زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال: #۱۶
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط omid.n1990.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  طبق اطلاعیه سازمان سنجش برای اولین باره کسانی که الان دانشجوی ارشد هستند مجددا امسال نمیتوانند امتحان بدهند.
بند ۴ توصیه های مهم ش اینو نوشته:

"۴- کلیه کسانیکه به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند، مجاز به شرکت دراین آزمون نخواهند بود ."

من ورودی بهمن بودم اما میخواستم برای سال آینده بخونم حالا مجبورم یا بهمن نروم دانشگاه یا برای سال آینده نخونم.
این قانون سالهاست وجود داره!!!
بعضیها بحث روزانه شبانه و .... رو پیش اوردن. اون بحث چیز دیگه است. اینکه شما روزانه قبول شده باشید و نروید ثبت نام محروم میشید از کنکور سال بعد و اگر غیرروزانه قبول شده باشید و نروید ثبت نام مشکلی نیست و میتونید کنکور بدید باز.
ولی یک بحث دیگه هست که دانشجو حین تحصیل نمیتونه همون مقطع رو مجدد کنکور بده (مقطع اش و روزانه شبانه غیرانتفاعی پیام و ... اش هم فرق نمیکنه). این قانون رو حداقل میتونم بگم هفت هشت ساله وجود داره و فقط هم مربوط به مقطع ارشد نیست.

خاطرم هست با همچین عنوانی ازش یاد میشد: اگر در هر یک از مراحل ثبت نام، آزمون، نتایج، ثبت نام نهایی و ... مشخص گردد که داوطلب دانشجوی این مقطع است حتی در صورت قبولی، پذیرش وی کان لم یکن تلقی می‌شود.

در کل اگر در یک مقطع حین تحصیلی نمیتونی مجدد کنکورش رو بدی! این قانون با اینکه وجود داشت ولی بررسی درستی انجام نمیشد خیلی ها بودن که شبانه یا غیرانتفاعی میخوندن و کنکور همزمان میدادن و اگر قبول میشدن میرفتن دانشگاه جدید ثبت نام و مشکلی براشون پیش نمیومد. حالا این خبری که اینجا نقل شده که برای اولین بار (لینک خبر هم اگر ذکر میشد بد نبود)، شاید از این به بعد بخوان پایش بکنن اطلاعات رو و متوجه بشن که آیا همچین اتفاقی افتاده یا نه! و گرنه قانون، قانون جدیدی نیست ولی پیش از این اجرایی نمیشد
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , kingmax , gogooli , سجاد۶۷
ارسال: #۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ ق.ظ، توسط سارا رجب زاده.)
راسته که سهمیه شاگرد أولی رو هم میخوان کنسل کنن برا دانشجوهای غیر انتفایی و پیام نور؟ فقط در حد حرف شنیدم!. ایشالا در همون حد باشه!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۲
ارسال: #۱۸
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
RE: ممنوعیت شرکت دانشجویان ارشد در آزمون کارشناسی ارشد
دوستان این قانون شامل دانشگاه آزادم میشه؟
یعنی اگه کسی الان دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد باشه میتونه برای سراسری امتحان بده؟

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ق.ظ)سارا رجب زاده نوشته شده توسط:  راسته که سهمیه شاگرد أولی رو هم میخوان کنسل کنن برا دانشجوهای غیر انتفایی و پیام نور؟ فقط در حد حرف شنیدم!. ایشالا در همون حد باشه!!!
واسه دولتی های فنی حرفه ای که کنسل کردن تو سایت دانشکدمون زده بود خیلی تاسف باره دیگه واسه شما رو نمیدونم

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
این اطلاعیه جدیده چون من اطلاعیه سال گدشته را دارم و داخل توصیه های مهمش همچین چیزی ننوشته.
به هر حال از سنجش پرسیدم ولی هنوز جوابی ندادن هر وقت جواب دادن حتما اینجا میگذارم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۱
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  این اطلاعیه جدیده چون من اطلاعیه سال گدشته را دارم و داخل توصیه های مهمش همچین چیزی ننوشته.
به هر حال از سنجش پرسیدم ولی هنوز جوابی ندادن هر وقت جواب دادن حتما اینجا میگذارم.
در دفترچه سالهای گذشته نوشته بود
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
دوستان نظری ندارین؟
آخه دانشگاه آزاد کلا یه سیستم جدا از سراسریه، کنکورش، برگزار کننده هاش و ...
به نظرتون این قانون شامل دانشگاه آزادم میشه؟ من کلی برنامه ریزی کردم

