زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قدرت مانشت

ارسال: #۱۶
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
قدرت مانشت
خدا خیرتون بده. دستتون درد نکنه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidhmt
ارسال: #۱۷
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
قدرت مانشت
نامردا ضریب زبان مارو چرا برنگردوندون خیر نبینن فقط کار مارو سخت کردن
آیتی ها تبریک
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , majidhmt
ارسال: #۱۸
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
قدرت مانشت
ضریب زبان برای مجموعه ی مهندسی که یک هست!
چرا می گید شده ۲؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط Free bird.)
قدرت مانشت
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)saber1366 نوشته شده توسط:  این کار به ضرر کامپیوتری ها شد. به این دلایل:
۱- تعداد زیادی از افراد آیتی به اجبار کامپیوتر ثبتنام کردند و بدین ترتیب رقیب کامپیوتری ها بشدت افزایش پیدا کرد چون کسی که نمیتونه کارت خریده شده را پس بدهد پس هم آیتی امتحان میدن هم کامپیوتر.
۲- ضریب زبان برای آیتی ها مثل پارسال شد اما برای کامپیوترهای بی نوا دو برابر شد.

خدا باعث و بانی اش را نبخشد.

قدرت اتحاد ..

تبریک به همههه
افرریین واقعا آفـریــــــــــــــن ..

نه به ضررشون نمیشه
چون امکان ویرایش ثبت نام وجود داره به شرط اینکه همه اونهایی که به این خاطر اونجا ثبت نام کردند مطلع بشن از این اطلاعیه ..
۲
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
قدرت مانشت
سلام واقعا خوشحال شدم .تبریک می گم. با آرزوی موفقیت تک تک مانشتی های گل

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
Thumbs Up RE: قدرت مانشت
سلام
دمتون گرم RolleyesRolleyes
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
RE: قدرت مانشت
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)saber1366 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile
بازم تبریک به بچه های ایتی.

جناب آقای جهانی بنظرتون بضرر کامیوتری ها نشد؟

ثبت نام که اخه ملاک نیست... فقط کیک و ساندیس خورا رو زیاد میکنه. مسئله اینه که دیگه ایتیها نمیشنند درسهای کامپیوتر رو بخونند و خوب اساسا رقیب شما نیستند. هر جند که در روال قبلی هم من معتقد بودم که نه ایتیها رقیب شما بودند و نه شما رقیب اونا چون دروس تخصصی خیلی از تکلیفها رو مشخص میکرد... در هر صورت برای امسال لااقل خوب شد... ولی سال دیگه ما نفهمیدیم بالاخره مثل دفترچه های امسال میشه یا دوباره همین اش و همین کاسست..

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , Mahyar.ghi , majidhmt
ارسال: #۲۳
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ)saber1366 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile
بازم تبریک به بچه های ایتی.

جناب آقای جهانی بنظرتون بضرر کامیوتری ها نشد؟

ثبت نام که اخه ملاک نیست... فقط کیک و ساندیس خورا رو زیاد میکنه. مسئله اینه که دیگه ایتیها نمیشنند درسهای کامپیوتر رو بخونند و خوب اساسا رقیب شما نیستند. هر جند که در روال قبلی هم من معتقد بودم که نه ایتیها رقیب شما بودند و نه شما رقیب اونا چون دروس تخصصی خیلی از تکلیفها رو مشخص میکرد... در هر صورت برای امسال لااقل خوب شد... ولی سال دیگه ما نفهمیدیم بالاخره مثل دفترچه های امسال میشه یا دوباره همین اش و همین کاسست..

سلام آقای مهندس جهانی.
نه سال بعد شبکه و امنیت دوباره به کامپیوتر میره -امسالو بخاطر اعتراض آیتی ها برگردوندن.

دی شیخ گرد شهر همی گشت با چراغ ....... کز دیو دد ملولم و انسانم آرزوست
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط artmiss.)
قدرت مانشت
اول به همه کسانی که با اراده رفتن جلو و حرف خودشونو به کرسی نشوندن تبریک میگم.

