زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وویس آقای رانکوهی

ارسال:

ziba.O پرسیده:

وویس آقای رانکوهی

سلام از کسایی که رتبه خوب آوردن تقاضا دارم در خصوص درس پایگاه راهنماییم کنن.به نظرتون جزوه ی آقای رانکوهی + وویس ایشون چند درصد مفیده؟ روش حساب کنم یا نه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

explorer پاسخ داده:

RE: وویس آقای رانکوهی

من رتبم خوب نشده ولی تجربه خودمو میگم.
ویس گوش کردن توی این موقع خیلی زمان بره.
به نظر من شما کتاب پایگاه مدرسان یا پارسه رو بخونی دیگه احتیاج به چیزی دیگه نداری.

۰
ارسال:

ziba.O پاسخ داده:

بچه ها کسی نیست بهم جواب بده؟ Please ج بدین منتظرم

۰
ارسال:

Morris پاسخ داده:

سلام. الان ویس گوش دادن ریسکه اما به طور کلی ویس دکتر روحانی رانکوهی عالیه. به نظر من حتی از کتاب پارسه هم بهتره.

۰
ارسال:

ziba.O پاسخ داده:

ممنون از راهنماییهاتون دستتون درد نکنه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۶۵۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۸۷ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  [دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی **sara** ۷ ۱۳,۰۳۴ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
Lightbulb دانلود جزوه خلاصه کتاب پایگاه داده رانکوهی amin4000 ۱ ۷,۴۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: blx
  [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ Pure Liveliness ۷۸ ۶۵,۲۱۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  کدام جزوه ... کدام کتاب ... کدام وویس ؟؟؟!!! Skyrim ۱ ۱,۳۹۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: غلامرضا
  وویس کارگهی sarzaminsard ۰ ۸۲۵ ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sarzaminsard
  وویس کارگهی sarzaminsard ۰ ۶۷۷ ۱۴ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sarzaminsard
  حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ... Breeze ۵۲ ۳۴,۴۵۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  درخواست وویس و جزوه برای درس آمار و احتمال vahid_sh@hotmail.com ۱ ۱,۷۱۴ ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close