زمان کنونی: ۰۶ تیر ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال: #۳۱
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط naeeme.RF.)
از سایت سنجش پرسیدم گفتن که این قانون سالهاست تصویب شده ولی تو دفترچه ها و اطلاعیه های سال قبل اصلا چنین چیزی نبوده حتی به اون مضمونی که اون دوسته پشت کنکور دکتری گفته بودن
اینم لینک اطلاعیه کنکور ارشد سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از سه تا سایت مختلف گذاشتم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tulips.flowerm
ارسال: #۳۲
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد
من از سنجش پرسیدم:
با توجه به بند ۴ توصیه های مهم اطلاعیه ثبت نام آزمون ارشد که نوشته است:
"۴- کلیه کسانیکه به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند، مجاز به شرکت دراین آزمون نخواهند بود "

بنده در تکمیل ظرفیت دانشگاه مجازی برای ترم بهمن پذیرفته شده ام و میخواهم برای سال ۹۴ نیز آزمون بدهم شاید جای بهتری قبول بشوم آیا مهر ۹۴ میتوانم به دانشگاه جدید منتقل بشوم؟
سنجش این جواب را نوشته:

" با سلام در صورتی که به عنوان قبولی نهایی معرفی شوید یا باید در ازمون شرکت نکنید و یا باید در دانشگاه ثبت نام نکنید. با تشکر"

بقیه بچه ها جواب گرفتند؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۳۳
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
سنجش به من این رو گفت:

با سلام داوطلب گرامی: شرایط و ضوابط مربوط به این امر پس از تدوین دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته مشخص و در زمان مقتضی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. با تشکر
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  سنجش به من این رو گفت:

با سلام داوطلب گرامی: شرایط و ضوابط مربوط به این امر پس از تدوین دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته مشخص و در زمان مقتضی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. با تشکر

سلام دوست عزیز شما دقیقا چی ازشون پرسیدین؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  سنجش به من این رو گفت:

سلام دوست عزیز شما دقیقا چی ازشون پرسیدین؟
سلام.فکر کنم این رو نوشتم:
سلام.کسی که در کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ شبانه قبول شده، این ترم از دانشگاهش مرخصی گرفته که برای کنکور ۹۴ بخواند، امکانش هست بعد از کنکور از دانشگاهش انصراف بدهد؟(یا حتما باید قبل از کنکور انصراف را داده باشد؟)
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ
دوستان لطفا اگه سنجش به کسی جواب داد اینجا بذاره(تا بتونیم به یه جمع بندی برسیم)
به من هنوز جواب ندادن

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا اگه سنجش به کسی جواب داد اینجا بذاره(تا بتونیم به یه جمع بندی برسیم)
به من هنوز جواب ندادن

امروز صبح سوال نوشتم میخوام از ترم بهمن دانشجو بشم و هم برای سال دیگه آزمون بدم بعد از یک ساعت این جواب را داد:

" با سلام در صورتی که به عنوان قبولی نهایی معرفی شوید یا باید در ازمون شرکت نکنید و یا باید در دانشگاه ثبت نام نکنید. با تشکر"

Angry Confused Angry
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
ینی منم که میخوام فقط رتبه مو بدونم و در صورت قبولی تو دانشگاه ثبت نام نکنم نمیشه شرکت کنم؟ Sad
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ینی منم که میخوام فقط رتبه مو بدونم و در صورت قبولی تو دانشگاه ثبت نام نکنم نمیشه شرکت کنم؟ Sad

بستگی دارد که الان دانشجوی ارشد باشید یا نه؟
اگر الان دانشجوی ارشد باشید نمیتوانید ثبت نام کنید حالا به هر دلیلی.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ینی منم که میخوام فقط رتبه مو بدونم و در صورت قبولی تو دانشگاه ثبت نام نکنم نمیشه شرکت کنم؟ Sad

بستگی دارد که الان دانشجوی ارشد باشید یا نه؟
اگر الان دانشجوی ارشد باشید نمیتوانید ثبت نام کنید حالا به هر دلیلی.
دانشجو هستم.ولی احتمالا ترم دیگه انصراف بدم.در هر صورت جریمه ای داره؟به فرض که سنجش بره بررسی کنه.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
من از سنجش پرسیدم"دانشجوی ارشد آزاد هستم و می خوام کنکور شرکت کنم در صورت قبولی از دانشگاه آزاد انصراف بدم"
جواب دادن: خیر نمی توانید در آزمون شرکت کنید

بعد دوباره پرسیدم برای مرخصی یا انصراف تا کی وقت هست
سنجش جواب داده طبق دفترچه عمل کنید.

اگه طبق دفترچه باشه که پارسال تو دفترچه نوشته بود دانشجویان ارشد نمی تونن امتحان بدن ، زیرشم خط کشیده بودن ولی دوست خود من این کارو کرد الانم داره روزانه می خونه،
به نظرتون این قضیه چقد جدیه؟

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط Free bird.)
به من جواب دادن

با سلام این قانون از چندین سال پیش اجرا میشود با تشکر

!!!!
خدایا!
بچه ها الان کسی دقیق دیده این بند رو که توی دفترچه امنخاب دانشگاه امسال که قبول شدیم یا هر مرحله ایش این موضوع رو گفته باشه که غیر از دانشجوهای روزانه کسی نمیتونه شرکت کنه؟

الان دفترچه رو خوندم مربط به سال ۹۳
بند د تبصره ۶
صفحه ۲

د) پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.
تبصره: پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل و
دوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سای ر شرایط و
ضوابط می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ ثبت نام و شرکت نمایند.

متاسفانه از بس دیده و شنیده بودیم که بچه های روزانه فقط نمیتونن شرکت کنن این بند رو اصلا نخونده بودم من تا بحال!!!

سایر شرایط چی هست و تا کی فرصت انصرف داریم؟ اگربعد از امتحانات انصراف بدیم قبوله که تطبیق بخوره واحدهامون؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط Free bird.)
من دوباراه سوال کردم درباره تطبیق و اینها نوشته در زمان ثبت نام داوطب نباید دانشجوی ارشد باشد!

موندم دیگه واقعا چیکار کنم بهتره ..؟

بچه ها کسی راهی به ذهنش نمیرسه یا مشاوره ای؟ دانشگاهی که هستم دانشگاه ضعیفی نیستش
...
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
تو دفترچه زده:
داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ در دوره های روزانه پذیرفته شده اند، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط salam5.)
خودشون میگن این قانون چند ساله داره اجرا میشه اما همه کسایی رو میشناسیم که با اینکه دانشجوی ارشد بودن(البته به جز روزانه) دوباره کنکور دادن و رفتن دانشگاه جدید
اگه امسالم مثل سالای پیش باشه که زیاد جدی نیست ولی یکی از دوستان میگفت شاید می خوان امسال به صورت جدی قانون اجرا کنن که توی توصیه های مهم نوشتنش
آخه منطقی ام نیست کسی که روزانه بوده ، بله، داره از امکانات دولتی استفاده می کنه و جایه یه نفرو گرفته، ولی کسی مثل من که دارم توی دانشگاه آزاد خودم شهریه مو میدم و از امکانات دولتی استفاده نمی کنم که به اینا ربطی نداره می خوام چیکار کنم

ثبت نام ارشد شروع شد توی این لینک
که توصیه های مهم و نوشته فقط تو بند ۶ به دانشجویان روزانه اشاره کرده راجع به بقیه حرفی نزده
دفترچه م که جفت دفترچه پارساله

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۶۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۹۵۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۵۲۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۷۳ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۴۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۳۵۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۷۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۱۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close