای مصاحبه. خب خیلی طبیعی هست که اساتید بعد از مثلا ۴ ساعت خسته بشن و بفکر ناهار باشن. مسئله اینه که چون این خانم بلافاصله بعد از نفر قبلی رفته داخل کمی با بحث ناهار تداخل پیدا کرده و به نظرم نگران کننده نیست. خصوصا وقتی قراره اصل نمره دهی رو بعد از جلسه آزمون انجام بدن.
البته دانشگاه شیراز خیلی تند تند از افراد مصاحبه میگرفت (شاید هم چاره ای نداشت) اما خب یکم بیشتر به داوطلبین وقت میدادن بهتر بود و شخص احساس رضایت بیشتری میکرد وقتی میتونست بهتر از خودش دفاع کنه.
در کل بنظرم شما خیلی سختگیرانه و بدبینانه به قضیه مصاحبه و خوابگاه و... نگاه میکنید. شکی نیست که هر سیستمی نقص داره و میتونه بهتر بشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۷۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
منم خوابگاه دانشگاه شیراز را دیدم. اتاقهای خیلی خیلی کوچک دو نفره بود. یه تخت دو طبقه و یک عدد میز تحریر و یک عدد صندلی و کلا نمیشد در اتاق مثلا رو زمین دراز کشید. واقعا جا نبود!
راستش خوابگاه شیراز را دیدم انقدر ترسیدم که میخواستم برگردم تهران٬ ولی دوستم نذاشت و راضیم کرد که بمونم و کلی از سطح علمی دانشگاه گفت که من موندم برای مصاحبه. البته انصافا محوطه خوابگاه سبز و قشنگ بود اما اتاقها واقعا فقط به درد این میخورد که اخر شب بری بخوابی و فردا صبح زود فرار کنی دانشگاه!
دانشگاه اصفهان خوابگاه خوبی داشت انصافا٬ حداقل در مقایسه با شیراز.
نکته جالب دیگر برخورد با ما به عنوان مهمان یک شب قبل از مصاحبه بود. دانشگاه اصفهان به هر ۴ نفر یه اتاق با کمد٬ تخت٬ ملافه های تمیز و ... داد. آنقدر خوب بود که من برای مصاحبه صنعتی اصفهانم همونجا موندم و نرفتم خوابگاه صنعتی شب قبل از مصاحبه. دانشگاه شیراز با هزار منت و پاس دادن به این مجتمع و اون مجتمع٬ یه جا تو اتاق تلویزیون روی زمین داد. کلا شبی بود شب قبل از مصاحبه شیراز! فکر کنم هیچ کدوم از بچه ها نخوابیدند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesperus , خانه سبز
ارسال: #۷۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
به کجاها دعوت شدید؟؟؟
این پست به علت نا مربوط بودن به تایپیک ویرایش شد...
هرکس اطلاعات در خصوص کیفیت سطح پایین خوابگاه شیراز بخواد بهم پیام خصوصی بده درخدمتم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۰۳ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۵۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۷۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۹,۳۶۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
  شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ shahmorteza ۲۱ ۱۳,۴۴۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دعوت به همکاری aflak ۰ ۱,۹۶۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی ۹۶ alilash ۵ ۳,۴۵۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۷۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  دعوت به همکاری برنامه نویس دات نت a.kam ۱ ۲,۷۶۲ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: a.kam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close