زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رکوردهای مانشت

ارسال: #۷۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ
رکوردهای مانشت
بهتر نیست یکی از دوستان به مناسبت این رکورد جدید یه مصاحبه با دکتر کنه؟

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , alime
ارسال: #۷۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط mfXpert.)
رکوردهای مانشت
(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نفر ۱۰۰۰۰ با نام Mahdiehg ساعت ۱۰:۵۱ ثبت نام کرد.تبریک میگم به همه خصوصا اقای دکتر
حقیقتش برای من قابل درک نیست که اگر مانشت اعضای بیشتری داشته باشه سودی داره؟
همیشه کیفیت داره فدای کمیت میشه.
باید دید از این n نفر که عضو مانشت هستن چند نفرشون فعال هستن.وگرنه خیلی‌ها به خاطر یه سوال ثبت نام می کنن.بعد سوال رو می پرسن و بعد خداحافظ مانشت.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۳
۰
ارسال: #۷۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
RE: رکوردهای مانشت
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نفر ۱۰۰۰۰ با نام Mahdiehg ساعت ۱۰:۵۱ ثبت نام کرد.تبریک میگم به همه خصوصا اقای دکتر
حقیقتش برای من قابل درک نیست که اگر مانشت اعضای بیشتری داشته باشه سودی داره؟
همیشه کمیت داره فدای کیفیت میشه.
باید دید از این n نفر که عضو مانشت هستن چند نفرشون فعال هستن.وگرنه خیلی‌ها به خاطر یه سوال ثبت نام می کنن.بعد سوال رو می پرسن و بعد خداحافظ مانشت.

همشاگردی جان، به نظر من با بالا رفتن جامعه آماری سایت احتمال اینکه شخصی در یک موضوع خاص اطلاع بیشتری داشته باشه و به خودش این زحمت رو بده که راجع به اون موضوع خاص اظهار نظر کنه بالاتر می ره.
درسته. ممکنه خیلیها هم فقط به خاطر دانلود یه فایل یا یه سؤال ثبت نام کنن و برن. ولی اگر پاسخ مناسبی دریافت کنن و با رفتار مناسبی از سوی اعضای دیگر سایت مواجه شن، همیشه این سایت رو در پس زمینه ذهنشون به خاطر می سپارن و دفعات بعدی هم که با مشکل مواجه می شن اون رو یکی از گزینه های خودشون برای مراجعه در نظر می گیرن.
خوشبختانه انجمن مانشت دارای یکی از مطلعترین، بافرهنگ ترین و صبورترین جامعه های کاربری در بین سایتهای ایرانیه (که به دلیل تحصیلکرده بودن ۱۰۰% اعضاش انتظاری هم جز این نمی ره). معمولا کاربران جدید با تجربه خوشایندی در این سایت مواجه می شن و احتمال بازگشتشون بسیار زیاده. در چندمین بازگشت، حتی ممکنه شخص بخواد به صورت فعالانه در برطرف کردن مشکل دیگران و اطلاع رسانی هم شرکت کنه.
اگه بخوایم به تجربیات گذشته هم اتکا کنیم، در این چند ماه که من کم و بیش این انجمن رو زیر نظر داشتم همواره نسبت سیگنال به نویز رو خیلی بالا دیدم (حتی با وجود چند مقطع ورود سیل آسای کاربران جدید).

یک موضوع دیگر رو هم که باید در نظر داشته باشیم اینه که هر سال یک نسل از کاربران با قبولی در دانشگاه دیگه انگیزه چندانی برای حضور در این انجمن ندارن و عملا با ریزش کاربری ناگهانی مواجه می شیم. نتیجه اینه که با انبوهی از کاربران "خر از پل گذشته" در این سایت روبرو هستیم که دیگه هرگز پشت سرشون رو هم نگاه نمی کنن و تنها تأثیری که در این انجمن دارن اشغال یه سطر از پایگاه داده اونه. ورود کاربران تازه نفس و پرانگیزه می تونه خلأ ناشی از "بی وفایی" قبول شدگان رو جبران کنه و سطح بحثها و کمک رسانی رو در حد معقولی نگه داره. کاربر جدید با دیدن ارقام این سایت پی به اعتبار سایت می بره و جدیتر به عضویتش نگاه می کنه (مخصوصا اگه مثل من باشه که به سختی حاضرم در سایتهای جدید و بی نام و نشان ثبت نام کنم).

