زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان تخصصی رشته کامپیوتر

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
سلام
لطفا نظر دهید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
این یکیو دیگه نمیشه! اذیت نکن. :-)
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
خوب بود بجز یه متنش که اصلا معلوم نبود چی به چیه
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
RE: زبان تخصصی رشته کامپیوتر
سلام
اولآ با توجه به اینکه لطف کرده بودن و زمان رو کرده بودن ۱۴۰ مین، و با توجه به اینکه passage ها هم که شده بود ۴تا و خدا میدونه از کدوم ژورنال خارجی کامپیوتر برداشته بودن، اونجوری که بچه های پارسه و ماهان میگفتن فکر کنم کمتر کسی سمت زبان رفته باشه.
هم ۱۰ تا سوال لغتش افتضاح بود ، هم passsage هاش سخت بود. Undecided
و فکر کنم بخاطر همون که ضریبش با ریاضی یک شده بود اینجوری سوال طرح کرده بودن!!! Dodgy

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , sss , m.teymourpour
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط پوونه.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
فکر کنم ۵ تاش رو نزدم اما باقی رو زدم.. دقیقا نمیدونم درست زدم یا نه.
فوق العاده سخت بود کنکور امسال. قبل کنکور فکر میکردم زبان رو بالای ۸۰ بزنم ولی الان به ۴۰ هم راضیم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
منم لغات ۵۰۴ و تافل و ۱۱۰۰ رو بلد بودم
واسه تخصصی هم کتاب پارسه و راهیان رو خونده بودم
تو آزمونای پارسه هم بین ۵۰ تا ۷۰ میزدم
ولی اینجا اگه به ۵ درصد برسه
کاش به جای وقتی که گذاشتم و سوالات زبان رو جواب دادم، رفته بودم سراغ مشترک، چون میتونستم بیشتر بزنم
طبق گفته اکثر دوستان سوالات صبح جمعه از بقیه نوبت ها سختتر بوده و جالبه اون موسساتی هم که حل کردن، خودشون گفتن قطعی نیست
امسال هم ضریب زبان زیاد شد و هم سوالاتش سختتر شد
بمیره انشااله طراح سوال. الهی آمین Smile
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
حیف اون همه زمانی که واسه زبان گذاشته بودم والا. در نهایت دو تا لغت زدم و دو تا هم ریدینگ.
متاسفانه ده دقیقه آخر رو هم به زبان اختصاص دادم که برگردم بقیه ریدینگ ها رو بخونم و یه نگاهی دوباره بندازم به زبان و بی خبر از اینکه
.
.
.
.
.
وقت دفترچه اول ده دقیقه کمتر شده
حیف ... خدایش نکشاد Dodgy

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
بنظرم بهترین کار اینه کلا ۱۰ تای اول رو قیدشو بزنی
اصلا نمیصرفه براش وقت بزاری
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  بنظرم بهترین کار اینه کلا ۱۰ تای اول رو قیدشو بزنی
اصلا نمیصرفه براش وقت بزاری

نهههههههههههههههههههههه
اگه لغاتو زودتر شروع کنید به خوندن و کتاب خوبی هم براش بخونید موقع کنکور خیلی سریع تر از ریدینگ ها میشه بهشون جواب داد. مثل ریدینگ اونچنان نمیخواد چند بار بخونید یا به اون اندازه فکر کنید تا گزینه صحیح رو پیدا کنید. ده تا سوال کم نیست

والله من بدون خوندن تموم ردینگها رو میتونم بخونم
لزومی نمیبینم وقتمو صرف لغات بکنم
عوضش میرسم به مشترکها و وقتمو برای اوتا میزارم
البته این روش رو تو ۳/۴ ماهی که خوندم گفتم
اگه بخوام سال دیگه شرکت کنم قطعا همین کار میکنم
و مظمئنم که ۹۰ تا ۱۰۰ میزنم
ارسال: #۱۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
کو سوال ها؟:دی
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بچه ها میشه لطف کنید و نظرتون رو راجع به سوال ۹ بگین (زبان عمومی)
چرا نشه:دی
فکر کنم منظورتون همون اصطلاح باشه چون سر جلسه خودم رو هم خیلییییی درگیر کرد این سوال.
و واقعا بین toes و feet شباهت زیادی هست و خیلیییی سخته این اصطلاح..از خود یه انگلیسی زبان اینو بپرسیم شاید تفاوت این دو رو متوجه نشه.. ! نامردااااا :/

من خودم feet رو زدم اونم با این استنباط که نمیدونم درسته یا نه

keep on toes رو من دیدم وقتی استفاده میشه که میخوان کسی رو مجبور به انجام کاری کنند و مجبورش کنن که واسه یه چی تمرکز کنه و حواسش جمع باشه
keep on feet رو تو جمله هایی دیدم که طرف خودش خیلی متمرکز هست و حواسش جمعه.
من سر جلسه اینطوری با خودم گفتم که خب وقتی استرس باشه خواه ناخواه طرف حواسش به بازی جمع میشه .. استرس که اون رو مجبور نمیکنه به حواس جمعی (چون ضمیر it هستش واگر اجباری در کار بود باید از طرف مربیان این اجبار انجام میشد) پس خود بازیکن حواسش رو جمع میکنه و میشه feet
حالا نمیدونم درسته یا نه. feet گزینه ۴ ِ دفترچه شما هم بود آیا؟
،
دفترچه رو ندارم. برم دانلود کنم ببینم سوال ۲۷ و ۲۸ چی بودن. خودم جواب دادم (دفترچه ام هم C بود) ولی روی سوالو نمیدونم :دی

