زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۰۱
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط smasoud62.)
RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی
(۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)abivardan نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من مشهد هستم نمیدونم شما به نتیجه رسیدید یا نه اما اونی که بین شما ۱۲ عزیز ستون دار یا رهبر بوده با من تماس بگیره و واسه فردا نامه ای که شما ۱۲ نفر امضا کردید را برسونید به کسی که انشالله بتونه امسال را با شرایط قبل امتحان بدید
یا علی خ

شما میخاید نامه رو برسونید ؟

بچه ها من مشهد هستم نمیدونم شما به نتیجه رسیدید یا نه اما اونی که بین شما ۱۲ عزیز ستون دار یا رهبر بوده با من تماس بگیره و واسه فردا نامه ای که شما ۱۲ نفر امضا کردید را برسونید به کسی که انشالله بتونه امسال را با شرایط قبل امتحان بدید
یا علی خ

یا علی خ

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۲
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط threefx.)
RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی
امام حسین ام حداقل ۷۲ تا یار داشت ... ما که امروز فقط ۱۲ نفر بودیم Smile)
اما نتیجه بخش بود نسبتا فقط ای کاش بیش تر بودیم ...
بقیه دوستان حتما فردا برن چون بعد از پیگیری های انجام شده فردا جلسه ای مختص به این موضوع قراره تشکیل بشه ...
اگر تعداد زیادی حضور داشته باشند مطمئنا تاثیر زیادی تو نظرشون خواهد گذاشت ...

آدرس : شهرک غرب - میدان صنعت - خ هرمزان - خ پیروزان جنوبی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: okok , saeidkhan , Free bird
ارسال: #۳۰۳
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
اعلام حضور افراد معترض واقعی
در.د به شرف تمام کسانی که رفتن یا به نوبه خودشون زحمت کشیدن به هر طریقی
۳
۰
ارسال: #۳۰۴
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط itplus.)
پیشنهاد و بازنگری در مورد اعتراض بچه های IT
من این مطلبو واسه تأیید و گرفتن نظرات بهتر شما اینجا هم قرار دادم. خواهشمند است آقایان مدیر قبل از بستن یا حذف موضوع یک ذره هم نگران آینده ی بچه های IT و سرنوشتی که در انتظارشونه باشم. کم که کلی با خودم سر این موضوع کلنجار رفتم و امیدوارم اینجا بتونیم به یه نتیجه گیری درست برسیم و بهترین کار ممکن رو انجام بدیم.

ولله من نمی دونم بعضی ها چرا دارن اینقده شلوغش می کنن و اینقدر احساسی با قضیه برخورد می کنند. این کار بلاخره یه اتفاقی هست و افتاده و ما هم اینجا جم شدیم که با همدیگه فکر کنیم یه راهکاری واسش پیدا کنیم. خیلی ها مثل اینکه خیلی فیلم جیمز باند نگاه می کنن دوست دارن دوشکا بردارن برن وزارت و سنجش علومه به رگبار ببندن بابا به خدا همه ی ما از این قضیه ناراحتیم ولی باور کنید این راهش نیست برادر من حتماً حتماً پاتو تو یه کفش کنی که الا و بلا باید چیزی که من می گم بشه.
بلاخره ما هممون IT خوندیم و IT پره از درسای مدیریت و رهبری و یکی از بخشاش هم همین مدیریت بحران است که تو دانشگاه خوندیم و الان دقیقاً یکی از همون بحران هایی است که اگه دانشمون رو باید به کار بگیرمون که اگه رفتار درستی نداشته باشیم به ضررمون تموم می شه.
همون درس نرم افزاری که شما از حذف شدنش ناراحتی کلی مباحث مدیریت تغییر و مدیریت ریسک و قابلیت انعطاف و نیازمندی ها و... داره و الان یه تغییر و ریسک خیلی بزرگ تو روند کاری ما پیش اومده و ما نیازمندیم که حلش کنیم
من بازم می گم اگه اوضاع حتی به شرایط قبلی هم برنگشت بازم هیچ قیامت نشده که میشه یه کارای دیگه ای هم کرد من یه چند تا پیشنهاد دیگه با برهان و دلیل براتون میارم خودتون قضاوت کنید و دوستانی که صبح میخوان برن اعتراض این نکته ها رم مدنظر داشته باشن که اگه شرایط قبلی که خودتون رو براش به آب و آتیش می زنید نشد این کارا رم میشه کرد. بلاخره یه فرصتی پیش اومده وزارت علوم و سنجش به حرف ما ها گوش میده و بزارین از این فرصت کمال استفاده رو ببریم من واقعاً نگران این موضوعم. ولی خوب بعضی موقع ها لازمه مسئله ها رو از یه دید بازتر و حتی مثبت تر بهش نگاه کنیم.

