زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه IT | رشته امنیت اطلاعات | رتبه ۴۸

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط peniya.)
سلام
قبل کنکور در به در دنبال کارنامه سال قبلی‌ها‌، منابع و روش مطالعه دوستان می گشتم . حالا بعد از کنکور گفتم شاید این اطلاعات برای دوستان داوطلب مفید باشه .

امنیت اطلاعات‌، امیرکبیر‌، شبانه قبول شدم.

انتخاب رشته‌:
امنیت امیرکبیر روزانه
شبکه شریف روزانه
شبکه امیرکبیر روزانه
امنیت امیرکبیر شبانه
شبکه شریف شبانه
شبکه امیرکبیر شبانه
شبکه علم و صنعت شبانه

منابع:
ساختمان گسسته:
پوران پژوهش - نویسنده‌: هادی یوسفی
(دوستم ارشد سپاهان خونده بود . ساده‌تر گفته )

ساختمان داده‌:

طراحی الگوریتم:

مهندسی نرم افزار‌:
ارشد سپاهان - نویسنده‌: علی قبادی
مهندسی نرم افزار - نویسنده‌: پرسمن

شبکه:
جزوه پارسه - دکتر حقیقت
۳۰۰۰ مسئله حل شده در شبکه های کامپیوتری و انتقال داده‌ها - نویسنده‌: محمود فتحی‌، فرشاد صفایی
مهندسی اینترنت - نویسنده‌: احسان ملکیان

هوش مصنوعی:
پوران پژوهش - نویسنده‌: مهدیه شادی

پایگاه داده‌:
مقسمی
جزوه رانکوهی

سیستم عامل:
سیستم های عامل - دکتر ابوالفضل طرقی حقیقت
مقسمی

معماری کامپیوتر:

روش مطالعه:

من از تابستون شروع کردم . از اواخر خرداد ماه .برنامه‌ام رو در ۳ فاز اجرا کردم:
فاز ۱‌: مطالعه موردی - تابستان- مطالعه دروسی که زمان زیادی لازم داشت مثل زبان یا دروسی که ضعف داشتم مثل‌: معماری
فاز ۲‌: مطالعه همه دروس - از مهر تا ۱/۵ ماه قبل از کنکور ارشد -
فاز ۳‌: دوره و جمع بندی - ۱/۵ ماه تا کنکور

درس هام رو با توجه به پیوستگی مطالب به سه گروه تقسیم کردم‌:
گروه اول‌:
ساختمان گسسته
ساختمان داده
طراحی الگوریتم

گروه دوم:
معماری کامپیوتر
شبکه
سیستم عامل

گروه سوم:
پایگاه داده
نرم افزار
هوش

روزی ۲۰ لغت جدید حفظ می کردم.

فاز ۱:
فقط کار کردن روی دروسی بود که نیاز به وقت بیشتری داشتم . البته تا پایان تابستان من اکثر درس‌ها رو خوندم .

فاز ۲:
برای تقسم بندی مباحث من با پارسه پیش می رفتم .
آزمون های پارسه به این صورته‌:
۲۵% اول
۲۵% دوم
۵۰% اول - دوره ۲۵% اول و دوم
۲۵% سوم
۲۵% چهارم
۵۰% دوم - دوره ۲۵% سوم و چهارم
۱۰۰% اول
۱۰۰% دوم

روزم رو هم سه قسمت کرده بودم‌:
ساعت ۷/۵ تا ۱۰/۵
ساعت ۱۱ تا ۱
ساعت ۳ تا ۶
بعد از ساعت ۶ هم درس نمی خوندم اما دروسی که اون روز خونده بودم و نیاز به تست بیشتر‌، مطالعه یا دوره داشت بعد از ساعت ۶ براش وقت می گذاشتم .

