زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع ثبت نام ارشد ۹۴

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
سلام دوستان کنکوری
بنا به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۴ از فردا تا تاریخ ۲۵ آبان شروع می شود .برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان مراجعه کنید.
ب امید موفقیت تک تک دوستان
التماس دعاBig GrinSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , A V A , ziba.O
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
RE: شروع ثبت نام ارشد ۹۴
انگار همین دیروز ۲۷ آذر ۱۳۹۱ بود که عضو مانشت شدم و وقتی مطالبو میخوندم دوست داشتم منم کنکور داشته باشم Big Grin
میگفتم اوووو کو تا نوبت من شه Big Grin
یهو دیدم دارم واسه آزمایشی ( منظورم پارساله ) ثبت نام میکنم ، میگفتم ۱ ســـــال دیگه نوبتیم باشه نوبت اصله کاریه ...
حالا اون ۱ ســـــال رسید ، چه زودم رسید...

واسه تک تک افرادی که دارن واسه ارشد میخونن ، چه آی تی ، چه کامپیوتر ، چه علوم کامپیوتر آرزو میکنم به اون چیزی که میخوان و حقشونه و واسش دارن عرق میریزن برسن Smile اون تـــــه تــــهشم واسه خودم دعا میکنم که یه جای خوب قبول شم و این داستان کنکور ، تست ، آزمون آزمایشی و ... ختم به خیر شه Big Grin Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , heee , bahar122 , NP-Cσмρℓєтє , kingmax , so@ , happy07 , nlp@2015 , سجاد۶۷
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
چرا ثبتنام شروع نشده سنجش خوابه؟!میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست خدا رحم کنه برای نتایج و...

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
تو یکی از این خبرگزاری ها (فکر کنم ایسنا بود ؟!؟! ) خوندم از ساعت ۲۰ شروع میشه و تقریبا از ۴ ساعت قبل دفترچه رو سایته ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
بچه های عزیز IT بنظر شما چه کنیم صرف میکنه بشینیم و نظریه زبان و مدار و انتقال بخونم؟هان ؟یکی جواب بده خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اعتراض نکنیم؟؟نکنه میخوان این رشته رو حذف کنن روشون نمیشه!؟

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
بچه های عزیز IT بنظر شما چه کنیم صرف میکنه بشینیم و نظریه زبان و مدار و انتقال بخونم؟هان ؟یکی جواب بده خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اعتراض نکنیم؟؟نکنه میخوان این رشته رو حذف کنن روشون نمیشه!؟
منم درست مثل تو.فعلا که تو شوکم
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
رسما آی تی را ترکوند سازمان سنجش! این چه حرکتی بود!

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
**وَلاَ تَمْشِ فِی الأَرْضِ مَرَحًا إِنَّکَ لَن تَخْرِقَ الأَرْضَ وَلَن تَبْلُغَ الْجِبَالَ طُولًا**
و در روی زمین به نخوت گام برمدار چرا که هرگز زمین را نمى‏توانى شکافت و در بلندى به کوهها نمى‏توانى رسید (۳۷) سوره مبارکه الإسراء
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
منم درست مثل تو.فعلا که تو شوکم
من دیگه رفتم تو کار گریه.......

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
بدبخت شدم بدبخت شدم کل ۲ سال از زندگی و وقتی که گذاشتم بر باد رفت بیچارم کردی سنجش بدبختم کردی

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط bahman2000.)
من کاملا مخم هنگ کرده؟ این ضرایب رو بر چه اساسی مطرح کرده اند؟ برا مهندسی نرم افزار:
زبان ۱
ریاضی ۱
مشترک ۲
تخصصی ۲
فکر کنم اونایی که درس زبان رو کلاس می رفتند یا از اول با زبان سروکار داشتند با دیدن این ضرایب خیلی خوشحال شدند.دوستان این تغییر در درصد ها فقط و فقط یه چیز رو نشون میده و اون هم اینه که اگه کسی زبان رو حذف کنه فاتحه قبول شدنش بایستی خونده بشه.در واقع این ضرایب رو میشه اینطوری هم بیان کرد:
زبان ۲
ریاضی ۲
مشترک ۴
تخصصی ۴
حالا فکر کنم متوجه بشید که تنها ضریبی که نسبت به سال گذشته تغییر کرده مال زبان هستش!!!
با دیدن گرایش های رشته IT هم خیلی تعجب کردم:
سال گذشته:
۱ـ تجارت الکترونیکی
۲ـ امنیت اطلاعات
۳ـ شبکه‌های کامپیوتری
۴ـ مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
امسال:
۱ـ تجارت الکترونیکی
۲ـ مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
یعنی رشته های امنیت و شبکه رسما پرید!!! این سنجش هم بدجوری حال آدم رو میگیره.واقعا متاسفم.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط dotamin.)
رسما Fیده شدیم :|
درس‌هایی که باید اضافی خوند واسه امنیت و شبکه :

۱- ریاضی مهندسی
۲- آمار
۳- محاسبات عددی
۴- نظریه زبان‌ها
۵- مدار منطقی

هیچ وقت نمی‌فهمم چرا باید واسه رسیدن به یه رشته‌ی خاص، هر نوع درس بی‌ربطی رو خوند! ۴ ۵ سال عربی و شیمی و یه مشت فیزیک خوندیم آخرشم نفهمیدیم چی شد! حالا بشینید واسه شبکه و امنیت، ریاضی مهندسی و نظریه زبان‌ها و بقیه چرت و پرت‌هارو بخونید Angry
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
لطفا بحث راجع به تغییر ضرایب رو تو تاپیک خودش مطرح کنید.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط mohammadali68.)
شروع ثبت نام ارشد ۹۴
دوستان کسی از تفاوت میان رشته های امتحانی زیر اطلاع داره لطف کنه اطلاع رسانی کنه
۱- مهندسی کامپیوتر
۲ - مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
با تشکر

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۹۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۰۰۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۴۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۸۱۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۵۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close