۱) یکی از مسائلی که خیلی ما IT ها باهاش مشکل داریم و میشه گفت اساسی ترین مشکلمون تو این تغییره همون پر کردن ظرفیت های رشته مون توسط نرم افزاریاست که واسه اینکار دو راه حل هست که اگه یکیش باشه کافیه و دو تاش دیگه اطمینانه. اول که همون پیشنهاد خود افراد وزارت علوم مبنی بر جدا کردن دفترچه ارشد گرایش های ما که خوب به نظر من بسیار کار خوبیه و این یعنی اینکه کسی که واسه رشته ای از نرم خونده نمیتونه بیاد با هم گرایش ما رو هم امتحان بده و حتی بهتر از وضعیت قبلی(چون تو وضعیت قبلی که شما دارین براش تلاش می کنید مثلاً یکی از رشته ی نرم افزار میتونه شناور IT برداره و گرایش های امنیت و شبکه رو بزنه و تو این حالت نمیتونه) واسه کسایی هم که می ترسن و میگن که ممکنه نرم افزاریا به شبکه علاقه پیدا کنن و قید گرایش خودشونو بزنن بهشون قول صد در صد می دم که این اتفاق نخواهد افتاد چون اولاً کسی که کلی وقت گذاشته و هدف داره و نرم خونده نمیاد ۲ ماه قبل کنکور یدفعه تصمیمش رو عوض کنه و شبکه بزنه که حتی اگه یکی از نرمیا این کار رو بکنه اون مطمئن باشید رقیب شما نیست و جزء سیاهی لشکراست
۲) صفر شدن ضریب ریاضی هم خیلی میتونه توی دور کردن نرم افزاریا از رشته ی ما کمک کنه و در ضمن دغدغه ی ما هم از خوندن اون کاسته می شه و نمیخواد نگرانش باشید. یکی می گفتش که نمیدونم این کار به ضرر نرم افزایاست و اونا فلان میشن میخوام بگم چه ربطی داره آخه قرار نیست که ضریب همه ی گرایش های نرم افزار صفر شه که فقط گرایش های امنیت و شبکه که واسه ما IT هاست صفر میشه که بشینیم با خیال راحت درسمون رو بخونیم. خیلی ها هم می گن که نمیدونم گسسته هم حذف میشه میخوام بگم اگه ۴ تا سؤال گسسته حذف شه بهتره یا ۱۲ تا سؤال جدید اضافه شه. در ضمن آمار هم نشون داده که رشته ی IT همیشه میانگین درصدی که گسسته تو کنکور میزنن منفی هستش یعنی اینکه اکثراً یا نمیزنن یا منفی می زنن. نفر اول کنکور IT 91 بهزاد نیک بین می گفت که من یدونه گسسته تو کنکور زدم و اونم اشتباه بود. و به نظرم ضریب ۱ گسسته تو کنکور نرم افزار هم زیاد نمیتونه دردی از ما دوا کنه

۳) خیلی ها غر میزنن که با این کار درسای نرم افزار و هوشمون چی میشه که حذف شد. صحبت من به این دسته از افراد اینه که عزیزای من شما واقعاً زحمت کشیدین که این درسا رو خوندین و ما هممون خوندیم یعنی. هوش مصنوعی که درسایی بود که میشه گفت همیشه همه یه نسبت معینی می زدن و تأثیر چندانی بر برتری یه قشر خاصی از افراد تو کنکورهای سالای پیش نداشت و نرم افزارم دیگه برا هممون حذف شده خوب. فکر نکنید حالا من مثلاً از حذف شدن این درسا خوشحالم نه من به خدایی خدا قسم، به روح مرتضی پاشایی عزیز که با رفتنش چشمای هممون رو خون کرد قسم نرم افزار پرسمن رو ۳ دور کامل خونده بودم و نزدیک ۱۰۰۰ تا هم تست ازش حل کرده بودم و تو همه ی کنکورای آزمایشی ۱۰۰ درصد می زدمش هوش مصنوعی هم کلی ویدئو از جمله ویدیوهای استاد رهنمون و دانشگاه MIT رو نگاه کرده بودم و کتاب راسل و پوران را کامل براش خونده بودم. درسته که حالا از حذفش ناراحت شدم ولی با خودم میگم به دلیل شرایط ۱ و ۲یی که داریم خوب واسه همه IT ها حدف شده و من یا شما هم اگه خونده باشیم واسه خودمون خوندیم اجرمون با خدا ایشالا تو ارشد یا دکتری یا تو زندگی واقعی بدردمون می خوره.