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  دوستان نظری ندارین؟
آخه دانشگاه آزاد کلا یه سیستم جدا از سراسریه، کنکورش، برگزار کننده هاش و ...
به نظرتون این قانون شامل دانشگاه آزادم میشه؟ من کلی برنامه ریزی کردم

تا شنبه راهی نیست خدا بزرگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
این موضوع توی دفترچه ۹۲ نبود اما توی دفترچه کنکور سراسری ۹۳ نوشته :"شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره
دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند."
اما یکی از دوستان من که دانشجوی ارشد آزاد بود تو کنکور ۹۳ شرکت کرد و و الانم دانشجوی روزانه است.
امیدوارم منظورشون دانشگاه آزاد نباشه، چون نصف بچه های آزاد دارن دوباره کنکور میدن!!!!

"یارب نظر تو برنگردد"
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  این موضوع توی دفترچه ۹۲ نبود اما توی دفترچه کنکور سراسری ۹۳ نوشته :"شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره
دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند."
اما یکی از دوستان من که دانشجوی ارشد آزاد بود تو کنکور ۹۳ شرکت کرد و و الانم دانشجوی روزانه است.
امیدوارم منظورشون دانشگاه آزاد نباشه، چون نصف بچه های آزاد دارن دوباره کنکور میدن!!!!

ایشالا که اینطور نیست ، من نمیدونم اقازاده ها با این طرح های شکمی چه نفعی میبرن که میشینند دور هم لایحه میدهند و تصویب میکنند!!!!!!!

۰
۱
ارسال: #۲۶
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ
من قبلا هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان قبول شدم.دیدم جالب نییست ترم دوم انصراف دادم.در صورتی قبول مجدد شبانه به حساب میام؟ البته دوره محرومیتم دو سال پیش تموم شده.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط naeeme.RF.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)tulips.flowerm نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  یعنی امسال دانشجوی پردیس یا مجازی نمیتونه کنکور شرکت کنه ؟؟؟؟؟

الان دقیقا مشکل من هم همینه.
توی تکمیل ظرفیت برای ترم بهمن مجازی قبول شدم اما خب میخواستم دوباره هم امتحان بدم.
Angry Confused Idea
باید چیکار کرد؟
فعلا که به تعطیلی خوردیم باید در اسرع وقت با سنجش تماس بگیریم و بپرسیم چی به چیه!!

پس شما هم مثل من هستید.
من توی سیستم پاسخگویی الکترونیکی سایت سنجش مینویسم امیدوارم چهارشنبه جواب بدن.
لطفا شما هم پیگیری کنید به ما بگین. اگر من جواب گرفتم همینجا میزارم. فعلا میرم بخونم موفق باشید.
منم مشکله شماهارو دارم
تکمیل ظرفیت پیام نور تهران قبول شدم میخواستم امسال کنکور بدم شاید شبانه قبول شم
حالا اینا قانونه جدید آوردن
سالای قبلم اینجوری نبوده اون دوستی که میگفتن از قبل بوده
تو دفترچه فقط زده دانشجویانی که از امکانات دولتی برای تحصیل استفاده میکردن نمیتونن دوباره کنکور بدن و اگرم روزانه قبول شن میتونن شهریه شبانه رو بپردازن و تحصیل کنن تو رشته جدید
[تصویر:  312798_16909704362618547827.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
یه جای دیگش نوشته ... بچه ها در این تاپیک عکسش رو گذاشته بودن

بچه ها یه جوری بنویسین که سنجش قبول کنهSmile

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  من قبلا هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان قبول شدم.دیدم جالب نییست ترم دوم انصراف دادم.در صورتی قبول مجدد شبانه به حساب میام؟ البته دوره محرومیتم دو سال پیش تموم شده.
فکر نکنم
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دوستان این قانون شامل دانشگاه آزادم میشه؟
یعنی اگه کسی الان دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد باشه میتونه برای سراسری امتحان بده؟
۰
۱
ارسال: #۳۰
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یه جای دیگش نوشته ... بچه ها در این تاپیک عکسش رو گذاشته بودن

بچه ها یه جوری بنویسین که سنجش قبول کنهSmile

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  من قبلا هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان قبول شدم.دیدم جالب نییست ترم دوم انصراف دادم.در صورتی قبول مجدد شبانه به حساب میام؟ البته دوره محرومیتم دو سال پیش تموم شده.
فکر نکنم

یعنی شانس مجدد قبولی روزانه دارم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close