تالار گفتمان مانشت
شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - so@ - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان کنکوری
بنا به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۴ از فردا تا تاریخ ۲۵ آبان شروع می شود .برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان مراجعه کنید.
ب امید موفقیت تک تک دوستان
التماس دعاBig GrinSmile

RE: شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - احسان مومنی - ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ

انگار همین دیروز ۲۷ آذر ۱۳۹۱ بود که عضو مانشت شدم و وقتی مطالبو میخوندم دوست داشتم منم کنکور داشته باشم Big Grin
میگفتم اوووو کو تا نوبت من شه Big Grin
یهو دیدم دارم واسه آزمایشی ( منظورم پارساله ) ثبت نام میکنم ، میگفتم ۱ ســـــال دیگه نوبتیم باشه نوبت اصله کاریه ...
حالا اون ۱ ســـــال رسید ، چه زودم رسید...

واسه تک تک افرادی که دارن واسه ارشد میخونن ، چه آی تی ، چه کامپیوتر ، چه علوم کامپیوتر آرزو میکنم به اون چیزی که میخوان و حقشونه و واسش دارن عرق میریزن برسن Smile اون تـــــه تــــهشم واسه خودم دعا میکنم که یه جای خوب قبول شم و این داستان کنکور ، تست ، آزمون آزمایشی و ... ختم به خیر شه Big Grin Big Grin

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - kingmax - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ

چرا ثبتنام شروع نشده سنجش خوابه؟!میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست خدا رحم کنه برای نتایج و...

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - احسان مومنی - ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

تو یکی از این خبرگزاری ها (فکر کنم ایسنا بود ؟!؟! ) خوندم از ساعت ۲۰ شروع میشه و تقریبا از ۴ ساعت قبل دفترچه رو سایته ...

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - baranian_123456 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ

سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
بچه های عزیز IT بنظر شما چه کنیم صرف میکنه بشینیم و نظریه زبان و مدار و انتقال بخونم؟هان ؟یکی جواب بده خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اعتراض نکنیم؟؟نکنه میخوان این رشته رو حذف کنن روشون نمیشه!؟

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - behruz_p - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
بچه های عزیز IT بنظر شما چه کنیم صرف میکنه بشینیم و نظریه زبان و مدار و انتقال بخونم؟هان ؟یکی جواب بده خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اعتراض نکنیم؟؟نکنه میخوان این رشته رو حذف کنن روشون نمیشه!؟
منم درست مثل تو.فعلا که تو شوکم

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - mah5 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

رسما آی تی را ترکوند سازمان سنجش! این چه حرکتی بود!

RE: شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - baranian_123456 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم ۵ بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
منم درست مثل تو.فعلا که تو شوکم
من دیگه رفتم تو کار گریه.......

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - itplus - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ

بدبخت شدم بدبخت شدم کل ۲ سال از زندگی و وقتی که گذاشتم بر باد رفت بیچارم کردی سنجش بدبختم کردی

RE: شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - bahman2000 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ

من کاملا مخم هنگ کرده؟ این ضرایب رو بر چه اساسی مطرح کرده اند؟ برا مهندسی نرم افزار:
زبان ۱
ریاضی ۱
مشترک ۲
تخصصی ۲
فکر کنم اونایی که درس زبان رو کلاس می رفتند یا از اول با زبان سروکار داشتند با دیدن این ضرایب خیلی خوشحال شدند.دوستان این تغییر در درصد ها فقط و فقط یه چیز رو نشون میده و اون هم اینه که اگه کسی زبان رو حذف کنه فاتحه قبول شدنش بایستی خونده بشه.در واقع این ضرایب رو میشه اینطوری هم بیان کرد:
زبان ۲
ریاضی ۲
مشترک ۴
تخصصی ۴
حالا فکر کنم متوجه بشید که تنها ضریبی که نسبت به سال گذشته تغییر کرده مال زبان هستش!!!
با دیدن گرایش های رشته IT هم خیلی تعجب کردم:
سال گذشته:
۱ـ تجارت الکترونیکی
۲ـ امنیت اطلاعات
۳ـ شبکه‌های کامپیوتری
۴ـ مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
امسال:
۱ـ تجارت الکترونیکی
۲ـ مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
یعنی رشته های امنیت و شبکه رسما پرید!!! این سنجش هم بدجوری حال آدم رو میگیره.واقعا متاسفم.

RE: شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - dotamin - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ

رسما Fیده شدیم :|
درس‌هایی که باید اضافی خوند واسه امنیت و شبکه :

۱- ریاضی مهندسی
۲- آمار
۳- محاسبات عددی
۴- نظریه زبان‌ها
۵- مدار منطقی

هیچ وقت نمی‌فهمم چرا باید واسه رسیدن به یه رشته‌ی خاص، هر نوع درس بی‌ربطی رو خوند! ۴ ۵ سال عربی و شیمی و یه مشت فیزیک خوندیم آخرشم نفهمیدیم چی شد! حالا بشینید واسه شبکه و امنیت، ریاضی مهندسی و نظریه زبان‌ها و بقیه چرت و پرت‌هارو بخونید Angry

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - Bache Mosbat - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ق.ظ

لطفا بحث راجع به تغییر ضرایب رو تو تاپیک خودش مطرح کنید.

شروع ثبت نام ارشد ۹۴ - mohammadali68 - 25 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ

دوستان کسی از تفاوت میان رشته های امتحانی زیر اطلاع داره لطف کنه اطلاع رسانی کنه
۱- مهندسی کامپیوتر
۲ - مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
با تشکر