(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  متاسفانه ده دقیقه آخر رو هم به زبان اختصاص دادم که برگردم بقیه ریدینگ ها رو بخونم و یه نگاهی دوباره بندازم به زبان
دقیقا اشتباهتون همینه که ریدینگ رو میخونید. ریدینگ که واسه خوندن نیست! Big Grin
مسلما اگر ریدینگ برای خوندن بود، وقت دفترچه اول رو بیشتر میکردن که همه فرصت خوندن ریدینگ رو داشته باشن.

یک سری رمز داره :Big Grin

مثلا یکیش اینه:
همیشه اول سوال رو باید خوند و بعد رفت سراغ اون بخشی از ریدینگ که اون سوال رو از اونجا مطرح کرده.
معمولا سوال اول هر ریدینگ title متن هستش. و title معمولا جمله اول ریدینگه. یه نیگا به جمله اول میندازید بعد خیلی شیک گزینه درست رو علامت میزنید. به همین سادگی به همین خوشمزگیBig Grin
ارسال: #۱۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
خیلی ممنون بابت پاسختون. آره گزینه های منم همینا بودن
شما ماشااله زبانتون خوبه
انشااله زبان رو ترکونده باشین و از اونجایی که امسال اکثر بچه ها زبان رو خراب کردن، به واسطه درصد خوبتون تو زبان یه رتبه خوب بیارین
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت پاسختون. آره گزینه های منم همینا بودن
شما ماشااله زبانتون خوبه
انشااله زبان رو ترکونده باشین و از اونجایی که امسال اکثر بچه ها زبان رو خراب کردن، به واسطه درصد خوبتون تو زبان یه رتبه خوب بیارین
مرسی. زبانم خوبه اما نه واسه کنکور.
یعنی کنکور یه جور دیگه سخته.. امسال از سخت هم سخت تر بود.
معلوم نیست سنجش خودش چه گزینه هایی رو درست اعلام کنه. (من تو زبان کنکور سراسری هم با گزینه های سنجش مشکل داشتم همیشه Big Grin )
برعکس من بیشتر از همه نگرانم که منفی زده باشم.. Big Grin

ایشالا شما هم خوب زده باشید زبان رو و درصدتون عااالی باشه تو این درس.
ارسال: #۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
جالبه که من فقط ۲۷ و ۲۸ رو تو زبان تخصصی زدم که هر دو تاش هم آقا میثم شما اینجا پرسیدیدBig Grin این ۲تا سوال واسه من خیلی مهمه چون من از ۸تا زبان عمومی که زدم ۲تاش درست بوده ۶تاش غلط یعنی ۰% Big GrinBig Grin.
اگه این ۲تا هم غلط باشه زبانم منفی میشه پس پونه خانم اگه جوابا رو میدونید لطف کنید زودتر بگید. اگه یکیشم درست زده یاشم راضی ام. فقط منفی نشه زبانم...........Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
زبان تخصصی رشته کامپیوتر
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  پس پونه خانم اگه جوابا رو میدونید لطف کنید زودتر بگید. اگه یکیشم درست زده یاشم راضی ام. فقط منفی نشه زبانم...
به خدا خودم هم مطمئن نیستم
سر جلسه اصلا قفل کرده بودم سوالای زبان رو دیده بودم
مثلا همین سوال ۲۷ گزینه ۲ هم میتونه جواب باشه، گزینه ۱ هم و حتی گزینه ۳ هم!!

یا سوال ۲۸
کلا یه جور عجیبی ، عجیب بود : )))

اینطوری نمیشه. اجازه بدید برای اولین بار این متن رو کامل بخونم Big Grin جواب دقیق رو بدم تا ۱۰ دقیقه بعد. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اینم دو سوال دیگه

(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  لطفا جواب سوالات ۲۷ و ۲۸ رو بدن
۲۸ که به نظر باید گزینه یک بشه

سوال ۲۷ رو زدم break through
ولی الان که میبینم خودم موندم چرا این گزینه رو زدم
سر جلسه فکر کردم sift through معادل come through هستش و come through هم معادل break through. در حالیکه قبل sift فعل come اومده و پس تحلیل من غلط اندر غلط بوده : )))))
به احتمال زیاد جواب data mining باشه.

سوال ۲۸ رو هم من prominent رو زدم ولی اصلا مطمئن نیستم.

با این تفاسیر من جفتشم غلط زدم. ۲۷ رو زدم break through.
۲۸ هم زدم critical.
زبانم میشه منفی ۲ درصدBlush

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۹ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۲۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۹۳۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close