زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی پارسه

ارسال: #۶۱
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
سلام
دوستانی که آزمون شرکت کردند: منظور از صددر صد اول و دوم تو آزمون های پارسه چیه؟ چه فرقی با آزمون نهایی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)farad نوشته شده توسط:  سلام
دوستانی که آزمون شرکت کردند: منظور از صددر صد اول و دوم تو آزمون های پارسه چیه؟ چه فرقی با آزمون نهایی داره؟
سلام
پارسه سه تا ازمونه نهایی داره که بودجه بندی همشون کل کتاباس ولی اون اخریرو میگن شباهت بیشتری به کنکور داره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farad
ارسال: #۶۳
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط khordad.girl.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)anis.rahmani نوشته شده توسط:  سلام.من رشتم فناوری اطلاعاتهسوالات ما هم غلط داشتند.اینجا کسی فناوری اطلاعات نیست؟

آره من آی تی ام..این سری خ غلط داشت...شما سوال ۸۲ ۸۳ (هوش)چی زدی؟

دوستان آی تی سوال ۸۲ و ۸۳ آزمون این سری و سوال ۹۸ معماری کدوم گزینه رو زدین ؟ دلیلتونم بگید
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)anis.rahmani نوشته شده توسط:  سلام.من رشتم فناوری اطلاعاتهسوالات ما هم غلط داشتند.اینجا کسی فناوری اطلاعات نیست؟

دوستان آی تی سوال ۸۲ و ۸۳ آزمون این سری و سوال ۹۸ معماری کدوم گزینه رو زدین ؟ دلیلتونم بگید
سلام
سوال ۸۲ به نظرم درسته. من اینطوری حل کردم:
اگه از هیوریستیک درجه ای استفاده کنیم، باید برای هر گره بیشترین تعداد یال به گره های بدون مقدارو حساب کنیم که همشون ۱ میشن.
ولی اگه از هیوریستیک MRV استفاده کنیم، باید واسه هرگره کمترین مقدارمجاز باقیمانده رو حساب کنیم که برای A و B دو رنگ مونده ولی برای E و C یک رنگ مونده. پس این دوتا تو مرحله بعدی میتونن انتخاب بشن.(باید دوتا هیوریستیک رو درنظر گرفت)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۶۵
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Bahar_sh نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)anis.rahmani نوشته شده توسط:  سلام.من رشتم فناوری اطلاعاتهسوالات ما هم غلط داشتند.اینجا کسی فناوری اطلاعات نیست؟

سلام
سوال ۸۲ به نظرم درسته. من اینطوری حل کردم:
اگه از هیوریستیک درجه ای استفاده کنیم، باید برای هر گره بیشترین تعداد یال به گره های بدون مقدارو حساب کنیم که همشون ۱ میشن.
ولی اگه از هیوریستیک MRV استفاده کنیم، باید واسه هرگره کمترین مقدارمجاز باقیمانده رو حساب کنیم که برای A و B دو رنگ مونده ولی برای E و C یک رنگ مونده. پس این دوتا تو مرحله بعدی میتونن انتخاب بشن.(باید دوتا هیوریستیک رو درنظر گرفت)

مرسی دوستم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM
ارسال: #۶۶
۱۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط moloodi.)
پارسه دیگه اعصاب نذاشته واسه من یعنی یک نفر، حتی یک نفر نبوده که سوالای منطقی رو چک کنه ببینه کپی کنکور سال های قبل بوده سوال ۱۰۰ هم که همه گزینه ها غلط بود سوال ۵۰ هم که قبلا اشاره شد معلوم نیست طراح چی فک کرده!!!
من با اینکه کلا سوال هایی که میاد گلابیه مشکلی ندارم (خودم تو هر امتحان واسه همین سوالای گلابی کلی اشتباه میکنم) ولی یه نفر باشه حداقل سوال کپی کنکور سوال های قبل و تشخیص بده جلوشو بگیره (والا واسه دکتر حقیقت خیلی زشته).

راستی یادم رفت میخواستم دوباره تاکید کنم به نظر من ارزش رتبه های آزمون (حداقل پارسه که من شرکت میکنم) و درصد درس ها با کشک هم نمیتونه برابری کنه و کل ماجرا فقط واسه دنبال کردن برنامه خوندن و دوره کردن درس ها بدرد میخوره.
۴
۲
ارسال: #۶۷
۱۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
دوستان عزیزم

نگران نباشید
آزمون های آزمایشی همین بوده و هست

بقول جناب moloodi هدف از آزمون آزمایشی فقط و فقط واسه دنبال کردن برنامه خوندن و دوره کردن درس هاست و نه چیز دیگه...

