زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدارک سازمان فنی و حرفه ای

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
مدارک سازمان فنی و حرفه ای
میخواستم بدونم از بین مدارکی که فنی و حرفه ای مربوط به رشته کامپیوتر میده کدومشون بیشتر برای کار و استخدامی و ... به درد میخوره؟اصلا کلاساش ارزش داره شرکت کنی؟میشه فقط امتحان بدی یا حتما باید کلاسم بری؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
Rainbow RE: مدارک سازمان فنی و حرفه ای
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ)مرتضی صفری نوشته شده توسط:  میخواستم بدونم از بین مدارکی که فنی و حرفه ای مربوط به رشته کامپیوتر میده کدومشون بیشتر برای کار و استخدامی و ... به درد میخوره؟اصلا کلاساش ارزش داره شرکت کنی؟میشه فقط امتحان بدی یا حتما باید کلاسم بری؟
اگه منظورتون از نظر استخدام دولتی شدن با اون مدرکه نمیدونم. استخدام شرکت خصوصی که چندان به مدارک توجهی ندارن بلکه مهارت براشون مهمتره بدون توجه به اینکه بدونن اون مهارتو از کجا بدست آوردید(البته کلی نمیگم و در مورد تجربه خودم گفتم) و اگر منظورتون از ارزش، یادگیری در اون کلاساست بستگی به مربی و مباحثی که توی اون دوره ها مطرح میشه داره چون هر دوره ای براساس سرفصل از پیش تعیین شده است که گاهی مربی اگه وقت اضافه اومد و خواست اضافه تر هم ممکنه کار کنه. من چند دوره ای کلاساشونو رفتم در حالت کلی راضی بودم ولی الزاما هر مربیی که دیدم سطح بالا نبوده

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مرتضی صفری , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۸۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی hadiiss ۰ ۱,۹۵۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiiss
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی mahsaa16 ۰ ۱,۹۶۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsaa16
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۴,۹۹۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
  کتاب روشنایی فنی – کریم پور qasem66 ۱ ۱۲ ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza-res
Wink معرفی دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران Studious ۶ ۳۳,۹۷۷ ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مرتضی۱۹۹۴
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close