هر روز از هر گروه یک درس رو انتخاب می کردم (با توجه به پیش نیازی )هر سه روز از هر درسی یکم خونده بودم( این باعث میشد درس‌ها رو فراموش نکنم )و بعد سه روز بعدی . آزمون های پارسه هر ۲ هفته یکبار بود . من در ۹ یا ۱۰ روز مباحث اون آزمون رو تموم می کردم بعد ۲ روز دوره‌، بعد از آزمون هم سوال‌ها رو بررسی می کردم که اشکال کارم رو در بیارم‌: هم در مطالعه‌، هم بی دقتی سر آزمون .

فاز ۳:
دوران جمع بندی هم سه بخش بود:
۴ هفته‌: دوره نکات - تست‌ها
۱ هفته‌: صبح - آزمون آزمایشی کنکور ارشد ۵ سال آخر( هر روز ۱ آزمون سراسری رو با همون زمان بندی‌، مشابه کنکور توی خونه )
عصر - مطالعه دقیق تست های همان کنکور
۱ هفته‌: دوره تست های سخت - غلط زده - مهم
رو خوانی سریع همه درس‌ها( سر کنکور یه نکته ای یادت هست کجای کتاب بود اما یادت نیست چی بود یا شک داری کدوم بود . این برای اونجا خوبه )

در نهایت برای همه دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

فایل‌(های) پیوست شده

۲۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Potential , Majid gh , Helmaa , ali_computer69 , mkarimi1987 , sina_n , Donna , ف.ش , - rasool - , p kh , Ravi , uniquegirl , _Milad_ , Jabar-Asadi , Mile Stone , arshad91 , mosavat , shaiste , myself , Mahtab_m , m_ok , AhAdComesIn , Mansoureh , maryamsadat_hoseini , Mohammad-A , h4cker , shine , web132 , نرگس-م , iatii , SaMiRa.e , nikou , k.amir , 123morix , Mahbanoo313 , SarahArshad , hirsoft , maryh , mehdi.m2 , tesna , friendchp , sa123 , milad.fashi@gmail.com , samy007 , chaka , takexpert , hoomanab , faraaz_mb
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط Majid gh.)
ضمن عرض تبریک بابت قبولی شما دوست عزیز مرسی از راهنمایی های مفید شما

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya , sue88
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
خیلی ممنون

به نظر شما جواب تست های هوش پوران نوشته مهدیه شادی، غلط نیستند؟؟؟ چون با کلید سنجش متفاوت بود !!!!
و آیا شما کتاب سپاهان بهتر هست یا پوران پژوهش ؟

قبولیتون رو هم تبریک میگم
۱
۱
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ق.ظ
مرسی ایمیل شما هم به دستم رسید براتون بهترینها رو آرزو دارم مرسی از لطفتون

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۱
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط peniya.)
RE: کارنامه IT | رشته امنیت اطلاعات | رتبه ۴۸
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  خیلی ممنون

به نظر شما جواب تست های هوش پوران نوشته مهدیه شادی، غلط نیستند؟؟؟ چون با کلید سنجش متفاوت بود !!!!
و آیا شما کتاب سپاهان بهتر هست یا پوران پژوهش ؟

قبولیتون رو هم تبریک میگم

مرسی.
همه کتاب‌ها غلط دارند. من تست های این کتاب رو نزدم . فقط تست سپاهان رو زدم .
به نظرم سپاهان خیلی بهتر گفته . هم متنش روان تره و هم درکش راحت تر.
فقط جاهایی که سپاهان نگفته بود از پوران خوندم.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , k.amir
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ)peniya نوشته شده توسط:  مهندسی نرم افزار‌:

پایگاه داده‌:
مقسمی
جزوه رانکوهی

سیستم عامل:

تبریک میگم به خاطر این رتبه عالیتون .
دوست عزیز راستش من نمیدونم برای درس مهندسی نرم افزار چی بخونم . میدونم مرجع پرسمن هستش اما با این فرصت کم تا کنکور می خواستم از شما سوال کنم که مهندسی نرم افزار ارشد سپاهان کتاب خوبی هست یا نه ؟ ایا در کنارش حتما پرسمن هم بخونیم ؟کتاب سپاهان چه قدر از مطالب کنکور را پوشش می دهد ؟ یا اگه کتاب دیگری هم می شناسید که بهتر هستش لطفا معرفی کنید .