راحت باشید و در کمال آرامش بخونید و تست بزنید آزمون رو وللش

منم پارسه شرکت میکنم اما چه فایده......
۱
۰
ارسال: #۶۸
۲۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
دوستان عزیز جهت اطلاعتون سوالات مدار منطقی این آزمون دقیقا مشابه سوالات ۲۵ درصد سال ۸۹ پارسه هستش، حتی بخودشون زحمت نمیدن چند سوال طرح کنن!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۶۹
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
یک نکته ای رو بدونین توی کنکور هم اتفاق متفاوت از این نمی افته !

سوال از فضا نمیاد , همین سوالات هست که یا مقادیر عوض میشه یا به یه صورت دیگه عنوان میشه !

همچنین توی کنکور هم سوالات اشتباه زیاد هست ! و سوالاتی که نظرات مختلفی برای جواب اون ارائه میشه !

باید ببینین دید طراح چی بوده !

همین کنکور پارسال که ما دادیم برای سیستم عامل برای یک سوال ۴ تا جواب مختلف داده شده بود !

پارسه - دکتر حقیقت یک کلید داده بود

مدرسان یه کلید , ماهان یه کلید , خود سنجش یه کلید

پس خیلی انتظار نداشته باشین که کنکور یه سری سوالات بدون مشکل جلوتون میزارن !
۴
۰
ارسال: #۷۰
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
سلام خسته نباشید.
ببخشید سوال ۱۲۱ هوش مصنوعی گفته dوe مستقل شرطی هستند چون پدر مشترک دارند!!
اما طبق کتاب راهیان ارشد اینها مستقل هستن چون اصلا مسیری بینشون نیست
پاسخ نامه پارسه غلط گفته؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام دوستان. آزمون امروز چطور بود؟
به نظر من سوالات مشترک بد نبودن. یعنی یه جورایی داره ازمون به ازمون بهتر میشه و احتمالا سه تای بعدی بهتر بشن
تا این مرحله ازمونا زیاد نمیتونستن ملاک خوبی باشن چون ۲۵ درصد بودن و ممکن بود یه نفر نتونسته باشه اون ۲۵ درصد رو خوب خونده باشه. البته نمیشه از رتبه ها به سادگی گذشت
ولی از این به بعد چون جامع هستن میتونن ملاک بهتری باشن
در مورد سوالات کنکور من یه چیزی بگم
شما اگه سوالای سال قبل رو نگاه کنین میبینین که سوالات واقعا سخت نیستن. یعنی هر ساله همین جوره. اره قبول دارم چند تا درس رو سخت میدن
سوالای سیستم عامل و نظریه پارسال در حد همین ازمونای ازمایشی بودن. سوالات ساختمان هم زیاد سخت نبود. سوالات مدار منطقی واسه بچه ها سخت بود که البته ۲ تاشو اشتباه داده بودن. سوالات معماری هم دوتاش خیلی اسون بود که یکیش تعریفی بود
سوالات زبان و ریاضی هم باور کنید در همین حده.خودتون میتونین برین نگاه کنین.
پس اگه از این به بعد رتبه تون کم شد مطمئن باشین ضعف دارین و باید تو این وقت باقیمانده جبرون کنین
انشااله همگی موفق بشیم

اینم درصدای این سری من
زبان:۳۵
ریاضی:۴۰
مشترک:۶۰
تخصصی:۶۵
ای کاش میتونستم زبان رو بیشتر بزنم.
انشااله تو این وقت باقیمانده زبان رو جبران میکنم

افرین دوست منSmile
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
دوستانی که شبکه کنکور آزمایشی میدن وقت کم نمیارن؟؟

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط sana70.)
منم مشکلم همین وقت کم آوردنه وگرنه خیلی خوب میتونم سوالاروجواب بدمSmile

نه عزیزم درسته پاسخ
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
سلام دوستان .جامع آماری چقدر بود؟واسه مدرسان ۹۵۷ بود و طبق معمول همه صندلیا خالی Sad
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید.
ببخشید سوال ۱۲۱ هوش مصنوعی گفته dوe مستقل شرطی هستند چون پدر مشترک دارند!!
اما طبق کتاب راهیان ارشد اینها مستقل هستن چون اصلا مسیری بینشون نیست
پاسخ نامه پارسه غلط گفته؟

منظور طراح سوال اینه که اینها مستقل هستند ولی به شرطی که c برقرار باشه و این منافاتی با کتاب راهیان هم نداره یعنی من که ندیدم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۱۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۱۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۵۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۷۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close