) خیلیا میگن نمیدونم باید شروع کنیم درس جدید بخونیم. کی گفته اصلاً؟ مدار منطقی درس جدیدی نمیشه محسوب بشه چون کسایی که معماری کامپیوتر میخوندن بلد بودن مدار منطقی یکی از لازمه هاش بوده و کسی تو کنکور معماری خوب می زنه که پایه ی مدارش خوب باشه و فکر نمی کنم مشکل زیاد خاصی باشه. انتقال داده هم که دقیقاً همون شبکه ی خودمون با این فرق که تو لایه ی فیزیکی خیلی زوم کرده و مطلب اضافی زیادی نداره. یدونه نظریه زبان میمونه که حتماً اونم حکم نشده بخونید. کسایی که تونستن بخونن فبها وگرنه مهم نیست دسوت دارید وقتتون رو بزارید واسه درسای دیگه درصد بیشتری بزنید. ریاضیات هم که تکلیفش محکمه اگه ضریبش صفر شد که فبها وگرنه بچه های نرم افزار همینجوریشم هم نمیزدن چه برسه الان که ضریبش ۱ هم شده. حتی بازم اونایی که ادعاشون میشه گسسته خوب خوندن هم یه پوین مثبت نسبت به نرم افزاریا دارن و ریاضیات رو می تونن بزنن
من این حرفا رو زدم که اولاً موضع خودم رو روشن کنم و دوماً یه سری راهکارهای عملی که با جمع بندی حرف دوستان و ذهن خودم بهش رسیدم رو براتون ارائه بدم مخصوصاً واسه کسایی که میخوان حضوری برن برا اعتراض اینا رو مد نظر قرار داشته باشن بازم اگه هر کی سؤالی یا کسی پیشنهاد بهتری داره ممنون میشم اینجا ارائه کنه
Bache Mosbat، در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به دلیل پست یکسان گذاشتن در دو تاپیک . ادغام میشه موضوعتون با موضوع قبلی.

