تالار گفتمان مانشت
گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - نسخه‌ی قابل چاپ

گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - naziimani - 18 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ

یه روز از ساعت ۸ صبح کلاس داشتیم تا ۷ بعد از ظهر خلاصه هلاک بودیم ساعت هفت دیگه کلاس تعطیل شد می خواستیم بریم خونه که قبل از درب ورودی دانشگاه یه دستگاه گذاشته بودن کفشا رو تمیز می کرد دوستم گفت بیا کفشامون رو تمیز کنیم خلاصه من کفشامو تمیز کردم ونوبت دوستم شد. مدل کفش دوستم به این صورت بود که پشت نداشت و حالت دمپایی بود جلو کفشش رو تمیز کرد گفت بذار کناره های کفشم رو تمیز کنم کفشو از پاش بیرون آورد و شروع به تمیز کردن کرد. اون دستگاه در حالیکه دور میخورد کفش هم تمیز می شد که یه دفعه دیدیم دستگاه کفش رو سفت چسبیده حالا دستگاه بکش، دوست ما بکش ما هم از خنده افتاده بودیم رو صندلی ها و دوستم با کفش و دستگاه واکس زنی درگیر بود.این خاطره هیچ وقت یادم نمیره

گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - samaneh@90 - 18 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

الان واقعا من نمی فهمم این خاطره کجاش منفی داره !!!!!!!!!

RE: گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - Elena_71 - 18 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  یه روز از ساعت ۸ صبح کلاس داشتیم تا ۷ بعد از ظهر خلاصه هلاک بودیم ساعت هفت دیگه کلاس تعطیل شد می خواستیم بریم خونه که قبل از درب ورودی دانشگاه یه دستگاه گذاشته بودن کفشا رو تمیز می کرد دوستم گفت بیا کفشامون رو تمیز کنیم خلاصه من کفشامو تمیز کردم ونوبت دوستم شد. مدل کفش دوستم به این صورت بود که پشت نداشت و حالت دمپایی بود جلو کفشش رو تمیز کرد گفت بذار کناره های کفشم رو تمیز کنم کفشو از پاش بیرون آورد و شروع به تمیز کردن کرد. اون دستگاه در حالیکه دور میخورد کفش هم تمیز می شد که یه دفعه دیدیم دستگاه کفش رو سفت چسبیده حالا دستگاه بکش، دوست ما بکش ما هم از خنده افتاده بودیم رو صندلی ها و دوستم با کفش و دستگاه واکس زنی درگیر بود.این خاطره هیچ وقت یادم نمیره

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinلووووول

گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - abji22 - 19 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

اگه من بودم دیگه دانشگاه نمیرفتم

RE: گیر کردن کفش در دستگاه واکس زنی - zahra_ce87 - 28 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  اگه من بودم دیگه دانشگاه نمیرفتم
آبجی گلم شمام دنبال بهانه ای هاCoolخب نمی خوای دانشگاه بری چرا به این چیزا گیر میدی بگو نمی خوام برمTongue