این که وزارت علوم این کارو کرد بدون پوشش خبری ندادن این جریانات همه مشکوکه در نهایت کلی حرف و حدیث ازش موند.
چطور ممکنه بیاد بدون در نظر رفتن عاقبت کار همچین کاری بکنه کلی موسسه آموزشی روی آزمونا سرمایه گذاری کردن و این کار باعث کلی تغییر در سیستم آزمون ها و آموزشگاه ها و کلاس های آموزشی در حال برگزاری میشد. قطعا موسسات آموزشی هم اعتراضات خودشونو به سازمان سنجش اعلام کرده بودند.
اگه به عمق این فاجعه ای که با این تغییر پیش می اومد نگاه کنیم کاملا قابل پیشبینی بود که هدف از این کار سردرگمی دانشجویان آیتی بود.
من از اول این قضیه رو جدی نرفتم. ولی واقعا در حیرتم هدف از این کار چی بود هر چند قبلا هم به وضوح دیدیم که عده ای به خاطر منافع شخصی حاضرن به هر قیمتی تصمیمات بی اساس خودشون به اجرا بذارن.
نمیخوام جو منفی بدم ولی به نظر من این روال (تغییر و برگشت به سالای قبل ) از قبل برنامه ریزی شده بود.
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
قدرت مانشت
واااقعا تبریییییییییییک...
اما کاشکی ما مهندسی ها هم متحد میشدیم Smile خیلی ها مثل من قید زبان را زده بودند، زبانم یک درس پایه ای هست، با ۲ ماه خوندن چیزی درست نمیشه...

درضمن، ممکنه شخصی با نخصص آی تی، همون روز اول مهندسی ثبت نام و طبیعتا نه سایت مانشت میاد و نه سنجش، بعد فکر کردند تکلیف اون شخص چی میشه؟؟؟
۴
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
قدرت مانشت
واقعا ممنونم ازهمه بچه هایی که زحمت کشیدن....

باآرزوی موفقیت برای همه بچه های زحمت کش
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
قدرت مانشت
سلام
ممنون از بچه ها که زحمت کشیدند.
حالا کسی میدونه این فقط مربوط به امساله یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط Elena_71.)
قدرت مانشت
هییییی وااای من دیدم ایتی دیگه بدرد نمیخوره ، شناور علوم کامپیوتر شرکت کردم !! Big Grin برم ویرایش کنم؟؟ رقیب ایتیا بشم؟؟ CoolCool

گناه دارن BlushBlush امسال خیلی اذیت شدن همون رقیب علوم کامپیوتریا میشم Wink

راستی کلی هم تبریییییییک کارتون درسته
۰
۲
ارسال: #۲۹
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ق.ظ، توسط ehsansjs.)
باور کنید اون ۱۲ نفری که رفتن اعتراض کردن چه تو کنکور نفرات اول تا ۱۲ام بشن و چه ۱۲نفر آخر باشن(زبونم لال) همیشه قابل احترام اند و واقعا کشور به امثال اینا نیاز داره.....
من که رشته ام کامپیوتره ولی باور کنید تو این قضیه حتی رشته های ژنتیک و کشاورزی و اژدها کشی و... هم ذینفع هستن و خواهند بود چون دیگه سنجش هم حساب کار میآد دستش و انشالله کاری نخواهد کرد که دو روز بعد پشیمون بشه و اصلاحیه صادر کنه
باشد که اینگونه گردد. بازم تبریک به همه بچه هایی که میخوان IT کنکور بدنHeart
۵
۰
ارسال: #۳۰
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ق.ظ
قدرت مانشت
تبریکککک خخ
حالا تکلیف دفترچه نرم افزار ک من گرفتم چ میشود کجای دلم بزارمش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۷۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۲۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۲۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close