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۲
۲
ارسال: #۳۰۵
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
منم در مورد آقایان مدیر اطلاع ندارم . ولی نگرانی در مورد سرنوشت بچه های آی تی خیلی با بی نظمی تفاوت داره. این چند روز همش مشغول ادغام کردن هستم. یاد بگیریم از امکانات رایگانی که در اختیارمون قرار داده شده درست استفاده کنیم. بهم ریختن نظم انجمن و گرفتن وقت مدیرا که از شما مثلا کارشون بیشتره مثل پاره کردن صندلی های اتوبوس تخریب امکانات عمومیه. این اولین بحث چون دیدم که به من پیام دادین عرض کردم خدمتتون.
در مورد اتفاقات پیش اومده همه متاسف شدیم و بچه ها همه دارن سعیشونو میکنن که اعتراضاشونو نشون بدن. به نظرم به جای تاپیک زدن و راه حل عنوان کردن اون هم راه حل هایی که کسی بهشون توجه نمیکنه (وزارت علومی ها صبر نکردن که ببینن بچه ها چی تو مانشت میگن و بر مبناش عمل کنن ) ولی اینکه هر کس میاد راه حلی که به نظر خودش مناسبه رو به عنوان حرف دل بچه های آی تی میزنه صحیح نیست و اینکه کلا این دسته پست ها هم فایده ای نداره. اگر واقعا بحث آینده و سرنوشت هست برای بچه های آی تی. میتونن حضوری برن و اعتراضشونو اعلام کنن. اگه بحث سرنوشت باشه واقعا دیگه دوری راه و کار داشتن و مریض شدن مهم نیست.
به شخصه اعتقاد دارم که حتی اگر خدایی نکرده اعتراضات بچه ها - البته نه اعتراضات مانشتی بلکه اعتراضات واقعی - به ثمر ننشست و با همون ضرایب اجرا شد دنیا به آخر نرسیده. کنکور رقابت شدید هست. برای کسی که فرایند درس خوندن رو شروع کرده اصلا الان زمان دیری نیست. خیلی ها کلا دو سه ماه مونده به کنکور شروع میکنن به خوندن. و نتیجه ی اصلی رو کسی میگیره که این ماه های آخر تلاششو بکنه. این که یه سری فکر کنن که حتما رتبه یک میشدن و حالا با این اتفاق اصلا مجاز نمیشن دلیل بر ناتوانیشون تو شرایط رقابتی هست. من خیلی از دوستانم به طور همزمان تو آی تی و مهندسی رتبه های خوب آوردن. دو نفر رو میشناسم که هم هوش زیر ۱۰ شدن و هم آی تی و کنکور مهندسی رو هم دو ماه مونده به کنکور شروع کردن به خوندن چون فکر میکردن اینجوری شانس قبولیشونو بالا می برن. خلاصه اینکه فکر نکنم برای دوستانی که واقعا برای رتبه های بالا درس میخوندن انقدر این تغییر ضرایب سنگین باشه که سرنوشتشونو عوض کنه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: itplus , kingmax
ارسال: #۳۰۶
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
RE: پیشنهاد و بازنگری در مورد اعتراض بچه های IT
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  منم در مورد آقایان مدیر اطلاع ندارم . ولی نگرانی در مورد سرنوشت بچه های آی تی خیلی با بی نظمی تفاوت داره. این چند روز همش مشغول ادغام کردن هستم. یاد بگیریم از امکانات رایگانی که در اختیارمون قرار داده شده درست استفاده کنیم. بهم ریختن نظم انجمن و گرفتن وقت مدیرا که از شما مثلا کارشون بیشتره مثل پاره کردن صندلی های اتوبوس تخریب امکانات عمومیه. این اولین بحث چون دیدم که به من پیام دادین عرض کردم خدمتتون.
در مورد اتفاقات پیش اومده همه متاسف شدیم و بچه ها همه دارن سعیشونو میکنن که اعتراضاشونو نشون بدن. به نظرم به جای تاپیک زدن و راه حل عنوان کردن اون هم راه حل هایی که کسی بهشون توجه نمیکنه (وزارت علومی ها صبر نکردن که ببینن بچه ها چی تو مانشت میگن و بر مبناش عمل کنن ) ولی اینکه هر کس میاد راه حلی که به نظر خودش مناسبه رو به عنوان حرف دل بچه های آی تی میزنه صحیح نیست و اینکه کلا این دسته پست ها هم فایده ای نداره. اگر واقعا بحث آینده و سرنوشت هست برای بچه های آی تی. میتونن حضوری برن و اعتراضشونو اعلام کنن. اگه بحث سرنوشت باشه واقعا دیگه دوری راه و کار داشتن و مریض شدن مهم نیست.
به شخصه اعتقاد دارم که حتی اگر خدایی نکرده اعتراضات بچه ها - البته نه اعتراضات مانشتی بلکه اعتراضات واقعی - به ثمر ننشست و با همون ضرایب اجرا شد دنیا به آخر نرسیده. کنکور رقابت شدید هست. برای کسی که فرایند درس خوندن رو شروع کرده اصلا الان زمان دیری نیست. خیلی ها کلا دو سه ماه مونده به کنکور شروع میکنن به خوندن. و نتیجه ی اصلی رو کسی میگیره که این ماه های آخر تلاششو بکنه. این که یه سری فکر کنن که حتما رتبه یک میشدن و حالا با این اتفاق اصلا مجاز نمیشن دلیل بر ناتوانیشون تو شرایط رقابتی هست. من خیلی از دوستانم به طور همزمان تو آی تی و مهندسی رتبه های خوب آوردن. دو نفر رو میشناسم که هم هوش زیر ۱۰ شدن و هم آی تی و کنکور مهندسی رو هم دو ماه مونده به کنکور شروع کردن به خوندن چون فکر میکردن اینجوری شانس قبولیشونو بالا می برن. خلاصه اینکه فکر نکنم برای دوستانی که واقعا برای رتبه های بالا درس میخوندن انقدر این تغییر ضرایب سنگین باشه که سرنوشتشونو عوض کنه.