سوال دومم در رابطه با پایگاه داده است . این درس را خیلی عالی زدی . همه میگفتن که با کتاب مقسمی و جزوه رانکوهی نمیشه سوالای امسال را جواب داد . خواهشا نظرتون را راجع این درس هم بگید .
ممنون از لطفتان
۱
۱
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
به نظر من درصداتون زیاد عالی نیست که ۴۸ باشه!فکر کنم به خاطر معدل ۱۷/۵ شما این رتبه بدست آمده!
زیان و سیستم رو هم درصد پایین بودین!
به نظرم شما کمی خوش شانس بودین....
البته واقعا زحمت کشیدین این رتبه ۴۸ الکی بدست نمیاد
موفق باشید
۳
۱۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط ali_computer69.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  به نظر من درصداتون زیاد عالی نیست که ۴۸ باشه!فکر کنم به خاطر معدل ۱۷/۵ شما این رتبه بدست آمده!
موفق باشید

دوست من تحلیل شما جالبه. ایشون دو تا درس ضریب ۱ رو کم زدن که شما اشاره کردید ولی مشترک ضریب ۴ رو بالا زدن.
موفقیت در این رشته فقط و فقط وابسته به دورس مشترکه اگه کارنامه های دیگه سایت رو یه تحلیلی بکنید جریان رو بیشتر متوجه میشد.
قرار بود واسه تبریک پست نزنیم ولی من اینجا از فرصت استفاده میکنم به این دوست عزیزمون peniya تبریک ویژه میگم و یک سپاس از دادن اطلاعات کامل از کارشون.
کاش میشد پست‌ها رو سپاس دوقبضه زد Big Grin مثل بسته های پستی که دوقبضه میکنن.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط peniya.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ)peniya نوشته شده توسط:  مهندسی نرم افزار‌:

پایگاه داده‌:
مقسمی
جزوه رانکوهی

سیستم عامل:

تبریک میگم به خاطر این رتبه عالیتون .
دوست عزیز راستش من نمیدونم برای درس مهندسی نرم افزار چی بخونم . میدونم مرجع پرسمن هستش اما با این فرصت کم تا کنکور می خواستم از شما سوال کنم که مهندسی نرم افزار ارشد سپاهان کتاب خوبی هست یا نه ؟ ایا در کنارش حتما پرسمن هم بخونیم ؟کتاب سپاهان چه قدر از مطالب کنکور را پوشش می دهد ؟ یا اگه کتاب دیگری هم می شناسید که بهتر هستش لطفا معرفی کنید .

سوال دومم در رابطه با پایگاه داده است . این درس را خیلی عالی زدی . همه میگفتن که با کتاب مقسمی و جزوه رانکوهی نمیشه سوالای امسال را جواب داد . خواهشا نظرتون را راجع این درس هم بگید .
ممنون از لطفتان

نرم افزار‌:
ارشد سپاهان تقریبا کامله اما بعضی مطالب رو نداره .برای نرم افزار اول‌، سپاهان می خوندم‌، بعد مرجع رو ورق می زدم‌، اگه تیتری بود که تو سپاهان نبود می خوندمش .

پایگاه داده‌:
بیشتر مدیون استادم تو دانشگاه هستم که این درس رو عالی تدریس کردند. آقای دکتر محمد رضا کیوان پور . (خیلی سخت گیر بودن‌، ازشون می ترسیدم‌، حسابی درس خوندم‌! !‌! Wink )
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , k.amir
ارسال: #۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  ارشد سپاهان - نویسنده‌: علی قبادی

