زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی

ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ق.ظ
یه روز از ساعت ۸ صبح کلاس داشتیم تا ۷ بعد از ظهر خلاصه هلاک بودیم ساعت هفت دیگه کلاس تعطیل شد می خواستیم بریم خونه که قبل از درب ورودی دانشگاه یه دستگاه گذاشته بودن کفشا رو تمیز می کرد دوستم گفت بیا کفشامون رو تمیز کنیم خلاصه من کفشامو تمیز کردم ونوبت دوستم شد. مدل کفش دوستم به این صورت بود که پشت نداشت و حالت دمپایی بود جلو کفشش رو تمیز کرد گفت بذار کناره های کفشم رو تمیز کنم کفشو از پاش بیرون آورد و شروع به تمیز کردن کرد. اون دستگاه در حالیکه دور میخورد کفش هم تمیز می شد که یه دفعه دیدیم دستگاه کفش رو سفت چسبیده حالا دستگاه بکش، دوست ما بکش ما هم از خنده افتاده بودیم رو صندلی ها و دوستم با کفش و دستگاه واکس زنی درگیر بود.این خاطره هیچ وقت یادم نمیره
۳۱
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Nima Masghadi , pary , samaneh_aftab , kingmax , so@ , behruz_p , RASPINA , fa_shinobi , samaneh@90 , fatemehkh , star1371 , Elena_71 , abji22 , AmiriManesh , diligent , salam5 , ziba.O , maryam_92a , neda_Network , sharifIT , nina69 , Happiness.72 , mint07 , سجاد۶۷ , zahra_ce87 , M a h d i , squib , Zahra.70 , **sara**
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ
الان واقعا من نمی فهمم این خاطره کجاش منفی داره !!!!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , star1371
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  یه روز از ساعت ۸ صبح کلاس داشتیم تا ۷ بعد از ظهر خلاصه هلاک بودیم ساعت هفت دیگه کلاس تعطیل شد می خواستیم بریم خونه که قبل از درب ورودی دانشگاه یه دستگاه گذاشته بودن کفشا رو تمیز می کرد دوستم گفت بیا کفشامون رو تمیز کنیم خلاصه من کفشامو تمیز کردم ونوبت دوستم شد. مدل کفش دوستم به این صورت بود که پشت نداشت و حالت دمپایی بود جلو کفشش رو تمیز کرد گفت بذار کناره های کفشم رو تمیز کنم کفشو از پاش بیرون آورد و شروع به تمیز کردن کرد. اون دستگاه در حالیکه دور میخورد کفش هم تمیز می شد که یه دفعه دیدیم دستگاه کفش رو سفت چسبیده حالا دستگاه بکش، دوست ما بکش ما هم از خنده افتاده بودیم رو صندلی ها و دوستم با کفش و دستگاه واکس زنی درگیر بود.این خاطره هیچ وقت یادم نمیره

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinلووووول
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ب.ظ
اگه من بودم دیگه دانشگاه نمیرفتم

به مصلحتم نبود
۱
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی
(۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  اگه من بودم دیگه دانشگاه نمیرفتم
آبجی گلم شمام دنبال بهانه ای هاCoolخب نمی خوای دانشگاه بری چرا به این چیزا گیر میدی بگو نمی خوام برمTongue

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: squib

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۴۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۵ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  کفش دوزک admin ۲۴ ۶۷,۰۶۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۴۶۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۷۸۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close