خیلی ممنون از پاسخ دقیق و منصفانه تون
مشکل منم به خدا همینجاست.
من خودمو به همین شرایط عادت دادم و شروع کردم دارم درسای جدید می خونم و کارای بچه ها منو می ترسونه که چون به سازمان سنجش هیچ اعتباری نیست مثلاً اعتراضات به جایی برسه که یه هفته قبل کنکور بیان وضعیت رو طور دیگه ای بکنن و باز هم زحمات ما بر باد بره به خاطر همین نظراتی رو که فکر کردم ممکنه مثمر ثمر باشه رو خواستم با هم فکری بچه ها مطرح کنم که یدفعه بیایم قال قضیه رو بکنیم ما هم تکلیف خودمونو بدونیم. بخدا هر روز استرس دارم که یعنی چی می خواد بشه درسای جدید رو بخونم نخونم چیکار کنم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
۱
۱
ارسال: #۳۰۷
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
شما اگر واقعا امنیت یا شبکه دوست دارین درس های مهندسی رو هم بخونین ضرر نمیکنین. اصلا دلیل تغییر این ضرایب اینه که عملا تو مقطع ارشد بیشتر دانشگاه ها شبکه زیرگرایش معماریه و تا حدودی نرم افزار هست. حتی استادایی که شبکه کار میکنن ترجیحشون اینه که از بچه های معماری دانشجو بگیرن تا از بچه های آی تی.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۰
ارسال: #۳۰۸
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
دوستان دوستمون itplus راست میگه خواهش میکنم برای یه لحظه هم شده منطقی فکر کنید و احساسی برخورد نکنید وقتی دفترچه مارا جدا کنن دیگه نگرانی پر شدن طرفیت توسط بچه های نرم نیستیم بلکه بهترم هست چرا که سالهای قبل میتونستن ای تی شبکه را شناور شرکت کنن اما با جدا کردن دفترچه به هیچ عنوان نمیتونن و دیگه اینکه تعدادب دروس جدید و حذف تعدای از دروس قبلی برای همه شرایط یکسانه و برای همه این اتفاق افتاده و کسی از قبل خبر نداشته

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۳
ارسال: #۳۰۹
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
دوستانی که منفی میدید بدید مشکلی نیست ولی لطفا دلیل مخالفتتونم بگید شاید ما هم قانع شدیم.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من هستم
منم هستم
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  شما اگر واقعا امنیت یا شبکه دوست دارین درس های مهندسی رو هم بخونین ضرر نمیکنین. اصلا دلیل تغییر این ضرایب اینه که عملا تو مقطع ارشد بیشتر دانشگاه ها شبکه زیرگرایش معماریه و تا حدودی نرم افزار هست. حتی استادایی که شبکه کار میکنن ترجیحشون اینه که از بچه های معماری دانشجو بگیرن تا از بچه های آی تی.

مگه معماری کامپیوترم قاطی رشته ها شده؟؟ ؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۵
ارسال: #۳۱۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط shadi2121369shadi@gmail.com.)
سلام بچه ها. شاخه ی کارشناسی ارشد IT در دو زیر شاخه ی شبکه و امنیت قرار بود برای کنکور ۹۴ تغییر کنه و این دو تا به مهندسی نرم افزار اضافه بشع اما به علت اعتراض داوطلب ها تو کنکور سال گذشته عملیش نکردن و موند برای امسال. من الان میخوام شروع به خوندن برای کنکور ۹۵ بکنم اما واقعا نمیدونم گرایش های شاخه ی IT و نرم چه تغییراتی کرده !! و الان با این وضع صلاح هست که باز هم برای گرایش شبکه بخونم یا نه!! اخه اگه وارد شاخه مهندسی نرم بشه چهارتا درس ریاضی هم به درسا اضافه میشه و عملا باید ۱۶ تا منبع برای گرایش شبکه خوند که حتی از گرایش های مهندسی نرم هم بیشتر میشه!!!!هیچ جا هم اطلاعاتی موجود نیست. خواهش میکنم رسیدگی کنید که بچه ها یا خودتون اگر میدونید به من جواب بدید. بسیار ممنون میشم.