میشه لطفا بگید بیشتر از کتاب هوش سپاهان راضی بودید یا هوش پوران پژوهش . کدوم کتاب ساده‌تر و روون‌تر توضیح داده ؟
مرسی
۰
۱
ارسال: #۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  به نظر من درصداتون زیاد عالی نیست که ۴۸ باشه!فکر کنم به خاطر معدل ۱۷/۵ شما این رتبه بدست آمده!
موفق باشید

دوست من تحلیل شما جالبه. ایشون دو تا درس ضریب ۱ رو کم زدن که شما اشاره کردید ولی مشترک ضریب ۴ رو بالا زدن.
موفقیت در این رشته فقط و فقط وابسته به دورس مشترکه اگه کارنامه های دیگه سایت رو یه تحلیلی بکنید جریان رو بیشتر متوجه میشد.
قرار بود واسه تبریک پست نزنیم ولی من اینجا از فرصت استفاده میکنم به این دوست عزیزمون peniya تبریک ویژه میگم و یک سپاس از دادن اطلاعات کامل از کارشون.

من که قانع نشدم..
اگه واقعا اینقدر دروس مشترک مهمه پس ما هم فقط دروس مشترک بخونیم فقط...Huh
۱
۷
ارسال: #۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط Majid gh.)
در جواب دوستمون maryamsadat_hoseini
اشتباه نکن شما درصد هوش و پایگاه رو نگاه کن ایشون پایگاه به اون سختی امسال رو ترکونده هوش هم سخت بوده ایشون عالی زده فکر میکنم حالا بفهمی که از روی خوش شانسی نیست بعد معدل ایشون رو هم نگاه کن۱۷ هست بعد میخواستین این رتبه رو بدست نیاره حقشه فقط میتونم بگم افرین بر ایشون

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya , Muhamad , SarahArshad , ahmadi_development
ارسال: #۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
دستت درد نکنه توضیحاتت واقعا بدردم خورد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , peniya
ارسال: #۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط peniya.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  ارشد سپاهان - نویسنده‌: علی قبادی

میشه لطفا بگید بیشتر از کتاب هوش سپاهان راضی بودید یا هوش پوران پژوهش . کدوم کتاب ساده‌تر و روون‌تر توضیح داده ؟
مرسی

کتاب هوش سپاهان ساده‌تر گفته . من بیشتر سپاهان خوندم . پوران ورق می زدم‌، هرجا سپاهان نداشت از پوران می خوندم .

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  به نظر من درصداتون زیاد عالی نیست که ۴۸ باشه!فکر کنم به خاطر معدل ۱۷/۵ شما این رتبه بدست آمده!
موفق باشید

من که قانع نشدم..

عزیزم شما نباید به درصد نگاه کنی . تراز مهم هست که متاسفانه تو کارنامه ارشد نمی نویسن. شاید درصد یک درس پایین باشه اما چون سخت بوده و اکثریت کم زدن‌، اگه کسی بزنه ترازش بالاست . از طرف دیگه ممکنه درصد درسی بالا باشه اما ترازش پایین‌، چون اکثریت بالا زدن .
من درصد معماریم پایینه اما چون امسال معماری سخت بوده‌، ترازش بالا بوده و تراز کلم رو بالا برده . یا پایگاه داده که امسال واقعا سخت بوده . اما درسایی مثل سیستم عامل یا زبان امسال ساده بودن و ترازشون پایینم آورده اما نه در اون حد که پایگاه‌، هوش و معماری تراز کلم رو بالا بردن .
دروس مشترک هم واقعا مهم هستن. اما نمی شه از سایر دروس غافل شد.
درسی مثل مدیریت هم که ضریبش تو این رشته ۰ هست. منم نزدم .
به دوستان کنکوری پیشنهاد می کنم اگه حتی IT نمی خوان هم مدیریت بخونن . من نخوندم و نزدم اما بعد کنکور واقعا پشیمون بودم که چرا این اشتباه رو کردم . چون معماری سخت بود و مدیریت امسال ساده و حداقل رتبه اون گرایش هم بهتر می شد.

