زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال: #۴۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط Free bird.)
درسته salam5

اما شاید امسال بر اساس شماره شناسنامه بخوان پیگیری کنن که ممکنه تو زمان گرفتن کارت با مشکل کواجه شیم از طرفی اگه غیر قانونی باشه این موضوع بعدا برای خودمون بد میشه
! من باید بازم بپرسم!
چون میگن که حتما ما رفتیم انجا رو پر کردیم و ظرفیت ورودی روکه روی شهریش حساب کردن!
حالا اگه سال بعد قبول شیم و انصراف بدیم دیگه ورودی های اونسال دانشگاه کم میشه و در نتیجه دانشگاه ضرر میکنه به لحاظ مالی!!

دفترچه رو خوندم الان
این بند همچنان در اون موجوده صفحه دوم دفترچه

بند د تبصره ۶
د) پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ (اعم از پذیرفته شدگان در شهریورماه و یا پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل
ظرفیت) حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.
تبصره: پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل و
دوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سای ر شرایط و
ضوابط می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ ثبت نام و شرکت نمایند.

متاسفانه ..
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
RE: ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  درسته salam5

اما شاید امسال بر اساس شماره شناسنامه بخوان پیگیری کنن که ممکنه تو زمان گرفتن کارت با مشکل کواجه شیم از طرفی اگه غیر قانونی باشه این موضوع بعدا برای خودمون بد میشه
! من باید بازم بپرسم!
چون میگن که حتما ما رفتیم انجا رو پر کردیم و ظرفیت ورودی روکه روی شهریش حساب کردن!
حالا اگه سال بعد قبول شیم و انصراف بدیم دیگه ورودی های اونسال دانشگاه کم میشه و در نتیجه دانشگاه ضرر میکنه به لحاظ مالی!!

دفترچه رو خوندم الان
این بند همچنان در اون موجوده صفحه دوم دفترچه

بند د تبصره ۶
د) پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ (اعم از پذیرفته شدگان در شهریورماه و یا پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل
ظرفیت) حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.
تبصره: پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل و
دوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سای ر شرایط و
ضوابط می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ ثبت نام و شرکت نمایند.

متاسفانه ..

نگفته کی انصراف بدیم ... فکر کنم این ها فقط براشون مهمه که انصراف داده شه....ما دوبار شهریور زنگ زدیم به سنجش پرسیدیم دفعه اول گفت نباید دانشجو باشه دفعه دوم گفت می تونه کنکور هم بده تا قبل از اعلام نتایج انصراف بده (حالا نمی دونم منظورش نتایج اولیه بود یا نهایی) (پرسیده بود دختره یا پسر!)
۱
۰
ارسال: #۴۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
بچه ها وقتی نوشته یا ثبت نام نکنید یا انصراف بدید یعنی میتونید ثبت نام کنید بعدش انصراف بدید
برید کنکور بدید اگر خوب بود سریعا انصراف بدید اگر بد بود انصراف ندید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
دوستان عزیز من دیشب دوباره پرسیدم و جوابشو براتون میذارم الان اینجا
[تصویر:  314427_96861600715466276245.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , ezra
ارسال: #۵۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
اکه سگ تو .... لا اله الا الله ! ما هر چی میخوایم جانب ادب رو رعایت کنیم نمیزارن !! [تصویر:  f_sabzmoom_58d78cf.gif]

من اولش با این نیت ثبت نام کردم آزاد رو که کنکور امسال هم شرکت کنم !!!

الان یه هفته ای هست که منصرف شدم ! (چون نشستم چرتکه انداختم دیدم شدنی نیست )

خدا رو شکر که زیاد وقت نزاشتم درس بخونم واسه کنکور
وگرنه الان پای همین مانیتور ریق رحمت رو سر می کشیدم !!! [تصویر:  314558_ugly004.gif]

غیر از من بچه های دیگه هم بودن که همچین هدفی داشتن
حتی اگه اشتب نکنم از تابستون شروع به درس خوندن کرده بودن !!!
خدا به دادشون برسه ....
الان چی میکشن !

۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اکه سگ تو .... لا اله الا الله ! ما هر چی میخوایم جانب ادب رو رعایت کنیم نمیزارن !! [تصویر:  f_sabzmoom_58d78cf.gif]

وگرنه الان پای همین مانیتور ریق رحمت رو سر می کشیدم !!! [تصویر:  314558_ugly004.gif]

خدا به دادشون برسه ....
الان چی میکشن !
به نظر من شما کنکور رو شرکت کن سالهای قبل بچه ها همین کار رو کردن مشکلی هم براشون پیش نیومده..به من هم که یکبار تلفنی گفت میشه کنکور رو بدی بعد انصراف بدی.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط yasser_itboy.)
من دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز هستم می خواستم هم برا کنکور بخونم هم اگه نشد همین رشته رو تو آزاد ادمه بدم

اگه بخوام بدون انصراف دادن از دانشگاه،توی آزمون ارشد ثبت نام کنم، من وضعیت نظام وظیفه باید چی انتخاب کنم؟
کدوم کد رو باید توی دفترچه انتخاب کنم؟(نه پایان خدمت دارم نه معافیت)

در صورت قبول شدن باید انصراف بدم -> کد ۱۳ احتمالا

در صورت عدم قبولی -> کد شماره ۷ نزدیکتره
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
اصلا شاید شماره شناسنامه ها رو امسال چک کنن و نشه شرکت کرد در حال تحصیل یا میگم حالا که گفتن نکنه موقع گرفتن کارت مشکلی پیش بیاد؟ بگن محرومیم؟

اگه انصراف بدین چی میخواین بزنین ؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  اصلا شاید شماره شناسنامه ها رو امسال چک کنن و نشه شرکت کرد در حال تحصیل یا میگم حالا که گفتن نکنه موقع گرفتن کارت مشکلی پیش بیاد؟ بگن محرومیم؟

اگه انصراف بدین چی میخواین بزنین ؟

منم مشکلم همینه که یه وقت پولم نپره.من اصن نمیخوام انتخاب رشته کنم میخوام فقط ببینم رتبه م چند میشهUndecided
۱
۰
ارسال: #۵۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)yasser_itboy نوشته شده توسط:  من دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز هستم می خواستم هم برا کنکور بخونم هم اگه نشد همین رشته رو تو آزاد ادمه بدم

اگه بخوام بدون انصراف دادن از دانشگاه،توی آزمون ارشد ثبت نام کنم، من وضعیت نظام وظیفه باید چی انتخاب کنم؟

تو رو خدا جواب بدین
موندم توی دو راهی
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط Free bird.)
اگه شماها هم امسال تلفن کردین و این رو بهتون گفتن که اشکالی نداره بعدا انصراف بدین اخه
چرا اینا به هر کس یه چیزی میگن؟؟؟
ای بابااااا
...
امروز دوستم تلفن کردههه
بهش گفتن اگه بفهمیم از هر دو محرومتون میکنیم!!!!!!!!!!!!!!
البته که سنجش در این امور هیچکارست بنظر من و این موضوع دست وزارت علومه
ما باید از اونها بپرسیم
چون بچه های غیر روزانه داریم شهریه پرداخت میکنیم
واقعا چه ربطی داره که حالا شرکت کنیم یا نه؟!!!!!!۱
من نمیدونم اصن دلیل این قانون چیه واقعاااا؟؟؟؟!!!!

----------
تازه من درسای الانم هم هستش که باید بخونم با کلی تمرین و مقاله و ...
قصدم تطبیق بود در صورت قبولی امسال که برداشتن امنیتو بردن تو گرایشای کامپیوتر!!!!!
ینی واااااااقعا اینا چی فکر میکنن که تصمیماشون رو هوا و یه دفست؟!
از بس که مردم ساکت نشستن در باره تصمیمات .......!

کسی بچه ها شماره وزارت علوم رو نداره؟
ما اباید از اون طریق مطمئن بشیم و حتمنم بگیم که داریم پول میدیم؟

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)yasser_itboy نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)yasser_itboy نوشته شده توسط:  من دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز هستم می خواستم هم برا کنکور بخونم هم اگه نشد همین رشته رو تو آزاد ادمه بدم

تو رو خدا جواب بدین
موندم توی دو راهی

من درباره قوانین سربازی و اینها وقاعا اطلاعی ندارم اما بهتره از سازمان نظام وظیفه یا مشاوری که اگاهی داره بپرسین هر چه زودتر که ایشاللا بتونین بهترین تصمیم رو بگیرین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasser_itboy
ارسال: #۵۷
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
ما از وزارت علوم پرسیده بودیم گفته بود سنجش هم همین رو میگه میتونین ببینین کنکورتون چی میشه بعد از کنکور انصراف بدین...
من شکم در کار سنجش بود (دوبار زنگ زدم دفعه اول گفت نمیشه دفعه دوم گفت میشه)...وزارت علوم اوکی...
شمارش این است ۸۲۲۳۱۰۰۰
یادم نیست کدوم واحدش بود فکر کنم مربوط به همین کار سنجش...بود.بپرسی خودشون وصل می کنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Free bird , salam5
ارسال: #۵۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط Free bird.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما از وزارت علوم پرسیده بودیم گفته بود سنجش هم همین رو میگه میتونین ببینین کنکورتون چی میشه بعد از کنکور انصراف بدین...
من شکم در کار سنجش بود (دوبار زنگ زدم دفعه اول گفت نمیشه دفعه دوم گفت میشه)...وزارت علوم اوکی...
شمارش این است ۸۲۲۳۱۰۰۰
یادم نیست کدوم واحدش بود فکر کنم مربوط به همین کار سنجش...بود.بپرسی خودشون وصل می کنن