سلام.
شاخه ی کارشناسی ارشد IT در دو زیر شاخه ی شبکه و امنیت قرار بود برای کنکور ۹۴ تغییر کنه و این دو تا به مهندسی نرم افزار اضافه بشع اما به علت اعتراض داوطلب ها تو کنکور سال گذشته عملیش نکردن و موند برای امسال. من الان میخوام شروع به خوندن برای کنکور ۹۵ بکنم اما واقعا نمیدونم گرایش های شاخه ی IT و نرم چه تغییراتی کرده !! و الان با این وضع صلاح هست که باز هم برای گرایش شبکه بخونم یا نه!! اخه اگه وارد شاخه مهندسی نرم بشه چهارتا درس ریاضی هم به درسا اضافه میشه و عملا باید ۱۶ تا منبع برای گرایش شبکه خوند که حتی از گرایش های مهندسی نرم هم بیشتر میشه!!!!هیچ جا هم اطلاعاتی موجود نیست. الان من باید کذوم درسارو بخونم؟؟
خواهش میکنم رسیدگی کنید که بچه ها یا خودتون اگر میدونید به من جواب بدید. بسیار ممنون میشم.

البته سوال من برای کنکور سال ۹۵ که پیش رو داریم هستش!
لطفا زوئتر جواب بدید.
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)shadi2121369shadi@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. شاخه ی کارشناسی ارشد IT در دو زیر شاخه ی شبکه و امنیت قرار بود برای کنکور ۹۴ تغییر کنه و این دو تا به مهندسی نرم افزار اضافه بشع اما به علت اعتراض داوطلب ها تو کنکور سال گذشته عملیش نکردن و موند برای امسال. من الان میخوام شروع به خوندن برای کنکور ۹۵ بکنم اما واقعا نمیدونم گرایش های شاخه ی IT و نرم چه تغییراتی کرده !! و الان با این وضع صلاح هست که باز هم برای گرایش شبکه بخونم یا نه!! اخه اگه وارد شاخه مهندسی نرم بشه چهارتا درس ریاضی هم به درسا اضافه میشه و عملا باید ۱۶ تا منبع برای گرایش شبکه خوند که حتی از گرایش های مهندسی نرم هم بیشتر میشه!!!!هیچ جا هم اطلاعاتی موجود نیست. خواهش میکنم رسیدگی کنید که بچه ها یا خودتون اگر میدونید به من جواب بدید. بسیار ممنون میشم.

سلام.
شاخه ی کارشناسی ارشد IT در دو زیر شاخه ی شبکه و امنیت قرار بود برای کنکور ۹۴ تغییر کنه و این دو تا به مهندسی نرم افزار اضافه بشع اما به علت اعتراض داوطلب ها تو کنکور سال گذشته عملیش نکردن و موند برای امسال. من الان میخوام شروع به خوندن برای کنکور ۹۵ بکنم اما واقعا نمیدونم گرایش های شاخه ی IT و نرم چه تغییراتی کرده !! و الان با این وضع صلاح هست که باز هم برای گرایش شبکه بخونم یا نه!! اخه اگه وارد شاخه مهندسی نرم بشه چهارتا درس ریاضی هم به درسا اضافه میشه و عملا باید ۱۶ تا منبع برای گرایش شبکه خوند که حتی از گرایش های مهندسی نرم هم بیشتر میشه!!!!هیچ جا هم اطلاعاتی موجود نیست. الان من باید کذوم درسارو بخونم؟؟
خواهش میکنم رسیدگی کنید که بچه ها یا خودتون اگر میدونید به من جواب بدید. بسیار ممنون میشم.

البته سوال من برای کنکور سال ۹۵ که پیش رو داریم هستش!
لطفا زوئتر جواب بدید.
سلام .جوابی که دکتر حقیقت توی همایشی که سال پیش به این سوال دادن این بود
اگه بچه های it اینده شغلی براشون مهم هست باید برید امنیت شبکه امتحان بدین یعنی مجبوری ارشد با کامپیوتریا بدی
اما اگه دلت میخواد یه رشته اسون بگیری و فقط یه فوقی گرفته باشی برو تجارت وitگررایش ایتی بخون و اینم بدون بازار کار این دو گرایش تجارت وایتی توی ایران خوب نیست دیگه بشین فک کن میخوای فقط فوق بگیری؟؟!!یا میخوای سر کار هم بری؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
ارشد ۹۵
چه تغییراتی در کنکور کامپیوتر ۹۵ قراره انجام بشه؟ گفتن کنکور کامپیوتر قراره اساسی تغییر کنه. کسی خبری داره؟
Aurora، در تاریخ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاپیک تکراری. ادغام شد

۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
ارشد ۹۵
اقا بچه های it چجوریه وضعشون؟ باید ریاضی بخونند یا نه یعنی احتمال داره برگره به رشته فناوری اطلاعات
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۳ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۱۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۳۵ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۲۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close