من واقعا بدشانسی آوردم‌، چون شب امتحان از استرس حالم بد شد و زبان که همیشه تو آزمون های آزمایشی یا کنکورهای سال های قبل حداقل ۴۰‌، ۵۰ % می زدم رو ۲% زدم .
توصیه به دوستان می کنم به هیچ وجه نزدیک کنکور و در دوران جمع بندی با دوستانشون در تماس نباشند.

اگر این مطالب رو می نویسم بیان تجربیات هست‌، شاید مفید باشه .

از دوستانی هم که محبت کردند تبریک گفتن تشکر می کنم.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , - rasool - , Muhamad , **sara** , ronaldo , Majid gh , Jabar-Asadi , mosavat , Donna , ali_computer69 , atefeh , k.amir , friendchp , sa123 , ok.baby
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط maryamsadat_hoseini.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  در جواب دوستمون maryamsadat_hoseini
اشتباه نکن شما درصد هوش و پایگاه رو نگاه کن ایشون پایگاه به اون سختی امسال رو ترکونده هوش هم سخت بوده ایشون عالی زده فکر میکنم حالا بفهمی که از روی خوش شانسی نیست بعد معدل ایشون رو هم نگاه کن۱۷ هست بعد میخواستین این رتبه رو بدست نیاره حقشه فقط میتونم بگم افرین بر ایشون

منم گفتم حقشه دیگه
فقط چون تعادل تو درصد‌ها نمیبینم گیج شدم همینTongue
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  ارشد سپاهان - نویسنده‌: علی قبادی

مرسی

کتاب هوش سپاهان ساده‌تر گفته . من بیشتر سپاهان خوندم . پوران ورق می زدم‌، هرجا سپاهان نداشت از پوران می خوندم .

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)ali_computer69 نوشته شده توسط:  
موفق باشید

من که قانع نشدم..

عزیزم شما نباید به درصد نگاه کنی . تراز مهم هست که متاسفانه تو کارنامه ارشد نمی نویسن. شاید درصد یک درس پایین باشه اما چون سخت بوده و اکثریت کم زدن‌، اگه کسی بزنه ترازش بالاست . از طرف دیگه ممکنه درصد درسی بالا باشه اما ترازش پایین‌، چون اکثریت بالا زدن .
من درصد معماریم پایینه اما چون امسال معماری سخت بوده‌، ترازش بالا بوده و تراز کلم رو بالا برده . یا پایگاه داده که امسال واقعا سخت بوده . اما درسایی مثل سیستم عامل یا زبان امسال ساده بودن و ترازشون پایینم آورده اما نه در اون حد که پایگاه‌، هوش و معماری تراز کلم رو بالا بردن .
دروس مشترک هم واقعا مهم هستن. اما نمی شه از سایر دروس غافل شد.
درسی مثل مدیریت هم که ضریبش تو این رشته ۰ هست. منم نزدم .
به دوستان کنکوری پیشنهاد می کنم اگه حتی IT نمی خوان هم مدیریت بخونن . من نخوندم و نزدم اما بعد کنکور واقعا پشیمون بودم که چرا این اشتباه رو کردم . چون معماری سخت بود و مدیریت امسال ساده و حداقل رتبه اون گرایش هم بهتر می شد.

من واقعا بدشانسی آوردم‌، چون شب امتحان از استرس حالم بد شد و زبان که همیشه تو آزمون های آزمایشی یا کنکورهای سال های قبل حداقل ۴۰‌، ۵۰ % می زدم رو ۲% زدم .
توصیه به دوستان می کنم به هیچ وجه نزدیک کنکور و در دوران جمع بندی با دوستانشون در تماس نباش .

اگر این مطالب رو می نویسم بیان تجربیات هست‌، شاید مفید باشه .

از دوستانی هم که محبت کردند تبریک گفتن تشکر می کنم.

ممنون توضیحات خوبی بود
حالا متوجه شدم که چطوری رتبه‌ها به دست میایندSmile
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya , Majid gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۷ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۷ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۳۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close