مررررسی -
پس الان ما مشکلی نداریم با این وصف که- نه؟
اخه بدیش اینه هر روز و به هرکسی یه چیزی گفتن gogo0li جان
ینی تازه میشه بعد ترم دو انصراف داد تو تابستون نه؟
چون اونموقع نتیجه ها میاد دیگه ..
شما کی پرسیده بودین عزیز؟
جدیده ینی یا مال قبل از این حرفای توصیه مهم سازمان سنجشه؟
چون واقعا مام باشیم یا انصراف بدیم دیگه الان برای کسی فرقی نداره چون جا رو که پر کردیم و شهریه هم که میدیم دیگه ...
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اکه سگ تو .... لا اله الا الله ! ما هر چی میخوایم جانب ادب رو رعایت کنیم نمیزارن !! [تصویر:  f_sabzmoom_58d78cf.gif]

خدا به دادشون برسه ....
الان چی میکشن !

منم مثل شما به همین نیت ثبت نام کردم، اما می خوام ثبت نام کنم چون هیچی تو دفترچه تغییر نکرده(مهم دفترچه س) دوست من همین پارسال با اینکه دانشجوی آزاد بود کنکور شرگت کرد الانم روزانه داره می خونه
به خاطر حرف اینا بی خیال هدفتون نشین، حداقل کاری کنیم که بعدها به خودمون نگیم حیف شد کاش اون سال کنکور شرکت می کردیم، حداقل از خودمون راضی باشیم
من که شرکت می کنم فوق فوقش موقع کارت دادن می گن بهتون کارت نمی دیم، ببخشید ولی به جهنم من دیگه اون موقع خیالم راحته که تلاشمو کردم
و راستش حاضرم نیستم حالا هنوز امتحان ندادم از دانشگاه آزاد انصراف بدم کار این مملکت حساب کتاب نداره خوبه داریم میبینیم سنجش هر سال دو ماه مونده به کنکور داره چیکار میکنه، منبع عوض میکنه، ضریب عوض میکنه

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اکه سگ تو .... لا اله الا الله ! ما هر چی میخوایم جانب ادب رو رعایت کنیم نمیزارن !! [تصویر:  f_sabzmoom_58d78cf.gif]

خدا به دادشون برسه ....
الان چی میکشن !

منم مثل شما به همین نیت ثبت نام کردم، اما می خوام ثبت نام کنم چون هیچی تو دفترچه تغییر نکرده(مهم دفترچه س) دوست من همین پارسال با اینکه دانشجوی آزاد بود کنکور شرگت کرد الانم روزانه داره می خونه
به خاطر حرف اینا بی خیال هدفتون نشین، حداقل کاری کنیم که بعدها به خودمون نگیم حیف شد کاش اون سال کنکور شرکت می کردیم، حداقل از خودمون راضی باشیم
من که شرکت می کنم فوق فوقش موقع کارت دادن می گن بهتون کارت نمی دیم، ببخشید ولی به جهنم من دیگه اون موقع خیالم راحته که تلاشمو کردم
و راستش حاضرم نیستم حالا هنوز امتحان ندادم از دانشگاه آزاد انصراف بدم کار این مملکت حساب کتاب نداره خوبه داریم میبینیم سنجش هر سال دو ماه مونده به کنکور داره چیکار میکنه، منبع عوض میکنه، ضریب عوض میکنه

آخه بحث فقط روی کنکور شرکت کردن نیست !
اینکه بخوای خودتو سالی دیگه با فضای یه دانشگاه جدید مَچ کنی , خودش مشکل بزرگیه !

تو دانشگاه های دولتی از الان دارن استاد راهنماشون رو انتخاب می کنن !
قطعاً برای پایان نامه به مشکل میخوریم !
به همین خاطر
حتی اگه واسه کنکور برسی درس بخونی
و حتی اگه اجازه ی شرکت هم بهت بدن
و حتی اگه بتونی قبول بشی
بعید نیست خود دانشگاه ها زیر بار ثبت نامت نرن !

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close