روی هم رفته هر چی اعضا بیشتر باشن اعتبار سایت و انجمن بالاتر می ره و مزایای جامعه کاربری بزرگتر به مشکلاتش می چربه. البته این نظر منه Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , انرژی مثبت
ارسال: #۷۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)mammad نوشته شده توسط:  ممکنه خیلیها هم فقط به خاطر دانلود یه فایل یا یه سؤال ثبت نام کنن و برن. ولی اگر پاسخ مناسبی دریافت کنن و با رفتار مناسبی از سوی اعضای دیگر سایت مواجه شن، همیشه این سایت رو در پس زمینه ذهنشون به خاطر می سپارن و دفعات بعدی هم که با مشکل مواجه می شن اون رو یکی از گزینه های خودشون برای مراجعه در نظر می گیرن.
این در مورد من صدق میکنه.اوائل کم میومدم و بعد مراجعاتم بیشتر شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad
ارسال: #۸۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)mammad نوشته شده توسط:  روی هم رفته هر چی اعضا بیشتر باشن اعتبار سایت و انجمن بالاتر می ره و مزایای جامعه کاربری بزرگتر به مشکلاتش می چربه. البته این نظر منه Smile
تقریبا حرفت را قبول دارم
حتی با اینکه کل کاربرهای فعال مانشت شاید ۳۰ نفر هم نباشن
ولی مانشت دقیقا الان شده مختص بچه های کنکوری و برای
بچه های ارشد جذابیت خاصی نداره
اینکه دقیقا بچه‌ها بعد از کنکور از مانشت جدا میشن

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad
ارسال: #۸۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
رکوردهای مانشت
آقای دکتر، با یک روز تاخیر
تبریک تولد من هم پذیرا باشید.
انشاالله نیت خیر شما در راه اندازی سایت، توسط خود خدا اجر داده بشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۸۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
رکوردهای مانشت
بچه‌ها از همه‌تون ممنونم، ان شا الله با بزرگ شدن مانشت اندیشه و فکر ما رشد پیدا کنه و خداوند ذره‌ای از نور و معرفتش رو به دل ما بتابونه.
از همتون برای دعاهای خیرتون ممنونم، من توی زندگیم نتیجه این دعاهاتون رو دیدم و شیرین‌ترین لحظه زندگیم رو خوشحالی و موفقیت شما می‌دونم.
آرزوی توفیقات روزافزون برای همه شما دارم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , انرژی مثبت , Morteza_s , summer_66 , Fardad-A , هاتف , ahmad8726 , mamat , hanif , farzaneh1991 , ramzi , sss
ارسال: #۸۳
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
آٔقای تنهایی تولدتون مبارک . و ممنون از این فروم بسیار مفید و آموزنده که هم از جهت اخلاقی و هم از جهت درسی بچه‌ها را راهنمایی میکنید . انشالله در اون دنیا بهترین‌ها رو بهتون بدن .
۱
۰
ارسال: #۸۴
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ق.ظ
رکوردهای مانشت
آخرین رکورد مانشت الان چنده ؟

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
رکوردهای مانشت
امروز در ساعت ۱۲:۰۹ تعداد اعضای مانشت به ۱۷۰۰۰ نفر رسید!
حدود ۱۱۸ نفر ۱۰۰ ارسال و یا بیشتر داشته اند. حدود ۶۰۰ نفر ۱۰ ارسال و بیشتر از اون دارند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ق.ظ
رکوردهای مانشت
۱۷۰۰۰ کمه، باید بیشتر بشه Big Grin

۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
رکوردهای مانشت
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mam نوشته شده توسط:  ۱۹۴ کاربر در تاریخ امروز و ساعت ۰۹:۲۹ عصر بوده است.
ممنون، اگه سرور مشکل نداشت فکر کنم بیشتر می‌شد Big Grin
ولی خوب به هر حال رکورد ۲ ساله شکسته شد.

۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ب.ظ
رکوردهای مانشت
مانشت خیلی شلوغ تر هم میشه . واسه من چیزی که این روزا جالبه اینه که چقد کاربرای جدیدی اومده و توی بحث ها فعالن .اینا کجا بودن تا جالا ؟! Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال: #۸۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ق.ظ، توسط admin.)
رکوردهای مانشت
تعداد بازدید کننده یکتا (دیروز)‌: ۳۳۸۸ نفر
تعداد بازدیدها (دیروز)‌: ۳۴۳۵۰ بازدید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۹۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ب.ظ
به طبع بچه ها داشتن تاحالا درس میخوندن واین روزها فعال شدند.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۱۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۴۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۶۳۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۵۱ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۰۱۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۸۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close